Jump to content

AKP Neden Zararlı, Hatta Tehlikeli Bir Din

Recommended Posts

Türkiye'de askerlik yasi bildigim kadari ile halen 21. Ve Kuzey Irak sinirindan surekli olarak bu 21 yasindaki cocuklari öldürmek için mutemadiyen saldirilar oluyor ve bu saldiranlari öldürdügünüzde Türkiye'nin her yerinde yandaslari kiyameti kopariyor taa Istanbul'un göbegine kadar.

Uludere’de öldürülen 12 PKK’lıdan sadece dördünün cenazesinin hastaneye getirilmesi tansiyonu yükseltiyor. Irak sınırına yürüyen BDP’liler, TSK’nın sınır ötesi yaptığını iddia ediyor. Tamam da bu BDP hangi ülkenin siyasi partisi? Nasıl aralarında BDP milletvekilleri Hasip Kaplan ve Gülten Kışanak’ın da bulunduğu yüzlerce kişi cenazeleri almak için Türkiye-Irak sınırına sıfır noktadaki Yemişli bölgesine yürüyor. Kim izin verdi vataninin evladini öldürmek isteyen katilleri sahiplenenlere? Ellerinde silahlarla bombalarla çocuk denecek yastaki bu vatanin evlatlarini öldürmeye gelen katillere hicbir siyasi iktidar döneminde bu taviz verilmedi. Niye AKP buna göz yumuyor amaci ne?

Bir de kahramanligimizla övünürüz, yedi düveli dize getirmisiz, en kahraman harbi delikanli bizim milletmis. Bugun Beyoglunda yürüyenlere bir tek kahraman cikipta ne oluyor demedi, onu gectim devlet teröre destek veren bu gösteriye seyirci kaldi. Bugün böyleyse yarin bin beter e o zaman bu cocuklari niye gönderiyorsunuz ki güney doguya? Vatani zaten satmissiniz da, bu millet cidden zayifa kabadayi karsisinda biraz kalabalik görunce tum delikanlilar ortadan kayboluyor.

Terfi edecek subaylarin 3'te biri icerde bu da tesaduf degildir sanirim, en azindan eskiden bir ordumuz vardi ona guveniyorduk, simdi onlarinda kolu kanadi kirilmis ne yapacagimizi sasirmis sekilde bekliyoruz.

3 vakte bölünür bu ülke demedi demeyin...

Sitelerde Paylaş

Çok haklısın dostum.

Artık ümitler kesilmiş durumda, bu adamlar oy oranlarıyla da oynar diye düşünüyorum.

Ülkenin sonuna doğru yaklaşıyoruz, şeriat geliyor meselesi değil.

Bu adamlar zaten müslüman bile olamazlar.

Müslümanlar, dinsizlere karşı kötüdürler ama kendi aralarında iyi davranmaları emredilir.

Bu adamlar müslüman olduklarını iddaa edip de yine zulüm ediyor halka.

Hani halkta müslüman çoğunlukta ya.

Sitelerde Paylaş

12 Eylül'de sagcisida solcusuda bu milletin cocuklari idi kimse gözlerinin yasina bakmadan daragacina gönderdi, simdi bu ülkeyi bölecegiz diye bas bas bagiranlara bu tolerans niye? Nerde o deli yurekler, nerde polat alemdarlar? Hani hepimiz birer kahramandik? Niye basinda iki satir yazi cikmiyor niye savcilar, isini yapmasi gerekenler susuyor ne oluyor anlamakta zorluk cekiyorum.

Adamlar devletin istedigi zaman degil PKK'nin istedigi zaman is yerlerini acip kapatabiliyor, is makinalari ile devletin guclerinin karsisina cikiyor, ortaligi yakip yikiyor tik yok.

Öbür taraftan hangi gazeteci okyonus ötesi dese es kaza iceri aliniyor.

Bundan öncede cok hukumetler cok yolsuzluklar görduk ama bu derece teröru destekleyen bir hukumet hic gelmedi daha ve hala %45-50 oyla iktidara gelme hesaplari yapiyorlar ki gelirlerse bu ulkenin bölunmesi bu millete azdir bile.

Sitelerde Paylaş

Yıllardım forumlarda yazıyorum bunu: ver kardeşim anadilde eğitim hakkını.

Kürtçe öğretim görsünler nereye kadar göreceklerse.

Özerklik mi istiyorlar, onu da ver anasını satayım.

Maksat taleplerinin ne kadar boş olduğunu göstermek değil mi?

Öyleyse ver özerkliği de. Eyalet gibi olsunlar zararı yok.

