Jump to content

Sansüre Karşı Yürüyüş - Meydanlardayız!

Recommended Posts

"standart pakette herhangi bir kısıtlama olmayacak" diyor btk başkanı. bilinmez ne kadar doğru.

Hayır adam o açıklamayı yaparken ağzından kaçırdı standart pakette dahil içleri sansür dolu.

Ama konudan anlamayanlar durumu farkedemedi.

tarihinde difficulty tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 207
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

░█░░░█░████░█████░█████░████░░░█░█░█░

░█░░░█░█░░░░░░█░░░█░░░░░█░░░█░░█░█░█░

░█░░░█░█░░░░░░█░░░█░░░░░█░░░█░░█░█░█░

░░█░█░░████░░░█░░░████░░████░░░█░█░█░

░░░█░░░█░░░░░░█░░░█░░░░░█░█░░░░█░█░█░

░░░█░░░█░░░░░░█░░░█░░░░░█░░█░░░█░█░█░

░░░█░░░█░░░░░░█░░░█░░░░░█░░░█░░░░░░░░

░░░█░░░████░░░█░░░█████░█░░░█░░█░█░█░

Dokunma İnternetime, kimse ne okuyacağıma karar veremez.

15 Mayısta İstanbul Taksim'deyim.

Sitelerde Paylaş

Olması için bir neden mi var?

Türk aydınlarının çoğu bu kanunun önemini anlamayacaktır.

İtiraz edenlerin itiraz nedenlerine bir göz atın....

Orada ne görüyorsunuz?

Ben orada da karanlık düşünceler görüyorum. Aydınlık göremiyorum.

İçten bir özgürlük isteği de göremiyorum.

Zaten Türk aydınlarının çoğu için özgürlüğün anlamı farklı.

Batı anlamında düşünmüyorlar özgürlüğü..

Standart paketi size giydirecekler..

Ve siz buna razı olacaksınız.

Hiç endişe etmeyin. Alışırsınız.

Nelere alıştınız ve neleri kanıksadınız..

Bunu da kanıksarsınız..

Daha iyisine layık bile değilsiniz..

Ben böyle düşünüyorum.

Siz de böyle düşünüp rahatlayın..

Don't worry, be happy...........

Hariçten gazel okuma hacı. Köşeye sıkıştırılmış kedinin ne yapacağı belli olmaz.

Sitelerde Paylaş

Hariçten gazel okuma hacı. Köşeye sıkıştırılmış kedinin ne yapacağı belli olmaz.

Kedi falan değilsiniz yaw..

Sıçan bile değilsiniz.

Şimdiye kadar ne yaptınız ki bundan sonra yapacaksınız..

Sizi gidi haddini bilmez, bencil, Türk Müslüman ateistleri sizi..

Adamlar sizlerle oyun oynuyorlar. Alay ediyorlar.

İstedikleri kanunları uyguluyorlar, istemediklerini rafa kaldırıyorlar

Bana tek bir başarınızı söyle..

Sitelerde Paylaş

Sıçan bile değilsiniz.

Tebrikler, devam et, hariçten gazel okumak kolay. Atatürk ilkelerine dönüp sen kurtarırsın ülkeyi. Sen de kurtaramazsan canımız sağolsun. Beni de Türk müslüman yaptın sana da pravo.

Türkiye bir kırılma noktasında neler olacağını tahmin edebilirsin ama bilemezsin, biliyorum dersen medyum musun yoksa vahiy mi geldi derim.

Sitelerde Paylaş

Sıçan bile değilsiniz.

Keşke senelerdir şu forumda insanların başarısızlıklarını yüzlerine vurmaya çalışmak yerine,çözümle gelsen hacı.

Olanı değilde,oldurulması gerekeni yazsan.

Asıl o zaman büyüklük yapmış olacaksın.

Biz bilmiyormuyuz evimize döndüğümüz zaman hiç bir şeyin değişmeyeceğini.

Ne yapalım meclis önünde tek tek kendimizimi yakalım?

Çocuğumuzumu keselim.

