Jump to content

Kur'an'da Kadına Bakış

Recommended Posts

Şu dediklerimide eminim hiç ciddiye almıyacaksın her ateist gibi, fakat ahiret günü gelip sevdiğin biri ile buluşma şansını kaybettiğini ve sonsuza kadar cehennemde kalma gerçeğini kendi gözünle gördükten sonra bu dünyada dediklerimin ne kadar ciddi olduğunu işte o zaman anlayacaksın sevgili keklik. Bu dediklerim de kendini değiştirmediğin sürece %100 başına gelecektir...

:lol: :lol:

Helal olsun... seni kim tutar... Fırla...

Bir de oran vermiş %100 :lol:

Sen ölcen de sonra ahirette uyancan mı? :lol: :lol:...

Temel pireye zıpla demiş zıplamış, hopla demiş hoplamış. Sonra pirenin ayaklarını koparmış, hopla demiş pire hoplamamış. Zıpla demiş pire zıplamamış. Deney defterine şu notu düşmüş: "Pirenin ayaklarını koparınca kulakları duymuyor"...

Temel bizim müsloları görünce herhalde şu notu düşerdi: "Döt korkusu beyinlerinin çalışmasını engelliyor"

Antiateist,

kaç zamandır buradasın, nice insanın hayvanın bitkinin öldüğünü gördün hatta bi kısmını da sen öldürüp, pişirip afiyetle yedin... Hala daha öldüğün zaman ölmüş olacağını anlayamadın mı?!

Sitelerde Paylaş
post-43-1208190766_thumb.jpg

.

Hocam sormaca konusunu yazmamışsınız?

______

Başlık hakkında da konuşmuş olayım: Kadına insan gözüyle bakan erkek çölde vaha gibi bir şey, ben dini yönden zaten bakmaya hiç gerek görmeden dinler onlarda insan dese ne olacak insanlarda bu bilinçaltı olduktan sonra.

"İnsan değil erkeğiz biz." gibi bir eğilim var dinler ne yapsın...

Sitelerde Paylaş
Helal olsun... seni kim tutar... Fırla...

Bir de oran vermiş %100

Sen ölcen de sonra ahirette uyancan mı?

2.5 yıldır burdayım merak etme sen bizim körü körüne inançlarımız yok. Biz deliller üzerine bu olacakları biliyoruz. Zaman geldiğinde bende sana güleceğim :D

Sitelerde Paylaş
"Karşılıklı hadis verecek isek sana bi ton kadınları öven hadis veririm sende bana bi ton kadınları kötüleyen hadis verirsin. E hangisini doğru alacaz ? En iyisi sen işine gelen hadisleri bana verip ortalığı bulandırma bence."

hadislerle işin olmadığını ve de karşılıklı negatif-pozitif hadisler verilebileceğini

ben de biliyorum. ama unutma ki bu forumdaki tek katılımcı sen değilsin,

Herkesi düşünmek lazım değil mi ama. Hadislerden başladık veda hutbesinden

devam ediyoruz

"Ey insanlar!

İyide sen madem veda hutbesini kabul ediyorsun sana şu soruyu soracam; Muhammed nasıl öleceğini bildi de veda hutbesi yaptı ? Kuran'ın tamamlanmasından ve hemen peşine veda hutbesinden sonra Muhammed'in ölmesi olayına nasıl bakıyorsun peki ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...