Jump to content

Ateist Öldükten Sonra..

Recommended Posts

Arkadas son noktayı da koymus mıllet gulsun dıe çöpten adamlarla daha eğlencelı olsun ıstemıs anlasılan....

Ama gun hepımızın günü olacak bakalım nasıl hesab verecegız çöpten adamlar mı hesaba cekılecek yoksa ınkar edenler mı ?

senin ne yapıp yapmadığın tanrının çok ta s*kindeydi değil mi :D

Sitelerde Paylaş

Ama gun hepımızın günü olacak bakalım nasıl hesab verecegız ?

allah hesap gunu pazarlık yapacak

tıpkı 40 vakitten 5 vakite düşmesi gibi

allah insanların çalışmak zorunda olduğunu geç anlamış ancak

5 vakit bile uyumsuz çalışma saatleri ile

özellikle ikindi

senin gibi jetonu geç düşüp

ahirette de sınavın adil olmadığını farkedecek

Sitelerde Paylaş

saçma sapan bişi ama ateist tırsıyor,bi şans daha istiyor ya hu yürekli olun evet inanmadım nereye atarsan at deyin orada,tebrik etmeye gelirim sizi bak (:

Güldürdün beni yaa :)))))

Bunlarda o yürek nerde yaa :) bunları söyleyeceği tek şey rabbim ne olur bize bir şans daha ver, bak güzel amel işleyenlerden olucaz demek olucaktır.

Sitelerde Paylaş

İlahi ateist. Nasılda korktun öyle. Ha ha haa. İşte Allah karşısında böyle tırsacaksınız hepiniz. Yanlız tanrının adaletsizliğine karşı cuk oturmuş video ama dur burayı söylemeyeyim. Kıvır Quantum. Haha ateiste bakın videoda korkuyor. Bakın bakın şans istedi. Ay inanmıyorum. Dur dur dur altına mı yaptı o. İnanmıyorum. Evet evet bu video çok gerçekçi yüce..... karşısında aynen böyle olacak. O ateistlere ona yaranmadıkları için cehenneme gideceklerini söylerken bu tırsak ateistler ama ben iyiydim hiç bir kötülük yapmadım ki diye yalvaracaklar.

Sizi gidi kıytırık bir videoda kendilerini kahraman gösterme zorunluluğu duymayan ateistler.

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

saçma sapan bişi ama ateist tırsıyor,bi şans daha istiyor ya hu yürekli olun evet inanmadım nereye atarsan at deyin orada,tebrik etmeye gelirim sizi bak (:

ey kutsal incilin kutsal tanrısı. beni sonsuza dek cehennemde yakabilirsin. lakin senden şu arkadaşa biraz akıl,kikir,mantık diliyorum.

amen

Sitelerde Paylaş

koyduğu videoada bile kendilerinin düşeceği durumu sergilemiş,daha cesur bi ateist yapsaydınız bari (:

inşallah bu dünyada pişman olurlar diesel kardeşim dua edelim..

Edward Current YouTube'da oldukca basarili parodiler yayinlayan birisidir.

Genellikle parodilerini bir hristiyanin agzindan yazar.

Onu gercekten hristiyan zanneden bazi espriden, kara mizahtan nasibini alamayanlar da var.

Sitelerde Paylaş

ya hu kendi koyduğunuz videoda kendinizi rezil ediyorsunuz,farkında değilmisiniz?

tam tersine,siz rezil oluyorsunuz.tanrınızın ne kadar rezil rüsva bir aşağılık olduğunu gösteriyor bu video :)

Sitelerde Paylaş

tanrının buluttan olmasıda ayrı bi hava katmış ama(:

tanrı masalda,sizin o haliniz baki,insan çizimi yapmışsınız,maymun şempanze bişi koysaydınız atalarınızdan birini mesela,bak evrim var niye kandırdın insanalrı gibi bişiler ekleseydiler,cık hiç beğenmedim (:

Sitelerde Paylaş

tanrı masalda,sizin o haliniz baki,insan çizimi yapmışsınız,maymun şempanze bişi koysaydınız atalarınızdan birini mesela,bak evrim var niye kandırdın insanalrı gibi bişiler ekleseydiler,cık hiç beğenmedim (:

kibirlisin, 1. bugünki gördüğün maymunlardan evrilmedik ama şempanze ve bonobonların ortak atalarıyla kuzeniz.

ona bakarsan timsah ile dinazor ve kuşların ortak atası yine aynı.

Şu an bir benzerlik gösteriyor mu kuşlarla timsahlar ?

İlla insanlar eskiden direkt maymun görünümündeydi diye bu evrim olayından yakınıyorsan kibirlisin demektir.

Senin kabul etmiyorum demenle de olmaz bu :)

Sitelerde Paylaş

tanrı bizleri dindarın aptalından,çok konuşanından, cahilinden ve tabikide bayanından korusun

amen.

Sitelerde Paylaş

Aynur Özkaya'nın albümünde etiketlendi.

