Jump to content

Ateistler daha iyi seks yapıyor

Recommended Posts

• İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

yani anladığım kadarıyla bu amcamlar nefsine hakim olamayıp anal, oral her türlü pozisyonu uygulayıp, dirty talk un da dibine vurduktan sonra partnerine sırtını dönüp üzerine çektiği yorgan altında titreyerek ağlıyorlar heralde allahım günahlarımı affet diyerek.

Yakın akrabam müslüman (olduğunu zanneden) bir kadın bu zina yapanlar deli mi, 5 dakikalık bir zevk için değer mi gibi bir laf etmişti, benzetme falan değil, 5 dakika sürüyormuş toplam. Hangi pozisyon, ne fantazisi ? Allah pipilerini,kukularını görecek diye çıplak banyo yapamayan insanların yetiştiği bir kültürden bahsediyoruz :D

Sitelerde Paylaş

Yakın akrabam müslüman (olduğunu zanneden) bir kadın bu zina yapanlar deli mi, 5 dakikalık bir zevk için değer mi gibi bir laf etmişti, benzetme falan değil, 5 dakika sürüyormuş toplam. Hangi pozisyon, ne fantazisi ? Allah pipilerini,kukularını görecek diye çıplak banyo yapamayan insanların yetiştiği bir kültürden bahsediyoruz :D

Ölüyle seks yapıyormuş gibi hissediyorsan kendini yıllarca sürse ne olur.

Ne ölü zevk alır ne diri.

Müslümanlar kusura bakmayın ama böyle durum vaziyet.

Müslümanlar sekste sadece cinsel organlar kullanılıyor sanıyor.

Çok daha fazlası beyin mantık bakış açısı falanda var işin içinde.

Durum bu olunca topuklu ayakkabıyı yasaklayan zihniyetten ne bekleniyor?

Sitelerde Paylaş

aklıma geldi, halife osman da öyle yaparmış yani çıplak banyo yapmazmış allah görür diye utanırmış,

o yüzden ona ahlak abidesi adam diyorlar müslümanca.

Sitelerde Paylaş

Gereksiz ve saçmasapan bir tespit.Gerçekten tespit mi ondan da şüpheliyim.Neye dayanarak böyle bir sonuca varmışlar?Ateistler daha çok haz alıyormuş.allah allah.hazmetre takıp mı ölçmüşler?

Topitop senin performansı ölçseler sınıfta kalırsın. :lol:

Sitelerde Paylaş

Hahah, Ejderin o bağlantısına da Everestin dediği gibi halbuki peygamberlerini tanıyabilselerdi böyle mi olurdu gibisinden yorum bıraktım, klavuzlarını her zaman örnek gösterirlerde bu konuda da aleyhisselamları gibi olsalardı anket sonuçları baya gelgitli görünürdü. :D

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Tarih: Prş Oca 06, 2011 10:35 pm Mesaj konusu:

Gaz Alinin cilveleşme kitebinden bazı satırlar,

Müslümanların en sevdiği şahıslardan biri de İmam Gaz Ali amcamız.

Bunun sebebi, Gaz ali'nin peygamberi gibi haddinden fazla bel altına merak salması olduğunu düşünüyorum.

Ahiret hayatı adlı kitapta İmam Gazali,

ölüm sonrasında neler yaşanacağından bahsetmiş ve kitabın büyük bir kısmını hurilere ayrmış.

Erkeklere göğüsleri yeni tomurcuklanan huriler verilirken, kadınlara kaslı-zenci abilerimiz vaad edilmemiş olmasına hiç değinmeden kitaptan alıntılar yapıyorum:

Allah resulu şöyle buyurmuştur:

"Cennet ehlinden

her bir adam beş yüz huri,

dört bin bakire

ve sekiz bin dul kadın ile evlenir.

Onlardan her biriyle dünyadaki ömrü kadar birlikte olur(gazali, s. 329)

" Onlar için tertemiz eşler vardır.

Onlar hayız olmazlar, büyük küçük tuvaletleri de yoktur.

Meni ve tükürük gibi şeylerden de temizlenmişlerdir.

Çocukları da olmaz"

Adamın biri Resullahın yanına gelerek " Cennet ehli SİKİŞ( ehli cımağ)cima eder mi(seks yapar mı yani)?" diye sordu.

S.A.V: "

Onlardan her birine

her gün için,

sizden yetmiş kişinin sahip olduğu kuvvetten daha fazlası verilir" buyurdu.

İşteee: Neden allah bu dünyada vermiyorda ötede veriyor?

.Erkeklerin çüklerinin zayıflığından bir çoh garı azıyor.

