Jump to content

2.one minute

Recommended Posts

Asıl sana helal olsun..

Aylardır işin gücün CHP ve başkanı hakkında hakaretlerle dolu başlıklar açmak.

Birileri laf söyleyince de bozulup şikayetler etmek vs..

Açık açık "Evet ben AKP'liyim ve hem partiyi hem de Tayyip'i destekliyorum" diyemiyor, hatta olmadığını iddia ediyor, sonra kıvırıyorsun. BABAYARO'ya yazdığın iletiyi okudum diğer başlıkta. Ona, neden AKP'yi tuttuğunu anlatacağını söylemişsin sonunda.

AKP'li olman değil sorun olan. Sorun, bunu söyleyebilecek cesarete ve dürüstlüğe sahip olmadan muhalefet partisini sürekli kötüleyip aşağılayarak sinsice propaganda yapman.

Pis bir şey bu. Çok kişiliksizsin.

Ben şahsen, kişilikli ve kendine saygı duyan birisinin AKP'yi destekleyebilmesinin zaten mümkün olmadığını bilirim. Aklı başında herkes biliyor.

konu şudur.

ben akp ye oy vereceğim...

çünkü o kazanacak...buraya kadar tamam.ama bu beni akp li yapmıyor..çünkü akpli sözü ona sadece oy veren anlamında kullanmıuyorsunuz..

diyelim chp geldi..ve durum politik istikrarsızlığa neden olmadıve bir ivme kazandılar.

bu seferde chp yi desteklerim..

benim akp yi seçmemin tek nedeni politik istikrarsızlığın bu ülkeye sürekli zarar çıkartıp,sermaye ve döviz piyasalarını altüst edip;bu ülkenin yüksek fazile borç almasına neden olduğu ve bunların da bizi fakirliğe süreklemesidir.

bu düşüncem eleştirilebilir tartışılabilir.ama kendi içinde mantıklıdır.zaten bir çok ekonomistde benimle hemfikirdir.

ben idealist değilim...sizin kafanızın almadığı da bu zaten...faydayı nerede görürüsem oraya giderim....bu felsenin getiri ve götürleri de tartışılabilir..yada laf sokmak için dönek de denilebilir.ben idealisliğin bana birşey kazandırdığını görmedim...temel olarak idealistlik insanın fedakarlığını esas alır..ben bunu tartışmak için değil açıklamak için söylüyorum.

kk ya yaptığım eleştirilerin hepsine zaten siz de katılıyorsunuzdur...konu benim onu eleştirmem değil..sizin politik çeşitliliği kafanızın almamasıdır.

ve bu üslübu devam ettiriseniz bu site merdiven altı bir site kalmaya mahkum kalır..

aslında insanların kafalarına sadece bir şüphe uyandırmanız 10 yıl sonra durumun sizin lehinize gelmesine yol açmaya yeterlidir.

szi burada birbirinize laf sokma ve göt etme yarışında kendi kendinize oyalanıyorsunuz.adam ister istemez size direnç gösteriyor...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

konu şudur.

çünkü o kazanacak...buraya kadar tamam.ama bu beni akp li yapmıyor..çünkü akpli sözü ona sadece oy veren anlamında kullanmıuyorsunuz..

diyelim chp geldi..ve durum politik istikrarsızlığa neden olmadıve bir ivme kazandılar.

benim akp yi seçmemin tek nedeni politik istikrarsızlığın bu ülkeye sürekli zarar çıkartıp,sermaye ve döviz piyasalarını altüst edip;bu ülkenin yüksek fazile borç almasına neden olduğu ve bunların da bizi fakirliğe süreklemesidir.

bu düşüncem eleştirilebilir tartışılabilir.ama kendi içinde mantıklıdır.zaten bir çok ekonomistde benimle hemfikirdir.

ben idealist değilim...sizin kafanızın almadığı da bu zaten...faydayı nerede görürüsem oraya giderim....bu felsenin getiri ve götürleri de tartışılabilir..yada laf sokmak için dönek de denilebilir.ben idealisliğin bana birşey kazandırdığını görmedim...temel olarak idealistlik insanın fedakarlığını esas alır..ben bunu tartışmak için değil açıklamak için söylüyorum.

