Jump to content

Dizi Tavsiyeleriniz Takip Ettiğiniz Diziler

Recommended Posts

İçimiz karardı son dönemde

Sürekli takip ettiklerim biriktirerek vs

House Md Medical drama gizem kara komedi (Özellikle Ateist ve Ağnostiklere tavsiye ediyorum)

Lie To Me Polisiye Drama

Dexter Polisiye seri katil

Breking Bad Macera Kimya üstüne

Spartacus tarihi

The Mentalist polisye gizem aksiyon

Nip Tuck Estetik dünyası drama aksiyon (bitti gerçi)

Spolier yapacaklar spolier uyarısı versin :)

tarihinde Protagoras tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 69
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İçimiz karardı son dönemde

Sürekli takip ettiklerim biriktirerek vs

House Md Medical drama gizem kara komedi (Özellikle Ateist ve Ağnostiklere tavsiye ediyorum)

İnsanı bağımlı yapıyor bu dizi. Sıradışı, ateist doktor Gregory House. Biz yıllardır aile boyu takip ederiz.

Bu dizi dışında CSI Miami'yi takip etmeye çalışırım pek beceremesem de.

Bir de vaktim varsa, Comedymax'ın hangi dizisine rastlarsam izlerim.

Çok çabuk bittikleri için baymıyor, tam dozunda sonlanıyorlar.

Sitelerde Paylaş

CNBC-E dizileri.

Merlin mesela.

Walking Dead, harika ama izlerken geriliyorum.

CSI serisi.

Cold Case

House

Kyle XY (şu an yayında değil)

Damages vardı o da yok şu anda.

Aklıma gelen yabancı diziler bunlar.

Yerlilerde de, Behzat Ç. ve Öyle bir geçer zaman ki...

Yahşi cazibe de hoş bir komedi dizisi...

Sitelerde Paylaş

walking dead üzerinde mutabakat var gibi gözüküyo ama ben bi türlü sevemedim,üstelik zombi manyağı biri olarak sevemedim. Çok ağır gitmiyomu dizi? romeronun 80li yıllardaki filmleri bile daha heyecanlı bence

Sitelerde Paylaş

İnsanı bağımlı yapıyor bu dizi. Sıradışı, ateist doktor Gregory House. Biz yıllardır aile boyu takip ederiz.

Bu dizi dışında CSI Miami'yi takip etmeye çalışırım pek beceremesem de.

Bir de vaktim varsa, Comedymax'ın hangi dizisine rastlarsam izlerim.

Çok çabuk bittikleri için baymıyor, tam dozunda sonlanıyorlar.

Aha house seven biri :)

Haftalık olarak sürekli takip ettiğim tek dizi.

Hiç abartmıyorum genelde ilk 4 - 5 sezon olmak üzere her bölümünü neredeyse 2 - 3 kere seyretmişimdir. Çünkü adamlar öyle bir çekiyorlarki seyrettikçi içinde dahada detay buluyorsunuz

Bence ilk 3 sezonu ile efsane. 4 sezon (son 2 bölümü) ve 5 sezon (son 3 bölümü) finalleri ile en sıra dışı sezon finallerine sahip olan dizidir 6 sezondan sonra yavaş yavaş düşssede 7 x 10 dan sonra toparlandı. Özellikle son sezon gelişen ses ve görüntü teknikleri ile sadece beyne değil göze ve kulağada hitap etmeye başladı

Walking dead diyenlere gelince zaten hepi topu 6 bölüm oynadı 6 bölümlük dizi mi olur çekirdek niyetine :) Yeni sezon seneye kasımda falan başlayacak AMC televizyonun yapımı olduğu için bu tv genelde hep uzun aralar verir. Bir iki sezon biriksin sonra bakılabilir belki.

Türk dizilerinin zamanı o kadar uzunki bakmak imkansız ancak 2 3 tanesine biraz ordan biraz burdan yarım yamalak bakmaya vaktim var.

Bunlar Muhteşem yüzyıl

Geniş Aile

Yahşi cazibe

Behzat. Ç yi ilk bir iki bölümden sonra söylemiştim bu dizide iş var diye Emrah Serbestin her temas iz bırakır romanından uyarlanmış bir dizi yanlız 8 -9 bölüm kesintisiz seyrettim sonra internetten gereksiz yerleri keserek izlemeye başladım sonrda ipin ucunu kaçırdım bakmıyorum Türk dizileri o kadar uzunki bir yerden ipin ucu kaçıyor. Zaten bazı bölümler direk House MD dizisinden uyarlanmış o tahta olayı Behzatın gördüğü rüyalar vs.

Sitelerde Paylaş

Bu arada yabancı dizileri tv de izlemekten çok internette izlemeye çalışın . Zira kaybettiğiniz çok şey olur .

Aslında en iyisi ne tv ne internet en iyisi torrent kullanmak ve orjinal dilinde altyazılı olarak seyretmek (tabi ingilizcesi çok iyi olanlar altyasısız seyreder) Böylece tvlerde makaslanan bölümlerde seyredilmiş ve ses ve görüntü kalitesinden taviz verilmemiş olur.

Genelde kalifiye her detayın önemli olduğu dizileri 720p HD indirip izlerim

Californicationa +1 veriyorum ilk sezon 5 - 6 bölüm için ama sonrasını seyredemedim vakit olmadı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...