Ama biz bağımsız Kürdistan isteriz diyorlarsa o zaman Batı'da yaşayan ne kadar Kürt varsa ... gitsin Kürdistan'a de ve al senin olsun Kürdistan, razı mısın de!

Yer mi .....!

......

..... gidin İstanbul'dan, İzmir'den.

Terkedin Batı'yı!

Doğu'ya göçün toptan, Doğu sizin olsun desek gider misiniz!

Atatürk düşmanı ...!

He?

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Altınok açıklama yaptı. Altınok, en başından beri polisin sağduyulu davrandığını ve parti yöneticilerini yasadışı bir olay olmasın diye konuştuklarını söyleyerek, "Grup Beyoğlu İlçe Müdürlüğümüzü taş yağmuruna tuttu. İl Başkanlığı önüne geldiği zaman grup etrafa ve araçlara saldırmaya başladı. Hiç müdahale etmeyen polise saldırmış, polis kendini savunmak için müdahalede bulunmuştur. Polis oyuna gelmemiştir" şeklinde konuştu.

Herhangi bir universitede YÖK'ü protesto etsen anani aglatirlar, isci hakkini arar dayaktan kirarlar, daha polisin bir kere orantili guc kullandigi görulmemis ulkemde, yasayi korumakla görevli polisin ilk defa kanunlara uymak aklina gelmis, alkisliyorum cemaatin degerli polislerini, incitmeyin yandaslarinizi, yaziktir.

Sitelerde Paylaş

Ek olarak sunu söyleyeyim ortada cok traji komik bir olay var, bu teröristler senin askerini öldurmek icin gelmisler ve catismada ölmusler maalesef ki bir dahaki sefere 12 asker öldü diye bir haber okuyacagiz ve kimse beyoglunda toplanip yuruyus yapmayacak. Simdi bu beyoglu teröristleride niye bizim 12 teröristimizi öldurdunuz diye istanbulun göbegini savas alanina ceviriyor ve polis aman yasadisi bir sey olmasin diye yerinden kipirdamiyor, bunda yasal olan ne onu anlamiyorum? 12 asker ölse sadece cenaze evlerinde tanidiklar toplanacak gazetelerde iki satir yazi birer vesikalik resimleri cikacakti o kadar, bu kadar mi askerimize vatanimiza sahip cikamiyoruz artik bu dami suc Türkiye'de?

Sitelerde Paylaş

ırkçılık kokan bir mesaj olabilir bu ama gerçekleri ifade etmem gerek. kelimeleri de seçerek kullanmaya özen göstereceğim;

10 çocuk yapan kürtler.

yaptığı çocuğu bırak bakmayı, adını bile bilmeyen kürt baba dolu doğuda.

doğudan batıya göç eden kürtler.

silah uyuşturucu esrar mal hatta insan kaçıran yine kürtler.

suç oranını arttıran kürtler.

türklerle yaşamak istemeyenler? yine kürtler.

sen kimsin ? ben zaten seninle yaşamak istemiyorum.

ne istiyorsun? toprak mı? kürdistan mı kurmak? al hangi illeri istiyorsan.

eğer devlet kuruyorsan topla batıdaki vatandaşlarını.

esnafından iş adamına, sanatçısından polisine, askerinden kamu görevlisine..

inanın bu insanların amacı devlet falan kurmak değil. kursalar dahi zaten idare edemeyecekler.

Sitelerde Paylaş

ırkçılık kokan bir mesaj olabilir bu ama gerçekleri ifade etmem gerek. kelimeleri de seçerek kullanmaya özen göstereceğim;

10 çocuk yapan kürtler.

inanın bu insanların amacı devlet falan kurmak değil. kursalar dahi zaten idare edemeyecekler.

%100 katılıyorum ama bunları söyleyene de yeni bir isim buldular.faşist :D :D

tarihinde AteistKemalistBirey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

%100 katılıyorum ama bunları söyleyene de yeni bir isim buldular.faşist :D :D

faşist dedikleri doğru ama bu forumda en azından birbirimizi biliyoruz. ateist olduğunu söyleyen birine "sen faşistsin, ırkçısın" yaftasını yapıştırmak kesinlikle aptallıktır.

Sitelerde Paylaş

10 çocuk yapan kürtler.

