Jump to content

Recommended Posts

Nasil baslasam bilmiorum, selam yazicaktim, ateistforum ya, simdi selam sözü dinden geliyor, belki bazilari karsi cikar bu deyime, hello mello hallo mu desem mii, yoksa salve mi diyim, yoksam hiii mi diyim, yada servus mu diyim, yada alamanlar gibi Grüß di mi desem kine :)))

neyse hello mello selam kelam, kim neyi üzerine alirsa alsin iste....

burayi netde gezerken gördüm, tip okuyorum, netde bisi ararken site cikti karsima, cok enteresan buldum, bastan solim, inancliyim ben, bazi konulara baktim sitede de, Din, tamamen inanmaya bagli bisi, din de bazi terimler bazi konular vardir, bunlar anlatilir, bunlari bilimsel olarak kanitlanir, ama nasil metafizik, inanmaya bagliysa dinde oledir, ya inaniorsundur, yada inanmiyorsundur..yada inaniorsundur bir yaratici olduguna ama dine mensup degilsindir-agnostiker olursun, yada hic inanmiorsundur, bildiginiz gibi ateist olursun...tip okudugum icin bizim bölümdede cok dikkat edilir hersey bilimle gösterilmesi lazim, bilimle kanitlanmasi lazim...ama birseyi göremiyorum diye, o sey yok anlamina gelmez, bunun icin aklimiz gözlerimizde olmasi lazim..ama bilimsel olarakta biz gözlerimizle degil beynimizle görüyoruz, arka beyinle....

iste selam kelam hello mello yeni geldimmmm istee hooossss geldiiiiimmmmmm :DDD :PPpppp

Sitelerde Paylaş
yada inaniorsundur bir yaratici olduguna ama dine mensup degilsindir-agnostiker olursun, yada hic inanmiorsundur, bildiginiz gibi ateist olursun...

hoşgeldın o dedıgın kısıler deistlerdir,agnostik tanrının varlıgı yoklugu bılınmez dıyenlerdır.bende agnostik deist arası gidip gelıyorum zaten.

Sitelerde Paylaş
Hoşgeldin ben barışarock. İnaçlı birisiyim.

İhtisas alanım bigisayar-iktisat/işletme ve dolaylı olarak matematik üzerinedir.

Foruma katkıda bulunacağına eminim.

sagol barisarock hosbulmusemm, matematik okuyanlara ayri bir saygim vardir :D, matematik hep aklimda kötü seyler birakti da, hoca benim ismimi ezberlemisti, cikarirdi tahtaya, rezil eder oturtdururdu yerimede...o bakimdan yani, matematik okuyanlara hem hayran kalirim, nasil okuyorlar diye :P hemde saygim vardir iste..

hep bi sözüm vardi : MATHEMATIK IS PROBLEMATIC :P

Sitelerde Paylaş
ismin barışarock mı? :lol::lol:

Senin ismin Yusuf mu? :)

Sana cevap verirlerken nasıl üye nikinle hitap ediyorlarsa bana da aynı şekil.

Ben de ismimi kullanma gereği duymadım. Üye nikimle selamladım.

Ama merak etme forumdakiler de artık bana barış diyorlar. :)

tarihinde barisarock tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
sagol barisarock hosbulmusemm, matematik okuyanlara ayri bir saygim vardir :D, matematik hep aklimda kötü seyler birakti da, hoca benim ismimi ezberlemisti, cikarirdi tahtaya, rezil eder oturtdururdu yerimede...o bakimdan yani, matematik okuyanlara hem hayran kalirim, nasil okuyorlar diye :P hemde saygim vardir iste..

hep bi sözüm vardi : MATHEMATIK IS PROBLEMATIC :P

O yolardan hepimiz geçmişizdir merak etme.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...