Jump to content

Kuran'da pezevenklik serbest midir?

Recommended Posts

Bizimkiler evde muhteşem yüzyılı seyrediyor. Kadınlar alınıp, satılıyor. Çürükler pazara gönderilip, iyi olanlar saraya seçiliyor. 15. yüzyıl olmuş kadın alıp satmayı daha yasaklayamamış kuranı rehber edinmiş bir imparatorluk.

islam dini DON icinde beslenip yasiyor 1400 yildir. müslümanlar, kadinin donunu namuslari zannettiklerinden, gercek namusu göremiyorlar.

islam dünyasindaki ahlaki düsüklügün nedenide budur iste. din degil, DON. :D

Sitelerde Paylaş
  • İleti 282
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sedir ve koltuklar da var. Unutmuşsun. Tam bektaşinin de vurguladığı gibi kerhane ve meyhane havası hakim.

Yasin 56 Onlar ve eşleri gölgelerde koltuklara yaslanmaktadırlar.

Saffat 44 koltuklar üzerinde karşılıklı olarak otururlar.

Sad 51 ...koltuklara yaslanmış olarak....

Zuhruf 35 ...yaslanacakları koltuklar....

Tur 20 ..koltuklara dayanarak afiyetle yiyin için.. iri gözlü güzel huriler

İnsan 13 Orada koltuklar üzerine kurulmuş olarak bulunurlar.

Mutaffifın 23: koltuklar üzerinde, (etrafı) seyrederler.

Mutaffifın35: koltuklar üzerinde (etrafı) seyrederler.

Baykuş yiyen ve içen tuvaletinide yapmalı, kuranda tuvaletle ilgili birşey varmı aceba ?
Sitelerde Paylaş

Şu yazılanlarda erkeklerin bizzat kendi fantezileri olduğu nasılda belli, bizi yaratmış allah putları ama bu kadarda adaletsizcemi yazılırmış bir kitap, bu dine inanan kadınlara, ortadoğudaki kadınlardan bahsetmiyorum burdaki kadınlardan bahsediyorum, eğer şeriat gelse onlara hiç acımam, çünkü temelimize bu din tam yerleşememiş ama bal gibide biliyorlar islamın onlara biçtiği değeri, en basitinden ben niye bedenimden utanayım ve örteyim der kendine insan yahu ( zorla dayatılanlar konu dışı).? Bu kendini namussuzluk abidesi olarak fişlemek değilde ne?

Sitelerde Paylaş

yok. cennette buhar olup havaya karisacak müslüman diskilari. koklar koklar kendilerinden gecerler artik.

Dünya bir komedi resmen, kaçınılmaz olarak maddesel yaşıyorlar ama olmayan ötelerin hayalini gerçek yapıyorlar, ne diyeyim seninkide olur, neden olmasın palavra bedava.........olurmu?>>> olur.
Sitelerde Paylaş

Çocuğunuz sigara içmek istemezse onu içmeye zorlamayın.

Şimdi bu cümlede çocuk sigara içmeyi isterse serbest bırakın manası çıkıyor mu?

Çıkar tabii. İçmek istemeyenleri zorlamayın. İsteyene de karışmayın manası çıkar.

Bu cümlede tercih kişiye bırakılmıştır. Zorlama yapmayın, sizin tercihinizi ona dikte etmeyin demektir.

ÇAy içmek istemeyenleri çay içmeye zorlamayın.

Bu cümleden çay içmek yasaktır anlamı çıkar mı?

Kesin olarak yasaklayan şöyle der:

Çocuklara asla sigara içirmeyin.

Çok mu zor bunu demek.

Sitelerde Paylaş

Çıkar tabii. İçmek istemeyenleri zorlamayın. İsteyene de karışmayın manası çıkar.

Bu cümlede tercih kişiye bırakılmıştır. Zorlama yapmayın, sizin tercihinizi ona dikte etmeyin demektir.

Çok mu zor bunu demek.

tabi ki yazmak zor değil..yazmak istese neler yazar..

azhab-37..de Adam müslümanlar gelinleriyle evlenmekten çekinmesinler diye ne numara bile yapıyor...

Fakat bunu müslüman beyinlerin anlayabilmesi ve Algılaması zor..

Yoksa ateistler uzaydan gelmedi..bu toplumda Müslümanlıkla beyinleri yıkandı...

Zeki olan zaten çözebiliyor kendisi......

Hoş görülü olalım müslüman arkadaşlara..

zeka bakımından,

Allah kimini kiminden üstün yaratmıştır...hiç hür bir insan islama köle olmuş biriyle aynı olabilirmi?

Sitelerde Paylaş

Çok mu zor bunu demek.

Senin dediğini başka ayette diyor,

zinaya yaklaşmayın.

Yapmayın demiyor dikkat et, yaklaşmayın diyor.

Sitelerde Paylaş

Senin dediğini başka ayette diyor,

zinaya yaklaşmayın.

Yapmayın demiyor dikkat et, yaklaşmayın diyor.

Cübbeli gerçektende şu cennetteki hurileri allah neden size vadetmiş?......ciddiyim dalga amaçlı değil. tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Nuri de var. Benim arkadaşım mesela, çok takvalı, İnşaAllah cennete girecek.

Getir bana kuranda yazan NURİLER ayetini.

Not: nedemek istediğini biliyorum dalga geçme......... o nuriler ayetini as buraya.Var dedin çünkü.

tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Birşey soracağım, senin algına göre müslüman kadın cennete girince boşta mı kalacak? Ona eş verilmeyecek mi zannediyorsun?

Daha demin evlenmek için dedin cübbeli, ben ne diyorum sen ne diyorsun, evlenmek içinse bu evlenmeler oluyor evlenmek değil, çıkart ve as o NURİLER ayetini, sen var dedin sonuçta, lafı başka yerlere çekme üçkağıtçı cübbeli.
Sitelerde Paylaş

Daha demin evlenmek için dedin cübbeli, ben ne diyorum sen ne diyorsun, evlenmek içinse bu evlenmeler oluyor evlenmek değil, çıkart ve as o NURİLER ayetini, sen var dedin sonuçta, lafı başka yerlere çekme üçkağıtçı cübbeli.

Başka yere çekmiyorum. Sana soruyorum, cennete giren müslüman bir kadının kocası olmayacak mı zannediyorsun? Ha kocasının adı Nuri de olabilir, İsmail de...

Ama sonuç olarak bir tane kocası olacak...

Dersen ki niye sadece 1 tane niye 3 değil beş değil ben de diyecem ki Cennete fahişeler girmeyecek.

Sitelerde Paylaş

Başka yere çekmiyorum. Sana soruyorum, cennete giren müslüman bir kadının kocası olmayacak mı zannediyorsun? Ha kocasının adı Nuri de olabilir, İsmail de...

Ama sonuç olarak bir tane kocası olacak...

Dersen ki niye sadece 1 tane niye 3 değil beş değil ben de diyecem ki Cennete fahişeler girmeyecek.

:) :) allahının huri vererek yaptığı ne cübbeli? Sonuçta onlarda o işi görmeyecekmi? Diyorsunki fahişeler cennete gitmiycek , gidenlere NURİLER ayetini rica ediyorum o zaman lütfen,...... birde kadınları fahişe sıfatına soktun genelleyerek, bizzat allah ve erkekler bu durumda ne oldu cübbeli? Bak neden huriler alacağınızı kendi cevabınla verdin şaşkın :lol:
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...