Istanbul otobusundeyim. Yanima birisi oturdu. Kurt. Turkceyi cokda iyi konusamiyor. Laf acildi, ne is yapiyorsundan. Ben dedim ogrenciyim. Ne guzel dedi, okumak guzel seydir. Dedim sen ne yapiyorsun. Dedi issizim, devlet koyumuzu kapatti(nasil kapattigini sormadim), bizi baska bir yere yerlestirdi. Eskiden az biraz topragimiz vardi, hayvanimiz vardi. Toprak zaten hayal oldu, hayvanlarda yolda telef oldu. Gittigimiz yerde is yok. Simdi Istanbul'a gidiyorum, bir umut is bulur aileme para gonderirim. Dedim is bulamazsan ne olacak. Buna cevap vermeden baya bir dusundu. Sonunda dediki: "Iste o zaman ya acliktan olecem ailemle yada PKK'ya katilacam, onlar maas veriyor."

O zamanlar bende bu ise herkes kadar kafa yorardim. Ama iste o an herseyi unuttum. Sadece karsimdaki adamin yerine koydum kendimi. Bence hepimizin yapmasi gerekende bu. Biraz empati...

Devletin resmi rakamlarina gore zorunlu goce tabi koy sayisi 982, mezra sayisi 1674.

Sitelerde Paylaş

Isin insani boyutuna kimsenin itirazi yok Yahya, bu olayi buraya kadar tirmandiranlar PKK'den daha suclu ve mumkunse bulunup cezalandirilmali ama hayali Ergenokon'larla degil gercek faillerden hesap sorulmali.

Ama is bu asamaya geldi emin ol Avrupa'nin en medeni ulkesinde bu yasananlar yasansaydi en sert sekilde cezalandirilir tek bir gazete aleyhte yazi yazamaz, disardan karisanlarada ic meselemiz der kimseyi karistirmazlardi. Bu asamada bunlara bu tavizleri verenlerin maşa olduklari acik secik belli, yapilanlari tesvik ettikleri, destekledikleri belli, zaten konuyu acarken kürt sorunu falan demedim, AKP neden zararli dedim çünki bu ülkeyi bölmeye sanki yemin etmis adamlar, askerin elini kolunu baglayip teröriste sahip cikan bir Türk hükümeti hiç bu kadar futursuz olmadi.

Hani bunu bir ateist yazinca direkt olarak insanlar cephe aliyor ama allaha inanmamak baska vatanini sevmek baska. Dun Istanbul, Denizli, Mersin, bugün Izmir yarin nerede isterlerse hem eylem yapiyor hem terör ve sahip cikanlar ortada ama karsi koyacak otorite yok, askeri orduyu ablukaya aldilar agzini acani iceri aliyorlar, medyada ses cikaran kimse kalmadi, savcilar hakimler akibetinden korkuyor devlet denen sey ortada yok.

Ne oluyor anlayan var mi? Burasi Afrika kabilesi mi? Bu ülkeye sahip cikacak kimse kalmadi mi? Illa Kurtulus savasi zamaninda ki gibi Türklerde Kuvayi Milliye diye örgüt kurup padisaha (RTE) karsi ayaklanmali mi, is bu asamada mi?

Sitelerde Paylaş

faşist dedikleri doğru ama bu forumda en azından birbirimizi biliyoruz. ateist olduğunu söyleyen birine "sen faşistsin, ırkçısın" yaftasını yapıştırmak kesinlikle aptallıktır.

yoo ben faşistim,bunla da gurur duyuyorum :) bana yapıştırsınlar faşistim diye doğruları söylemeyeceğimmi yani..

Sitelerde Paylaş

Önce Akp bunu niye yapiyor onu dusunmek lazim Yer Su, acik ve bariz bir sekilde canak tutuyor, destekliyor. Askeri ve ya teröristlere karsi olan herksei bertaraf etmeye calisiyor acik ve secik ama isin icine din katip karistirip, dogulusu batilisi butun aptallari uyutuyor mu uyutuyor, bu da acik ve secik. Bu milletin %90'i irkimdan vazgecerim dinimden vazgecmem der mi? Der!

Dogu giderse dinci orani %80 dusecek, bin yillardir bu ilkel dinlerin kaynagi mezepotomya, bu asagilik inanclarin rituellerin kaynagi persler, babilliler, asurlar onlarin artikleri kürtler.

Tek bir tane Türk tarikati örnek göster, tek bir tane türk seyh göster bunlarin hepsi zerdustluk artigi kürt ilkelligi sirf bu nedenle bile defolup gitseler bu ülkenin hayrinadir ama bunca yil icinde kendilerine hizmet edecek köpekler buldular türkler icinde onlarinda mutlaka onlarla gönderilmesi lazim yoksa bu AKP, bu din bu milleti yok eder, demedi demeyin.

