Jump to content

İstanbul Ateistforum Buluşması

Recommended Posts

• İleti 87
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bende gelsem iyi olur. toplu katliam yaparım :) kabulmü geleyimmi ? şaka şaka canlı bomba felan olmam merak etmeyin bomba malzemeleri baya fazlalaştı zira, lokumun kilosunu sordum geçen 23 tl dediler ya birde cevizsizi ha gerisini siz düşünün :)ayrıca çaylarda benden olsun :)

Sitelerde Paylaş

bende gelsem iyi olur. toplu katliam yaparım :) kabulmü geleyimmi ? şaka şaka canlı bomba felan olmam merak etmeyin bomba malzemeleri baya fazlalaştı zira, lokumun kilosunu sordum geçen 23 tl dediler ya birde cevizsizi ha gerisini siz düşünün :)ayrıca çaylarda benden olsun :)

Teistler konuya yazmasın yazmıştım görmedin mi? Trollük yapmak zorunda mısın?

Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş, isim ve açık adresleri de eklerseniz mükkemmel olur. :)

Gerçi avatarda da kendi resmini kullanmışsın sanırım sevgili MrAtheistPhilosopher. Keşke biz de sizin kadar cesur olabilsek.

Fikrimi sorar mısınız bilmem ama ben gene de nacizane fikrimi söyleyeyim. Başınıza iş açabilir bu resimleri yayınlamak. Tabi siz bilirsiniz gene, beni korkaklıkla falan da itham edebilirsiniz tabi ama bence daha ihtiyatlı davranmak en sağlamıdır. Şahsi fikrim tabi, elbette siz bilirsiniz.

Sitelerde Paylaş

Mesajdaki bir şeyi düzeltmek için mesajın tamamını silmek zorunda kaldık :D.

En yakın zamanda tekrardan buluşma ayarlıycam. Bu buluşma bizi kesmedi :D

Başkalarının fotoğraflarını asmaya hakkınız yok. Kendisi isterse asabilir elbette.

Tehlikesini kabul ediyor demektir. Eğer varsa öyle bir tehlike.

Ben sildim resimleri.. Bizden kendi yanlış etkinliklerinizi düzeltmemizi istemeyin lütfen.

Sitelerde Paylaş

Ateistlerin birbirini bu tür buluşmalarla tanımasında bir sakınca yok. Aksine moral kaynağı bile oluyor.

Sık sık yapılmasında yarar görüyorum.

Bunun çok tehlikeli olduğunu vb. söyleyenlere katılmıyorum. Bu olsa olsa pasifizmin bahanesi olur.

"Biz de varız" demenin neresi kötü?

Sitelerde Paylaş

Ateistlerin örgütlenmesi bir araya gelmesi bir araya gelip görüşmeleri gayet güzel birşey.Ve kimseyi alakadar etmeyen bir mevzu.Yalnız katılan arkadaşların özel hayatlarını sıkıntıya sokacak girişimlere kalkışmamaya özen gösterelim.Şiddete meyilli ve kafir öldürüp cennete gideceğini düşünen abuk zihniyet her zaman mevcuttur.

tarihinde Galileo100 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ateistlerin birbirini bu tür buluşmalarla tanımasında bir sakınca yok. Aksine moral kaynağı bile oluyor.

Sık sık yapılmasında yarar görüyorum.

Bunun çok tehlikeli olduğunu vb. söyleyenlere katılmıyorum. Bu olsa olsa pasifizmin bahanesi olur.

"Biz de varız" demenin neresi kötü?

Hay sen cok yasa Satsuma kardesim...

...dilimde agac bitti suratim görünmez oldu. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...