Jump to content

2.one minute

Recommended Posts

• İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Köklü ve şerefli geçmişe sahip olan bu millete yıllarca sövdürdüler. Bir kişide başı dik duramdı.

Şamar oğlanına çevirdiler bu memleketi. Son şamarı merhum ecevit zamanında yemiştik. Puşt'un ecevitin oturduğu koltuğun tepesinde çıkması,ecevitin onun yanındaki ezik duruşu bu millete son şamardı.

Gün geldi devran döndü. Artık karşılarında eski Türkiye yok. Başbakanın söyledikleri yanlış bile olsa, orda onlara dik tavır sergilemesi,meydan okuması bu millet için çok önemlidir.

Sitelerde Paylaş

Gün geldi devran döndü. Artık karşılarında eski Türkiye yok. Başbakanın söyledikleri yanlış bile olsa, orda onlara dik tavır sergilemesi,meydan okuması bu millet için çok önemlidir.

Haklısın valla, hem biz yapmadık yargı yaptı deyip, hem de basılmamış kitabı bomba malzemesine benzetmesi tam bir bombaydı.. Zaten geçenlerde de antik buluntulara çanak çömlek diyordu...

Ulan adam tam size yakışır biri, siz daha iyisine layık değilsiniz...

Sitelerde Paylaş

Köklü ve şerefli geçmişe sahip olan bu millete yıllarca sövdürdüler. Bir kişide başı dik duramdı.

Şamar oğlanına çevirdiler bu memleketi. Son şamarı merhum ecevit zamanında yemiştik. Puşt'un ecevitin oturduğu koltuğun tepesinde çıkması,ecevitin onun yanındaki ezik duruşu bu millete son şamardı.

O yüzden tayyip zamanin da askerin basina cuval gecirildi,sizde film de intikam aldiniz :ph34r:

Sitelerde Paylaş

O yüzden tayyip zamanin da askerin basina cuval gecirildi,sizde film de intikam aldiniz :ph34r:

Boş konuşma Tayyipmi dedi karşılık vermeyin diye. Aslanlar gibi karşılık vermeye hazır askerlere karşılık vermeyin diye emri kim verdi.

Ne o film yapıldı diye zorunamı gitti. Zoruna gidenin borusuna gitsin.

Sitelerde Paylaş

Dik durmak lafla, bedenle olmaz, uygulanan politika ile olur.

Ecevit'in dik durabildiği kadar dik duran bir başbakan daha çıkmadı.

ABD'ye rağmen 74 Kıbrıs müdahalesi,

ABD ambargosuna rağmen haşhaş üretiminde kararlılık,

ABD'nin ısrarlarına rağmen Irak'ın işgaline katılmama tavrını Ecevit gösterebildi.

Senin Tayyip'in de Irak'ta 1 milyon müslümanın katledilmesine, 1 milyon müslüman kadının dul kalmasına, 2-3 milyon çocuğun öksüz kalmasına seyirci kaldı.

Şamarı kim vurmuş, kim yemiş iyi göreceksin.

Sitelerde Paylaş

Haklısın valla, hem biz yapmadık yargı yaptı deyip, hem de basılmamış kitabı bomba malzemesine benzetmesi tam bir bombaydı.. Zaten geçenlerde de antik buluntulara çanak çömlek diyordu...

Ulan adam tam size yakışır biri, siz daha iyisine layık değilsiniz...

Ya nediyorsun sen ya. Daha düne kadar oda tv içinde aynı şeyleri söylüyordunuz altından çıkanları gördük.

Medyaya baskı diyordunuz. Bütün televizyonlar basın özgürlüğü diyordu. Kimlerle kucak kucağa oldukları çıktı ortaya.

Bostancı öldürülen teröristin (devrimci karagah örgütü üyesi) oda tvde demeçleri çıktı.

tahmin edin hangi konuda. Arkadaş kitap yazmış kitap eleştirisi yapıyordu !!!

diğer yayınlarını yazmıyorum oda tv'nin. Biraz şerefin varsa araştırır öğrenirsin ne haltlar yediğini.

o yüzden yok basılmamış kitap falan diyip durma işin aslını bilmeden. Kokusu çıkar onunda yakında

Sitelerde Paylaş

Sen salakmısın, küçükken ağaçtan mı düştün? Şimdi ODATV nereden çıktı dümbelek? Biz başbakanın AP'deki bombalarından, ben yapmadım yargı yaptı derken "yargıya gaz verir" konuşmalarından bahsetmiyormuyduk?

Ayrıca ilan edilmemiş bilgileri, yani ODATV'de çıkanları sen nereden biliyorsun? Savcılar sana da mı servis yapıyorlar?

Şereften söz eden herif, kamuoyuna açıklanmamış, bilinmeyen ve hala ne gibi bir suçlama yapıldığı açıklanmamış şeyleri sen nereden biliyorsun a be zurna?

