Jump to content

Ateistler Üzerine (:

Recommended Posts

Türbülanstaki bir uçakta birtane ateist bulamazsın..!!

sizce nedir bunun anlatmak istediği?

Bu din karşıtı bir cümle. İnsanlar korkudan dine inanıyor demek istiyor.

Not- Dinsiz teistim

tarihinde Yer Su tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Birbirinden seksi kızlarla dolu bir odada bir tane müslüman bulamazsın.

Parayla dolu bir odada eğer o paraları alıp kaçalabilme imkanı varsa bir tane müslüman bulamazsın.

Sence nedir benim anlatmak istediğim?

Süperdi.. :D

Sitelerde Paylaş

Türbülanstaki bir ucakta kimse ateist degildir ister istemez bir yalvarma baslar anlaminada gelir. Yani bir cesit döt korkusu. Peki müslümanlar hangi döt korkusundan inanir?

Bu allah ne kadarda yalvartmaya merakli...Bedevi tanrisi anca bu kadar basit olur.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Norveçte Çek cumhuriyetinde 20 yaşında bakire kız bulamazsın.

Acaba ben ne demek istiyorum?

"Ben karşımdakileri tuzağa düşürmek için kıvırmaya çok müsait örnekler vermekte usta, tipik bir müslümanım. Bel altı çalışmak benim uzmanlığımdır, dinimi iyi bilirim." demek istiyorsun.

Not: Bel altı diyerek kastedilen kızların bekareti meselesi değil, kıvırmaya müsait böyle bir örnekle gelerek ateistleri çift yönlü sıkıştırmaya çalışma girişimidir.

Sitelerde Paylaş

Alintida ki cümleden, bir kez olsun ucakla yolculuk yapilmamis oldugu anlasilmakta.

Doğrusu "düşmekte olan bir uçak" olacaktı. Mechule bu bayat espriyle yeni karşılaşmış olmalı. Üstelik de yanlış haliyle.

Yoksa türbülanstan sadece ateistler değil, inançlılar da genel olarak korkmaz. Mechule bunu kaçırmış.

Sitelerde Paylaş

Bekareti koruyarakta her türlü rezilliği yapmak mümkün, rezilliği diyorum çünkü bunu yapan şahıslar konu namuslu ayağına yatmaya gelince mangalda kül bırakmazlar ama anal oral Allah ne verdiyse tam yol giderler. Kim kiminle isterse yatsın bizi bağlamaz ama Türkiyede niyeyse bireylerin aşk ya da cinsel ilişkileri bile toplumsal mevzu haline gelebiliyor.

Sitelerde Paylaş

Bekareti koruyarakta her türlü rezilliği yapmak mümkün, rezilliği diyorum çünkü bunu yapan şahıslar konu namuslu ayağına yatmaya gelince mangalda kül bırakmazlar ama anal oral Allah ne verdiyse tam yol giderler. Kim kiminle isterse yatsın bizi bağlamaz ama Türkiyede niyeyse bireylerin aşk ya da cinsel ilişkileri bile toplumsal mevzu haline gelebiliyor.

Kızlık zarı gitmesin diye anal ilişkiye yönelenlere şahit olunabiliyor.

Sitelerde Paylaş

Kedi ile ciger hikayesi algilaniyor ama kedi uzanamadigi cigeri görmekte...

...görmeden olmaz!

Sitelerde Paylaş

konu dağılmış,hepiniz bildiniz afferin,başınıza çokça geldiğinden demekki(:

niye insan bi güçlüye ihtiyaç duyarki? niye aklı yardım etmez ona o saniyede? niye evrim gelemz hatırına hemen? kabul etmesinizde bi Rabbe ihtiyaç duyuyorsunuz..çok klasik ama değişmeyen tek baki gerçek bu

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...