Jump to content

Müslüman Zırvaları

Recommended Posts

Bu konu altında, Müslümanların zırvalarını sergileyelim. Ben, dün girdiğim bir tartışmadan alıntılar koyarak başlayayım. :)

-Ben Kur'an'daki işkenceci,sübyancı ayetlere inanmıyorum. Bence onlar sonradan eklendiler.

-İnsan maymundan geldi, maymun nereden geldi ?

-Müslümanları dışlayarak faşistlik yapıyorsun.

-Şu araba bile kendi kendine olamıyor. Bir tanrı mutlaka vardır.

-Her şeyin bir ceza sistemi olmalı. O zaman ben çıkayım adam öldüreyim.

Sitelerde Paylaş

uhud savaşında taş atıldığı vakit yüzüne bu nidasını söylemiştir Efendim (asm) !

Bu ifade şuradan aşırmadır:

İNCİL, LUKA, 23-32/34

İsa'yla birlikte idam edilmek üzere ayrıca iki suçlu da götürülüyordu. Kafatası denilen yere vardıklarında İsa'yı, biri sağında öbürü solunda olmak üzere, iki suçluyla birlikte çarmıha gerdiler. İsa, «Baba, onları bağışla» dedi. «Çünkü ne yaptıklarını bilmiyorlar.» O'nun giysilerini aralarında paylaşmak için kura çektiler.

Sitelerde Paylaş

uhud savaşında taş atıldığı vakit yüzüne bu nidasını söylemiştir Efendim (asm) !

Muhtemelen muslumanlar bu sozu daha sonradan Incilden araklamislar. Isa bu sozleri carmihta olmek uzereyken kendisiyle hala dalga gecen Yahudi din adamlari icin etmistir. Yuzde yuz oyledir demek istemiyorum ama bu hikaye sizden once hristiyanlar tarafindan rivayet edilen birseydir

tarihinde jadi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

incildede geçebilir,dünyanın her döneminde bilmeyenler var maalesef

Super zekali kardesim, mevzu bilmeyenlerin olmasi degil ki sana zulum edenler icin bagislanma dileyebilmek olgunlugu. Muhammed kuranda ve hadis kaynaklarinda sergiledigi tahammulsuzluk ornekleri ile kendisine kotuluk yapanlara af dileyecek biri olmadigini kanitlamistir, buna bir cok ornek verilebilir. O yuzden bu laf cok kuvvetle muhtemel incilden calinmis ve dis kirma olayina adapte deilmesi uygun gorulmus biseydir

tarihinde jadi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...