Jump to content

Hıristiyanların Kıyameti 21 Mayıs 2011 Gelip Çattı.

Recommended Posts

Sana şeref ve haysiyet yoksunu bir sapık mısın diye sorsam herlhade alınmazsın. Nasıl olsa şeref ve haysyiet yoksunu sapkın adamlara Hz diye ünvan takıp peygamber diyorsunuz. Hatta hoşuna bile gider değil mi?

Salak yorumlar konusunda eline su dökemeyeceğimiz kuran gibi bir kitabı kutsal olarka kabul eden insanların salaklık tabirleri bence çok da dikkate alınacak bir şey değildir. Hem sen benim ne zaman Muhammet'in yaşadığını inkar ettiğimi okudun... Burada yüzlerce mesaj gönderdim. Bir tane böyle bir mesajımı bulsana... Bence şeref ve haysiyet yoksunu sapkın Muhammet'in yaşamış olması çok daha iyidir. Yaşamadığını iddia etmek o sapığa inananları aptal yerine koyar...

Mantık ve sen? Muhammet gibi bir sapığa peygamber deyip, bir de svunan adamların mantıkmetre olabilmesi zaten mümkün değildir Hani mantıksız olduğun aşikar ama aynı zamanda hem cahil, hem de bilgisizsin. Sanki bunları ben uydurdum... Tüm müslümanlar demiyor musunuz, kuran indi kızlar diri diri gömülmekten kurtuldu.... Al bak ikinci saptırmanın cevabı da altta...

Susmak ile adam sanmak bir olsaydı, Allah adına her şeyinin derdinde konuşan Muhammet'inizin 23 senelik palavralarına tapmazdınız. Ama Sen daha kendi dinini bilmiyorsun...

“Yesrib’deki Araplara gelince, onlar ana-erkil gelenekleri devam ettiriyorlardı. Atalarından bir kadının ölümünden sonra Kayle’nin çocukları adını aldılar.” (Martin Lings – Hz. Muhammet’in Hayatı - Çev: Nazife Şişman İnsan yayınları İstanbul 2006 sayfa 15)

Muhammet'i öven bir kitapta bile Arap bazı kabilelerin ana-erkil oldukları ve kabile isimlerinin kadınları da temsil ettiği yazıyor. Ama sen bırak ateistleri, dinini öven ve peygamberini anlatan kitapları bile okumaktan aciz olduğun için konuşuyorsun...

Martin Lings'in kitabını tüm Fetoş kitapçılarda bulabilirsin...

:) Valla senin eksenin kaymış haa

Ne yani şimdi büyük çoğunluğu müslüman olan ülkemizde çok küçük azınlıktaki ateistleri dikkate alarak türkiyenin yaşam biçimini inancını ateizm yada ateist olarakmı görücez :) :) sus sus konuşma yater rezil etme kendi

bazı grupların böyle bir anlayışı var diye bütün arap yarım adasındaki kadın anlayışını esmi geçicez. Kadınları el üstündemi tutuyorlar dicez :) nasıl bir mantıkdır bu daha doğrusu mantıksızlık :)

Bir bok bilmediğin halde karşındakini özelliklede din konusunda bilgisizle suçlayanın nasıl ruh hali içinde olduğunu merak ediyorum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 44
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

kıtabkurdu...

Dünya yalan sende bu yalanın ıcındesın bosuna kendını yorma...

Sen ınancsızlıgını korumaya devam et...

Nasılsa bütün bu yalanların bır sonu var,sende bunu görecek ılk ınsan olacaksın :)

Yalanın sonunu gören ilk insan değilim. Mesela Muhammet'in emri ile öldürülen Muayt var...

Her şey yalan mı gerçek mi ya da ne kadarı yalan, ne kadar gerçek bunun kararını zaten sen veremezsin ama İslam ve diğer dinlerin yalan oldukları gerçeği karşısında hala ilk yalanı görecek kişinin ben olacağımı sanıyorsan zaten akli melekelerinde sorun var demektir... Daha bana gelene kadar, kılıcınızla gerçeği gösterdiğiniz daha kaç masum insan var...

Sitelerde Paylaş

:) Valla senin eksenin kaymış haa

Ne yani şimdi büyük çoğunluğu müslüman olan ülkemizde çok küçük azınlıktaki ateistleri dikkate alarak türkiyenin yaşam biçimini inancını ateizm yada ateist olarakmı görücez :) :) sus sus konuşma yater rezil etme kendi

bazı grupların böyle bir anlayışı var diye bütün arap yarım adasındaki kadın anlayışını esmi geçicez. Kadınları el üstündemi tutuyorlar dicez :) nasıl bir mantıkdır bu daha doğrusu mantıksızlık :)

Bir bok bilmediğin halde karşındakini özelliklede din konusunda bilgisizle suçlayanın nasıl ruh hali içinde olduğunu merak ediyorum.