Sitelerde Paylaş

Boş konuşma Tayyipmi dedi karşılık vermeyin diye. Aslanlar gibi karşılık vermeye hazır askerlere karşılık vermeyin diye emri kim verdi.

Ne o film yapıldı diye zorunamı gitti. Zoruna gidenin borusuna gitsin.

Film adamsiniz sadece :lol:

Sitelerde Paylaş

Sen salakmısın, küçükken ağaçtan mı düştün? Şimdi ODATV nereden çıktı dümbelek? Biz başbakanın AP'deki bombalarından, ben yapmadım yargı yaptı derken "yargıya gaz verir" konuşmalarından bahsetmiyormuyduk?

Ayrıca ilan edilmemiş bilgileri, yani ODATV'de çıkanları sen nereden biliyorsun? Savcılar sana da mı servis yapıyorlar?

Şereften söz eden herif, kamuoyuna açıklanmamış, bilinmeyen ve hala ne gibi bir suçlama yapıldığı açıklanmamış şeyleri sen nereden biliyorsun a be zurna?

Anlayışı kıt arkadaşım,söylediğin şeye konuyla bağlantılı bir örnekle cevap verdim. Biraz candaş medyanın dışındaki televizyonları izleseydin sende görürdün. Oda tv muhabirinin teröristle kitap hakkında yaptığı röportajı.

hep diyorsunuz ya yandaş medya diye. Candaş medyadan bahseden yok.

Sitelerde Paylaş
Daha düne kadar oda tv içinde aynı şeyleri söylüyordunuz altından ne çıktığını gördük?

Ne çıktı Odatv'nin altından?

Ne çıktı biliyor musun?

Odatv hakkındaki suçlama sebebi olan bilgisayarda bulunan dosyanın virüslü olduğu ve kasten gönderilmiş olduğu gerçeği.

Mahkemece tayin edilmiş bilirkiş raporu bu.

Yandaşınız Nazlı Ilıcak da yazdı okumadın mı?

http://www.medyaradar.com/haber/medyagunlugu-60349/odatvnin-bilirkisi-raporunu-gazeteler-neden-ciddiye-almadi.html

Ama gözünüz bunlara kör kalır, Ergenekon senaryolarının tümünün tertip olduğunu anlayamazsınız.

Sitelerde Paylaş

valla sevin sevmeyin ;lafı gediğine koymuştur.

başbakanın beden dili ile de hakedenlere cevabı vermiştir.

helal olsun...

Asıl sana helal olsun..

Aylardır işin gücün CHP ve başkanı hakkında hakaretlerle dolu başlıklar açmak.

Birileri laf söyleyince de bozulup şikayetler etmek vs..

Açık açık "Evet ben AKP'liyim ve hem partiyi hem de Tayyip'i destekliyorum" diyemiyor, hatta olmadığını iddia ediyor, sonra kıvırıyorsun. BABAYARO'ya yazdığın iletiyi okudum diğer başlıkta. Ona, neden AKP'yi tuttuğunu anlatacağını söylemişsin sonunda.

AKP'li olman değil sorun olan. Sorun, bunu söyleyebilecek cesarete ve dürüstlüğe sahip olmadan muhalefet partisini sürekli kötüleyip aşağılayarak sinsice propaganda yapman.

Pis bir şey bu. Çok kişiliksizsin.

Ben şahsen, kişilikli ve kendine saygı duyan birisinin AKP'yi destekleyebilmesinin zaten mümkün olmadığını bilirim. Aklı başında herkes biliyor.

Sitelerde Paylaş

Anlayışı kıt arkadaşım,söylediğin şeye konuyla bağlantılı bir örnekle cevap verdim. Biraz candaş medyanın dışındaki televizyonları izleseydin sende görürdün. Oda tv muhabirinin teröristle kitap hakkında yaptığı röportajı.

hep diyorsunuz ya yandaş medya diye. Candaş medyadan bahseden yok.

Kereste herif, biz kıçını yaladığın başbakanın bombalarından söz ederken mevzuyu aldın nereye getirdin. Peki iktidar yalaması yandaş medya nereden alıyor o bilgileri? Bu nasıl bir ahlaksızlıktır ki, suçlamalar oluşturulmadan her bir bok yandaş medyaya servis ediliyor? Bu yapılan hukuksuzluklara, kanun dışılıklara normal insan karşı çıkar, neden karşı çıkıp eleştirmiyorsunuz? Hiç ıkınma ben söyleyeyim; siz insan değilsiniz, insan artığısınız da ondan... O nedenle başbakanınızın hem bizimle ilgisi yok deyip, hem de yapılanlar açıkça destekleyip alkış tutmasını bir insana yakışır biçimde eleştirmek yerine desteklersiniz. Ama asıl erdemlilik tutulan partiye bakmaksızın yanlışa yanlış diyebilmektedir. Mevcut durumda yanlışa yanlış diyen bir AKP'li yoktur. O nedenle kıçınla kelebek bile tutsan, seni insan sınıfına koymuyorum...