kk ya yaptığım eleştirilerin hepsine zaten siz de katılıyorsunuzdur...konu benim onu eleştirmem değil..sizin politik çeşitliliği kafanızın almamasıdır.

ve bu üslübu devam ettiriseniz bu site merdiven altı bir site kalmaya mahkum kalır..

aslında insanların kafalarına sadece bir şüphe uyandırmanız 10 yıl sonra durumun sizin lehinize gelmesine yol açmaya yeterlidir.

szi burada birbirinize laf sokma ve göt etme yarışında kendi kendinize oyalanıyorsunuz.adam ister istemez size direnç gösteriyor...

o şukar çalmış bu bu akdar çalmış..hah..zaten belediye başkanlığı ve milletvekilliği bizim ülkemizde çalmak üzerine kurulmuştur..mantığı o dur..yoksa miliiete hizmet değil..

bunu sizde biliorsunuz..

mesela chp de liste krizi oldu...neden?milllete hizmet etmek için mmi birbirlerini yiyoar?yer kapmak için kendi adamalrını kayırmak için ve sonrakinde kendi yerlerini sağlamlaştırmak için... vs... akp de aynı mhp de ...hepsi aynı değilmi?ben kendimi kandırmıyorum...ve fanatiklik yapmıyorum..

Sitelerde Paylaş

Atatürkün iran şahını ingiliz prensini vesaire ağırlarken ne kadar kibar olduğunu izlemişsinizdir ama o Atatürk 7 düveli mağlup etmiş liderdir tekrar aynası iştir kişinin lafa bakılmaz....

Şimdide savaşmamızımı bekliyoruz. Strateji oyunlarından kafayı yemiş bir devlet... İranla bizim büyük bir savaşımız olmadı yakın tarihte olsaydı iran şahı bizi cok yakından ziyaret ederdi;)

Laiklik diye diye birşey de yapılmadı adamlar nükleerinde dibine vurdu silah gucununde biz koskoca T.C hala Atatürk'ün cocugumu var!! İçki mi içti!! İçmedimi mi! böyle saçma şeylerle ugrasıyoruz...

Sitelerde Paylaş

Kereste herif, biz kıçını yaladığın başbakanın bombalarından söz ederken mevzuyu aldın nereye getirdin. Peki iktidar yalaması yandaş medya nereden alıyor o bilgileri? Bu nasıl bir ahlaksızlıktır ki, suçlamalar oluşturulmadan her bir bok yandaş medyaya servis ediliyor? Bu yapılan hukuksuzluklara, kanun dışılıklara normal insan karşı çıkar, neden karşı çıkıp eleştirmiyorsunuz? Hiç ıkınma ben söyleyeyim; siz insan değilsiniz, insan artığısınız da ondan... O nedenle başbakanınızın hem bizimle ilgisi yok deyip, hem de yapılanlar açıkça destekleyip alkış tutmasını bir insana yakışır biçimde eleştirmek yerine desteklersiniz. Ama asıl erdemlilik tutulan partiye bakmaksızın yanlışa yanlış diyebilmektedir. Mevcut durumda yanlışa yanlış diyen bir AKP'li yoktur. O nedenle kıçınla kelebek bile tutsan, seni insan sınıfına koymuyorum...

Ulen güldürme adamı. İnsan yerine koymuyormuş. İnsan yerine koyabilme kabileyetine sahip olabilmen için önce insan olman gerekli.

Ben parti taraftarı değilim bugüne kadarda hiç olmadım. Ben ilk oyumu chp'ye atmış biriyim ayrıca. Ben sana yaptıkları herşeye doğrudur dedimmi.

Usülde hatalar yapılabilir yapılıyorda. Bir katili yargılarken usülde hatalar yapılabilir,yapılmaması temennimizdir. Usulde hatalar yapılıyor diye katil içinde suçsuzdur diyemeyiz.