Ancak boş konuşuyorsun.

Yapıcı olman gerek.

Zeka,tecrübe ancak birleştiği zaman sonuca ulaşır.

Seninkiler bunlardan çok ama çok uzak.

Sitelerde Paylaş

Tebrikler, devam et, hariçten gazel okumak kolay. Atatürk ilkelerine dönüp sen kurtarırsın ülkeyi. Sen de kurtaramazsan canımız sağolsun. Beni de Türk müslüman yaptın sana da pravo.

Türkiye bir kırılma noktasında neler olacağını tahmin edebilirsin ama bilemezsin, biliyorum dersen medyum musun yoksa vahiy mi geldi derim.

Benim üzülmediğimi mi sanıyorsun?

Ben çok üzgünüm ama nedenini anlayamazsın.

Ben bu kanunlar çıkacağı için değil, sizlerin beceriksizliğinizden dolayı içim kan ağlıyor.

Sizlere üzülüyorum ben.

Ayrıca Türkiye keşke bir kırılma noktasına gelse.. O zaman herşey düzelir.

Sen elbette Müslüman değilsin. Ama Türksün. O da seni Türk Müslüman ateist yapıyor. Hepimiz öyleyiz aslında az ya da çok....

Boş yere konuşuyorsunuz.

Sizi elbette son ana kadar desteklerim. Desteksiz bırakmam.

Ama güvenilir olmadığınızı da çok iyi biliyorum.

Çünkü çoğunuzu bu hükümet para ile satın alabiliyor. Geride bir avuç idealist kalıyor.

Onlardan biri de sen olabilirsin tabii.

Ama adamlar bak ne diyor.. Bunu diyen diyanet başkanı..

Biz diyor, ateistlerin de diyaneti olmak istiyoruz.

Bu zihniyetle mücadele etmiyorsunuz da, yeni internet kanunu ile mücadele ediyorsunuz.

İnternet kanunu bu zihniyetin devamı..

Ve daha önce buna benzer yüzlerce yasa ve yönetmelik çıkardı bu adamlar.

Neredeydiniz?

Yeni internet yasası onların hepsinin devamı değil mi?

Sitelerde Paylaş

Benim üzülmediğimi mi sanıyorsun?

Ben çok üzgünüm ama nedenini anlayamazsın.

Ben bu kanunlar çıkacağı için değil, sizlerin beceriksizliğinizden dolayı içim kan ağlıyor.

Sizlere üzülüyorum ben.

Ayrıca Türkiye keşke bir kırılma noktasına gelse.. O zaman herşey düzelir.

Sen elbette Müslüman değilsin. Ama Türksün. O da seni Türk Müslüman ateist yapıyor. Hepimiz öyleyiz aslında az ya da çok....

Boş yere konuşuyorsunuz.

Sizi elbette son ana kadar desteklerim. Desteksiz bırakmam.

Ama güvenilir olmadığınızı da çok iyi biliyorum.

Çünkü çoğunuzu bu hükümet para ile satın alabiliyor. Geride bir avuç idealist kalıyor.

Onlardan biri de sen olabilirsin tabii.

Ama adamlar bak ne diyor.. Bunu diyen diyanet başkanı..

Biz diyor, ateistlerin de diyaneti olmak istiyoruz.

Bu zihniyetle mücadele etmiyorsunuz da, yeni internet kanunu ile mücadele ediyorsunuz.

İnternet kanunu bu zihniyetin devamı..

Ve daha önce buna benzer yüzlerce yasa ve yönetmelik çıkardı bu adamlar.

Neredeydiniz?

Yeni internet yasası onların hepsinin devamı değil mi?