Hep AHRAT, HEP AHRAT.Eccikte bu dünyada guvvat verseya erkeklere Mehemmet gibi.

tolonbeg

.(yahu anlamadığım şey, koskoca kainatın efendisi karşında olsa, ilk soracağın şey abi seks varmmı öbür tarafta tarzı bi soru mu olur, ne manyak bi sahabesi varmış muhammedin)

"Cennete en düşük mevkiye sahip olana kendisine hizmet için koşuşturan

Bin hizmetçi verilir.

Bin az .onbin isterem.

Bunlardan her biri ayrı ayrı işlerle meşgul olurlar.

"Cennete giren her kulun başucuna ve ayakucuna ikişer huri oturarak

insanların ve cinlerin dinlediği en güzel şarkıları söylerler.Abooooooooooo desenize cenneti gazıno yapacahlar.

İçkide zatan istemedigin gaddan.

Fakat bunu şeytanın çalgılarıyla değil, Allah'a hamd ve onu takdis ederek yaparlar."

Eveeet, cennette salih amel işleyenlerin mükafatlarını gördük.

Şimdi, aynı sapığın "Yöneticilere altın öğütler" kitabından(kitabın adı,nasıl ceo olunur gibi bi havada ama alakası yok tabi) günlük hayatta kadınların nasıl olması gerektiğini anlatalım.

Evin hanımına düşen görevler:

Kocasına ikramda bulunmak

Kocası sikiş (cima) istediğinde emirlerine itaat etmek

Evde kalmaya razı olmak

Evin dışına çok az çıkmak

Emirlerine tahammül etmek

Uyku anında örtünemye dikkat edip fazla açılıp saçılmamak

Kadın-erkek ilişkileri

1.Kadın kocasını onun izni olmadan boşayamaz,İslamın kadın erkek eşitligi.

ama erkek istediği zaman kadını boşayabilir(haklarını yemiyim,burda tefviz_i talakdan bahsetmişler)

2.Kadın, koacsının izni olmadan eve bişey alamaz,halbuki erkek böyle değildir

3.Kadın,erkeğin nikah bağındayken başkasıyla evlenemez,erkek evlenir.

4.Kadın,kocasının izni olmadan evden çıkamaz

5.Kadınlar müsibetlere tahammül edemez,erkekler eder

6.kADINA, kocasının bir tebessümü yeter, ama erkeğe bu yetmez

7.kADIN ,evlendiği zaman bütün akrabalarından ayrılır, ama erkeğin böyle bir durumu yoktur

8.Kadın sürekli koacsına hizmet eder,erkek ise asla karısına hizmet etmez.

10.Kadın, kocası hasta olduğu zaman adeta kendisini parçalarcasına hizmet eder, erkek ise karısı ölse bile fazla gam çekmez.

11.Kadınlarla istişare edilmemesi gerekir,onların aklı kıttır.

İşte İslam bu!!

Hala İslamı savunan kadınları anlamakta güçlük çekiyorum, hatta anlamıyorum. Hadi erkekler neyse, pragmatist bi yaklaşımla müslüman olur da,bir kadının müslüman olması için gerizekalı olması lazım!!

Çocuklar genel olarak anne elinde yetişirler. Bu nedenle annelerin aydınlanması, toplumumuzun ilerlemesi yolunda ilk şarttır. Yukarda yazdıklarımı garipsemeyen bir annenin çocuğu elbette ki idiot olacaktır.

Değişim annelerde ve kadınlarda başlamak zorunda. Umarım bir gün, tek bir birey bile yukarda yazılanları savunmayacak duruma gelecektir.

Saygılarımla

zındık

ULan Zındık,şu Gaz Alinin uydurduhlarını saf insanlarımızın ohumalarına neden oldunya ,sana teşekkürler.

Gelde bu GAZLARA ınan,ınanabülürsen.

Kuran 72 hörü

72 de gılman deyo.

Mehemmedin söylediklerinide ohudunuz.

İmamın bürüyse

450,000 hörü

450,000 gılman

8,500 dul hörü

8,500 de dul parlah oglan.Kitepde yazdıgı gıbı söyliyim.Etrefe saçılmış inciler kimin.

Bütün bu aldatmacalar,ınsanları boyunduruh altında dutmah için.

Madamaki o gaddan gücün var.Milyonlarca müslüman AÇ,ÇIPLAK,HASTA,KORUMASIZ neden onlara yardım etmezsin a El-İlan,Ellah,Allah yani?

Allah adına salla babam salla.

Sonrada Tanrıya ınanıyoruz.

Insaf ve marhamat,BUKADARDA HADSIZ YALANLAR OLURM U.

Tanrının

BARNAGI OLSAYDI BU YALANLARI UYDURANLARIN GÖZÜNE SOHARDI.

Görüyorsunuz,YAMUHLAR NASIL İNSANLARI ALLAHLA KANDIRIYORLAR?

İnsan sevgisi taşımayanlar,ancah ınsanları bu kadah HADSIZ kandırabülürler.

Bunlar ACAMLARI bin kellim geçtiler.