Bugün akp kötünün iyisidir. Daha iyiside çıkana kadar oyumu akp'ye atıcam. Beni hayal kırıklığına uğrattıkları şeylerde var ama bu şartlarda diğer partiler o kada kötülerki elim onlara oy vermeye gitmiyor. Yani biraz mecburiyetten oyumu vereceğim.

Sitelerde Paylaş

Bence Erdogana en iyi yakistirmayi Kilicdaroglu yapti. Recepten sonra "Bas Savci" da cuk oturdu.

Bende bunu Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’nda gördüm. Hatta bunun "bas savci" lik durumundan süphelenen bir kadin parlementer sordu. Usluba gelince AKPM de bir imam nasil konusabilirse öyle konustu.

Birakin donkisot aramayi. :lol:

Basbakan gittikce samar oglanina dönüyor. Konusuyor konusuyor ardi yok.

Kibris konusu sonuc yok

Kürt acilimi sonuc yok

Kadin milletvekili iki katina cikacak dedi sonuc yok

AB ye gerecegiz dedi sonuc yok

Askerlik üzerine atti tuttu sonuc yok

Gurbettekiler oy kullanacak dedi sonuc yok

Alevilere atti tuttu sonuc yok

Cari acik 50 milyar dolar sonuc yok

Libyada sonuc yok hatta iki kere cark etti. Muhalif libyalilar Erdogani kalles ilan etti

...

Hepsinin sebebi ne? cünkü; o bir imam, o bir recep o bir bas savci

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

konu şudur.

Bu düşüncelerin tartışılabilir falan değil. Ortada bir düşünce yok çünkü.

Ortadaki tek şey, -senin daha önceki yazdıklarını da iyi bildiğim için söylüyorum- senin satılık, paranın kokusunu aldığı yerde bütün düşünce ve inançlarından derhal vazgeçip tecavüzcüsüne bile yaltaklık yapabilecek biri olduğun.

Aşağıda yazmışsın işte.

Döneklik hafif kalır. Sen ve senin gibiler satılıktır. Oylarını, çıkarları olana rahatlıkla satarlar. Ondan sonra da ekonomik istikrar, politik istikrar vs. diyerek içini hiçbir zaman doldurmayacakları savunmalara sığınırlar.

Kılıçdaroğlu'na yaptığın eleştirilere katılmıyorum. "Zaten" niye diyorsun?

Ben onu başından beri hiç istememiş biriyim. Ama CHP'liler Baykal'ın gitmesini istediği ve var olduğu sürece oy vermeyeceklerini söylediği, Kılıçdaroğlu' geldiğinde büyük bir sevinç duyup yeni bir dinamikle bir araya geldikleri için, Kılıçdaroğlu'nun başımın üstünde yeri var. Ama kalbim Baykal'dan yanadır CHP'li olmadığım, geçmişte ona oy vermediğim halde.

Kılıçdaroğlu dürüsttür, namusludur, ahlakıdır, iyi niyetlidir ve çok çalışkandır. Tam bir sosyal demokrattır. Benim eleştirdiğim şeyler çok da önemli olmayan ayrıntılardır.

Yani senin kafan basmaz zaten. Tayyip ve partisindeki diğer ahlaksız faşistler dururken neden CHP'yi ya da Kılıçdaroğlu'nu eleştireyim?

Tehdit mi bu?

Biz de senin gibi aklımızı fikrimizi satalım, AKP'yi övüp ona oy verdiğimizi söyleyelim ve forumumuz hayatını garantilesin, öyle mi?

Soysuzlar sizi..

Bak sana bir şey söyleyeyim. Pekçok insan bilir tabii, söyleyeceğim şey yeni ve kimsenin aklından geçmeyen bir şey değil.

Oyunu satan adam, geri kalan her şeyini de satar. Karısını da satar, kızını da satar, annesini de satar. Kendisini satması yetmez, bunları da satar.

İnsanın düşünceleri, onun namusudur. "Düşüncelerim değişmedi tabii, ben sadece çıkarım orada olduğu için oy veriyorum" diyen adam, çıkarı için her şeyini satar.