Elbette görmeyeceğiz ama çok küçük bir kısmı kızları öldürüyor diye, kurana ayet sokan Muhammet'in de kahraman olduğu yalanına inanmayacağız.

Az önce verdiğin cevapta; "Senin gibi hırtlar sırf haklı çıkmak için olmayan şeyleri bile (araplarda kadın itibar gördüğü yalanı) söylemekten çekinmiyorlar" diyordun... Ne oldu... Şimdi küçük bir kısmı diye kıvırıyorsun... Kaınıtı sununca yapıştın bakıyorum...

Ki ben ne demiştim;

"Bazı ARap kabilelerinin ana erkil olduğunu neden söylemiyorsunuz" Neden ben bundan ilk bahsettiğimde "evet bazı arap kabileleri öyle ama..." diye cevap vermedin de illa suratına sizden bir adamın yazısını yapıştırınca kıvırdın...

Serdar Ortaç'ı sevmem ama harbi bu müslümanların içinde binlerce dansöz var...

Hangi haltı ya da senin tabirin ile "boku" bildiğim gerçeğine gelirse... Şerefi ve haysiyeti olmayan sapkın MUhammet'in yedikleri haltları ya da senin tabirin ile "bokları" bildiğimi söyleyebilirim. Sen bilmiyorsan git tuvalete işini gör sonra da kağıt yerine üç taş kullan. Çünkü Muhammet'in her pislediğinde ya kuranı ya da üç taşı kullanmıştır...

tarihinde kitapkurdu82 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Elbette görmeyeceğiz ama çok küçük bir kısmı kızları öldürüyor diye, kurana ayet sokan Muhammet'in de kahraman olduğu yalanına inanmayacağız.

Az önce verdiğin cevapta; "Senin gibi hırtlar sırf haklı çıkmak için olmayan şeyleri bile (araplarda kadın itibar gördüğü yalanı) söylemekten çekinmiyorlar" diyordun... Ne oldu... Şimdi küçük bir kısmı diye kıvırıyorsun... Kaınıtı sununca yapıştın bakıyorum...

Ki ben ne demiştim;

"Bazı ARap kabilelerinin ana erkil olduğunu neden söylemiyorsunuz" Neden ben bundan ilk bahsettiğimde "evet bazı arap kabileleri öyle ama..." diye cevap vermedin de illa suratına sizden bir adamın yazısını yapıştırınca kıvırdın...

Serdar Ortaç'ı sevmem ama harbi bu müslümanların içinde binlerce dansöz var...

Hangi haltı ya da senin tabirin ile "boku" bildiğim gerçeğine gelirse... Şerefi ve haysiyeti olmayan sapkın MUhammet'in yedikleri haltları ya da senin tabirin ile "bokları" bildiğimi söyleyebilirim. Sen bilmiyorsan git tuvalete işini gör sonra da kağıt yerine üç taş kullan. Çünkü Muhammet'in her pislediğinde ya kuranı ya da üç taşı kullanmıştır...

nedesem başka tarafa çekiyorsun be kardeşim.Hala üste çıkmaya çalışıyorsun ya :)

evet bazı arap kabileleri öyle diye cevap vermedim çünkü böyle bir bilgim ve bilgi yoktu. Genel görüş kabul edilmiş olan bilgi arap toplumunda kadının itibarsız olduğudur. Sen bir kitapda yazanı referans vermişsin bende böyle bile olsa bunu genele yayamazsom dedim sana.Örnekte verdim buna

sen hala ne kıvırmasından bahsediyorsun ?

yazdığımı algılayamıyormusun yoksa işine gelmediği için salağa yatıp üstemi çıkıyorsun.

Sitelerde Paylaş

nedesem başka tarafa çekiyorsun be kardeşim.Hala üste çıkmaya çalışıyorsun ya :)

evet bazı arap kabileleri öyle diye cevap vermedim çünkü böyle bir bilgim ve bilgi yoktu. Genel görüş kabul edilmiş olan bilgi arap toplumunda kadının itibarsız olduğudur. Sen bir kitapda yazanı referans vermişsin bende böyle bile olsa bunu genele yayamazsom dedim sana.Örnekte verdim buna

sen hala ne kıvırmasından bahsediyorsun ?

yazdığımı algılayamıyormusun yoksa işine gelmediği için salağa yatıp üstemi çıkıyorsun.

hah şöyle... İslam konusunda bilginizin kıt olduğunu evvela kabul edin. Siz ancak genel kabul görmüş bilgi ne ise, o sunuz... ARaştırma ve sorgulama zahmetine girmediğiniz için ve genel kabul görmüş bilgi Muhammet'in çirkefini çıkarmadığı için, bilgisizsiniz. Benim verdiğim örnek sadece bir kitaptan ama islam tarihini araştırırsan çok siyerde benzer kavim için benzer tabirleri de görebilirsin.

