Jump to content

Ateist forum denen bir yer var!

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar ;

ateist forum denen bir yer var bir kaç aydır burayı takip ediyorum yazılanları çizilenleri okyorum önce burasının ateizmi anlatan bir yer olduğunu sanmıştım ama gördüm ki sadece ve sadece dinimize küfrediyorlar ağza alınmayacak hakaretler ile saldırıyorlar ve burda yazan müslümanlarıda cahil aptal gibi kelimelerle aşağılıyorlar ben bu forumda yazmaya ve bunlara hadlerini bildirmeye karar verdim ... burdaki inanan arkadaşlardan destek belkliyorum orgaznize olalım ve bu atesit forumu fikren çökertelim ne kadar çok olursak o kadar iyi olur ne dersiniz ?

Yukarıda ki yazıyı bir forumdan copy-paste yaptım. Tabi sadece tartışmanın çok küçük bir kısmı.

Bir takım müslüman arkadaşların, bu forumda yapılan (düzeyli) tartışmaları nasıl lanse ettikleri ortada.

Merak ediyorum; acaba bu forumda beraber vakit geçirdiğimiz müslüman arkadaşlarımız yukarıdaki mesaja ne yorum yaparlar..

Unutmamak gerekir ki burası bir tartışma platformu ve yapılan eleştirilere hakaret dmgası vurmak pek hoş değil.

Sizce böyle bir hakaret sözkonusu olabilir mi?

Sitelerde Paylaş
Yukarıda ki yazıyı bir forumdan copy-paste yaptım. Tabi sadece tartışmanın çok küçük bir kısmı.

Bir takım müslüman arkadaşların, bu forumda yapılan (düzeyli) tartışmaları nasıl lanse ettikleri ortada.

Merak ediyorum; acaba bu forumda beraber vakit geçirdiğimiz müslüman arkadaşlarımız yukarıdaki mesaja ne yorum yaparlar..

Unutmamak gerekir ki burası bir tartışma platformu ve yapılan eleştirilere hakaret dmgası vurmak pek hoş değil.

Sizce böyle bir hakaret sözkonusu olabilir mi?

burda peygambere sapık ve eşleri geneleve düştü bile denildi sen neden bahsediyorsun arkadaşım.siz ateistlerin yüzde 90 nınız küfrediyorsunuz çünkü ağzınız bozuk aile terbiyesi almışa benzemiyorsunuz.saygısızsınız.saygı nedir bilmeyen kişiliklersiniz.kişilik bozukluğu had safhada.geriye kalan yüzde 10 luk kısmıda saygılı ateistlerdir.bunlarda kendilerini biliyor.

Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar ;

ateist forum denen bir yer var bir kaç aydır burayı takip ediyorum yazılanları çizilenleri okyorum önce burasının ateizmi anlatan bir yer olduğunu sanmıştım ama gördüm ki sadece ve sadece dinimize küfrediyorlar ağza alınmayacak hakaretler ile saldırıyorlar ve burda yazan müslümanlarıda cahil aptal gibi kelimelerle aşağılıyorlar ben bu forumda yazmaya ve bunlara hadlerini bildirmeye karar verdim ... burdaki inanan arkadaşlardan destek belkliyorum organize olalım ve bu atesit forumu fikren çökertelim ne kadar çok olursak o kadar iyi olur ne dersiniz ?

arkandayım dostum.çok büyük bi organizasyon kurmamız lazım.ilk önce msn den çoklu konferans verelim.yanlız bu arkadaş senin adını yazmamış.mutlaka bana ulaş. ;)

Sitelerde Paylaş

yusuf miroğlu duygu ve "düşünce"lerini bir mesajda ifade edemiyor musun? Yoksa küfür için başka, övgü için başka, zırvalık için başka mesajlar yazmanın cennet yolunu daha fazla aydınlatacağınımı sanıyorsun? Acizane önerim bir hışımla foruma giriş yapmaman önce ne söyleyeceğine karar ver sonra klavyeye sarıl, böyle komik oluyorsun, "çet" yaptığını sanıyorsan başka tabi.

