Jump to content

FANTEZİYE BAK

Recommended Posts

Hz. Aişe radıyallahu anhâ anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ın yanında bebeklerle oynardım. Arkadaşlarım (da oynamak için) yanıma gelirlerdi. Resülullah aleyhissalâtu vesselâm (eve gelince, utanarak) saklanırlardı

eve geliyor küçük kızların evde saklandığını ve izlendiğini bilerek işi bitiriyor

tarihinde Spenser tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

eve geliyor küçük kızların evde saklandığını ve izlendiğini bilerek işi bitiriyor

iyide burda iş tutulduğuna dair bir şey söylenmiyor iş tutulduğunu nerden anladın?

Sitelerde Paylaş

Aslında sanırım buna "quote mining" deniyor :)

O hadisin devamında Muhammed kaçan saklanan çocukları toplayıp Ayşe ile oynamalarını söylüyor. Çocukların kaçma sebebi büyük adam olan Muhammed'in ortama girmesi.

Bu hadis Hz. Ayşe'nin çocuk yaşta evli olduğunun güzel bir ek kanıtıdır ama burada işi bitirme falan yok. Hz. Ayşe 6 yaşında evlendi 9 yaşında gerdeğe girdi diyen hadise bakarsak Muhammed'in regli beklediğini düşünebiliriz

Yani, ortada bir sapıklık var ama gidip de her gördüğünüz şeyi "Lan Muhammed'i nasıl sapık göstersem" diye iyice araştırmadan ortaya koymak güzel bir davranış değil.

Sitelerde Paylaş

nasıl sapık göstersem" diye

böyle bir amacım yok,olsaydı başlık farklı olurdu

büyük adam dan kaçış;

başbakandan kaçan çocuk görmedim hiç

her ne kadar yazının devamı dinciler tarafından editlenmiş olabileceği ihtimalini düşünsemde

uzun zamandır kafama takılan bir konuydu.teşekkürler.

Sitelerde Paylaş

Nerde yazıyor iş bitirildiğini? Onu anlatmak isteyebilirmi hem etrafında bırılerını toplmaya calısıcak hem bunu yapacak

Saçmalıgın dibine vurulmuş manyaklıgın publicsex fantazilerini foruma dökmüş manyakca bir yazı görüyoruz sadece...

Biraz daha mantıklı yazın mantıklı... Okuyanda 'vay be bi araştıriyim' desin.

Ey Yarabbii... Sana daha çok inanıyorum daha çok bağlanıyorum sana şükürler olsun..

Mantıga gel.. bla bla bla...

Sitelerde Paylaş

ne gördülerde utandılar

neden saklanıyorlar

yolda gördükleri adamlardanda saklanıyorlar mıydı

Adamdan korkudan saklaniyorlardi,muhammed bu,düz agacami tirmanacak,her an herkesi düdükleyebilir,50 aslan(ben 51 aslan gücü)gücünde adam,kacan kurtulur,kacmayan müslüman olur... :ph34r:

Sitelerde Paylaş

Hahahaha

Alem adamlarsınız. İşi bitirmese de işi mutlaka bitirdiği günler olmuştur. Sonuçta diğer kızlar kaçtığı vakit ya da onlar olmadığı vakit Muhammed ile Aişe yalnız kaldıklarında mutlaka Muho Aişeye çukulata felan verip işi bitiriyordur.Bu da Muhonun ne kadar sapık bir adam olduğunun tescilidir. Sonuçta Muho aynı evde dişi sinekle kalsa bile dayanamaz işi bitirir. Muhodan korkulur.

:D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...