Jump to content

KESİLMESİ GEREKEN ORGAN

Recommended Posts

Allah insanı en mükemmel şekilde yaratmış

ama nedense bacaklarının arasındaki organın kesilmesi lazım

demek ki orayı yaratmayı becerememiş

yinede organı kesilmemiş insan nesli üremeyi çok güzel başarmış

Şimdi birileri tıbbi faydalarından bahsetmesin

faydalarının yanında zararlarının da olduğu tesbit edilmiş

cinsel yönden haz alamamakta cabası

Aklı ermeyen küçücük çocuklar itiraz etmesin diye hatta bebeklikten sünnet ediliyor

rahat bırak çocuğu ergenliğe kadar kendi kararını kendi versin

neyi kestirdiğinin farkına varsın

bana bu uygulamayı yapan çağdışı zihniyeti şiddetle kınıyorum

ateist olmamdaki en önemli sebeplerden biride budur

bunu savunacak varsa kitapta O organın kesilmesi gerektiğini söyleyen ayetleri sıralasın

Sitelerde Paylaş

sünnet olmak müslüman olmanın bir simgesidir. Takma kafana bu kadar

acaba ben senin baban olsaydım ve aklının ermediği bir yaşta kolunu kesip bunu falanca tanrı için yaptım deseydim ergenliğe geldiğinde ne hissederdin ne düşünürdün benim hakkımda ha tabiki bütün toplumun bir kolu kesilseydi normal gelirdi sana tıpkı şimdi sünnetin normal geldiği gibi...

Sitelerde Paylaş

hocam sünnetle ilgili bir ayet olduğunu sanmıyorum. bu kesme işinide başımıza saran ibrahim. sözde bu ibrahim kendi tanrısı ile bir anlaşma yapmış ve tanrısıda bu anlaşmanın göstergesi olarak ibrahime senin soyundan gelen erkekler doğdukları ilk 8 gün içinde sünnet olacaklar o zaman demiş. muhammedde tevrattan araklama yaparken bunuda dinin içine katmış herhalde. o gün bu gündür bu kesme işlemi bu sebebten dolayı yapılıyor.

Sitelerde Paylaş

hocam sünnetle ilgili bir ayet olduğunu sanmıyorum. bu kesme işinide başımıza saran ibrahim. sözde bu ibrahim kendi tanrısı ile bir anlaşma yapmış ve tanrısıda bu anlaşmanın göstergesi olarak ibrahime senin soyundan gelen erkekler doğdukları ilk 8 gün içinde sünnet olacaklar o zaman demiş. muhammedde tevrattan araklama yaparken bunuda dinin içine katmış herhalde. o gün bu gündür bu kesme işlemi bu sebebten dolayı yapılıyor.

Adamların işi gücü hep yavşaklık hep araklamak zaten; mantık var akıl var elalemin zekerinin derdi koskoca tanrıyamı düşmüş

Sitelerde Paylaş

sünnet olmak müslüman olmanın bir simgesidir. Takma kafana bu kadar

sünnet müslümanlığın değil Yahudiliğin simgesidir, hatta en büyük sembolüdür... sağlıkla falanda hiçbir ilgisi yok tamamen yahudi gelenekleri ile ilgili bunu yaptıran yahudilerde sağlıklı olduğu için yaptırmıyor hatta çoğu zaman yanlış kişiler yaptığında küçücük bebekler enfeksiyon bile oluyor... ama müslümanlar biz yahudi geleneğini uyguluyoruz dememek için sağlık fln masallarını uydurmuşlar. hatta geçen gün gazetede vardı amerikanın bir eyaletinde sünnet yasaklanmış ve 18 yaşından önce sünnet yaptıranlara para cezası verilecekmiş... tevratta sünnet çok duygusal nedenlerle anlatılır, ben onları okuyunca o kadar karşı duramıyorum sünnete... ama islam böyle değil tabi yaptırmassan cehenneme gidersin :)

Sitelerde Paylaş

Muhammed de "hypospadiasis" oldugu düşünülüyor. Yani sünnet derisinin gelişmemiş olması ve penis ucundaki idrar deliğinin aşağıda olması anomalisi. Bu nedenle;

*Peygamber sünneti diye bir terim var Anadolu da bu çocukları tanımlamak için, yani doğuştan sünnetli demek.

