Jump to content

Müslümanlara HODRİ MEYDAN !

Recommended Posts

..

Pekiyi Medcezirrr kardeşim, demek ki sana sana vahy gelmez he?

O halde dediğimi bir dene ondan sonra senle konuşuruz.

Denemediğin sürece benim dediğim doğrudur çünkü iddamı çürütebilen çıkmadı.

He bu arada, aklıma gelmişken; neredesiniz ey cemaat-i müslüm? Huuu !

Sıkışında toz olup gittiniz hepiniz.

Saygılar, sevgiler.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 165
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Pekiyi Medcezirrr kardeşim, demek ki sana sana vahy gelmez he?

O halde dediğimi bir dene ondan sonra senle konuşuruz.

Denemediğin sürece benim dediğim doğrudur çünkü iddamı çürütebilen çıkmadı.

İddia ettiğin şey test edilmediği sürece iddia olarak kalır, doğru olarak kabul edilmez, doğruluğu kanıtlandıktan sonra doğru olarak kabul edilir, ben senin dediğini tabiki denemicem, yarın birisi burda aaa denedim oldu derse, tabiki burda tanımadığım birinin sözüne itimat edip yine doğruluğunu kabul etmicem, bunları söyleme sebebimde doğru olma ihtimali olduğundan değil, iddia nın doğruluğunun kanıtlanabilir olmadığından, iddiandan birisinin bir sonuç aldığını farzerdersek (ki böyle birşeyde söz konusu olamaz başka bir açıklama yapmak için söylüyorum bunu) onun söylediğide senin iddianın doğruluğunu kanıtlamaz, çünkü kendisinden başka şahit olan yoktur ve elde somut birşeyde yoktur, ve aynı dinler gibi o kişinin sözünü kabul etmek inanca girer... Peki müslümanlar neden böyle bir söze itimat edip inanmaz, çünkü dinlerinde son peygamberin kendi peygamberleri olduğu söylenir, yani artık başka birisine vayh gelmesi veya peygamber olması mümkün değildir böyle birşey iddia edende sahtekardır inanca göre..

He bu arada, aklıma gelmişken; neredesiniz ey cemaat-i müslüm? Huuu !

Sıkışında toz olup gittiniz hepiniz.

Saygılar, sevgiler.

Arkadaşım ortada sıkışılacak bir durum yoktur, dediğin müslüman inanç sistemiyle ters, o yüzden çoğu cevap vermezde buna...

Geceden beri yatmadım daha ben az yatıyım hadi sizlere kolay gelsin :)

Sitelerde Paylaş

..

Tamam o zaman, peygamberlik için filan değil, sadece Allah için ibadet et? Zaten ediyorum diyorsun tamam ama bir kez de benim dediğim gibi ibadet etsen ne çıkar?

Şimdi diyeceksin ki; "Senin bu iddandan sonra bunu yaparsam, günaha girerim". Hayır girmezsin. Tam aksine ben bunu iddia ettiğim için yaparsan sevaba girersin. Neden mi?

Çünkü: Bu başlığı okuyan, kafası karışık, toy ve genç müslüman çocuklar, senin gibi düşünmeyip, "Aaa bütün müslümanlar tek bir ateiste madara olmuş" diyerek bana inanabilir. Tamam normalde inanmaz belki ama ne de olsa bazıları genç ve toy. İşte bu yüzden sen benim dediğimi yaparsan, hiç olmazsa "Ben yaptım, vahy filan gelmiyor, yalan söylüyor" diyerek genç beyinlerin zehirlenmesini engelleyebilirsin.

Al işte sana sevap şansı. Hem ibadet ettiğin için, hem de benim yalanımı ortaya çıkaracağın için sevap kazanacaksın. Başka sakınca kaldı mı? Bak birinci şartımı da kaldırdım. Bana vahy gönder diye dua filan da etmeyeceksin. Yanlızca dediğim gibi, söylediğimden ne eksik, ne de fazla olmak üzere ibadet edeceksin.

Artık bu kadarından da kaçmak ayıp olur.

Birinci şarttan vaz geçtim, ikinci şartım şu:

"2- Herhangi bir gecenin üçte ikisine yakın kısmını, yarısını ve üçte birini ibadetle geçireceksiniz. (Dilediğiniz çeşit ibadet olabilir.)"