1-2 hafta sonra 39 yaşında olacağım, doğuştan ateistim, bu zamana kadar çevremde soranlara söyledim ama ortaya çıkıp da ben ateistim diye ilan etmedim. Bu zamana kadar dinciliğe karşı olduğum bilinirdi ama ne politikayla uğraştım ne de müslümanların salaklığına karıştım ama yolun sonuna geldik orası belli. Bundan sonra seçimlere kadar elimden geleni yapacağım, ya herrü ya merrü, bu yönetim beni bile militanlaştırdıysa hala birşeyler değişebilir demektir. Türkiye'de yaşayan herkese de korkunun ecele faydası yok diyorum, bu kendinizi ifade etmek için son şansınız olabilir. Internetle ilgili bu durumu da direkt gençliği ilgilendirdiği için önemsiyorum. YGS'deki sahtekarlıklardan ve burdan birşeyler çıkar, yeterince işlenirse.

Sitelerde Paylaş

Biraz aklınızı çalıştırın arkadaşlar madem kısıtlama, sansür, sansürü delmeye çalışırsan ceza, fişleme olmayacak ne halt etmeye herkes kendine ait kimlik ve şifre ile internete girmek zorunda bırakılacak.

Sizce bu tepkiler olmasaydı btk başkanı bu şekilde açıklama yapar mıydı? Bu btk değil mi mahkeme kararı olmadan içinde şu şu kelimeler geçen siteleri engelle diyen.

Sitelerde Paylaş

1-2 hafta sonra 39 yaşında olacağım, doğuştan ateistim, bu zamana kadar çevremde soranlara söyledim ama ortaya çıkıp da ben ateistim diye ilan etmedim. Bu zamana kadar dinciliğe karşı olduğum bilinirdi ama ne politikayla uğraştım ne de müslümanların salaklığına karıştım ama yolun sonuna geldik orası belli. Bundan sonra seçimlere kadar elimden geleni yapacağım, ya herrü ya merrü, bu yönetim beni bile militanlaştırdıysa hala birşeyler değişebilir demektir. Türkiye'de yaşayan herkese de korkunun ecele faydası yok diyorum, bu kendinizi ifade etmek için son şansınız olabilir. Internetle ilgili bu durumu da direkt gençliği ilgilendirdiği için önemsiyorum. YGS'deki sahtekarlıklardan ve burdan birşeyler çıkar, yeterince işlenirse.

Ne deyim kardeşim.. Size başarılar diliyorum elbette.

Sizlerden biriyim ama tecrübem ve aklım son ana kadar beklediğiniz için, başarılı olmanızın mümkün olamayacağını söylüyor.

Sitelerde Paylaş

Internete erisim eskiden beri cok pahaliydi Turkiye'de (yanlis hatirlamiyorsam).

Uzun bir sure internet luks idi pek cok kimse icin.

O zaman niye millet itiraz etmiyordu acaba? Herseyi ozellestiren devlet bu iste niye rekabetin onunu acmadi?

Diktatorlukle idare edilen ulkelerden bir farkimiz kalmayacak bu gidisle.

Koyun milletiz, umarim artik gudulmekten bikmisizdir. Gorecegiz bakalim.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Putpereslerin getirecekleri YASSAHLARA garşı YÜRÜYELİM.

Dağ başını duman almış

Yürüyelim arkadarlar,

Güneş ufuktan mutlaha doğacah

Yürüyelim arhadaşlar.

Mısırda tek bir Tolon aylesinin bir tolon Türk devleti kurması Türkün neler yapabileceginin bir örnegidir.

Birlikte karşı çıkarsak bu putperesleri putculuhdanda vaz geçirebilebülür faydalı ınsan olmalarını sağlayabülürük.

Hahha

Hihhi

Huhhu

İnşaallahuteala.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Halk bunlara oy veriyor, bunları kahraman olarak görüyor. Ne yaparlarsa yapsınlar doğru sayıyorlar, inceleme zahmetine katlanmıyorlar. Bunlar da bu durumdan aldıkları gazla 500 kişilik parlementoda 300'ü aşkın milletvekiliyle istediklerini yapıyorlar. Bütün sistemşi alaşağı ettiler, etmeye devam ediyorlar.

Peki Türkiye'nin aydınları sessiz ve tepkisiz mi? Hayır, ses veriyorlar ama yeterli olmuyor, olsa bile karşı taraf gücünün farkında ve umursamıyor. Örneğin internet yasaklarına karşı yarın her şehirde önemli bir karşı duruş olacak, peki neyi değiştirecek? Hiç bir şeyi, çünkü adamlar hiç kimseyi takmayacak kadar bir güçle parlementodalar.

