Jump to content

İstanbulda Deprem

Recommended Posts

Simav'da ki arkadaşlarıma şuan ulaşabildim.Evlerinde ki eşyalar falan zarar görmüş, duvarların sıvaları yıkılmış.Duvarlardan dökülen sıvalar araçlara falan zarar vermiş.Köylerde durum daha ciddiymiş.Ölü olup olmadığını onlarda bilmiyor.Umarım ölü falan yoktur.

Sitelerde Paylaş

Hemen komplo teorisi uretmek gibi olmasin ama 5.9 buyuklugunde bir depremin Türkiye'nin yarisini sallamasi cok garip geldi bana.

http://gundem.milliyet.com.tr/turkiye-nin-yarisi-kutahya-merkezli-depremle-sallandi/gundem/gundemdetay/19.05.2011/1392397/default.htm

Arti "Kütahya Valiliğinde yapılan açıklamada, 5.9 şiddetindeki depremde ölen ya da yaralanın olmadığı ifade edildi" denmesine ramen "İngiliz SKY News televizyonu, Kütahya’da meydana gelen 5.9 büyüklüğündeki depremde yaralıların olduğunu duyurdu" denmesi daha garip geldi.

tarihinde AteTürk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

6 şiddetinde depremin izmir ankara istanbuldan hissedilmesi ilginç. ayrıca depremi istanbuldan hisseden varken kütahya valisinin depremi hissetmemesi ilginç olmuş.

bu deprem izmirde olsa alın size bu bir ceza denilirdi yetmedi mi 6 denilirdi. ama ben akp li bir şehre yetmedi mi 6 demeyeceğim.

ama onlar Allah bizi sınıyor deyip işin içinden sıyrılacaklardır gene her zaman ki gibi.

Sitelerde Paylaş

en hızlı veriler, haberler, tepkiler twitterdan,

"deprem" yaz, eşzamanlı ara,

google eş zamanlı arama ile manşetlerden, deprem zamanı çalışmayacak ise ne zaman çalışacağını merak ettiğim kandilli'nin sitesinden, flash haberlerden önce,

nabız yoklaması, hem de güzide milletimizin, ödünün koptuğu anda, pcsine sarılıp ne derece başarılı espri yapabildiğine şahit olup, zaman zaman katılmak sureti ile gülerekten, gerilimden, endişeden varsa korkudan da uzaklaşılabilir, veya tam tersi,

"aga belki bu son tweetim, her yanda feryadu figan, kan revan, memleket harabe, betonlar altından ancak sevgili pcme ulaşabiliyorum,

o god, beyaz ışık..."

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...