İlk günden beri diyorum...

Hacılar hocalar, şeyhler imamlar yarın bir gün karılarınızı da sizden çekip alacak, sizin yerinize sevecek.

Onlar kimin neyi nereye kadar vereceğini iyi bilir.

Hadi şimdi defol git, şakirt kılıklı pislik herif.

Sitelerde Paylaş

Bence Erdogana en iyi yakistirmayi Kilicdaroglu yapti. Recepten sonra "Bas Savci" da cuk oturdu.

Bende bunu Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisinda gördüm. Hatta bunun "bas savci" lik durumundan süphelenen bir kadin parlementer sordu. Usluba gelince AKPM de bir imam nasil konusabilirse öyle konustu.

Birakin donkisot aramayi. :lol:

Basbakan gittikce samar oglanina dönüyor. Konusuyor konusuyor ardi yok.

Kibris konusu sonuc yok

Kürt acilimi sonuc yok

Kadin milletvekili iki katina cikacak dedi sonuc yok

AB ye gerecegiz dedi sonuc yok

Askerlik üzerine atti tuttu sonuc yok

Gurbettekiler oy kullanacak dedi sonuc yok

Alevilere atti tuttu sonuc yok

Cari acik 50 milyar dolar sonuc yok

Libyada sonuc yok hatta iki kere cark etti. Muhalif libyalilar Erdogani kalles ilan etti

...

Hepsinin sebebi ne? cünkü; o bir imam, o bir recep o bir bas savci

SAYGILAR

başbakan iyi niyetlidir, hep milletin iyiliğini düşünüyor

Gurbettekilerin oy kullanma meselesine gelince

Sen onu Ysk'ya sor

Onlar hükümetten bağımsızdır

:D :D :D

Gurbettekilerin çoğunun akpye oy vereceğini anladılar

Adamlar çark etti

Çarkçı kemal gibi :D :D :D

Sitelerde Paylaş

İnsanın düşünceleri, onun namusudur. "Düşüncelerim değişmedi tabii, ben sadece çıkarım orada olduğu için oy veriyorum" diyen adam, çıkarı için her şeyini satar.

benim söylediklerimi yanlış anlayabilmek adına saçmalayıp durmuşsun...hakeret etmişsin...

hakaret ,küfür. başka birşey yok yazında ...yazık....

insanlar ,hayvanlar,doğa,denge ve mantık;çıkarları doğrultusunda hareket eder zaten...

kimse bir vatandaşa kendi çıkarını düşündüğü için kızamaz.

bu konu iyi anlaşımalı..

bu konu üzerine yeterince kafa yormamış biri ;o cahilliği ile saçmalaması ve seviyesini kendi kendine yerlere atmasını normal karşılıyorum yine de...

burada "çıkar" olgusu da tartışılmalı;maalesef çıkar kelimesinin anlamını bile bilmekten uzak cahil insanlar sürekli olarak duygusal davranıp ile negatif bir anlam yüktemekteler.ortalama bir "ticari işletme" çıkar üzeine kurulur mesela ;bu demek değildir ki bu ticari işletme kendisi dışındaki herşeye zararlıdır.

""düşünceleri bir insanın namusudur"":hıııımmm..mesela bu bir inançlı cümlesi gibi geliyor bana..çok tehlikeli bir cümle...bir kör cahil cümlesi mesela ....bu cümlede faşistlikte kokuyor..bu cümlede müslümanların yaptığı herşeye hak da veriliyor aslında...dediğim gibi bu cümle kör cahil cümlesi..devletler boyutunda düşünüldüğünde ise savaşmayı teşvik eden bir cümle...bu cümle; """" iyiyi ö d ü l len dir me yen """""""" bir cümledir ve bilimin önündeki enbüyük engeldir

işte benim güzel ülkemin gerizekalı insanlarını (en okumuşundan ,mektep görmemişlere) kandırmak bu cümleyi çok sevdikleri içn çok kolay oluyor...birbirimiz ile kavga etmek;canını almak,kamplaşmak,bu ülkeyi ileri götürememekten işte bu cümle sorumludur.