Sitelerde Paylaş

Ezik ve komplexli halkın komplexli başbakanı..Bir yandan yalakalık yap, diğer yandan onurlu görünmeye çalış..Tamamen tribünlere oynama..İkiyüzlülük...

Sitelerde Paylaş

Tayyip bey Türkiye ye 3-5 numara büyük geliyor.. Avrupa özentisi, aşağılık kompleksi, korkaklık, tembellik, burası türkiye edebiyatı, bizden bişey olmaz edebiyatı v.s v.s...

Adam bunların hepsini yıktı.. Türkiyeyi en az 50 sene ileriye götürdü..

Eğer Başbakan eline kadehi alıp tokuştursaydı, alnı secdeye gitmeseydi, ağzında Allah kelamı olmasaydı; özetle diğerleri gibi sahtekar olsaydı... Yni sorsan hepsi müslümandır yaa, ama icraata gelince sıfır.. Öyle birisi olsaydı; yeminle şimdi onu eleştirenler nerdeyse ilah diye tapacaklardı......

Allah yardım ediyor.. Yoksa yaptıklarını yapabilmek mümkün değil.. Ama başardı.. Neticede çalışıyor, sebeblerien sarılıyor.. Çok noktada örnek birisi.. Birileri onun bu baarısını hazmedemiyor.. Hasetlerinden çatlıyorlar... Çatlasınlar...

Kılıçdaroğlu özünde iyi birisi olabilir, ama devlet yönetecek kapasiteden çok uzak....Tintin tin gibi bişey...

Sitelerde Paylaş

Tayyip bey Türkiye ye 3-5 numara büyük geliyor.. Avrupa özentisi, aşağılık kompleksi, korkaklık, tembellik, burası türkiye edebiyatı, bizden bişey olmaz edebiyatı v.s v.s...

Adam bunların hepsini yıktı.. Türkiyeyi en az 50 sene ileriye götürdü..

Eskiden jeton vardı hani.Siz hala jeton kullananlardansınız anladım..Attaa götürecek..Yakında anlarsın..Jetonlar bi de özellikle köşeli..

Eğer Başbakan eline kadehi alıp tokuştursaydı, alnı secdeye gitmeseydi, ağzında Allah kelamı olmasaydı; özetle diğerleri gibi sahtekar olsaydı... Yni sorsan hepsi müslümandır yaa, ama icraata gelince sıfır.. Öyle birisi olsaydı; yeminle şimdi onu eleştirenler nerdeyse ilah diye tapacaklardı...

Dinci olmasaydı daha dürüst olurdu tabii ki...

Allah yardım ediyor..

Amerika ..Sizin Allah'ınız olduğunu biliyorduk ama bu kadar açık yazanına da ilk kez rastlıyorum yani....Pes..

Yoksa yaptıklarını yapabilmek mümkün değil..Ama başardı.. Neticede çalışıyor, sebeblerien sarılıyor..

Arkasında Allah'ı olunca ve insan ona domalınca,,,,,,,ay pardon, sarılınca, hemencecik herşeyi başarıverir zaten..

Herkes kendi Allah'ına ibadet ediyor..Bak bir anda nasıl türbanlı jeep liler de türedi..Artık jeep görünce aklıma türbanlı geliyor..jeep seven bir insan olarak beni nasıl da tiksindirdiler yahu..Bir daha asla binmeyeceğim..

Çok noktada örnek birisi.. Birileri onun bu baarısını hazmedemiyor.. Hasetlerinden çatlıyorlar... Çatlasınlar...

Kılıçdaroğlu özünde iyi birisi olabilir, ama devlet yönetecek kapasiteden çok uzak....Tintin tin gibi bişey...

İnsana eli sopalı faşist lazım olunca, bağdattan gelirmiş...

tarihinde placebo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

erdoğan deplasmanda olmasına rağmen fransızların büyük burnunu iyi sürttü gerçekten.. kendimi ciddi anlamda büyük, güçlü bir dünya devletinin vatandaşı gibi hissettim tvde izlerken. dış politikada kişisel karizma çok önemli, etkileyici bir faktör. türkiye de bu açıdan çok şanslı..

Sitelerde Paylaş

önemli olan söz değil icraattir aynası iştir kişnin lafa bakılmaz israile diklenip sonra özür dilemnek israili oisd e almak vesarie ortada icraatler

Atatürkün iran şahını ingiliz prensini vesaire ağırlarken ne kadar kibar olduğunu izlemişsinizdir ama o Atatürk 7 düveli mağlup etmiş liderdir tekrar aynası iştir kişinin lafa bakılmaz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...