Jump to content

Kuran'da pezevenklik serbest midir?

Recommended Posts

• İleti 282
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hangi işi?

Ya cübbeli lafı başka yerlere çekerek sorumu saptırma, hangi işmişmiş, bal gibi biliyorsun hangi iş, allahının ne iş yaptığı ap açık kuranda, ben demiyorum allah diyor, tekrar ediyorum sorumu.

:) :) allahının huri vererek yaptığı ne cübbeli? Sonuçta onlarda o işi görmeyecekmi? Diyorsunki fahişeler cennete gitmiycek , gidenlere NURİLER ayetini rica ediyorum o zaman lütfen,...... birde kadınları fahişe sıfatına soktun genelleyerek, bizzat allah ve erkekler bu durumda ne oldu cübbeli? Bak neden huriler alacağınızı kendi cevabınla verdin şaşkın :lol:

Sitelerde Paylaş

TÖVBE: 72- Allah mümin erkeklere ve mümin kadınlara, altlarından ırmaklar akan cennetler vaad buyurdu. Orada ebedi kalacaklardır. Hem de Adn cennetlerinde hoş meskenler vaad etmiştir. Allah'ın rızası ise hepsinden büyüktür. İşte asıl büyük kurtuluş da budur.

HAC: 23- Şüphesiz Allah iman edip yararlı iş işleyenleri, altından ırmaklar akan cennetlere koyacak, orada altın bilezikler ve inciler takınacaklar. Oradaki elbiseleri de ipektendir.

YASİN: 55- Gerçekten cennetlik olanlar bugün bir meşguliyet içinde zevk etmektedirler.

56- Kendileri ve eşleri gölgelerde koltuklar üzerine kurulmuşlardır.

57- Onlara orada bir meyve vardır. İsteyecekleri her şey onlarındır.

58- (Onlara) Rahîm olan Rab'den "selâm" sözü vardır.

Sitelerde Paylaş

gılmanların kadınlara seks kölesi olacağını gösteren hiçbir ayet yok.

imanlı erkekler bu kadar kıskanç ve zavallı iken başka bir şey düşünülemez.

gılmanlar araplardaki erkek köleleri simgeler.

erkek kölelerin seks yaşamını onların sahibi olan müslüman erkekler iyi bilir.

cinsel tercihlerinize karışmıyoruz. :)

Sitelerde Paylaş

TÖVBE: 72- Allah mümin erkeklere ve mümin kadınlara, altlarından ırmaklar akan cennetler vaad buyurdu. Orada ebedi kalacaklardır. Hem de Adn cennetlerinde hoş meskenler vaad etmiştir. Allah'ın rızası ise hepsinden büyüktür. İşte asıl büyük kurtuluş da budur.

HAC: 23- Şüphesiz Allah iman edip yararlı iş işleyenleri, altından ırmaklar akan cennetlere koyacak, orada altın bilezikler ve inciler takınacaklar. Oradaki elbiseleri de ipektendir.

YASİN: 55- Gerçekten cennetlik olanlar bugün bir meşguliyet içinde zevk etmektedirler.

56- Kendileri ve eşleri gölgelerde koltuklar üzerine kurulmuşlardır.

57- Onlara orada bir meyve vardır. İsteyecekleri her şey onlarındır.

58- (Onlara) Rahîm olan Rab'den "selâm" sözü vardır.

Nerda NURİLER ayeti burda? Huriler ayeti kabak gibi var kuranda, ben sordum kuranda huriler var neden nuriler yok diye, sende bizzat var dedin cübbeli, varsa as o ayetleri, benim sorumun cevabı bu astığında yok.
Sitelerde Paylaş

Nerda NURİLER ayeti burda? Huriler ayeti kabak gibi var kuranda, ben sordum kuranda huriler var neden nuriler yok diye, sende bizzat var dedin cübbeli, varsa as o ayetleri, benim sorumun cevabı bu astığında yok.

Müslüman kadınların bu dünyadaki kocaları ahirette de kocası olacak. İsmi Nuri olanın ismi Nuri kalacak. Özel olarak tırnak içinde NURİ transferi olmayacak.

Bu arada ateist bayanların bu işlerle bu denli niye ilgilendiğini anlamadım. Ateist erkek mi kalmadı memlekette?

Sitelerde Paylaş

Saçmalama cübbeli. Gılmanlar eşcinsel erkekleri için var. Kırk kere konuşuldu gösterildi. Allah eşcinsel erkekler "Dünyada azıcık dişinizi sıkın, öteki tarafta size parlak oğlanlar vereceğim" diyor işte.

Başka bir şey soracağım sana şimdi.

Kur'an'da imanlı bir erkeğin ateist bir kadınla evlenmesine izin var mı?

Birbirlerini çok seviyorlar, çok da güveniyorlar ve evlenecekler diyelim.. Hani sevgi muhabbet demişsin ya, oradan aklıma geldi.