Saygılar, sevgiler.

tarihinde Notamatik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yuhlar, yazıklar olsun. Demek ki sizin topunuz ancak bu kadar ediyormuş. Şu kaçtıkları şeye bakın:

""Herhangi bir gecenin üçte ikisine yakın kısmını, yarısını ve üçte birini ibadetle geçireceksiniz. (Dilediğiniz çeşit ibadet olabilir.)""

Hani SAÇMA SAPAN bir istekde bulunurum da kaçmakta haklı olurlar neyse dersin.

Sitelerde Paylaş

Ben yaptım oldu (bknz. ben yaptım oldu)

ilk gelen vahiy şöyleydi: Sizin dininiz size, benim dinim banadır.

ikinciside şöyleydi: İman edenler Allah yolunda savaşırlar, inanmayanlar ise bâtıl davalar ve şeytan yolunda savaşırlar. O halde şeytanın dostlarına karşı savaşın; şüphe yok ki şeytanın kurduğu düzen zayıftır.

Bu nasıl bir çelişkidir ben anlamadım notamatik bir açıklarmısın bana ne anlama geliyor bu?

Sitelerde Paylaş

Ben yaptım oldu (bknz. ben yaptım oldu)

ilk gelen vahiy şöyleydi: Sizin dininiz size, benim dinim banadır.

ikinciside şöyleydi: İman edenler Allah yolunda savaşırlar, inanmayanlar ise bâtıl davalar ve şeytan yolunda savaşırlar. O halde şeytanın dostlarına karşı savaşın; şüphe yok ki şeytanın kurduğu düzen zayıftır.

Bu nasıl bir çelişkidir ben anlamadım notamatik bir açıklarmısın bana ne anlama geliyor bu?

Birinci ayette, iki kere din kelimesi geçtiği halde, ikinci ayette dinden bahsetmemiş. Bu demektir ki, "Senin dinin sana, benim dinim bana" derken, dinliler kast ediliyor. Diğerinde ise inanmayanların Şeytan yolunda olduklarından dolayı dinsiz oldukları için, "Senin dinin sana" olayı gerçekleşmiyor.

Nasıl? İyi kıvırabildim mi? Kıvırırken PC'de Ciguli'nin "Şarkıcı karısı Binnaz" şarkısını dinliyordum. Bu şarkı çok iyi oluyor kıvırırken. Müslümanlar sanıyor ki; biz kıvıramıyoruz da ondan kıvırmıyoruz. Halbuki istesek onlardan iyi kıvırırız.

Evet arkadaşlar, şimdi sizlere bu başlıkta neyin ispat edildiğini açıklayacağım.

Müslümanların şu laflarını çevrenizde mutlaka duymuşsunuzdur:

** Ohoo, desene işimiz Allah'a kaldı.

** Senden gelecek hayır, Allah'tan gelsin.

Allah'a gerçekten inanan insan bu lafları söyler mi? Onu da bırakın, 10 yaşından küçük ölenlerin cennete gideceği garanti olduğu halde, yaşı büyüdükten sonra günah hanesine yazılmaya başlanacağı bilindiği halde, küçük bir çocukları öldüğünde feryatlar koparan bir insan Allah'a inanıyor olabilir mi?

İşte bu başlıkta da aynen bu oldu. Bunların hiç birisi Muhammed'e vahy geldiğine filan da inanmıyorlar ve bu yüzden benim onlara "Benim dediğimi yapın size vahy gelecek" dediğime de inanmıyorlar. Peygamberine inanmayan bana inanır mı? Ya da tam tersini söyleyeyim: "Bana inanmayan, peygamberine inanır mı?"

Ben ne diyorum? Sadece Allah'a ibadet edeceksiniz. Başka bir şart öne sürüyor muyum? Yok. Kaybedecekleri bir şey var mı? Yok. Peygamberliğe soyunup dininize isyan edin diyen var mı? O da yok.

Demek ki hiç bir risk olmadığı halde, kaybedecekleri hiç bir şey olmadığı halde, bu forumun yüzlerce ziyaretçisi önünde, bir ateistin karşısında rezil olmayı bile göze aldıklarına göre, demek ki bunların hiç birisinin vahy denen bir şeye inancı da yok.

Bu iş bunu gösteriyor.

Başka bir açıklaması olan varsa yazsın.