Sitelerde Paylaş
yusuf miroğlu duygu ve "düşünce"lerini bir mesajda ifade edemiyor musun? Yoksa küfür için başka, övgü için başka, zırvalık için başka mesajlar yazmanın cennet yolunu daha fazla aydınlatacağınımı sanıyorsun? Acizane önerim bir hışımla foruma giriş yapmaman önce ne söyleyeceğine karar ver sonra klavyeye sarıl, böyle komik oluyorsun, "çet" yaptığını sanıyorsan başka tabi.

hoca benim yazdığım 2 yorummu gözüne battı.sildir be yemedik forumunuzu. :angry::angry: .hem sen kimsin ben seni yeni görüyorum burda :o

Sitelerde Paylaş

yusuf miroğlu bütün forum başlıklarında aynı şekilde davranıyorsun, önceleri üslup olarak yadırgasamda kimsenin psikolojik sorunları beni ilgilendirmez diyordum ama artık komik olmaya başladın, rahatsız olduğumdan değil, ciddi bir şeyler yapmaya çalışan komik biri olmak istemediğini düşünüp uyarayım dedim, hepsi bu. Önce düşünüp sonra yazarsan daha derli toplu olur. Trajikomik durumlara düşmessin, genede sen bilirsin.

Sitelerde Paylaş
yusuf miroğlu bütün forum başlıklarında aynı şekilde davranıyorsun, önceleri üslup olarak yadırgasamda kimsenin psikolojik sorunları beni ilgilendirmez diyordum ama artık komik olmaya başladın, rahatsız olduğumdan değil, ciddi bir şeyler yapmaya çalışan komik biri olmak istemediğini düşünüp uyarayım dedim, hepsi bu. Önce düşünüp sonra yazarsan daha derli toplu olur. Trajikomik durumlara düşmessin, genede sen bilirsin.

psikolojik sorunlarım yok gayet sağlıklıyım ve beni bi forum tanır ve.sanırım sen tanımıyorsun...komik bi durumada düştüğümü sanmıyorum. ;)

Sitelerde Paylaş

ya bende merak edip girmiştim bu foruma ve cidden düzeysizlikten başka bişey yok ateizmi inançlara hakaret sayan zavallılardan oluşuyor o kadar bi inançlı olarak biz niye küfretmiyoruz size çünkü sizden farkımız var ateizmin arkasında saklanıpta müslümanlara dil uzatmasınlar bu sadece onların nasıl aileden geldiklerini gösterir

Sitelerde Paylaş
ya bende merak edip girmiştim bu foruma ve cidden düzeysizlikten başka bişey yok ateizmi inançlara hakaret sayan zavallılardan oluşuyor o kadar bi inançlı olarak biz niye küfretmiyoruz size çünkü sizden farkımız var ateizmin arkasında saklanıpta müslümanlara dil uzatmasınlar bu sadece onların nasıl aileden geldiklerini gösterir

siz hala dininizi çözemediyseniz bu sizin sorununuz ve cahilliğiniz.cahilliğinizden ötürü kimseyi suçlamaya hakkınız yok.olağan üstü doğa olayları sonucunda gezgin halde yaşayan bedevi

soyluların tanık olduğu kültürlerlerden sentezleme yaparak kendilerine soy oluşturmak amacıyla

yazmış oldukları doğmaları tanrının emirleri diye algılayan beyinler için başka ne denebilir.

tarih bilmezsiniz, kültür bilmezsiniz , 10 tae arapca ayet ezberleyip ahkam kesersiniz.

Sitelerde Paylaş
Pislik yobazlar...

Şunu yüzüme, ya da sokakta gördüğün ama hiç tanımadığın birinin yüzüne söylemeye cesaretin var mı? Yok ise bu yaptığın hakarettir. Var ise ve istanbulda isen benim yüzüme söylemeyi deneyebilirsin!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...