ben müslümandım,düşüncelerim değişti...;doğru yaptım yanlış yaptım başka bir konu ama eğer bu cümleyi benşmsemiş olsa idim..mantıklı düşünmem;mantıksızlığı görmem mümkün olamayacaktı..

insanlara ;ataürkçülük,şeriat;laiklik ;başörtülülük ve ya örtüsüzlüğü sunmaktan başka ve mileeti birbirine düşürmektenbaşka bir şey sunmazlar bu ülkede...niketim de hep böyle olmuştur...

halbuki ben sabit düşüncelerim ve inançlarım yerine ;maddi ve gözle görülür çıkarlarım a göre hareket eden bir toplum olursam bana verilen hizmetlerde de odak nokta bu olur..benim anlatmak istediğimi yanlış anlamak amacı ile

yapılan hakaretlerin bir bayan dan geldiğine de inanmak istemiyorum..silimemesine de üzülüyorum..

tarihinde kolonya tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sana bir kere daha diyorum ki sen, burada başka işler peşindesin. Ateistliğin falan da hikaye..

Bana ne ateistsen ayrıca? Bu forumda ateist oldum diyerek sana ayrıcalıklı bakılacak, her şey mübah görülecek falan mı sanıyorsun?

Senin ateistliğinin bana ne hayrı var? Bana mı ateist oldun? Bana ne?

Altı üstü satılık adamın tekisin, tamam?

Benim bildiğim, anladığım bu.

Çıkarım neredeyse oraya giderim deyip burada din eleştireceksin, dine dindara küfür edeceksin, ondan sonra da gidip kapısında yaltaklanacak, parana bakacaksın?

Hay ben senin ateistliğine de...

Olmayın siz ateist falan.

Sen tam AKP'li ayak takımındansın. Tam.

Cümlelere, tespitlere bak..

"Ateist oldum ve mantıklı düşünmeyi öğrendim, o yüzden de mantığımı kullanıp AKP'li oldum"

Siz alışmışsınız etrafınızdaki eziklerin kafasını karıştırmaya, onları kandırmaya. Millet namussuza namussuz, satılığa satılık demeye çekiniyor artık. Ben çekinmiyorum. Senin fiyatın var ve bununla da gurur duyuyorsun. Ben de sana hakettiğini söylüyorum işte.

>>>>yapılan hakaretlerin bir bayan dan geldiğine de inanmak istemiyorum..silimemesine de üzülüyorum

"Bayan" diye sana derler.

Senin, bana yazdığın ama silinen rezil iletini gördüm. Sakın küfürden hakaretten bahsetme.

Açtığın her başlıkta önüne gelene ayar verip "faşist"le başlayan, pis pis sözcüklerle devam eden senden başkası değil.

Senin taktiğini en iyi ben biliyorum. Sinsi.

Sitelerde Paylaş

küfürhakaret niyet okuma..

ben kk aleyhinde bir başlık açınca satılık oluyorum..

sen rte aleyhine açınca olmuyor musun? :)

ben rte niye bunu diyorsun diye karşına geçip hakaretler yağdırmıyorum.ağlamıyorum

sen kk ya niye bunu diyorsun diye karşına geçip hakaretler yağdırıyorsun.dengeni kaybediyorsun.ağlıyorsun

ben insanlara faşist derken boşuna demiyorum.

çıkarcıyım derken yukarıda ne demek istediğimi açıkladım...

ben uzun uzun tartışamıyorum...bence burada bırakalım...

niyet okumalık yapılacaksa bende uuzn uzun yazabilrim ..nede olsa bol bol desteksiz atma var....hakaret var küfür var..

karımı satmaya kadar hakarete varıyorsun..ne diyeyim ben sana ...bari hemcinsin olan ve hiçbirşeyden haberi olmayan eşimden özür dile...benim eşim kendi ayakları üzerinde duran ve dediğin şeyleredn çok uzak mesleğinde saygın biridir.

