Jump to content

Dizi Tavsiyeleriniz Takip Ettiğiniz Diziler

Recommended Posts

Person of interest izleyen yok mu?

Birka baktım ama sürükleyi gözükmedi bana.

The big bang theory i izleyin.

Sonra.. House MD var.

Bir de metafizik içerikli diziler izlemeyin. Bazı bilimkurgular bile artık ruh- cadı hikayelerinden farklı değil.

Big Bang how i met your mother bunlar plase zaten her daim bunlara bakılıyor

House MD özellikle herkese tavsiye ediyorum.

Ben en çok bu ukala doktorun 10. bölümünü seviyorum. Bir de 3-12 bölümüydü sanırım.. Bir de tanrıya karşı house diye bir bölümü var ki 2-19. harikadır..

How i met your mother ı izlemeyi bıraktım. Sakız gibi uzatıyorlar. Şu an yayımlanan sezonunu da tamamlasınlar. Hep birlikte indirip hepsini izleyeceğim. Artık merak sarmıyor..

Sex and the City var mesela.. 4 tane New York kaşarının maceraları anlatılıyor..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 69
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Stargate serisi favorimdir her zaman, bilim kurgu seviyorsanız şiddetle tavsiye ederim

Stargate dizileri Kesinlikle dandiktir.. İmdb punları da yerlerde sürünür.. İşin gerçeği yüksek puanlı bir bilimkurgu dizisi mevcut değildir..

Sitelerde Paylaş

Ben en çok bu ukala doktorun 10. bölümünü seviyorum. Bir de 3-12 bölümüydü sanırım.. Bir de tanrıya karşı house diye bir bölümü var ki 2-19. harikadır..

How i met your mother ı izlemeyi bıraktım. Sakız gibi uzatıyorlar. Şu an yayımlanan sezonunu da tamamlasınlar. Hep birlikte indirip hepsini izleyeceğim. Artık merak sarmıyor..

Sex and the City var mesela.. 4 tane New York kaşarının maceraları anlatılıyor..

House da belki tanrı konusu belki daha fazla işlerlerdi ama ABD de FOX kanalında yayınlandığı için bu kanalda cumhuriyetçi olduğu için fazla abartmadılar HBO dizisi vs olsa belki daha süper olurdu. House da bu arada TV tarihin gördüğü en pozitif ateist karakterlerdendir. :)

Sitelerde Paylaş

House da belki tanrı konusu belki daha fazla işlerlerdi ama ABD de FOX kanalında yayınlandığı için bu kanalda cumhuriyetçi olduğu için fazla abartmadılar HBO dizisi vs olsa belki daha süper olurdu. House da bu arada TV tarihin gördüğü en pozitif ateist karakterlerdendir. :)

HBO'da da yayınlandı hatta ilk orada başladı diye hatırlıyorum. Gerçek hayatta Hugh Laurie'de pozitif ateist yanlış bilmiyorsam, o yüzden rahat oynamıştır.

Sitelerde Paylaş

Gene beyninizi tokatlayacak her sezon bir kaç kere yok artık diedrtecek dizilerden biri.

Nip/Tuck, Sean McNamara (Dylan Walsh) ve Christian Troy (Julian McMahon ) isimli iki plastik cerrahın hayatı etrafında şekillenmektedir. Dizi son sezonunda Amerika'da kablo yayınları içinde en yüksek izlenme oranına ulaşmıştır. Dizinin 4. Sezonu 4 Eylül, 2006 tarihinde Fox Tv'de başlamıştır. Dizi Amerika'da bazı kurumlar tarafından, özellikle ameliyat ve cinsellik içeren sahneleri nedeniyle eleştrilmektedir.

Dizinin sevilmesinin en önemli nedenlerinden biri, kritik ve tartışma yaratacak konulara yaklaşımında sınır koymaması olarak görülebilir. Tabi bu tarz bir yaklaşım, aynı zamanda büyük eleştirileri de getirmektedir.

prvdhjnfj.jpg

Sitelerde Paylaş

İşin gerçeği yüksek puanlı bir bilimkurgu dizisi mevcut değildir..

The X Files, Doctor WHO'nun İMD puanını görmediniz anlaşılan :)

Bunların dışında sayılacaklar da var tabiki.

Vikings'i tavsiye ederim. Daha 1'inci sezon 4'üncü bölümde...

Sitelerde Paylaş

Stargate dizileri Kesinlikle dandiktir.. İmdb punları da yerlerde sürünür.. İşin gerçeği yüksek puanlı bir bilimkurgu dizisi mevcut değildir..

sg1 8.3 :o atlantis 7.8 :o universe 7.6 :o gerçekten yerlerde sürünüyor

Sitelerde Paylaş

HBO'da da yayınlandı hatta ilk orada başladı diye hatırlıyorum. Gerçek hayatta Hugh Laurie'de pozitif ateist yanlış bilmiyorsam, o yüzden rahat oynamıştır.

Yok HBO da hiç yayınlanmadı ilk olarak NBC yapmış sonra FOX a satmış diye biliyorum sürekli FOX ta yayınlandı.

Hugh Laurie'de ateisttir ve babasıda gerçek doktordur bunun için bilim temelli yetiştirldiğini söyler.

Sitelerde Paylaş
  • 8 months later...
  • 1 year later...

Şöyle house m.d., prison break, breaking bad tarzı fantastik içerik barındırmayan akla hitap eden gerçekçi dizi yok mu bildiğiniz? hangi diziyi açsam gerçek hayatta gerçekleşme ihtimali olmayan saçma sapan fantastik şeyler çıkıyor içinden.

Oz - Hapishane dizisi.Gerçekçilik istemişsiniz,izleyin.Dizi tarihinin en muazzam dizilerinden biridir.

The Wire - Oz ile benzer kulvarda gerçekçilik açısından.Ben de yeni izlemeye başladım ama kaliteli dizidir.

Black Mirror - Benim favori dizim.Bilim kurgu temelli,sistem eleştirisi yapan şahane bir dizidir.Gerçekten "black"tir.

Sitelerde Paylaş

Şöyle house m.d., prison break, breaking bad tarzı fantastik içerik barındırmayan akla hitap eden gerçekçi dizi yok mu bildiğiniz? hangi diziyi açsam gerçek hayatta gerçekleşme ihtimali olmayan saçma sapan fantastik şeyler çıkıyor içinden.

Fargo müthiş bir dizi..Ayrıca true detective dizisini de tavsiye ederim..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...