Jump to content

Birileri ''Yandaş Medya'' mı dedi?


Recommended Posts

Milletvekili aday adaylığı başvuruları tamamlanırken, siyasete yoğun ilgi gösteren meslek gruplarından biri de basın oldu. Gazetecilerin en çok tercih ettiği partinin ise CHP olması dikkat çekti. CHP’ye, ulusal medyada tanınan 20’ye yakın gazeteci adaylık başvurusunda bulundu.

CHP’ye adaylık başvurusu yapanlar gazeteciler arasında Ergenekon davası sanıkları Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan yer alırken, Özkan’ın başvurusunun reddedildiği iddia ediliyor. Yine kısa süre önce CHP üyesi olan Hürriyet Gazetesi eski Başyazarı Oktay Ekşi ile bir dönem Hürriyet’te CHP muhabirliği yapan, RTÜK eski Üyesi Şaban Sevinç de aday adayı oldu. Hulki Cevizoğlu, ANKA Haber Ajansı’nın yönetim kurulu üyesi Veli Özdemir, gazeteci kökenli eski milletvekili Emin Koç Ankara’dan, SKY Türk’te program yapımcısı ve CHP PM üyesi Enver Aysever, köşe yazarları İdris Akyüz, Mustafa Dolu, Hüseyin Yıldız, Aydın Ayaydın, Habertürk Gazetesi eski muhabiri Ali Öztunç, gazeteci kökenli Ahmet Tan, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Şefik Mollamehmetoğlu, gazeteci Osman Yazıcı, programcı İsmet Hazardağlı, TRT’de yapımcılık yapan Aysel Sadak adaylık için başvuruda bulundu. AK Parti’den aday adayı olan gazeteciler arasında Star Gazetesi Ankara Temsilcisi Şamil Tayyar, TV programcısı Fikri Akyüz, köşe yazarı ve akademisyen Mümtazer Türköne yer alırken, köşe yazarı ve akademisyenler Nazmi Çelenk, Ümit Özdağ ve Özcan Yeniçeri’nin adresi MHP oldu. NEŞE SARIDOĞAN ANKARA

http://www.memurlar.net/haber/192058/

Link to post
Sitelerde Paylaş
  • 5 years later...

CHP'li belediye zam yapınca Anadolu Ajansının bu zam haberini duyurması şöyle;
İzmir'de ulaşıma zam!

AKP'li hükümet zam yapınca Anadolu Ajansının bu zam haberini duyurması şöyle; 
Otoyol ve boğaz köprüleri geçiş ücretlerine güncelleme!

 Anadolu ajansının güncelleme dediği, boğaz köprülerine %48 zam, otoyollara %15 zam ama Zam diyemiyor işte. Dese keserler o derken kullandığı organını, biliyor bu gerçeği anadolu ajansı.  

C1Bw7aBUkAARa3V.jpg

C1Bw7aCUoAAzyzz.jpg

Link to post
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×
×
  • Yeni Oluştur...