Acamlar yazdıhları şiirin bir satırında şöyle deyolar.

Mizim Eranlı hatunları bir ayda GIZ dogurur,

bir buçuhda OGLANI diyerler.

Araplarsa Eranlıları binlerce kellim geçtiler vallah.

Ah saf müslüler ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.

Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hahah, Ejderin o bağlantısına da Everestin dediği gibi halbuki peygamberlerini tanıyabilselerdi böyle mi olurdu gibisinden yorum bıraktım, klavuzlarını her zaman örnek gösterirlerde bu konuda da aleyhisselamları gibi olsalardı anket sonuçları baya gelgitli görünürdü. :D

O sen miydin ? :D

Benim yorumum da seninki kadar beğeni topladı.

Nerde eşek çiftleşmesi orada müslüman. :D

Sitelerde Paylaş

Benim anlamadığım bu cennetteki dul huriler mevzusu.

Kim bunları dul bırakmış?

Kocaları kimmiş?

Bakire veriyorsun anladık da bu dul da noli?

Herhalde Dul Fentezisi olanlar için mi?

Aslında evli huri de verilmeli.

Yani düşünün iş üstündeyken basılma korkusuyla adrenalini ve zevki tavan yaptırabilirsiniz.

Daha heyecanlı olmaz mı?

Böyle fantezisi olup da hayatta uygulayamayan müminler de düşünülmeli

:D

Sitelerde Paylaş

Yazık ama size,

%99(!) u müslüman olan bir ülkede ateist olmak zor olmalı, ne oldu ki,

karınız hala bilmiyor mu? Namazında niyazında anneniz olağanca şefkati ile “olsun yavrum ne olursan ol seni seviyorum”, diyor olup zaman zaman acıyan bakışlar mı atıyor gayri ihtiyari gözlerinize, bayram ziyaretine gittiğiniz dedenizin hayır duasına amin demek zorundasınız değil mi, can kardeşiniz, arkadaşınızın cenaze namazına katılmadınız mı yani,

bu forumdaki belki en doğru terimdir sizi anlatan, “müslüman ateistler”siniz, islam ne yazık dinden daha çok kültürdür hepimize aşılanan, çaremiz yok, inanç mı kültür mü diyerek bizimkiler de çokça bocalıyor, iki arada bir derede de insan geriliyor, kafası bozuluyor, özgürlüğün bir çatık kaşla bile kısıtlanma kastı, insanı öldürüyor, ve hepiniz, hepimiz işte böyle forum kahramanlarına dönüşüveriyoruz,

-benimle misin iskoçyalı?

olur, oluyor bunlar, hür irade ile yapılan tercihler ikincileri memnun etmiyor çok zaman, azınlık çoğunluk tarafından ya dışlanıyor ya bizzat kişi sürüyü terketmek durumunda kalıyor, yalnız kurtlara ölüümm…doğa bunu diyor,

tarihin kan davalılarıyız biz, siz veya biz birbirimize yönlü birer adım atmadan da mümkün değil birlikteliğimiz,

ömrüm son nefesine dek sizinle savaş ile geçecek, ateizmi asla ve asla savunmam, savunamam,

ama hür iradenizi kullanmanız, hür iradeniz ile tercihler yapmanız gerektiği konusunda dindaşlarımla, aile ve çevrenizle dahi savaşabilirim,

Araştırmalar yapmışlar yataklarınızda, yataklarımızda ve şampiyon siz mi çıkmışsınız?

Tebrikler,

Haklısınız ben de olsam bodoslama dalarım sanırım,

ateistler daha zekidir, ateistler daha akıllılarıdır, ateistler daha zengindirler, ateistler daha iyi sevişir, daha çok haz alır, ateistler bir mangal yapar anam parmaklarını yersin,

ateistler ah ateistler,

haklınız, bu kadarı çok olmasın size. Evvet en iyisi sizlersiniz,

geçen gün görüyorum, ki başlık hala yerinde, islamın aslı seks ve şiddet diyor idiniz, “kadınlarınız tarlalarınızdır, dilediğiniz gibi yaklaşınız” gibi tabirleri nasıl yorumluyor idiniz,

şimdi biz bedenden bi haber, yataklarda ölüler, ruhlar aleminde yaşayan varlıklar mı olduk, hani aklımız fikrimiz karşı cinste idi? Ki bunda ne gibi bir sakınca var o da ayrı bir konudur,

Bu dünya kapıları size kapalı bir dünya,

Yazmışsınız, bazılarınıza kapıları belki aralanmış, adı hep yasak, haram olarak kalacak bir küçük aralanma ile, belki bazılarımızı görmüşler, tatmışlar, onlar şanslılarınız,

müslüman kadınlar, size yasak kadınlar, erkeklerimiz size yasak erkekler,

hiç fikir sahibi olamayacağınız bir alan bu alan,

ateistler daha iyi sevişir mi, daha çok haz alır mı bilmiyoruz, ölçüsü, tartısı var mı bu işin?