İnanç yok inanç! Bunların hepsi, sürü geni sayesinde, sürülerini savunuyorlar. Dini filan değil. Ne dine, ne vahy dene şeye, ne da Allah'a inandıkları filan yok.

Saygılar, sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Ben o dediklerinin hepsini yaptım aga:)

Ne yaptın? Anlat bakalım. Anlatmayacaksan niye yazdın?

Sevgili Notamatik,

Vahiyin nasil geldigini izle...

Ohhh, ohh Allah bereket versin, maaaşallah maaaşallah, ne de güzel vahy alıyor. Gözü olanın gözü çıksın.

Müslümanlar çok kızacak bu adama. Ben de onlara diyeceğim ki "Nazar etme ne olur. Benim dediklerimi yap, senin da vahyin olur.

Bak ben bu akılsızlara burda hala meydan okuyorum da içlerinden tek biri bile sesini çıkaramıyor. Halbuki, dinlerine gerçekten inanoyor olsalar, beni burda madara edip, şu video'daki gibi adamların eline fırsat düşmesini engellerlerdi. Gördüğünüz gibi, o adama inanan müslümanlar var. Bana niye inanan olmasın? Bundan da çekinmiyorlar. Neden? Çünkü ne vahy denen şeye, ne de Allah denen bir şeyin varlığına inanıyorlar.

Yerin dibine girdiler, utançlarında bu topike yaklaşamıyorlar bile.

Rezaletin son perdesi.

Saygılar, sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Evet, hodri meydan bu gün de sahnede.

Var mı dediğimi yapabilip de ağzımın payını verebilecek bir babayiğit?

Sevgili ateist arkadaşlar!

Bu başlığı İslamın bittiği başlık olarak ilan edebilirsiniz. Müslümanların diğer başlıklarda boşuna tartışmalarına gerek kalmadı. Eğer ben müslüman olsaydım, bu benim iddiamın üzerinden atlayıp, şu forumda tek bir yazı yazmaya yüzüm kızarırdı.

Belki bu gün bazı sahtekarlar, ben dün akşam senin dediğini yaptım, bana vahy filan gelmedi diyecekler. Sahtekarlıktan başka yapabilecek bir şey kalmadı çünkü. Ama öyleleri çıkarsa, bu başlıkta nasıl da rezil edeceğimi takip edin ve görün.

Hiç öyle böyle kıvırmasınlar. Hiç bir müslümanın yüreği yetmez benim dediğimi yapmaya.

Haydi bakalım şimdi:

"2- Herhangi bir gecenin üçte ikisine yakın kısmını, yarısını ve üçte birini ibadetle geçireceksiniz. (Dilediğiniz çeşit ibadet olabilir.)"

Hodri meydanın ikinci gününe devam. Taa ki ben ettim sen etme dedirtene kadar.

Saygılar, sevgiler.

Sitelerde Paylaş

İnanç yok inanç! Bunların hepsi, sürü geni sayesinde, sürülerini savunuyorlar. Dini filan değil. Ne dine, ne vahy dene şeye, ne da Allah'a inandıkları filan yok.

Saygılar, sevgiler.

Bu insanlar hep işlerine geldiğinde, işleri düştüğünde Allah'ı hatırlıyor, değil mi Notamatik?

Onun ötesinde tek amaç, grup olarak varlık sürdürüp güçlenmek.

İslam'a duyduğum hayranlığın nedeni de budur işte. Bu din, diğerlerinin hepsinden çok daha fazla kullanmıştır grup dinamizmini. Bu çok akıllıca. Gruplar büyümüş, sürüye dönüşmüş, adına da ümmet demişler.

Her iş gruplar halinde yapılır İslam'da. Günde beş vakit erkekleri camiye tıkmaya çalışmanın amacı yalnızca budur. Bu adamlar beş kere bir araya gelip birbirlerini gaza getirirler.

Yahu evlilikler bile gruplar halinde bu dinde..

Kim takıyor ki Allah'ı?

Allah öyle istedi filan değil, işlerine öylesi geldiği için dindarlar bunlar. Allah sadece huri nuri versin, cennetine atsın da bol bol absürd partiler yaşatsın diye var..

Takıldıkları tek şey, işte bu ölüm. Ondan korkmasalar, yani öteki tarafa henüz bir gidip de gelen olmamasına rağmen şu yok olma meselesini bir halletseler, bizden beter Allah'sız olacak hepsi..