*Siret te de Muhammed in doğuştan sünnetli olduğu yazılı.

*Bu anomalide idrar akışı fıskiye gibi düzensiz ve aşağı doğru olacağından ayakta idrar yapamazlar, ayakları ve elbiseleri ıslanır. (İslam da oturarak idrar yapma geleneği).

*İktidarsızlık korkusuyla sürekli kendine ve çevreye cinsel gücünü ispatlama ihtiyacı...

Sitelerde Paylaş

Ailem nasıl bu kadar inanılmaz cahil davrandı bilemiyorum gerçekten.

İlerde çocuğum olursa böyle bir hata kesinlikle yapmayacağım.

Burada bir kez daha islamın ne kadar cahilce davrandığını ve insan hakkı diye birşey tanımadığını görmüş olduk.

Sitelerde Paylaş

Ailem nasıl bu kadar inanılmaz cahil davrandı bilemiyorum gerçekten.

İlerde çocuğum olursa böyle bir hata kesinlikle yapmayacağım.

Burada bir kez daha islamın ne kadar cahilce davrandığını ve insan hakkı diye birşey tanımadığını görmüş olduk.

El alemin zikinin derdi sizemi düştü kardeşim. Siz kendi çoçuklarınızınkini kestirmezsiniz olur biter

Onlarda kabuklu yer fıstığı gibi dolanır ortalıklarda. :)

Ne uçkuruna meraklı adamlarsınız ya

Sitelerde Paylaş

El alemin zikinin derdi sizemi düştü kardeşim. Siz kendi çoçuklarınızınkini kestirmezsiniz olur biter

Onlarda kabuklu yer fıstığı gibi dolanır ortalıklarda. :)

Ne uçkuruna meraklı adamlarsınız ya

Çok merak ettiğim birşey var.

Senin bir beynin var mı ?

Burası ateistforum , burada din ve tanrı ile ilgili herşey eleştirilir.

Elalemin zikinin derdi diye birşey yok tamam mı ?

Bunu aklına yaz.

Burada yapılan bir insanlık ayıbı.

Bende bir insan olarak buna karşı çıkıyorum.

Yeni doğmuş bir çocugu -Annesi Babası kim olursa olsun. - ben kendi çocugum gibi sahipleniyorum.

Çünkü yeni doğmuş bir çocuk temizdir.

İlerde senin gibi öküzler çocugu kendisine benzetir.

Bende buna karşı çıkıyorum.

Bunu yapmaya hakkınız yok.

Yeni doğmuş bir çocugu kendi eşyanız gibi görmeye , onu kendi keyfinize göre şekillendirmeye hakkınız yok.

O yüzden sen o çocuga zarar verirsen - En azından avrupada- çocugu senden alırlar.

Çünkü o hepimizin , senin kişisel eşyan değil.

Bundan dolayı ben buradayım ve eleştiriyorum.

Kabuk yer fıstıgını korur. Ve herkes kendisi karar vermeli kabuklumu kabuksuzmu olucagına.

Din sayesinde insanların beynini yıkıyıp çocuklara güpe gündüz zarar veriyorsunuz.Ve herkes suskun çünkü böyle aptallıklar beyninize işlemiş. İnsan hakkı diye birşeyden haberiniz yok. Ama gün gelicek tarih sizin beyinsizliginize sövücek merak etme.

Sitelerde Paylaş

Çok merak ettiğim birşey var.

Senin bir beynin var mı ?

Burası ateistforum , burada din ve tanrı ile ilgili herşey eleştirilir.

