Jump to content

İstanbul Ateistforum Buluşması

Recommended Posts

Uzun süredir aklımda bir ateistforum buluşması yapmak vardı. Birkaç kişinin de böyle bir şey istediğini görünce buraya yazmaya karar verdim. Yer ve zamanı özelden belirliycez.

Ama kadıköy veya taksim civarlarında düşünüyorum. Yaş sınırlaması yoktur. Buluşmaya katılmak isteyenler konuya katılmak istiyorum diye belirtsinler veya bana özelden mesaj atsınlar. Ben buraya ekleyeceğim adlarını.

Şu anda katılacaklarını belirtmiş kişiler:

MrAtheistPhilosopher

-Secret-

Satsuma54

Sitelerde Paylaş
  • İleti 87
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

aslında 4 aydır varım. İnanmıyorsanız Facebookta TheGodJoke sayfasının kurucusu ve adminiyim. Bu forumda ayerkayayla tanrı var mı yok mu tartışması yaptım(Hodri Meydanda yapılmış son tartışmadır). IFEELGOOD'a da sorabilirsiniz ateist olduğumu onaylayacaktır.

Kişi sayımız artıyor:(10-15 kişi olmasını düşünüyorum maksimum sonra özelden yer ve zaman belirlenecektir.

MrAtheistPhilosopher

-Secret-

Satsuma54

VahsisBack

Spud

epitaph

NiHiLAriuS

3-4 kişi sonra gün, yer ve buluşma saati belirlenecektir. Burada adı yazmayanlar tekrardan konuya yazsın veya özel mesaj atsın.

tarihinde MrAtheistPhilosopher tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

aslında 4 aydır varım. İnanmıyorsanız Facebookta TheGodJoke sayfasının kurucusu ve adminiyim. Bu forumda ayerkayayla tanrı var mı yok mu tartışması yaptım(Hodri Meydanda yapılmış son tartışmadır). IFEELGOOD'a da sorabilirsiniz ateist olduğumu onaylayacaktır.

MrAtheistPhilosopher ateisttir. Bu forumda çok eski değildir ancak özel yaşamında da oldukça aktif olan sağlam bir ateisttir, genç ve çok dürüst bir kardeşimizdir.

Sitelerde Paylaş

Uzun süredir aklımda bir ateistforum buluşması yapmak vardı. Birkaç kişinin de böyle bir şey istediğini görünce buraya yazmaya karar verdim. Yer ve zamanı özelden belirliycez.

Ama kadıköy veya taksim civarlarında düşünüyorum. Yaş sınırlaması yoktur. Buluşmaya katılmak isteyenler konuya katılmak istiyorum diye belirtsinler veya bana özelden mesaj atsınlar. Ben buraya ekleyeceğim adlarını.

Şu anda katılacaklarını belirtmiş kişiler:

MrAtheistPhilosopher

-Secret-

Satsuma54

S.a gardaş, görüşlerini çok beğeniyorum. Yer ve tarih ver buluşmaya bende katılayım bir çayımı için.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...