Jump to content

Recommended Posts

• İleti 124
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hayır sevmemeli.

Müslüman dediğin nerede bir cahil, barbar, ilkel goril varsa onu sevmeli.

aynen öyle sen git fethullahı sev said nursiyi falan sev,atatürkün senin gibilerine ihtiyacı yok

Sitelerde Paylaş

ateist ve kemalist olan sevdiğin belli ama sakin olmayı öğrenmelisin(: ben seviyorum dedim mi aa kuru iftira (:

niye sevmemeli peki? atanız müslüman değilmiydi? yoksa o elini açıp dua ettiği resimlerinde ikiyüzlü profilmi vardı? yoksa chp gibi halen müslüman olanları kandırma yöntemlerinden birimydi?

Sitelerde Paylaş

sende gerizekalı gerizekalı sorular sorma o zaman .atatürk müslüman falan değildi o zamanın şartlarına göre inanıyormuş gibi davranması gerekti.o zaman islam hakkında ileri geri konuşsa yaşatırlar mıydı yobazlar?kendi eliyle yazdığı notlardan müslüman olmadığı anlaşılıyor zaten.. atatürkü sevmeyebilirsin ama saygı duymak zorundasın.onu da yapmıyorsan miktir olup gidersin bu ülkeden

tarihinde AteistKemalistBirey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

aslında soruda tam bu (sevmiyorsan çaktırmayacaksın),sorulası yerde bu,yanlışın kaynağı burası çünkü,ateistlerin düşüncelerini merak ediyorum sadece

sevmek zorunda değilsin elbette.

burası laik demokratik falan bir ülke, ve senin istediğin bir türden teokrasi olana kadar işte bu rejime katlanacaksın. Ne zaman gelir badem bıyıklılar, sakallı 4 karılı cüppeli abiler olurlar, o zaman tamam.

O zamana kadar katlanmak zorundasın,

got it?

Sitelerde Paylaş

ya hu niye sinirleniyorsun cevap verin hadi(:

2 yüzlümüydü açık ve net soru evet!?

ya diyorum sevmek zorunda değilsin sen git muhammed gibi örümcek kafalı çöl bedevilerini sev..

Sitelerde Paylaş

Bir müslüman atatürkü sevmelimi ?

Liboş arasında bile Atatürk'ü sevmeyen bir sürü ateist var.

Müslümanlar arasında da Atatürk hayranı çok insan var.

Sevmeli mi diye sorulmaz. Sever mi diye sorulur.

Ve cevabı da sevebilir olur.

Sitelerde Paylaş

müslüman sevmemeli,ateistti sevmemesi gerektiği gibi onuda sevmemeli ama yurdumda bundan habersiz bi çok müslüman var,peki bi atesit neden sevmez atayı?

oysa tam sizlik laf etmiş biz gökten inmiş hayali hakikatlere değil hayatın gerçeği ile yükseleriz tarzı boş kelamlar..

Sitelerde Paylaş

müslüman sevmemeli,ateistti sevmemesi gerektiği gibi onuda sevmemeli ama yurdumda bundan habersiz bi çok müslüman var,peki bi atesit neden sevmez atayı?

oysa tam sizlik laf etmiş biz gökten inmiş hayali hakikatlere değil hayatın gerçeği ile yükseleriz tarzı boş kelamlar..

seni çok mu kırmış :D

Sitelerde Paylaş

ateist ve kemalist olan sevdiğin belli ama sakin olmayı öğrenmelisin(: ben seviyorum dedim mi aa kuru iftira (:

niye sevmemeli peki? atanız müslüman değilmiydi? yoksa o elini açıp dua ettiği resimlerinde ikiyüzlü profilmi vardı? yoksa chp gibi halen müslüman olanları kandırma yöntemlerinden birimydi?

Mechule,

Atatürk'ün temsil ettiği değerler seni tatmin etmez, mutlu etmez.

Sen karanlıklar çağındansın.

Atatürk İlkeleri ve Kemalizm Gandalf ve Elflerdir.

Allahu Teala Canavarını dünyaya getirmek için Demokrasi Yüzüğünün peşinde koşan karanlık canvarlarsınız sizler.

tarihinde Ateist Bakış tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

2yüzlü birine saygı duymak sizin işiniz zaten,aman siz sevin,menfaati için el açan adamın eserisiniz,türlü eziyetlerde de olsa Rabbi inkar etmeyen topluluk varsın senin gözünde canavar olsun

Cennet için anasını babasını kardeşini evladını eşini dostunu satan adamlardan daha büyük canavar olmaz.

Ettiğin duaların ve yaranma davranışlarının bir sentezini yap.

Bak bakalım orada ya sevdiklerimle cennete giderim ya da cennet mennet istemem diye bir şart veya düşünce var mı.

tarihinde Rochader tarafından düzenlendi
hakaret
Sitelerde Paylaş

cennet için dua etmez mümin cennet ödülüdür O dilerse! ki hakkıda ister,ama o kul için dünyalık için el açıyor tapmadığı bişi için sırf bi yerlere gelebilmek için düşüncesinden taviz veriyor,bunun adı ne?

son sıfat senin ismine daha çok yakışıyor emin ol

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...