Herkesin Allah'ı kendine. Hepsi başka bir versiyona inanıyor. İşlerine hangisi geliyorsa..

Senin bu yazdıkların işlerine gelmez tabii.

Üç kuruşluk umutları var, onu da ellerinden alacaksın.:)

Çok acımasızsın.

Sitelerde Paylaş

Bu insanlar hep işlerine geldiğinde, işleri düştüğünde Allah'ı hatırlıyor, değil mi Notamatik?

İslam'a duyduğum hayranlığın nedeni de budur işte. Bu din, diğerlerinin hepsinden çok daha fazla kullanışmtır grup dinamizmini. Her iş gruplar halinde yapılır İslam'da. Günde beş vakit erkekleri camiye tıkmaya çalışmanın amacı yalnızca budur. Bu adamlar beş kere bir araya gelip birbirlerini gaza getirirler.

Kim takıyor ki Allah'ı?

Allah öyle istedi filan değil, işlerine öylesi geldiği için dindarlar bunlar. Allah sadece huri nuri versin, cennetine atsın da bol bol absürd partiler yaşatsın diye var..

Takıldıkları tek şey, işte bu ölüm. Ondan korkmasalar, yani öteki tarafa henüz bir gidip de gelen olmamasına rağmen şu yok olma meselesini bir halletseler, bizden beter Allah'sız olacak hepsi..

Herkesin Allah'ı kendine. Hepsi başka bir versiyona inanıyor. İşlerine hangisi geliyorsa..

Çok acımasızsın.

Sevgili Ayfil hanım, ben yazdıklarınıza değil de, avatarınıza iki kelam etmek istiyorum.

Hoşuma giden bir avatardır.

Ama ne zaman baksan sanki orada bir bayan değil de, bir kelebek görüyorum hissine kapılıyorum.

Bilmiyorum yanılıyor muyum?

halüsinasyon mu görüyorum ama? Kadın olduğunu bilmeme rağmen, göz yanıltıcı bir resim

Sitelerde Paylaş

İslam'a duyduğum hayranlığın nedeni de budur işte. Bu din, diğerlerinin hepsinden çok daha fazla kullanmıştır grup dinamizmini. Bu çok akıllıca. Gruplar büyümüş, sürüye dönüşmüş, adına da ümmet demişler.

Her iş gruplar halinde yapılır İslam'da. Günde beş vakit erkekleri camiye tıkmaya çalışmanın amacı yalnızca budur. Bu adamlar beş kere bir araya gelip birbirlerini gaza getirirler.

Kim takıyor ki Allah'ı?

Çok acımasızsın.

Öyle güzel yazmışsın ki, normalde altıntıları kısaltma huyum olduğu halde, senin bu iletinin tek satırına bile dokunmaya kıyamadım. Özellikle kalınlaştırdığım satırların çok müthiş tespitler. Namaz bile gerçekten, sürüyü bir arada tutma maksatlı gaza getirme olayından başka bir şey değil. Sadece namaz değil, toplu halde yapılan bütün ibadetleri birbirlerini gaza getirip sürüyü bir arada tutma amaçlı.

Allah, Muhammed ve Kuran aslında amaç değil, sürüyü bir arada tutma amaçlı araç.

Gördüğün gibi, bunların dinlerini savunması esnasında öne sürdükleri fikirleri bile çoğu zaman birbirlerine taban tabana zıt. Ama buna rağmen birbirleriyle tam uyum halindeler. Neden? Çünkü adı İslam olduktan sonra nasıl bir tanrıya ve nasıl bir dine inandığının önemi yok. Hatta inanıp inanmamanın bile önemi yok. Tek şart, inanıyorum diyecek ve inanıyorum dediğin şeyin adını İslam takacaksın.

Neden? Çünkü sürünün adı İslam. Bir de sürünün gıdasının adını inkar etmeyeceksin. Onun da adı Kuran olacak. En son planda kalan ise Allah. En son planda kaldığı için, ona ne ad verirsen ver fark etmez. Nasıl olsa zektiri boktan bir şey onlar için.

Sadece sürünün adı ve gıdasının adı aynı olacak.