Sitelerde Paylaş

İslam'a cennet için ruhunu satan birisiyle , Akp denen siyasal İslamcıya özgürlüğü pahasına kendisini satılık çıkaran kişi arasında hiçbir fark yoktur. Akıllı hiçbir insan , insan hakları ihlali dışında insanlığa birşey sunamamış islamın ideolojisini taşıyan bir partiye ateist sıfatıyla oy veremez , bunu söylüyorsa da ya ateist değildir ; ya da kendini satılığa çıkarmış aşağılığın tekidir !

Burada Chp aleyhi propagandayla Akp kuyrukculuğu yapan liboşlar ve oportünistlerden zerre kadar farkı olmayan kemik yalayıcısı olduğunu belirtmek isterim. Bir parti güzel işler de yapsa , kötü işler de yapsa en azından bunu laiklik çerçevesinde yapmak zorundadır . Laikler ne yaptı ki nutuklarıyla İslamcıların paçalarına yapışan ahlaksız güruhlar iyi birşey yapabilmek için sanki laiklikten taviz vermek kanaatini taşırlar. Madem ezici bir üstünlüğün var niçin hukuksuzluk yapıyorsun , laiklik çerçevesinde ülkenin terakkiyetine ivme kazandıramıyorsun diye sormazlar... Hangi parti olursa olsun bunu laiklik çerçevesinde yapmalı ve buna da kendini zorunlu hissetmelidir. Senin gibi aşağılık ateistler burada din eleştirisi yapıp dinsiz dünya tahayyül edip bu doğrultuda çaba harcarken ; cemaatlere , şeyhlere , dine iltimas geçen bir partiyi desteklerse bu onursuzluğa müşterek olur! Ya defol git burada din eleştirme ya da eleştiriyorsan siyasal islamcılara iltimas etme !

tarihinde Adonis tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İslam'a cennet için ruhunu satan birisiyle , Akp denen siyasal İslamcıya özgürlüğü pahasına kendisini satılık çıkaran kişi arasında hiçbir fark yoktur. Akıllı hiçbir insan , insan hakları ihlali dışında insanlığa birşey sunamamış islamın ideolojisini taşıyan bir partiye ateist sıfatıyla oy veremez , bunu söylüyorsa da ya ateist değildir ; ya da kendini satılığa çıkarmış aşağılığın tekidir !

Burada Chp aleyhi propagandayla Akp kuyrukculuğu yapan liboşlar ve oportünistlerden zerre kadar farkı olmayan kemik yalayıcısı olduğunu belirtmek isterim. Bir parti güzel işler de yapsa , kötü işler de yapsa en azından bunu laiklik çerçevesinde yapmak zorundadır . Laikler ne yaptı ki nutuklarıyla İslamcıların paçalarına yapışan ahlaksız güruhlar iyi birşey yapabilmek için sanki laiklikten taviz vermek kanaatini taşırlar. Madem ezici bir üstünlüğün var niçin hukuksuzluk yapıyorsun , laiklik çerçevesinde ülkenin terakkiyetine ivme kazandıramıyorsun diye sormazlar... Hangi parti olursa olsun bunu laiklik çerçevesinde yapmalı ve buna da kendini zorunlu hissetmelidir. Senin gibi aşağılık ateistler burada din eleştirisi yapıp dinsiz dünya tahayyül edip bu doğrultuda çaba harcarken ; cemaatlere , şeyhlere , dine iltimas geçen bir partiyi desteklerse bu onursuzluğa müşterek olur! Ya defol git burada din eleştirme ya da eleştiriyorsan siyasal islamcılara iltimas etme !

valla ben laik yaşıyorum..

merak etme...

dolar 2150 ve faizleri 70-80 lerde görmeyi sırf akp olmasın diye kabullenemem,,,o kadar salak değilim...

bütün konu bu aslında..başka hiçbirşey ile ilgilenmiyorum..hepinizin canı cehenneme

Sitelerde Paylaş

valla ben laik yaşıyorum..

merak etme...

dolar 2150 ve faizleri 70-80 lerde görmeyi sırf akp olmasın diye kabullenemem,,,o kadar salak değilim...

bütün konu bu aslında..başka hiçbirşey ile ilgilenmiyorum..hepinizin canı cehenneme

Ruhunu sattığının tescili yazıların da zaten senin ne kadar aşağılık , ateistforumda ironilere damga basan bir rezil olduğunu gösteriyor !

