Jump to content

Ateistler daha iyi seks yapıyor

Recommended Posts

Facebook'ta garajımdaki ejder yayınlayınca farkettim.

Haber bu:

http://www.haberturk.com/dunya/haber/632615-ateistler-daha-iyi-seks-yapiyor

Araştırma sonuçlarını da şurdan okuyabilirsiniz:

http://www.ipcpress.com/index.php?id=42

Habertürkte yapılan yorumları da okuyup eğlenmenizi tavsiye ederim :D

Yalnız habertürkte bir ateistler demiş, altına dine inanmayanlar demiş.

Araştırma raporlarında ateistler ile agnostikler aynı seviyede.

Bu konuda sizin yorumunuz nedir?

tarihinde MrAtheistPhilosopher tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben sonradan ateist olmadığım için, kendi deneyimim olmadığı için pek birşey söyleyemeyeceğim.

Müslümanların ne diyeceği belli, burda güzel sevişemiyor olabiliriz ama sen bizi cennette gör.

Yine de zırt pırt kurdukları "Biz haklıysak cehennemde yanacaksınız. Siz haklıysanız kaybedecek birşeyimiz yok" cümlesine yanıt olabilir, demek ki biz haklıysak müslümanların kaybettiği birşey varmış :)

Sitelerde Paylaş

daha iyi seks yapmak ne anlama geliyor acaba.

seks yaparken daha fazla haz almak mı yoksa performansıyla partnerini daha iyi tatmin edebilmek mi?

birincisi ise eğer,(ki ikincisine de etki ediyor bu) fanteziye açık olmak ve pozisyonel çeşitlilik söz konusu olabilir.

ikincisiyse, karşı tarafın doyuma ulaşmasını kendi tatminine duyduğu önemin arkasına koymamak, hatta partnerinin tatminini öncel koşarak onun hazzı oranında zevk duyusunu arttırmak düşünülebilir.

tipik erkek müslümanın kadınına yaklaşırken oral gibi pozisyonlara ya da role playing fantezilere gireceği düşünülemeyeceği gibi, kadına olan yerleşik bakış açısının bir benzerini yatakta da tezahür ettirip karşındaki ne kadar zevk almış umursamadan kendi zirveye ulaşana dek gir çık yapacağı varsayılabilir.

tipik kadın müslüman da edilgen olması gerektiği güdüsüyle erkeğine sürprizler sunacak bir konumda olamaz. "hadi şimdi beni böyle becer" dese adamın aklında "ulan nerden öğreniyon böyle şeyleri orospu mu olacan başıma" şeklinde bir düşünce geçebilir bile.

ateistler daha iyi seks yapar denilemez, dogmalara kapılmamış açık fikirli, etkileşimde bulunduğu insanlara duyarlı yaklaşan kişi daha iyi seks yapar.

bu oran ateistlerde fazladır, dogmalarla büyümüş dindarlarda ise azdır.

ha sorsan müslümanım deyip de yaşayış biçimi olarak ne bok olduğu belli olmayan çoğunluk kesimse her iki türden insanı barındırabilir. kimisi seni beni susuz götürür. ama inançlarıyla çelişen yaşamları gereği söz konusu istatistiğe sokulmaları yanlış olur.

bir de haber de "ancak bir dinin mensubu olan kişilerin inançlarından ötürü seksten yeteri kadar zevk alamadığı ve ilişkiden sonra pişmanlık yaşayabildikleri belirlendi."

yani anladığım kadarıyla bu amcamlar nefsine hakim olamayıp anal, oral her türlü pozisyonu uygulayıp, dirty talk un da dibine vurduktan sonra partnerine sırtını dönüp üzerine çektiği yorgan altında titreyerek ağlıyorlar heralde allahım günahlarımı affet diyerek.

Sitelerde Paylaş

Müslümanlar da iyi seks yapar.

Kapalı bir kız arkadaşım vardı. Oral yapmayı severdi. Hatta ben istemesem de yapmak için ısrar ederdi. Onun gibisini bir daha hiç yaşamadım.

Benim de kapalı olmayan ama son derece dindar bir kız arkadaşım vardı, kandillerde kesinlikle camiye filan giderdi ama tam bir seks hastasıydı. İlk ilişkisini 15 yaşında yaşamış, hemen hemen her gün eline ne geçerse mastürbasyon yapan bir tipti. Erken yaşta seks yapmaya başladığı için yatakta ne yaptığını da iyi biliyrdu.

Deist olan bir başka kız arkadaşım ise bakirelik konusunda takıntılıydı ve yapabildiklerinde de son derece beceriksizdi.

Bu işin dini, imanı hedösü hödösü yok valla. Kişiye bakar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...