Jump to content

Kuran'da pezevenklik serbest midir?

Recommended Posts

• İleti 282
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ben bu videoya bakmam. cübbeli denen o din taciri sapigin yüzünü görmeye bile tahammülüm yok. yagli igrenc sakalindan, öküz öküz bögürmesinden, yirtinmasindan, cinsi sapiklara özgü agiz yapisindan igreniyorum.

örnek vereceksen, islamin gercek kaynagi olan kurandan örnekler ver. din ticaretini meslek edinen kurnazlardan, hinlerden ve aptal aldatan takimindan degil.

tarihinde kitapsiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kuranda ayet yok mu da,

Bu zinacı adamı şahit tutuyorsun?

Adam'ın kendisi zina yapıyor,

sen de başka işin yok,

ona inanıyorsun.

Hırsızın elini kesin diyen kuran,

Cariyelere fuhuş yaptıranlara ne gibi bir ceza veriyor?

Sitelerde Paylaş

fanki funkiye ceza yok. hatta en sapikcasina bile..

cinsi sapiklik arap putu allahin en büyük ödülü. hemde öldükten sonra. umut fakirin ekmegi, ye müslocuk ye :D

Sitelerde Paylaş

fanki funkiye ceza yok. hatta en sapikcasina bile..

cinsi sapiklik arap putu allahin en büyük ödülü. hemde öldükten sonra. umut fakirin ekmegi, ye müslocuk ye :D

Sitelerde Paylaş

Kuranda ayet yok mu da,

Bu zinacı adamı şahit tutuyorsun?

Adam'ın kendisi zina yapıyor,

sen de başka işin yok,

ona inanıyorsun.

Fuhuş yaptıranı geçtim, zorla yaptırana bile ceza yok. Hatta şöyle bir yalandan da olsa kabarma bile yok. Allah açıkça laf söylemeye korkmuş. Sadece zorla fuhuşa zorlanana ceza vermeyeceğim demeye gücü ve ahlakı yetmiş.

Sitelerde Paylaş

Kuranin allahi kuran ayetleri ile tescilli pezevenktir...Bedeviye kadinlari, kizlari, cocuklari ve sex kölelerini pazarlamak icin yanip tutusur tesvik eder... Kuranda bunlari yasaklayan bir tane ayet yoktur ve hic bir müslüman öyle bir ayeti getirip asamaz ama ateistler serbest olduklarina dair ayetler asabilirler cünkü kuranda oldukca boldur.

Sitelerde Paylaş

Hadislerle Kuranı ben ayırmam.

bu sekilde pösteki saymak hödüklüge daha bir yakin oldugundandir.

bir milyar kadar sapik sapalak uydurmasyonla ve kurandan bir milyon kez daha fazla zitliklarda kaybolmak,

daha bir absürt oldugundandir.

tarihinde kitapsiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ohoooo, beni herkes bilir ayırmadığımı. Sen yeni mi öğrendin?

öyle iğrenç hadisler var ki,

sen de bazen inkar edebilirsin diye söylüyorum.

İnkar ettiğini görmeyeyim :)

Ayrıca,

Hadis inkarcılarına da birkaç birşey söyle,

olmuyor böyle,

dinden habersiz yetişiyorlar yazık.

Mesela,

kurana bakıp fuhuş yaptırmanın cezası yok deyip,

pezevenk olanlar var.

Onlara yol göster.

Hadislerin hepsinin doğru olduğunu anlat onlara.

Sitelerde Paylaş

Fuhuş yaptıranı geçtim, zorla yaptırana bile ceza yok. Hatta şöyle bir yalandan da olsa kabarma bile yok. Allah açıkça laf söylemeye korkmuş. Sadece zorla fuhuşa zorlanana ceza vermeyeceğim demeye gücü ve ahlakı yetmiş.

Zaten Allah her nedense,

bi köle tüccarlarına,

Sübyancılara,

bir de pezevenklere güç yetiremiyor.

Oldum olası anlamadım ya nasıl oluyo ki :)

Sitelerde Paylaş

Ateistlerin bir kitabi yoktur ve olamaz... Müslümanlarin kitaplari kurandir ve ateistler onun icinde olan ayetleri gózler önüne sermektedirler... Buyursunlar "pezevenklik" ayetlerini izlesinler ve kuranda olmadiklarini kanitlasinlar... Eger bir tanri varsa insanlarin cinsel iliskileri ile ugrasip erkeklere kadinlari peskes cekiyorsa tescilli pezevenklik yapiyor demektir.

Sitelerde Paylaş

Kuranin allahi kuran ayetleri ile tescilli pezevenktir...Bedeviye kadinlari, kizlari, cocuklari ve sex kölelerini pazarlamak icin yanip tutusur tesvik eder... Kuranda bunlari yasaklayan bir tane ayet yoktur ve hic bir müslüman öyle bir ayeti getirip asamaz ama ateistler serbest olduklarina dair ayetler asabilirler cünkü kuranda oldukca boldur.

:) bunu bende yazdım banlayarak, cübbeli benimle artıkın yazışmacağını ağzımın bozuk olduğunu yazdı, e benim ne suçum var, allah uçan kaçan bütün dişileri erkeklerin şeyine amade etmiş, yetmemiş öte tarafta sübyan sex makinelerini vaad ve amade etmiş kuranda erkeklere, ben demiyorum kuran diyor, cübbeli bana ağzı bozuk diyor <_<
Sitelerde Paylaş

zepemenklik arap putu allahin savascilik, saldirganlik, yalancilik, kadin düsmanli vs. vs gibi bolca sahip oldugu öteki mesleklerinin yaninda en önemli mesleklerinden biridir. bu meslegini o insanlik düsmani kitap müsvettesine gecirecek kadar önemsemistir.

kendisi muhammedin don islerini büyük bir zevkle organize etmistir. ... cinsel sapiklikda SINIR tanimaz. pedofili, poligami, ensest iliski daha baska bir sürü sapiklik allahin nezdinde sapiklik degil erdemdir.

hatta, kendisine tapanlari cennetine alinca verecegi ödüllere bakinca, bu mesleginicok sevdigi ve asla vazgecemeyecegide görülmekltedir.

Ya kitapsiz senin klavye düzelmedi mi daha? Bu zepemenklik nedir ? :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...