Elalemin zikinin derdi diye birşey yok tamam mı ?

Bunu aklına yaz.

Burada yapılan bir insanlık ayıbı.

Bende bir insan olarak buna karşı çıkıyorum.

Yeni doğmuş bir çocugu -Annesi Babası kim olursa olsun. - ben kendi çocugum gibi sahipleniyorum.

Çünkü yeni doğmuş bir çocuk temizdir.

İlerde senin gibi öküzler çocugu kendisine benzetir.

Bende buna karşı çıkıyorum.

Bunu yapmaya hakkınız yok.

Yeni doğmuş bir çocugu kendi eşyanız gibi görmeye , onu kendi keyfinize göre şekillendirmeye hakkınız yok.

O yüzden sen o çocuga zarar verirsen - En azından avrupada- çocugu senden alırlar.

Çünkü o hepimizin , senin kişisel eşyan değil.

Bundan dolayı ben buradayım ve eleştiriyorum.

Kabuk yer fıstıgını korur. Ve herkes kendisi karar vermeli kabuklumu kabuksuzmu olucagına.

Din sayesinde insanların beynini yıkıyıp çocuklara güpe gündüz zarar veriyorsunuz.Ve herkes suskun çünkü böyle aptallıklar beyninize işlemiş. İnsan hakkı diye birşeyden haberiniz yok. Ama gün gelicek tarih sizin beyinsizliginize sövücek merak etme.

Hıyarağası kendi çoçuğumu yetiştirirken sana veya sizemi sorucam. Onadamı karışıyorsunuz.Kendi işinize bakın siz.

Senin aptallık dediğin ilkel dediğin sünnetin sağlık açısında ne kadar yararlı olduğunu kanıtlanmıştır. Neyin iyi olduğunu neyin kötü olduğunu sizin görüşlerinize göremi belirlicez.

İşinize gelmediğimi dilinizden düşürmediğiniz o bilimselliği bile kabul etmiyorsunuz. O kadar aciz insanlarsınız.

Şimdi kes sesini kendi işine bak. İsteyen istediği şekilde yetiştirir çoçuğunu.

Üstelik sen kendi çoçuğunu sünnet ettirmediğini düşünelim, ya bu çoçuk ilerde müslüman olursa.Sünnet olmak isterse büyümüş yaşında. Kim kime eziyet etmiş olucak acaba.

AA tabi ama çoçuğunun müslüman olması mümkün değil dimi çünkü onun düşünce özgürlüğünede ipotek koyarsın. Çok özgürlükçüsünüz ya !!!

Sitelerde Paylaş

Hıyarağası kendi çoçuğumu yetiştirirken sana veya sizemi sorucam. Onadamı karışıyorsunuz.Kendi işinize bakın siz.

Senin aptallık dediğin ilkel dediğin sünnetin sağlık açısında ne kadar yararlı olduğunu kanıtlanmıştır. Neyin iyi olduğunu neyin kötü olduğunu sizin görüşlerinize göremi belirlicez.

İşinize gelmediğimi dilinizden düşürmediğiniz o bilimselliği bile kabul etmiyorsunuz. O kadar aciz insanlarsınız.

Şimdi kes sesini kendi işine bak. İsteyen istediği şekilde yetiştirir çoçuğunu.

Üstelik sen kendi çoçuğunu sünnet ettirmediğini düşünelim, ya bu çoçuk ilerde müslüman olursa.Sünnet olmak isterse büyümüş yaşında. Kim kime eziyet etmiş olucak acaba.

AA tabi ama çoçuğunun müslüman olması mümkün değil dimi çünkü onun düşünce özgürlüğünede ipotek koyarsın. Çok özgürlükçüsünüz ya !!!

Hıyarağası sensin düzgün konuşmayı öğren önce ne oldu hani siz düzgündünüz biz yamuktuk konuşmalarından belli kimin yamuk olduğu...