Bu seçim önemlidir. Herkesin oyuna sahip çıkması, insanları elinden geldiğince uyarması gerekiyor. Bu parti mutlaka 300'ün altına çekilmelidir. Ama ne yazık ki tabanı bunlara meyilli MHP tehlike sinyali vermektedir (Aynen referandumda yaptıkları gibi..). Eğer barajın altında kalırlarsa, durum bundan daha beter olacak, önümüzdeki dönem şeriat kanunları Anayasa'ya girecektir...

Sitelerde Paylaş

Halk bunlara oy veriyor, bunları kahraman olarak görüyor. Ne yaparlarsa yapsınlar doğru sayıyorlar, inceleme zahmetine katlanmıyorlar. Bunlar da bu durumdan aldıkları gazla 500 kişilik parlementoda 300'ü aşkın milletvekiliyle istediklerini yapıyorlar. Bütün sistemşi alaşağı ettiler, etmeye devam ediyorlar.

Peki Türkiye'nin aydınları sessiz ve tepkisiz mi? Hayır, ses veriyorlar ama yeterli olmuyor, olsa bile karşı taraf gücünün farkında ve umursamıyor. Örneğin internet yasaklarına karşı yarın her şehirde önemli bir karşı duruş olacak, peki neyi değiştirecek? Hiç bir şeyi, çünkü adamlar hiç kimseyi takmayacak kadar bir güçle parlementodalar.

Bu seçim önemlidir. Herkesin oyuna sahip çıkması, insanları elinden geldiğince uyarması gerekiyor. Bu parti mutlaka 300'ün altına çekilmelidir. Ama ne yazık ki tabanı bunlara meyilli MHP tehlike sinyali vermektedir (Aynen referandumda yaptıkları gibi..). Eğer barajın altında kalırlarsa, durum bundan daha beter olacak, önümüzdeki dönem şeriat kanunları Anayasa'ya girecektir...

Artık bunları yapmak için çok geç arkadaşım. Bu adamları mecliste 300'ün altına çekemeyeceğimiz gibi seçimden daha da güçlenmiş olarak çıkmalarına da engel olamayacağız. Çünkü bu gericilerin tabanı amip gibi üremekte. Aydın kesimden bir aile en fazla 2 bilemedin 3 çocuk yaparken bunların her biri 3'e 4'e katlanarak çoğalıyorlar. Bunların dizginsiz çoğaltılması siyaseti yarım asırdır hükümetlerin başvurduğu bir taktik olagelmiştir. Bak RTE'eye, fırsattan istifade Mısır'dan Süriye'den Libya'dan kaçan müslümanları ülkeye doldurdu. Böylelikle yaklaşık 50 bin oy daha sağlamış oldu. Kazara başa geçebilen sol eğilimli partiler de bu tehdidin farkında olmadılar. Adamların (örneğin Ecevit'in bile) basit bir aritmetik hesabı yapamadıkları ortada.

Sağcısı solcusu hrep birlikte kendi kuyumuzu kazdık.

Su boyumuzu aşacak noktaya geldi ve son anda feryat figan ama kaçınılmaz akıbetimize artık mani olamayız.

Şeriata hazır olun.

Ey müslüman ateistler!

Sonunda istediğiniz oldu ve her fırsatta kara çaldığınız, beğenmediğiniz Atatürk cumhuriyetinin sonu geldi.

Sonunda layığımızı bulduk.

Sitelerde Paylaş

http://www.abhaber.com/haber.php?id=8559

Türkiyenin ücüncü dünya ülkesi oldugu yasaklardan belli. Bu yasaklar bir gün suratimiza saplayacak. Kimin yüzünden? Imam kafalilarin yüzünden. Yok yok bu secim anya konya belli olacak. Son sözü Türkiye söyleyecek. Yasaksiz, özgür bir ülkeye kavusma dilgi ile...

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...