Var mı izin? Din bu işe ne diyor, kesin hükümler var mı?

Sitelerde Paylaş

Müslüman kadınların bu dünyadaki kocaları ahirette de kocası olacak. İsmi Nuri olanın ismi Nuri kalacak. Özel olarak tırnak içinde NURİ transferi olmayacak.

Bu arada ateist bayanların bu işlerle bu denli niye ilgilendiğini anlamadım. Ateist erkek mi kalmadı memlekette?

Neden müslüman kadınlara sadece kocaları varda , neden müslüman erkeklere HURİLER var ayrıyetten ? Bu kadar basit soruyorum, cevap lütfen.
Sitelerde Paylaş

Kur'an'da imanlı bir erkeğin ateist bir kadınla evlenmesine izin var mı?

Birbirlerini çok seviyorlar, çok da güveniyorlar ve evlenecekler diyelim.. Hani sevgi muhabbet demişsin ya, oradan aklıma geldi.

Var mı izin? Din bu işe ne diyor, kesin hükümler var mı?

İzin yok.

Sitelerde Paylaş

Müslüman kadınlar tek erkeği seven ve sadece onunla olmak isteyen kadınlardır. Ateist kadınlar gözüyle bakma lütfen.

Ya git işine kıvırtkan, benim ahlakım o gacıların yanında bebek kalır, insanların ahlakına pislik atma sıkışınca, biliyoruz onların ne yaptığını, kara çarşafların bile engel olmadığını insan doğasına, hatta baskıladınmı dahada azıtıyorlar,........peki müslüman kadınlar çok namuslu oluyorlar madem, o yüzden bir erkekle yetiniyorlarda, neden müslüman erkekler bir kadınla yetinmiyor birde öte tarafta HURİLER veriyor bu allah onlara?
Sitelerde Paylaş

Müslüman kadınlar tek erkeği seven ve sadece onunla olmak isteyen kadınlardır. Ateist kadınlar gözüyle bakma lütfen.

Bu pek doğru değil. İslam'a göre yaşamayı seçmiş müslüman kadınlar ortalık malı olmayı çoktan kabul etmişlerdir, şeyhlerin şıhların gönlünü yapmayı görev edinmiştir mesela. Koca azıcık sinirliyse ve Talak'ı Bain gerçekleşmişse, el mecbur başkasının koynuna girecektir. Allah öyle olmasını istemiştir vs.. Evlenirken bile parası ödenir o kadının.

Yani geç bu işleri.. Şu başlığa konu olan ayet ve onun gibi niceleri var.. Altında kalacağın laflar ediyorsun.

Sitelerde Paylaş

Lut kavmi niye helak edildi?

Masal o masal. İnanma.

Gerçek olduğunu farzetsek de ne dedik yukarıda?

Allah bu dünyada kendinize hakim olun, bu işi yapmayın diyor. Kızıyor. Yasak.

Kendilerini tutmalarının ödülü de cennette gılman işte. İnci gibi parlak oğlanlar..

Sitelerde Paylaş

Ya git işine kıvırtkan, benim ahlakım o gacıların yanında bebek kalır, insanların ahlakına pislik atma sıkışınca, biliyoruz onların ne yaptığını, kara çarşafların bile engel olmadığını insan doğasına, hatta baskıladınmı dahada azıtıyorlar,........peki müslüman kadınlar çok namuslu oluyorlar madem, o yüzden bir erkekle yetiniyorlarda, neden müslüman erkekler bir kadınla yetinmiyor birde öte tarafta HURİLER veriyor bu allah onlara?

Biz müslüman erkekler içki, sigara, kumar gibi cinselliği bitirici şeylerle meşgul olmadığımız için ateist erkekler gibi değiliz. Tam erkeğiz. Zaten burdaki ateist bayanların sürekli benim evliliklerimi sorgulaması da bu yüzden mi acaba?

Sitelerde Paylaş

Bu pek doğru değil. İslam'a göre yaşamayı seçmiş müslüman kadınlar ortalık malı olmayı çoktan kabul etmişlerdir, şeyhlerin şıhların gönlünü yapmayı görev edinmiştir mesela.

Vaktiyle garsonluk yapan Fadime Şahin'i hatırlayın. O vakit ergenekon bu kadını kiralamış ve bir şeyhe tuzak kurdutmuştu. Günlerce gazete ve tvlerde bunu size izletip kandırmışlardı.

Koyun olmayın diyorum size kızıyonuz.

Sitelerde Paylaş

cübbeli bana tam cevap veremedin ve kıvırttın, al buda benden sana hediye, umarım içindekilerden ibret alırsın, imana ve itaate gelirsin, içindekileri yalanlada gör nasıl bir mekana gidiyorsun, klibin içindeki ayetleri anlayan azgın erkekler için ibretlikler vardır.Büyük sevap işlenmiş sapkın erkekler için, konumlarının farkına varırlar inşallah.

Not: hazırlayanların emeğine sağlık.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...