Jump to content

trt de kk konuşuyor..

Recommended Posts

• İleti 53
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

yahu insan bir kere düşünür.. şeriatçılar vakit gazetesi yeni şafak zaman şu bu ne kadar gerici yobaz varsa hepsi akp'nin bir numaralı taraftarı.. bunların savunduğu bir parti nasıl olabilir diye hiç düşünmüyormusunuz??? bu kadar cahil gerici tutucu şeriatçı islamcı neden canla başla akpyi savunuyor??? bunalrın savunduğu akpyi siz neden savunuyorsunuz??? var mı buna cevap verecek????

Sitelerde Paylaş

Benki soyum tam olarak Türk değil senden daha milliyetciyim babayaro. Biraz sövme.. Halkına milletine söve söve ödül alanları kendıne örnek görüyorsun anladım ama vermezler aga çırpınma. Sen gibi binlerce dansöz var çünkü sana sıra gelene kadar ödül kalmaz. Biraz daha vatanını kucuk gör söv kitap yaz film dizi cek aşşağıla belki...

Savunurum aga emin ol ölene kadarda savunurum. Ama beni Atatürk diyince aklıma gelenle sizinkiler bir değil. O yüzden cok farklı yerlerdeyiz.

bunu ispatlamazsan en rezil şerefsiz köpeksin.. ispatla lan bunu... kimi örnek almışım kendime...

Sitelerde Paylaş

Senin ateist olduğun da yalan, AKP'li olmadığın da!

Kimi kandırıyorsun?!!

Geldiğinden beri AKP goygoyculuğu yapmaktasın.

Bunca rezillikleri oldu iktidarın, AKP'nin.

Hangisini eleştirdin bugüne kadar?

siyaset dışı maillerime bak.

sözkonusu tartışmalardaki üslubuma ve ısrarcığığıma bak.

ilk atesit olduğumu açıkladığım mailimi oku ve ondan itibaren maillerimi oku..tarihlerine bak..

mederatörlere de danışabilirsin bilgi alırken .

geldiğinden beri diyorsun?ne zaman geldim?

senin kafanda chp ve akp dışında bir küme yok...asıl sorun bu...müslüman değilsin ama dha zavallı,kısıtlı bir hayatın ve düşünce biçimin var..asıl sorun bu...

Sitelerde Paylaş

bir ateistin bir demokratın veya liberalin akpyi savunması kadar öküzce birşey yok.. akp ve yandaşlarının tek derdi var, islamcı ümmetçi mukaddesatçı muhafazakar bir ülke ve sistem kurmak.. kemalistlerle didişmelerinin nedeni de bu, demokrasi insan hakları falan değil!! bunu başardıkalrında da diğer herkesin kıçına tekmeyi basacaklar.. liboşlar da dahil..

tarihinde BABAYARO tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Attıgın cevaplara bak konu altına ne yaptıgını gayet acık sende anlayacaksın. Ama gözlükleri çıkart biraz daha geniş açı ile bak o yazdıklarına. Az biraz vatan millet sevgisi olsun. az... çok az olsada olur.. Bak kac kişi saldırıyorsunuz resmen:) Az sakin olun ben cok rahatım çoğunluk siz ezilen siz... Çok kötü yaranız var anlıyorum ama olmayacak be.. Chp yine secılemeyecek.. Üzgünüm leyla..

Sitelerde Paylaş

ilk atesit olduğumu açıkladığım mailimi oku ve ondan itibaren maillerimi oku..tarihlerine bak..

senin kafanda chp ve akp dışında bir küme yok...asıl sorun bu...müslüman değilsin ama dha zavallı,kısıtlı bir hayatın ve düşünce biçimin var..asıl sorun bu...

ateistim diyorsun, peki ne kadar dinci gerici yobaz şeriatçı varsa hepsinin canla başla savunduğu bir partiye neden böyle yalakalık yapıyorsun?? bir asteist hangi akla hizmet bunu yapar?? açıkla bize!!

Sitelerde Paylaş

Attıgın cevaplara bak konu altına ne yaptıgını gayet acık sende anlayacaksın. Ama gözlükleri çıkart biraz daha geniş açı ile bak o yazdıklarına. Az biraz vatan millet sevgisi olsun. az... çok az olsada olur.. Bak kac kişi saldırıyorsunuz resmen:) Az sakin olun ben cok rahatım çoğunluk siz ezilen siz... Çok kötü yaranız var anlıyorum ama olmayacak be.. Chp yine secılemeyecek.. Üzgünüm leyla..

ben kuru kuruya vatan millet cart curt seviciliği yapmam arkadaş!! sevilmeye değer birşey olsa bari.. ben doğruları gerçekleri iyi ve güzel olan şeyleri severim.. cahil ve öküz sevici değilim ben...