İşte güzel bir örnek; tavuk sürüsünün gıdası ve beslenme şekli:

http://chewyandthegang.com/images/animated_old_man_feeding_birds.gif

Bu aşağıdaki linkteki de müslüman sürüsünün gıdası ve beslenme şekli: (sayfanın altındaki video'yu mutlaka izleyin)

http://www.odatv.com/n.php?n=goruntuler-amerikadaki-kuran-yakma-eyleminden-degil-erzurumdan--1704111200

Arada ne fark var? Birinde adam sürünün üstüne buğday serpiyor, diğerinde de Kuran serpiyor.

Bunları yüzbin kere afişe ettik, rezil ettik ama sürü pskolojisi olduğu için, bunların utanmaları ancak kendi sürüleri içinde birbirlerine karşıdır. Sürüleri dışında kimseden utanmazlar. Çünkü onların dünyası, sadece sürülerinden ibarettir. Ünzile adlı şarkısında, Sezen ne demişti? :

"Korkar, ulaşamaz, köyün en son çitine,

İnanır ki orada, dünyanın bittiğine."

Saygılar, sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Bizim çocukluğumuzda, "Enver, Enver, tavuklara yem ver" diye bir tekerleme vardı.

Şu videodaki : http://www.odatv.com/n.php?n=goruntuler-amerikadaki-kuran-yakma-eyleminden-degil-erzurumdan--1704111200

görüntüleri izlerken aklıma O geldi.

Lütfen o videoyu, oradaki kalabalığın "Gıııt, gıt gıt gıdaak" ,"Gıııt, gıt gıt gıdaak" şeklinde bağıraşarak buğday kapmaya çalıştığını düşünerek tekrar izleyin. Bakın bakalım tavukların buğday kapma yarışına girişiyle, bunların Kuran kapma yarışına girmesinin arasında en ufak bir fark görebilecek misiniz.

Kuranın cehalete ne kadar düşkün olduğunu zaten biliyorsunuz. Ama bu görüntü size, cahilin de Kuran'a ne kadar düşkün olduğunu gösterecek.(okumasa da) Düşkünlüğü filan bırakın, o onun manevi gıdası, buğdayı, ekmeği, suyu. Cehaletinin gıdası.

Eğer insanda biracık onur denen bir şey varsa, o video'yu izledikten sonra, değil müslüman olmaktan utanmayı, insan olmaktan dahi utanır.

Ben şimdi düşünüyorum da; uzaydan biri gelse, benim de iki kolum, iki bacağım var diye, beni de onlardan biri sanacak diye, insan kılığında olmaktan ötürü utancımdan yerin dibine girerdim.

Ama diyorum ya! Müslümanların hiç birisi bu görüntülerden utanmaz. "Orda ben yoktum" der aklı sıra sıyırır kendini. Ama hiç bir zaman, "Bu din denen şeye, Kuran ve Allah denen şeye, niçin en çok cahiller düşkün?" diye bir soru da sormaz kendine. Çünkü:

Korkar, ulaşamaz köyün en son çitine,

İnanır ki orada, dininin bittiğine.

Saygılar, sevGiler.

Sitelerde Paylaş

EE sonuc nereye varacak merak edıyorum?

Sacmalık degılde nedır bu? Ben namazda kıldım 1 gun boyunca dua da ettım vahiy gelmedi?

Simdide diyecek ki bak Allah yok:) sözcük kalitesi bunu gösteriyor çünkü ufka yöneelik bir şey söz konusu değil.

Anlat bakalım nasıl gelecek mıs bana gelmedı. Seni gidi bataklık trolü.

Sitelerde Paylaş

Cidden merak ettım öyle iddaalı konusmalar yeni bir enerji kaynagı bulmus yada beledıye secımlerına aday bakıre kız nidaları. Corabındaki yırtıktan patatescıkler fıskırırcasına çirkin sözler:)

Anca bu kelimeleri yazabılıyorum ha senın yazdıkların ha bu üstteki iki satır Notamatik.

Sitelerde Paylaş

Cidden merak ettım öyle iddaalı konusmalar yeni bir enerji kaynagı bulmus yada beledıye secımlerına aday bakıre kız nidaları. Corabındaki yırtıktan patatescıkler fıskırırcasına çirkin sözler:)

Anca bu kelimeleri yazabılıyorum ha senın yazdıkların ha bu üstteki iki satır Notamatik.

Neden inanmıyorsunuz ki inanmamanız için hiçbir sebep yok :)

İNANSAN NE KAYBEDERSİN

tarihinde zerath tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...