Düşünen MÜSLÜMANLAR'ın Fotoğrafları

Tek bir serçe parmak fosili üzerinden yaptıkları spekülasyonlarla küçük düşmeyi göze alan Darwinistler Darwinist yayınlar, yine büyük bir elbirliği içinde son günlerde oldukça ilginç görünümlü bir canlının resmini manşetten yayınladılar. Evrimcilerin üret...tikleri hayali resmi aşağıda görülen bu garip canlı, tüm dünyaya bir anda “Üçüncü tür” olarak tanıtıldı. Gazeteler Darwinist iddiaları destekleme amaçlı çarpıcı başlıklar attılar, “Bilinmeyen bir insansı!”, “Büyük Keşif, Ne Neandertal ne Homo sapiens”, “İnsanlık Tarihini Yeniden Yazacak Gelişme”... Haberin altına da şu resmi koydular: Yukarıdaki bu resmin ve yapılan bu şok edici propagandanın tek kaynağı ise YALNIZCA BİR SERÇE PARMAĞI KEMİĞİ FOSİLİ idi. Geçmişte de Darwinistler tek bir domuz dişinden yola çıkarak, hayali Nebraska adamının, üstelik ailesiyle sosyal ortamda resmini çizmekte sakınca görmemiş ve bununla insanın hayali evrimine çok büyük bir ışık tuttuklarını iddia etmişlerdi. Darwinizm’in çöküşünün artık açıkça ilan edildiği 2010 yılında Darwinistler, bu defa küçük bir çocuğa ait bir serçe parmağı fosilinden bir hayat hikayesi kurgulayacak hatta üçüncü bir tür ilan edecek kadar ileri gitmişlerdi. Darwinistlerin aciz senaryolarına bir örnek daha... Darwinistlerin bu hikayeye başvurmalarındaki tek gerekçe yaklaşık 40.000 yıllık bu fosilin Asya’da, Altay Dağlarında bir Sibirya mağarasında bulunmasıdır. Afrika’dan Asya’ya gelmiş olduğunu iddia ettikleri bu fosil, aşağıda detayları açıklanan mitokondriyel DNA analizleri sonucunda başka bir soydan gelmiş görünmekte, fakat bu durum, Darwinistlerin Afrika’dan göç iddialarını dayandırdıkları sahte senaryoya uymamaktadır. Darwinistler yıllardır, bulunan fosillerle sürekli yalanlanan Neandertal ve Homo sapiens olarak adlandırdıkları insan türlerinin Afrika’dan Asya’ya göç hikayesini kendilerince bir mantığa yerleştirmeye çalışırken, farklı bir insan soyunun Darwinistlerin karşılarına çıkması onlar açısından oldukça şok edicidir. İşte bu sebeple Darwinistler söz konusu fosili “üçüncü bir insan türü” olarak tanımlamışlardır. Tek bir parmak kemiğinden oluşturulan bu senaryo, çocukların dahi inanamayacağı acizlikte bir iddiadır. Fakat söz konusu haber, Darwinist yayınların tümünde şaşırtıcı bir ciddiyetle verildiği ve çeşitli bilimsel terimlerle süslendiği için burada söz konusu mantıksız iddianın geçersizliğini gösteren gerçek bilimsel delilleri sunmak yerinde olacaktır. Üçüncü Türe Delil Gösterilen Akıl Almaz Gerekçe: Mitokondriyal DNA Analizleri: Darwinistler bir serçe parmağı kemiğini, bu şaşırtıcı üçüncü tür hikayesine dayanak gösterebilmek için yine bilimsel aldatmacalara sığınmışlardır. Adı geçen yayınlarda insanları bu konuda aldatabilmek amacıyla sanki söz konusu iddianın genetik ve dolayısıyla bilimsel bir delili varmış gibi gösterecek özel terimler seçilmiştir. Öncelikle bir canlının genetik bilgisine ulaşabilmek için hücresindeki DNA’sına sahip olmamız gerekir. Fosili bulunan söz konusu canlının ise DNA’sı hakkında hiçbir bilgimiz yoktur. DNA’sı olmadan bir canlının neye benzediği, nasıl göründüğü, anatomik yapısının nasıl olduğu gibi bilgilere ulaşabilmemiz mümkün değildir. Nitekim bu haberin yayınlandığı National Geographic internet sitesinde de, elde edilen veriden yola çıkılarak, canlının iskelet yapısı, görünümü, beyin gücü, kas yapısı, kısaca canlıya ait hiçbir özellikten bahsetmenin mümkün olmadığı açıkça ifade edilmiştir. Haberin olsun, göktekilerin ve yerdekilerin tümü gerçekten Allah'ındır. Haberin olsun; şüphesiz Allah'ın va'di haktır; ancak onların çoğu bilmezler. (Yunus Suresi, 55)

Sitelerde Paylaş

ayna ya baktınmı hiç

niye organlarımız diğer hayvanlarla aynı yerde

niye kimilerin tavşan gibi dişleri varken

kimilerinin vampir gibi köpek dişleri var

belliki bir zamanlar et yiyenlerle kemirgenler çiftlesmişler

birileri yanılmış bile olsa adem havva masalına inanıp oturmuyor,gerçeği bulmak için çabalıyor

onların yanılmaları gerçek olanı yanlış yapmaz

sadece yanılanları şöhret peşinde koşanları değil doğruyu ispatlayanları da görmeyi öğrenin

yorum yapmadan önce forumda evrim ile ilgili sabit olan konuları önce bir oku, sana yol gösterecektir

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...