Jump to content

başbakanın konvoyuna saldırı

Recommended Posts

Polis ekibine silahlı saldırı

Başbakan Erdoğan'ın Kastamonu mitingi için Kastamonu'ya giden polis ekipleri Ankara'ya dönüş yolunda silahlı saldırıya uğradı. Anonslar üzerine olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. Saldırıda 1 polis memurunun şehit olduğu öğrenildi. Şehit olan polis memurunun adı Recep Şahin olarak açıklandı. Yaralı polisin adının ise Metin Kuş olduğu bildirildi

http://haber.gazetevatan.com/polis-ekibine-silahli-saldiri/375236/1/Manset

Sitelerde Paylaş

Tam da Tüpraş satışından ne kadar nemalandığı medyada ön plana çıkacakken bir saldırı, kendisine de değil konvoydaki polis otosuna..Biz de yedik....:)

http://www.odatv.com/n.php?n=erdogan-ve-zapsu-tuprasin-satisindan-menfaat-mi-sagladi-0405111200

http://haber.gazetevatan.com/tupras-satisindan-kazanc-iddiasi/375182/1/Manset

tarihinde Titus Andronicus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sizin için insanın ne değeri var ki zaten kına yakın yobaz ateist sürüsü..

Konunun insan olduğunuda sana kim söyledi, konu tamamen duygusal. Amerikalı yoldaşlar seçim öncesi etrafa saçılan pislikleri gündenden düşürmek için klasik bir operasyon yaptı, maşada her zaman ki gibi pkk.

Gelsin mağdur edebiyatı ile oylar, ölen polis kimin umrunda.Senin gibi saflardan toparlayacaklar artık oyları.

tarihinde Titus Andronicus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şimdi anlıyorum ki, ne dediğimi anlamıyorsunuz. Zira ben siz oluyorum, anlamıyorum.

Bir şey demedin sadece particilik yaptın, Tüürkiyenin en uzun sınırını yahudilere peşkeş çekmeye calışan anası yahudi müslüman maskesi takmış bir uşağı savundun.

Varmı yaptığın başka bir şey, görelim.

Sitelerde Paylaş

Oflaz, böyle bir forumda bile gelmis piskinlik yapıyorsun, seçim döneminde böyle bir olay oldugunda herkes normal olarak durumdan süphelenir ama sen hala buradakileri bile uyutmaya çalısıyorsun sanki senin çok umurunda o ölen polis memuru, sanki yarın uyandıgında aklına gelecek ya da bu iktidar devam etsin diye sen o polisi ellerinle öldürmezdin, gelmis burda name yapıyorsun.

Adamın uçakla gittigini bilen hangi enayi konvoya saldırı yapar, böyle bir saldırı kimin çıkarına olur aklın varsa iki dakika otur düsün. Aynı olay CHP liderinin basına gelse kimin oyu artardı?

Bu adamların çok iyi bir akıl hocaları var vesselam.

Sitelerde Paylaş

Olay çok ciddi, başlık yakışıkşız...

Her kim bunu yaptıysa, bizim alacağımız mesaj bambaşkadır...

Güpegündüz Kastamonu gibi bir bögede Başbakanın konvoyuna çapraz ateş açıp cinayet işleyen ve kaçabilen insanlar var...

Her ne olursa olsun şu anda ilk hedef eylemi yapan ve yaptıranların bulunmasıdır...

propanganda melzemesi yapmak yakışmaz...

BUNLAR KİM OLUYOR DA TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANININ KONVOYUNA SALDIRABİLİYOR???

KİM BU CESARETİ GÖSTEREBİLDİ???

tarihinde Afrodit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Oflaz, böyle bir forumda bile gelmis piskinlik yapıyorsun, seçim döneminde böyle bir olay oldugunda herkes normal olarak durumdan süphelenir ama sen hala buradakileri bile uyutmaya çalısıyorsun sanki senin çok umurunda o ölen polis memuru, sanki yarın uyandıgında aklına gelecek ya da bu iktidar devam etsin diye sen o polisi ellerinle öldürmezdin, gelmis burda name yapıyorsun.

Adamın uçakla gittigini bilen hangi enayi konvoya saldırı yapar, böyle bir saldırı kimin çıkarına olur aklın varsa iki dakika otur düsün. Aynı olay CHP liderinin basına gelse kimin oyu artardı?

Bu adamların çok iyi bir akıl hocaları var vesselam.

Böyle bir forumda derken bu forumun özelliği ne imiş doğru ya üyelerin hepsi üstün zekalı ferasetli leb demeden leblebiyi anlayan doğal seçilim harikaları iken diğerleri geri zekalı yaratıklar he mi.. Bırak hocam bu işleri madem o kadar mükemmelsiniz musti nasıl oldu da kusursuz bir şekilde ülkeyi kurtardıkdan ! Sonra koltuğa oturdu, menemen şeyh said arkasında kimler vardı, turan dursunu gebertenler kimler, fadime şahin hadisesinde dönen dolaplar, danıştay saldırısı vs vs madem kafanız o kadar çalışıyor neden bu kadar pisliğe sessiz kaldınız kalıyorsunuz.. bu basit oyunları dahi görmezden gelip şimdi komplo teorileri hayalliyorsnz.. siyasetiniz umurum da değil ben sadece inkarcılğn sizin kalbinizi ne kadar katılaştrdığını esefle müşahede ediyorum ve dayanamadım yazdım o kadar. Her ne ise ben uzun zamandır bir topicte birden fazla mesaj yazmıyorum anama bacıma küfrettirmk çok hoşuma gitmiyor onun için cevap vermeyeceğim başka haberiniz olsun. Chp niz de tayyibiniz de sizin olsun vesselam...

Sitelerde Paylaş

Polis'e veya askere yobaz deyip onlara yapılan saldırıyı oh olmuş durumuna getiren bu tarz zihniyetten bu ülke kurtulmalıdır.

Polisin ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum.

bu adamlardan mı ülke kurtulmalıdır yoksa olis ve askerden bu kdar nefret ettiren zihniyetten mi ülke kurtulmalıdır

Sitelerde Paylaş

bu adamlardan mı ülke kurtulmalıdır yoksa olis ve askerden bu kdar nefret ettiren zihniyetten mi ülke kurtulmalıdır

Polis ve asker belli merkezlerin kolluk kuvvetleridir bunları yanlış uygulamalara ittiren yöneticilerinden hesap sorulmalı bu ayrı birmevzu .

Ama bu başlığı açan kof zihniyete gelirsek;

Askeri darbeci antidemokrat faşist yobaz deyip,polisi cemaatci dinci işkenceci jopcu yobaz deyip bunlara yapılan terör saldırısına oh olmuş diyen zihniyetten ülke arınmalıdır.

Teröre karşı ülke bütün olmalıdır.O KADAR.

tarihinde Galileo100 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Her kim bunu yaptıysa, bizim alacağımız mesaj bambaşkadır...

Güpegündüz Kastamonu gibi bir bögede Başbakanın konvoyuna çapraz ateş açıp cinayet işleyen ve kaçabilen insanlar var...

ne yapıcaz şimdi savaşamı gidelim RTE için. :)

Saldırıda bölge trafik ekiplerine yapılıyor başbakana falan değil. Geçiş güzergahında bekleyen bir Trafik ekibine çapraz ateş edilmiş. Olay tamamen bir mağdur edebiyatı için düzenlenmiş , AKP-ABD-PKK tezgayı ile mağdur edebiyatı yapmak.

Yaptıran bulunamaz çünkü bizzat AKP 'nin kendisi. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...