Jump to content

Ateizm.Org Uzantılı E-mail Adresi

Recommended Posts

Yok sorun olmadı. Bunu olabiliceğini tahmin etmiş ve önlemimi almıştım :). Teşekkür ederim.

Herkes birbirini eklesin.

Benimki:

mratheistphilosopher@ateizm.org

Ben herkesi ekliyorum kabul edersiniz. Sohbet kısmında muhabbet bile edebiliriz :ph34r:

Olabileceğini tahmin etmiş ve önlemini almıştın demek.

Tamam, şahane o zaman. Gerçekten üzülmüştüm çünkü.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 86
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

şifremi değiştirmek için mail hesabıma empirical@ateizm.org giremiyorum.şifre veya nick yanlış diyor.:(

Size yeni bir şifre alıp gönderdim. Bir deneyin, olmazsa tekrar bakarız. Hesapta sorun yok.

ascomycota adlı kişi kuruluşunuz dışından bir hesap kullanıyor. Konuştuklarınıza dikkat edin.

yazıştığım kişilerde bu yazı çıkıyor acaba nedeni nedir

Yazışmak derken, e-mail yolu ile yazışmaktan mı, yoksa chat yapmaktan mı sözediyorsunuz?

Diğer arkadaşlarda da çıkıyor mu acaba bu sorun, bir de ona bakmak lazım.

Siz, size yolladığım o adresten mi giriyorsunuz hesaba, yoksa başka bir yoldan mı?

Sitelerde Paylaş

Ben de alabilir miyim acaba? :)

Bütün bilgileriniz gönderildi JadedFui.

Bir sorun olursa haber verin.

ateizm.org mail hesapları messenger' a mı çevrildi ? ben sohbet dışında ki hiç bir özelliği kullanamıyorum eskiden aktifti bu özellikler...

Hayır, hiçbir şey değişmedi. Bütün özellikleri aynı duruyor, hatta Gmail gelişip değiştikçe yeni özellikler ekleniyor.

Sitelerde Paylaş

mail kutuma ulaşamıyorum böyle bir seçenek yok ?

Giriş yaptığınızda. Sırasıyla Sites, EMAIL, CHAT, Google Groups For Businness çıkıyor olması lazım. EMAIL'e girmeye çalıştığınızda ne diyor? Takılıp kalıyor mu? Yoksa EMAIL diye bir şey gözükmüyor mu? Sohbet'te beni kabul etmişsiniz. Orası e-mail kısmında çıkıyor. Bana özelden size ulaşmamı sağlayacak(msn veya facebook) adresinizi iletebilirseniz size yardımcı olabilirim.

tarihinde MrAtheistPhilosopher tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...