Ulan makyajlı ekonomik istatistikler bakıyorum da sizi ne kadar etkilemiş !

Tuik yalanlarını herkes bilirken senin gibi aptallar evine giren ekmekte bile değişiklik olmadığının bilmem farkındalar mı !

Ateistim deme koçum ! Burada din eleştirdiğini görürsem seni madara ederim bilesin ! Hem din eleştir hem de ülkenin aleyhine mukadder tayin edecek mührü bas ! Pabucumun ateisti seni ! Canın cehenneme !

Sitelerde Paylaş

Bu konuşma olduğu gün çok arattım ama dış basında bu konuyu görmedim. Obamanın vergi bilmemnesini vardı haberlerde. Dil bilen veya yurtdışında olan arkadaşlar gördüler mi bilmiyorum ama Tayyipin konuşmasına sadece Türkiyede ilgi gösterildi. Hakkaten kimse takmıyor ne Türkiyeyi ne Tayyipi dışarıda. Eşine rastlanmayacak bir propaganda ve cahil halk güdümü görüyoruz. Belgesel gibi. Bunu sadece çok azımız görebiliyor. Ezik milletimin ezik gururu okşanıyor, okumayan, dil bilmeyen, dünya bilmeyen, kimsenin takmadığı ezik milletim başbakanının dünyada sansasyon yaptığını, bütün dünyanın ezik ülkemi konuştuğunu sanıyor. Reuterste haber bulmuştum onda da Tayyipin peçe yasağına karşı çıktığı yazıyordu o kadar.

tarihinde Yer Su tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ruhunu sattığının

ruh derken neyi kastediyorsun?:)

"insanca " gibi şeyler söyleniyor...insan zaten en bencil canlı değil midir?ve bu dünyay en büyük hatayı yapmamışmıdır?

ben atesit değilim ama sizde benden aşğı kalmıyorsunuz...

Sitelerde Paylaş

ruh derken neyi kastediyorsun?:)

"insanca " gibi şeyler söyleniyor...insan zaten en bencil canlı değil midir?ve bu dünyay en büyük hatayı yapmamışmıdır?

ben atesit değilim ama sizde benden aşğı kalmıyorsunuz...

Cehalete bak. Çarıklı kurnazı, müslümanlar gibi "ruh"la vurmaya kalkıyor.

Tere kaç para?

Ruh; kişinin düşünceleri, duyguları, kişiliği, algısı vb. her şeyin toplamıdır.

Senin sattıklarının toplamı olan hani...

Senin ruhunun karşılığı da paraymış.

Şimdi de evrime mi sardın? Bize evrimsel olarak mı açıklayacaksın ruhunu neden sattığını?

"İnsan doğası gereği bencil bir hayvandır".

Hahahaha

Sitelerde Paylaş

son ileti senin ...burada bitsin...

son sözüm şu:(sana cevap niteliğinde değil)

insanlar elle tutulmayan şeyleri önemseyince ....elle tutulmayan vaadlerle kandırılıp gidiyorlar..sağ sol düşünce vb

kk yandaşlarına göre rte aşağılık biri

rte yandaşlarına göre kk;

hadi çık işinden ....

ama çıta elle tutulan şeyler olunca değerlendirmek daha sağlıklı olur..yarın a ya oy veren sonra b ye oy verir....takım mı tutuyoruz kasap bıçaklarıyla statlara mı gidiyoruz..

çıkarıma göre hareket ediyorum dedim hepsi bu.bunun yanlış yorumlayarak yapılan iğrenç yorumlar müslümanların kendilerinden olmayanalra yaptığı şeyler gibi..

Sitelerde Paylaş

Eline emeğine yüreğine sağlık dostum.Mükemmel yazmışsın...Söylücek birşey yok daha fazla.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...