Sitelerde Paylaş

ateistim diyorsun, peki ne kadar dinci gerici yobaz şeriatçı varsa hepsinin canla başla savunduğu bir partiye neden böyle yalakalık yapıyorsun?? bir asteist hangi akla hizmet bunu yapar?? açıkla bize!!

memnuniyetle ama kimse yazı yazmasın..

söyledikerimin ise sadece mantıklı olup olmadığına bakın..

yani söylediklerimi veya düşüncelerimi yargılamayın ve bani sıfatlamayın..hakaret etmeyin ve beni şucusun bucusun demeyin

mantıksızlığı söyleyin sadece..

bunun için bir ortam oluşturulabilirse de sadece senle yazışalım...

olur mu?

Sitelerde Paylaş

ulan akpyi sevmeyen nefret eden herkes chpli mi?? bu nasıl bir aristo mantığı böyle?? bu kadar kıt mı kafan??? bir komünist bir anarşist veya bir nihilist veya başka birşey olamaz mı???

Sitelerde Paylaş

Bir ateist CHP'yi de eleştirebilir, Kılıçdaroğlu'nu da.

Ama bunca olan bitene rağmen bir kez bile AKP'yi eleştirmiyorsa eğer onun ateistliği falan hikayedir.

yine başlığı berbat ettiniz...

bu konudan site kurucularının bence önlemler alması gerek...

bu siteni daha çok insan a ulaşması ancak daha seviyeli bir üslubla olur..

Böyle başlık mı olur?

Başlığın kendisi berbat zaten.

"trt de kk konuşuyor" muş.

Tavanarası da değil, tamamen silinmesi lazım.

Bunun hoşgörü ile ilgisi olamaz.

Var mı sizin gibi bu tür iğrenç başlık açan?

Laçkalıktan başka birşey değil ve forumu bozuyor.

Sitelerde Paylaş

memnuniyetle ama kimse yazı yazmasın..

söyledikerimin ise sadece mantıklı olup olmadığına bakın..

yani söylediklerimi veya düşüncelerimi yargılamayın ve bani sıfatlamayın..hakaret etmeyin ve beni şucusun bucusun demeyin

mantıksızlığı söyleyin sadece..

bunun için bir ortam oluşturulabilirse de sadece senle yazışalım...

olur mu?

hani akpli değildin??? demin ne diyordun??? nasıl da ele verdin kendini..

şimdi bize, ülkede ne kadar gerici yobaz şeriatçı ümmetçi varsa hepsinin canla başla savunduğu bir partiyi bir ateist olarak savunmandaki çelişkiyi tutarsızlığı garabeti açıkla bakalım.. bu ne yaman çelişki???

mantık yönüne bak diyorsun, yahu burda mantık yok ki zaten?? baştan çökmüş senin mantığın... iki zıt şeyi bir araya nasıl getiriyorsun sen?? mantıktan bahsediyor bir de..

tarihinde BABAYARO tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ülkede ne kadar gerici yobaz şeriatçı ümmetçi varsa hepsinin canla başla savunduğu bir partiyi bir ateist olarak savunmandaki çelişkiyi tutarsızlığı garabeti açıkla bakalım..

Bu yaratıkca sıraladıgın gerici yobaz ümmetci şeriatcı cumlelerını bırakda basla seyler yazmaya calıs seni gidi allien ...Burda Chpden baska parti savunuluyormu???

Sitelerde Paylaş

başlık bence bazı şeyleri göstermek adına önemli..

bu özellikle bu site için "değerli" bir haberdir.

o yüzden başlığın durmasını ama gereksiz iletilerin silinmedisi talep ediyorum

Başlığın yeri tavanarasıdır.

Kılıçtaroğlu Ateist değildir. Dolayısıyla o tür bir toplantıya katılması normaldir. Aslında bunun anormal görünmesi ve burada başlık açılması anormaldir... Başlık sahibi dedikodu yapmaktadır.

Sitelerde Paylaş

ülkede ne kadar gerici yobaz şeriatçı ümmetçi varsa hepsinin canla başla savunduğu bir partiyi bir ateist olarak savunmandaki çelişkiyi tutarsızlığı garabeti açıkla bakalım..

Bu yaratıkca sıraladıgın gerici yobaz ümmetci şeriatcı cumlelerını bırakda basla seyler yazmaya calıs seni gidi allien ...Burda Chpden baska parti savunuluyormu???

ne oldu?? arkadaşlarına laf söylemem zoruna mı gitti?? onlardan biri de sensin işte.. kendini belli ediyorsun...

Sitelerde Paylaş

hani akpli değildin??? demin ne diyordun??? nasıl da ele verdin kendini..

şimdi bize, ülkede ne kadar gerici yobaz şeriatçı ümmetçi varsa hepsinin canla başla savunduğu bir partiyi bir ateist olarak savunmandaki çelişkiyi tutarsızlığı garabeti açıkla bakalım.. bu ne yaman çelişki???

mantık yönüne bak diyorsun, yahu burda mantık yok ki zaten?? baştan çökmüş senin mantığın... iki zıt şeyi bir araya nasıl getiriyorsun sen?? mantıktan bahsediyor bir de..

babyaro neyi itiraf etmişim..ne mantıkszılığım var?

bir atesit olaak akp yi chp ye tercih etmemin nedenini söyleyeceğim..ama burada değil.

ve biraz sen ve senin gibi düşüneneler sakinleşince...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...