Jump to content

Doğum günün kutlu olsun Afrodit.

Recommended Posts

Yeni yaşının güzelliklerine güzellikler katması dileğiyle.Doğum günün kutlu olsun Afrodit.

Sevgiler.

DİPNOT:MODERASYONDAN ÖZÜR DİLERİM HEYECENDAN ATEFORUMA AÇMIŞIM,

>>>>>> ATEİSTCAFE LÜTFEN :)

tarihinde Galileo100 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yeni yaşının güzelliklerine güzellikler katması dileğiyle.Doğum günün kutlu olsun Afrodit.

Sevgiler.

Ne yazacağımı bilemedim...

Hani iki gönül bir olunca samanlık seyran olurmuş ya... ben seninle tavanarasına bile razıyım :))))

Dostlarımızla nice yıllara, hep beraber canım, Gali'm :)))

Sitelerde Paylaş

Doğum günün kutlu olsun demeyeceğim, geçen gün facebookta arkadaşlar hatırlatmasalardı, kendi doğum günümü bile unutacaktım, :D :D :D :D

Şaka bir yana da doğum günün kutlu olsun,

Teşekkür ederim, biraz stresli bir geceyle başladık ama sonu tatlıya bağlandı...

Şımardım ama :)

Sitelerde Paylaş

Yaş 35 mevzusu mazide kaldı artık. Şimdinin 35'likleri 25'inde gibi duruyor :D Muhtemelen sizde öylesinizdir. :) Nice mutlu senelere..

Evet Afro olduğundan gençtir ve de sempatik şeker ve sarışın olmak gibi artıları olduğundan yaşıtlarından genç.Fakat onun 25lik hali efsane bence :D süpermiş :p fotolardan edindiğim sonuç bu:)

tarihinde Galileo100 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yaş 35 mevzusu mazide kaldı artık. Şimdinin 35'likleri 25'inde gibi duruyor :D Muhtemelen sizde öylesinizdir. :) Nice mutlu senelere..

Onu Gali cevaplamış, 25'lik mi 45'lik mi bilemem :)) Ama biyolojk yaş 36 :))

Teşekkürler ilgine ve iltifatına...

tarihinde Afrodit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...