Sitelerde Paylaş

Ben de bölünmeye hiç te soğuk bakmıyorum. Daha güçlü bile olabiliriz bölünürsek. Tamam, genişlik, toprak, kaynak, baraj, bilmemne bunlar güzel ama kendi ülkemde azınlık kalma pahasına ise güzel değil. Doğu bize büyük bir yük. Getirisi olabilirdi ama beceremedik ve artık geçti. Atatürk yaşasaydı becerirdik. Ama bu saatten sonra bence zararın neresinden dönülse kardır. Karstan Hataya bir hat çekip gerisini vermek lazım. Ermenilerde topraklarını Kürtlerden alsınlar sıkıysa :)

Güney Kore küçük ama güçlü, İsrail küçük ama güçlü, bir de güçsüz oluruz diye bir kural yok. Toprak büyüklüğü iyidir ve büyük bir avantajdır ancak sadece o topraklar senin halkın tarafından nüfuslandırılıyorsa. Yoksa dert. Koca Rusya Çeçenlerle meçenlerle uğraşıyor daha.

tarihinde Yer Su tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Istanbul otobusundeyim. Yanima birisi oturdu. Kurt. Turkceyi cokda iyi konusamiyor. Laf acildi, ne is yapiyorsundan. Ben dedim ogrenciyim. Ne guzel dedi, okumak guzel seydir. Dedim sen ne yapiyorsun. Dedi issizim, devlet koyumuzu kapatti(nasil kapattigini sormadim), bizi baska bir yere yerlestirdi. Eskiden az biraz topragimiz vardi, hayvanimiz vardi. Toprak zaten hayal oldu, hayvanlarda yolda telef oldu. Gittigimiz yerde is yok. Simdi Istanbul'a gidiyorum, bir umut is bulur aileme para gonderirim. Dedim is bulamazsan ne olacak. Buna cevap vermeden baya bir dusundu. Sonunda dediki: "Iste o zaman ya acliktan olecem ailemle yada PKK'ya katilacam, onlar maas veriyor."

O zamanlar bende bu ise herkes kadar kafa yorardim. Ama iste o an herseyi unuttum. Sadece karsimdaki adamin yerine koydum kendimi. Bence hepimizin yapmasi gerekende bu. Biraz empati...

Devletin resmi rakamlarina gore zorunlu goce tabi koy sayisi 982, mezra sayisi 1674.

ibretlik bir anı olmuş.

Sitelerde Paylaş

AKP din siyasetini çok zararlı çarpık boyutta ele almaya başladı.

Allah'ın ayeti iç karartıcı olamaz mı yani?Cehennem tehditleri vsler vsler.İç karartan o kadar çok ayet varki.Peki mevzu ne CHP'li profesör bir hanım mezarlık girişinde ''Her canlı ölümü tadacaktır'' yazısına iç karartıcı demiş.Kadın hiçte haksız değil.Kral çıplak demekten farkı yok.Kadın ölmücez vs dememiş.Helal olsun bu kadına ellerinden öpüyorum!!

AKP birde bunun için özür bekliyor.Ulan sen kimsin Allah'ın peygamberi mi elçisi mi?Senin inancın seni bağlar.

Evet ikinci mevzu Kemal Kılıçdaroğlu dediki abdest almadan Ecevit'in adını ağzına alma.Bu armutlarda diyor ki abdets namaz kılarken Kuran okunurken alınır vs.Yahu abdestli bir sürü deyim var bunlar CHP'yi DİN siyaseti yaparak vurmaya çalışıyor.Çok çirkefce.

CHP'nin türban konusundaki yasayı Anayasa Mahkemesine götürmesi suç.Mahkeme bu yasa Laiklik hususunda çelikliler içeriyor diye redddetti.Mahkemede mi SUÇLU?

AKP meydanlar çok kirli söylemler yapıyor arkadaşlar.

CHP'yi din karşıtı göstermek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Ezanı TANRI ULUDUR diye okutmuş CHP ne güzel de yapmış!!Neymiş BİLALİ HABEŞİ böyle okumamış.Ulan armutlar BİLALİ HABEŞİ TÜRK MÜYDÜ?Çağırdığı kişiler Türk müydü Türkçe okuyacak.

Arap dilini ezanı bile PUTLAŞTIRMIŞLAR BUNLAR!

Neymiş Cuma'nın kazası olmazmış bilmem ne.Meydanlar din tartışmalarına büründü.Boku çıktı bu işin.

Putperestleri güden aldatan bu din simsarlarının halkı uyutmaya devam edeceğinden şüphem yok.Yazık çok yazık.

tarihinde Galileo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...