Jump to content

MHP' de Seks Kaseti Şoku!

Recommended Posts

Seçime günler kala siyaset dünyasında yeni bir kaset skandalı ortaya çıktı. Görüntülerde MHP Genel Başkan Yardımcıları Adana Milletvekili Recai Yıldırım ile Kırşehir Milletvekili Metin Çobanoğlu oldukları ileri sürülen iki kişi, S. ve B. isimli iki kadın ile önce sohbet ediyor, ardından farklı koltuklarda öpüşüyor.

MHP Genel Başkan Yardımcıları Recai Yıldırım ile Metin Çobanoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatı üzerine, genel başkan yardımcılığı ve milletvekili adaylığından istifa etti.

Seçime kısa bir süre kala MHP, dün akşam internet ortamında yayınlanan bir kasetle zor durumda kalmıştı.

MHP'nin üst düzey iki yöneticisi, Genel Başkan Yardımcıları Recai Yıldırım ile Metin Çobanoğlu'na ait olduğu öne sürülen gizli kamera görüntüleri internete düşmüştü.

Her iki MHP'li yöneticinin kadınlarla sohbet ettiği ve cinsel içerikli konuşmalar yaptığı görüntülerin sonunda, "Düşmanlar halimize gülüyor. Yazıklar olsun bize başka çıkar yol bırakmayanlara. Derhal istifa etmediğiniz taktirde bundan sonra olacak gelişmelerin tüm sorumluluğu size aittir" deniyordu.

Kaset iddiaları sorusunu cevaplayan Bahçeli ise çok kısa bir değerlendirmede bulunup, "Kaset siyasetine biz aldırış etmiyoruz" cevabını vermişti

not:videolar silinmiş..

tarihinde AteistKemalistBirey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çok adice bir şey bu. Kim, hangi hakla bu insanların evlerine veya her neredeler ise, kameralar yerleştirip gizlice çekiyor ve yayınlıyor?

Özel hayattır bu. İster ülkücü olsun ister türkücü, kimse böyle bir ahlaksızlığı haketmez.

Herkesin hayatı kendine.

Videolar kaldırılmış ama ben gündüz izledim. Çok komik..

Ama ülkücü pislik ateistlere küfretmeyi bile o arada ihmal etmemiş.

"Bu şerefsiz ateistler alevi kılığında dolaşıyor" diyor kurtçuk.

Gözümden kaçmadı.:)

Sitelerde Paylaş

Çok adice bir şey bu. Kim, hangi hakla bu insanların evlerine veya her neredeler ise, kameralar yerleştirip gizlice çekiyor ve yayınlıyor?

Özel hayattır bu. İster ülkücü olsun ister türkücü, kimse böyle bir ahlaksızlığı haketmez.

Herkesin hayatı kendine.

Videolar kaldırılmış ama ben gündüz izledim. Çok komik..

Ama ülkücü pislik ateistlere küfretmeyi bile o arada ihmal etmemiş.

"Bu şerefsiz ateistler alevi kılığında dolaşıyor" diyor kurtçuk.

Gözümden kaçmadı.:)

okadarını izlemedimö ateistlere küfürmü ediyor sanmıyorum alevi kılıgında dolaşıyor demesi kötü bişey olmaz bende bazen aleviyim diyorum severim alevileri çünkü.

Sitelerde Paylaş

Kasede gerek yok, bütün mhp'lilerin cahil, hödük, kro olduğunu biliyoruz. Daha üst basamaktakiler ise çek - senetçi, yağmalamacı, ihaleci, pislik mafyacı - çeteci herifler. Kısacası hepsi it sürüsü.

İt sürüsü feodal solculara denir benim bildiğim. Üç beş makale okuyup kendilerini düşüncenin ustası sayan çapulculardan oluşur.

Sitelerde Paylaş

okadarını izlemedimö ateistlere küfürmü ediyor sanmıyorum alevi kılıgında dolaşıyor demesi kötü bişey olmaz bende bazen aleviyim diyorum severim alevileri çünkü.

Etti etti. İkinci videoda etti.

Alevilerin yobaz müslümanlar gibi olmadığını anlatmaya çalışıyor güya, belli ki sempatisi var birazcık.

Onların dinsiz olduğunu düşünen yobazlara karşı sözümona savunma yapıyor ve "bu şerefsiz ateistler alevi kılığında dolaşıyor" diyor.

AteistLight, valla bu adam sana küfür etmiş.:)

Gel sen oyunu bunlara verme.

Sitelerde Paylaş

İt sürüsü feodal solculara denir benim bildiğim. Üç beş makale okuyup kendilerini düşüncenin ustası sayan çapulculardan oluşur.

Adı üstünde it sürüsü mhp'li faşolar işte. Boşuna malca yazıp durma mhp'li faşoların ne kadar cahil, mal insanlar olduğunu aklı başında herkes biliyor. Sende onlardan birisin.

Sitelerde Paylaş

biraz ileri görüşlü olabilsdeidin bu gün en fanatik mhp ci olurdun alparslan seval türkeşden nefret etmeme rağmen ben mhp e vereceğim oyumu.

hayatımın 13 yılını mhp ile iç içe geçirdim ben,neyin ne olduğunu iyi biliyorum rahat ol :) barajı geçerse ne olacak gene akpnin koltuk değnekçiliğini yapacaklar,baraj altı kalsınlar da akılları başlarına gelsin..

tarihinde AteistKemalistBirey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Adı üstünde it sürüsü mhp'li faşolar işte. Boşuna malca yazıp durma mhp'li faşoların ne kadar cahil, mal insanlar olduğunu aklı başında herkes biliyor. Sende onlardan birisin.

mhp faşist falan değildir.ama şu gerçek dincilerden farkları yoktur..mhpnin becerdiği tek halt akp yalakalığıdır..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...