Jump to content

Recommended Posts

Merhabalar, foruma eskisi gibi giremesem de hala bir kaç kişinin beni hatırladığından eminim.(CasTRo eski adım)

sitede bir çok değişiklik olmuş, portal güzelleşmiş, ateistlere ait bir alt oda açılmış güzel de olmuş.

Eğer uygunsam "sadece ateistler" bölümünü de görüntülemek isterim.

İyi günler.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 136
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Merhabalar, foruma eskisi gibi giremesem de hala bir kaç kişinin beni hatırladığından eminim.(CasTRo eski adım)

sitede bir çok değişiklik olmuş, portal güzelleşmiş, ateistlere ait bir alt oda açılmış güzel de olmuş.

Eğer uygunsam "sadece ateistler" bölümünü de görüntülemek isterim.

İyi günler.

Hoşgeldin Castro. Seni hatırlamamak ne demek.. Ne kadar güzel işler yapmıştın burada.

Ara verdin, okul işleriyle uğraştın falan filan ama tekrar burada olduğunu gördüğüme çok sevindim.

Seni herkes hatırlıyor ve tanıyordur, merak etme.

Sadece Ateistler forumu için de yetkilerin verildi.

Sitelerde Paylaş
Tek istisna, daha önce ciddi ceza almış olan (atılma veya çok uzun süre uzaklaştırılma gibi) üyelerin durumunda mümkün olabilir. Bu tür üyelerin bu bölüme katılım taleplerinin kabul veya reddi yöneticilerin inisiyatifinde olacaktır.

mantık ın yukarıdaki istisnasına dayanarak "Sadece Ateistler" Bölümüne erişim yetkisi istiyorum .

Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Castro. Seni hatırlamamak ne demek.. Ne kadar güzel işler yapmıştın burada.

Ara verdin, okul işleriyle uğraştın falan filan ama tekrar burada olduğunu gördüğüme çok sevindim.

Seni herkes hatırlıyor ve tanıyordur, merak etme.

Sadece Ateistler forumu için de yetkilerin verildi.

Sağol IFeelGood teşekkür ederim :)

Zaman zaman uğruyordum ama bir şeyler yazıp çizmek artık zor geliyor. Özellikle teist-ateist muhabbetleri kısır bir döngüden ibaretmiş gibi geliyor artık. O yüzden bu tür konularda fazla yazmayacağımı düşünüyorum. Genel olarak gözlemci gibi geziyorum, görüşmek üzere :)

İyi günler.

Sitelerde Paylaş

mantık ın yukarıdaki istisnasına dayanarak "Sadece Ateistler" Bölümüne erişim yetkisi istiyorum .

Sen de hoşgeldin everest. Pek ara vermiş sayılmazsın ama olsun.

Yetkin verildi. Sen bu bölümde yazıyordun zaten, ayrıca Portal ekibindeydin.

Sağol IFeelGood teşekkür ederim :)

Zaman zaman uğruyordum ama bir şeyler yazıp çizmek artık zor geliyor. Özellikle teist-ateist muhabbetleri kısır bir döngüden ibaretmiş gibi geliyor artık. O yüzden bu tür konularda fazla yazmayacağımı düşünüyorum. Genel olarak gözlemci gibi geziyorum, görüşmek üzere :)

İyi günler.

Teist ateist tartışmaları çoğu zaman gerçekten kısır döngüye giriyor. Böyle anlarda aklımıza sessiz okuyucu gelirse yazılanların havaya uçmadığını düşünüp rahatlarız. Burası çok okunuyor, takip ediliyor.

Çok sıkıldığında başka forumlarda devam edersin veya ilginç bulduğun konularda yazarsın. Okumak da bir alternatif elbette. Yani nasıl istersen...

Görüşürüz.

Sitelerde Paylaş

Sadece Ateistler forumunda yazabilmek için birtakım gereklilikler var. Onları daha önce belirtmiştik ama tekrarlamakta yarar var.

1. En az 3 aydır forum üyesi olmak

2. Forumda en az 300 mesaj yazmış olmak

3. Ateist olmak

Daha geniş açıklamaları aşağıdaki başlıkta bulabilirsiniz.

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=42688

Örneğin forumda, yukarıda belirtildiği kadar zamanı geçirmiş, çok sayıda ileti asmış ve herhangi bir nedenle forumdan ayrılmış bir üye, yeni bir nickle gelse de yukarıdaki şartların gerçekleşmesi beklenmeksizin Sadece Ateistler forumuna kabul edilebilir. Yöneticiler onu tanıyordur, forumdaki yazıları ve tavrı biliniyordur ve teknik ayrıntılar bu durumda önemsizdir. Tamamen yöneticilerin inisiyatifinde olan bu gibi istisnai durumlar dışında, kuralların yerine getirilmesi prensibi vardır.

Bu durumda LiveYourLife ve MrAtheistPhilosopher nickli kullanıcılarımızın isteklerini ne yazık ki yerine getiremiyoruz.

kolonya nickli üyenin yetkisi verildi.

Sitelerde Paylaş

Teist ateist tartışmaları çoğu zaman gerçekten kısır döngüye giriyor. Böyle anlarda aklımıza sessiz okuyucu gelirse yazılanların havaya uçmadığını düşünüp rahatlarız. Burası çok okunuyor, takip ediliyor.

Çok sıkıldığında başka forumlarda devam edersin veya ilginç bulduğun konularda yazarsın. Okumak da bir alternatif elbette. Yani nasıl istersen...

Görüşürüz.

Başka forumlarda yazamıyorum çok yabancı geliyor, zaten mesele buradan sıkılmak değil konudan sıkılmak. Bakalım ufak ufak ilgimi çeken konularda yazmaya başladım devamı gelir belki :)

Görüşürüz...

____

hoşbulduk kolonya :)

Sitelerde Paylaş

Ateist olmadığım halde girmek isterdim. Çünkü oraya tıklayıp giriş iznim olmadığımı her farkettiğimde forumunuza boşvermişliğim o kadar artıyor. Forumdan ayağı daha da kesiyorum (Hırsızların elinin kesilmesi gibi). E girebilseydim de, "sadece ateist" demenin anlamı kalmazdı. Demek baştan bozuk. Hangi ateist bulduysa bu fikri Allah ondan razı olsun.

tarihinde Temple Grandin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...