Jump to content

Ateizm.Org Uzantılı E-mail Adresi

Recommended Posts

• İleti 86
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

darkness,

Şifreni değiştirip sana yolladım. Mesajlarının silindiğini sanmıyorum, sen giremediğin için öyle olduğunu düşünüyorsun sanırım. Yeni şifrenle bir giriş yapıp bak.

güven,

Bu adresler bildiğin email adresi. Herhangi bir gmail hesabı gibi kullanabilir, orada yaptığın her şeyi burada da yapabilirsin. Ayrıcalığı ateizm.org uzantılı olması. Herhangi bir özel durumda hep birlikte bu adresleri kullanabiliriz, isteyenler özel yaşamlarında kullanmaya devam edebilir ki alan arkadaşların çoğu kullanıyor.

Senin için de istediğin adresi alıp şifrenle birlikte özel mesajla yolladım. Adresini nova@ateizm.org olarak aldım ama önünde hubela da yazdığın için biraz kararsız kaldım. Anlayamadım da.. O yüzden direkt nova@ diye aldım, eğer sen hubela.nova@ateizm.org olsun istiyordu isen bana bildir, düzelteyim.

utkayar, doodslag, BrainDemage ve Troth,

Sizlerin de adresleri alındı, şifrelerinizle birlikte tarafınıza gönderildi. Bir terslik olursa tekrar bildirin, bakıp düzeltelim.

Bu adreslere herhangi bir gmail adresi açar gibi, bildiğimiz Google /Gmail arayüzünden giriyoruz..

Tek fark, adresin tümünü çubuğa yazmanız gerektiği..

Sitelerde Paylaş

ifeelgood ufak bir yanlislik olmus. Benim nickim braindemage degil braindamage. braindamage@ateizm.org `u alabilir miyim

Adresinizi zaten braindamage@ateizm.org olarak almışım, yani bir hata yok. Size yazdığım mesajda yanlış yazmışım, özür dilerim.

Nickinizle aynı zaten, ayrıca adresteki adınız da BrainDamage. İsterseniz onu kendiniz değiştirebilirsiniz.

Sitelerde Paylaş

darkness,

Şifreni değiştirip sana yolladım. Mesajlarının silindiğini sanmıyorum, sen giremediğin için öyle olduğunu düşünüyorsun sanırım. Yeni şifrenle bir giriş yapıp bak.

güven,

Bu adresler bildiğin email adresi. Herhangi bir gmail hesabı gibi kullanabilir, orada yaptığın her şeyi burada da yapabilirsin. Ayrıcalığı ateizm.org uzantılı olması. Herhangi bir özel durumda hep birlikte bu adresleri kullanabiliriz, isteyenler özel yaşamlarında kullanmaya devam edebilir ki alan arkadaşların çoğu kullanıyor.

Senin için de istediğin adresi alıp şifrenle birlikte özel mesajla yolladım. Adresini nova@ateizm.org olarak aldım ama önünde hubela da yazdığın için biraz kararsız kaldım. Anlayamadım da.. O yüzden direkt nova@ diye aldım, eğer sen hubela.nova@ateizm.org olsun istiyordu isen bana bildir, düzelteyim.

utkayar, doodslag, BrainDemage ve Troth,

Sizlerin de adresleri alındı, şifrelerinizle birlikte tarafınıza gönderildi. Bir terslik olursa tekrar bildirin, bakıp düzeltelim.

Bu adreslere herhangi bir gmail adresi açar gibi, bildiğimiz Google /Gmail arayüzünden giriyoruz..

Tek fark, adresin tümünü çubuğa yazmanız gerektiği..

teşkür edrim sağol

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...