Jump to content

18 haziran ateistforum buluşması

Recommended Posts

Bir önceki buluşmanın üzerinden çok geçmeden bu sefer daha tecrübeli bir şekilde bir buluşma ayarlamak istiyorum. Ancak önceki buluşmada katılanlarla her ne kadar güzel vakit geçirsek de katılımı arttırmak için facebooktaki sayfamdan da 1-2 kişinin gelmesine olanak sağlayacağım.

Buluşma tarihi 18 hazirandır. Buluşma yerini bu sefer ben önceden gidip gezeceğim. İsteğe göre içkili bir ortam olabilir. Yer ve saat sonradan bildirilecektir.

Buluşma İstanbulda olacaktır.

Katılmak istiyorsanız veya sorunuz var ise konuya yazınız.

Buluşmanın amacı nedir?

Neden bulusuyorsunuz ne geregi var?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 50
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şu an katılacaklar:

Reasonable

Secret

MrAtheistPhilosopher

konuya kesinlik belirterek geliyorum diye ilk mesaj yazan benim ve benim adım yok.gözüne çarpmadı heralde. :) bide geçen buluşmadada vardım.benide eklermisin listeye.

Sitelerde Paylaş

İçkili bir ortam olsun mu? Katılıcak kişiler konuya yanıtlarını yazabilirse ona göre yer bakıcam(içkili olmazsa önceki yerde otururuz belki)

Diğer arkadaşlar ne düşünür bilmiyorum ama bence belli bir ortam olmak zorunda değil. Herhangi bir meydanda buluşup ortama göre istenilen yere/yerlere gidilebiliriz diye düşnüyorum.

Sitelerde Paylaş

Bende gelicem..!

Buluşma yerini belirledikten sonra bomba ihbarı yapıcam..!

Not: Ateistim..! :lol:

Dostum yeni üyesin. TheGodJoke'tan mı görüp geldin? Önceki sefer anti you demişti. Alamamıştım onu :(. Şimdi gelmek istese gelebilir mesala. Yani tanımayınca pek güvenli olmuyor ve muhabbete giremiyor.

Sitelerde Paylaş

Dostum yeni üyesin. TheGodJoke'tan mı görüp geldin? Önceki sefer anti you demişti. Alamamıştım onu :(. Şimdi gelmek istese gelebilir mesala. Yani tanımayınca pek güvenli olmuyor ve muhabbete giremiyor.

böyle 1 mesajı olan yeni üye olan hiç tanımadığımız kişileri alma listeye.çok riskli.

mekan fark etmez.içkili olabilir.sizin diğerleri ne tercih ederse.önceki mekanda olabilir.

tarihinde NiHiLAriuS tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

böyle 1 mesajı olan yeni üye olan hiç tanımadığımız kişileri alma listeye.çok riskli.

mekan fark etmez.içkili olabilir.sizin diğerleri ne tercih ederse.önceki mekanda olabilir.

Başka yerlerden de gelenler olabilir. Onlar da yeni üye olarak gözükücekler. Onun için bir sistem geliştirdim zaten. Ama daha oradan başvuru yapan olmadı ama.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...