Genel olarak kabul edilmediğini bende iletiyorum ama tutupta kızların diri diri gömülmesini de iftira atar gibi putperest ARap kabilelerine yamamayın... ARap kabilelerinde kızını öldüren de var, kadınları baş tacı edende var... Muhammet ne yapmış, öldürme veya baş tacı etme. Dörde kadar al baktın sözünü dinlemiyor döv, mirastan yarım pay ver, elinin altındaki cariyeleri de istediğin gibi kullan... Putperest Araplar ile müslüman araplar arasındaki fark bu...

Şimdi tutup bunların görmeyerek asıl salak numarası yapanların sizler olduğunu söylemek sanırım abes kaçmayacaktır.

Sitelerde Paylaş

kıtabkurdu....

Senın gıbılerıne ole yazılıcak sözler var kı lakın anlamayacak kadar da anlayıssız oldugunuz ıcın cevab vererek senın sevıyene dusmek ıstemem...

Ha sen sımdı dıeceksın kı tabı veremezsın ne bılıosun kı,ben sana ne yazsam ne anlatsam senın aklı dengene yetişemem...

Dengesız dengesız dınımıze karsı sözler sarf edenlerı karsıma alıp da ıkı cıft sözde ben patlatayım dıecem, degmezsın... bu kadar yazmam bıle yeter sana :)

Burası bır paylasım sıtesı dıe dusundum ama bakıorum paylasımdan cok kufurler saygısızlık bosbos sözlerle stres atıonuz ...

Sitelerde Paylaş

kıtabkurdu....

Senın gıbılerıne ole yazılıcak sözler var kı lakın anlamayacak kadar da anlayıssız oldugunuz ıcın cevab vererek senın sevıyene dusmek ıstemem...

Ha sen sımdı dıeceksın kı tabı veremezsın ne bılıosun kı,ben sana ne yazsam ne anlatsam senın aklı dengene yetişemem...

Dengesız dengesız dınımıze karsı sözler sarf edenlerı karsıma alıp da ıkı cıft sözde ben patlatayım dıecem, degmezsın... bu kadar yazmam bıle yeter sana :)

Burası bır paylasım sıtesı dıe dusundum ama bakıorum paylasımdan cok kufurler saygısızlık bosbos sözlerle stres atıonuz ...

Anlamadığım şu var. Madem ben anlayışsız, senin seviyenden kat kat düşük birisiyim, neden yukarıdakileri yazıyorsun? Yani neden "kitabkurdu" -ki Türkçe bilsen "b" harfinin sert ünsüz "p" olması gerektiğin bilirsin- diye başlayan bir yazıyı yazıyorsun? Madem anlayışı kıt birisiyim "elleşme" bas git... Zorla mı cevap yaz diyoruz...

Hakaret etmek için cevap yazıyorsunuz sonra "sana cevap vererek..." diye başlayan bilimum kelime topluluklarını bozuk Türkçeniz ile ekliyorsunuz, bunu da bir marifet sayıyorsunuz... Sonra gelde dalga geçme...

Sen yürü git işine benim seviyeme inme... Zaten bu seviye adamı çarpar...

NOT: "Burası bır paylasım sıtesı dıe dusundum ama bakıorum paylasımdan cok kufurler saygısızlık bosbos sözlerle stres atıonuz"

Bizde kuranı adam gibi bir din kitabı sanmıştık ama baktık ki içinde küfür bedduadan başka bir şey yok. Muhammet stres atmak için ona buna küfretmiş, beddua etmiş...

Sitelerde Paylaş

Barrıcade....

senın ılk yapacagın sey İNANAN insanlardan yardım beklıor olacaktın kesın... :)

Dostum bence yanlış düşünüyorsun. Çünkü ben o anda büyük ihtimalle İNANANLARIN bok yoluna gitmesini izlerdim, keyfini çıkarırdım. O kadar sabahın köründe kalkmış adam namaz kılmış ve sanıyor ki kıyamet anında huşu ve huzur içinde ölecek. Halbuki az sonra kaburgalarını ezecek ve dakikalarca kıvranmasını sağlayacak olan bina kolonunun üzerine doğru geldiğinin farkında değil. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...