Aklı ermeyen insanların yerine karar vermek sanamı düştü? bırak yaşını alsın sonra kendi karar versin kesecekmi kesmeyecekmi ama yok tabi dayatmacı zihniyetin en büyük örneğisin

Hangi bilimmiş onun yararını ispatlayan televizyonda gösterilen herşeye inanmayın zararı olsaydı dünyada bir sürü sünnetsiz insan var bir yerden duyulurdu zaten boş boş sallamayın

Kimin aciz olduğu belli biz rahatız siz rahatsızsınızki çocuk yaşta insanların beynini yıkamaya başlıyorsunuz bırakmıyorsunuz kendileri seçsin ne olmak istediklerini...

Sitelerde Paylaş

Hıyarağası sensin düzgün konuşmayı öğren önce ne oldu hani siz düzgündünüz biz yamuktuk konuşmalarından belli kimin yamuk olduğu...

Aklı ermeyen insanların yerine karar vermek sanamı düştü? bırak yaşını alsın sonra kendi karar versin kesecekmi kesmeyecekmi ama yok tabi dayatmacı zihniyetin en büyük örneğisin

Hangi bilimmiş onun yararını ispatlayan televizyonda gösterilen herşeye inanmayın zararı olsaydı dünyada bir sürü sünnetsiz insan var bir yerden duyulurdu zaten boş boş sallamayın

Kimin aciz olduğu belli biz rahatız siz rahatsızsınızki çocuk yaşta insanların beynini yıkamaya başlıyorsunuz bırakmıyorsunuz kendileri seçsin ne olmak istediklerini...

Ahkam kesme bana.Sen çoçuğunu kendin gibi yetiştirmicekmisin eyy ateist.

"Ben çoçuğumu özgür bırakıcam KENDİ seçsinmi diyeceksin" Geç bu ayakları

Sen nasılsan çoçuğunda senin gibi olur. Hayatı sana bakarak tanımlar, öğrenir.

İstisnalar vardır ama kaydeyi bozmaz.

Sitelerde Paylaş

Yine felsefe yapıyorsunuz şaşırıyorum bu imanlıların bu kadar çok felsefe yapmalarına... merak ediyorsan söyliyim ben çocuğumu elimden geldiğince özgür yetiştireceğim ona rağmen müslüman yada herhangi bir dine mensup olmayı seçerse kendi bileceği iştir açıkçası üzülürüm ama kalkıpta sen ateist olacaksın demem sizin gibi özgür düşünceli insanları kısıtlamam...

Onun haricinde mesela bende dövme var islam dinine göre dövme yapmak günahtır. Abdest tutmaz kalkıpta çocuğuma dövme yapmam aklının ermediği yaşta. Hatta yine aynı yaşlarda kendisi yapmak istersede engel olurum aklının ermediği için.

Akılcı insanlarız biz ne benim nede başkasının etkisi altında kalarak çocuklarımızın beyninin yıkanmasını istemeyiz. Sen geçeceksin asıl sen sigara içiyorsun diye çocuğunun eline sigara tutuşturmazsın değilmi? Sünnette aynı olaydır kişisel özgürlüklere, seçme hakkına aykırıdır. Özentilikten yapılan birşey kabul edilemez ister islam olsun ister ateistlik seçme kapasitesi olduğu zaman yapılması gereken eylemlerdir bunlar...

Sitelerde Paylaş

Yine felsefe yapıyorsunuz şaşırıyorum bu imanlıların bu kadar çok felsefe yapmalarına...

Felsefe tutarlı bir etkinliktir bunlarınki laf salatası o yüzden 1 mesaj yazdım attıgı cevaba karşılık bile vermedim bana göre , gereksiz cevap vermek. Ben kendimi ifade edebildiğimi düşünüyorum fakat bu tip insanlara mantıklı fikirler işlemez çünkü mantıklı değiller. Mantıklı olsalar teist olmazlardı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...