Jump to content

Ateist Buluşmaları Neden Devam Etmiyor?

Recommended Posts

İlki sanırım bundan iki yıl önce bugünlerde yapılmıştı: Forumdan 10 kadar ateist ve agnostik, bir pazar günü Kadıköy'de buluşup tanışmış ve güzel bir gün geçirmişlerdi. Aralarında ben de vardım.

Ertesi yıl da tekrarlandı sanıyorum. Ama o günden bu yana arkası kesilmiş görünüyor. Hiçbir etkinlik yok.

Tamam, ateizm bir kulüp olmamalı, çünkü doğası gereği merkezi bir yapısı yok.

Ama insan bazen karşısında kendisi gibi düşünen birilerini görmek, onlarla sohbet etmek istiyor. "Forum var ya işte" diyeceksiniz; haklısınız da, mamafih karşılıklı görüşmenin de zevki bir başka oluyor, değil mi?

Genç ve enerjik arkadaşlarımızdan birinin öncülüğünde bu güzel geleneğin sürdürülmesinde yarar görüyorum. Bilmem, siz ne dersiniz?

Sitelerde Paylaş

Ben forumun ateistlerinden çok bir kaç tane teisti ile buluşmak isterdim . Çok merak ediyorum bazı yazıları yazanlar nasıl bir şeye benziyor diye .

O arkadaşlarla forumda yeteri kadar kapışıyoruz zaten. Bir de tanışarak günümüzü zehir etmeyelim derim.

Sitelerde Paylaş

O arkadaşlarla forumda yeteri kadar kapışıyoruz zaten. Bir de tanışarak günümüzü zehir etmeyelim derim.

Yok yahu uzaktan bir incelesemde olur . Sadece gerçekten insan olduklarını bilmem yeterli . Bazen ikilemde kalıyorum acaba özel tasarlanmış sanal bir botla mı tartışıyorum diye . Eğer gerçek insanlar ise içimde bir umut pırıltısı oluşacak .

Sitelerde Paylaş

Neden ki . Çoğu aşktır , sevgidir , iyiliktir , dürüstlüktür tutturup gidiyor . Bende aşka sevgiye muhtaç biriyim . Biri gelsede beni sevgiye , iyiliğe doyursa güzel olmaz mı ? :lol:

Sen yine de sevgiyi başka yerlerde ara derim. Aslında şimdi başka bir şeyler de derim ama olmaz.:)

Ne fenasın biliyor musun..

Cidden durum bu kadar vahim mi?

Vahim olup olmaması çok önemli değil de, böyle bir şey gereksiz Sevgili Secret. Yaşanının vehamet derecesi kişiden kişiye göre değişir diyeyim...

Aslında bütün müslüman arkadaşların günahını almayalım, çok ayıp olur.

Burada gerçekten çok düzgün müslüman arkadaşlar var. Bu konuda ciddiyim. Sayıları az ama gerçekten son derece düzgün ve kaliteli insanlar.

Ama everest'in bahsettiği türdekiler riskli.:)

Siz yine de ateist ateist toplaşın, bol bol eğlenip muhabbet yapın.

En güzeli o.

Satsuma'nın sözettiği o organisasyonlar çok hoştu. Bir sürü arkadaş bir araya gelmişti, sonra bazıları görüşmeye devam etmişti.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...