Haram, namahrem, helal, tesettür, evlilik, kadın ve erkek hukuklarının pek çoklarının temeli hep cinsellik çıkışlıdır farketmediniz mi,

islam insan fıtratı ile paralelik arzeder, insan fıtratı söz konumuz ise, durup, derin bir nefes alıp iyi düşünmek gerek, beden söz konusu ise, hayatın devamı için en önemli itici, inşa edici güç olan şehvet, fiili olan cinsellik söz konusu ise,

burada asla din ve inanç anmamak gerek,

sen ne isen, ben de oyumdur.

Sen ne istiyorsan, ne seviyorsan, ben de onu istiyor, ben de onu seviyorumdur.

Sitelerde Paylaş

Yazık ama size,

%99(!) u müslüman olan bir ülkede ateist olmak zor olmalı, ne oldu ki,

karınız hala bilmiyor mu? Namazında niyazında anneniz olağanca şefkati ile “olsun yavrum ne olursan ol seni seviyorum”, diyor olup zaman zaman acıyan bakışlar mı atıyor gayri ihtiyari gözlerinize, bayram ziyaretine gittiğiniz dedenizin hayır duasına amin demek zorundasınız değil mi, can kardeşiniz, arkadaşınızın cenaze namazına katılmadınız mı yani,

Hayır, hayır, yine hayır ve yine hayır. Bu dediklerinin hiçbirisini yapmadım, yaşamadım. Ben ateist olduğumu hiç gizlemedim. Namazında niyazında olan bir annem veya bir ailem de yok. Osuruktan dini şeylerle neyseki ailem hiç ilgilenmedi. Çocukken din hocası dini aşılamıştı. Aşmam çok sürmedi. Hayır cenaze namazına da katılmadım ve hayır, hayır duasına da amin demedim. Hatta bana hayır duası edene bitti mi bu tantana diyerek karşılık vermişliğim olmuştur. Palavlara asla katlanamadım. Pek müslüman ateist değilmişim ne dersin ha :). Bu forumdaki çoğu insan da öyle değildir. Ailem inançlara saygılı olabilirler ama ben hayatımı bu kadar palavralarla beraber yaşayarak geçirmeye katlanamam :). Palavralarla yaşayanların yanında bulunmam.

Türkiye'de şehvetin bu kadar önemli bir konusunun seküler olduğunu söyleyen insan koca bir cahildir.

Yalnız ateist bayanlar da konuya dahildi. Sadece ateist erkekler daha iyi seks yapar denmiyor.

tarihinde MrAtheistPhilosopher tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Türkiye için konuşmak gerekirse, ateistlerin hangi müslümanlardan daha iyi sex yaptığı konusunu merak ediyorum ben. Kaç tane müslüman var ki bu ülkede? Kuranı kendi dilinden okuyup kurana eksiksik, %100 bağlı kalan insanlara müslüman diyeceksek bu ülkedeki, hatta bu dünyada ki müslüman sayısı koca bir 0. Hangi müslümanın kuran umurunda yataktayken? Onların akıllarına günahlar o günahı işledikten sonra gelir. Akıllarına günah olan şeyler gelincede "ALLAH SONSUZ AFFEDİCİDİR" der geçerler. Bu araştırma doğru olabilir. Ama doğru olmasının nedeni insanların dini inançları değil bulundukları ailenin ve toplumun baskısıdır. Müslüman bir insanın ailesinde ayıplanan, yasak olan şeyler daha farklıdır ve o insanın içinde bir korku varsa bu ailesine yakalanacağı korkusudur. Sex yaparken ancak bundan korkar. Yoksa dinleri SEX üzerine olan insanların sex yaparken akıllarına dini bir şey gelipte daha kötü performans sergileyeceklerini hiç düşünmüyorum.

Sitelerde Paylaş

Yoksa dinleri SEX üzerine olan insanların sex yaparken akıllarına dini bir şey gelipte daha kötü performans sergileyeceklerini hiç düşünmüyorum.

İlk mesajdaki araştırmanın sonuçlarını içeren PDF dosyasını açıp okuyan var mı merak ediyorum. Çok basit bir araştırma yapılmış. Herhangi bir dini bırakıp ateist olanlara cinsel hayatınız eskiden mi daha iyiydi, şimdi mi daha iyi diye sorulmuş. Önceki dinlerine göre değişen oranlarda , insanların büyük çoğunluğu ateist olduktan sonraki cinsel hayatımız daha iyi demişler. İnsanların büyük çoğunluğunun daha önceki cinsel hayatım daha iyiydi, ateist olduktan sonra daha kötü oldu dediği bir din yok. Önceki dinlerine göre iyileşme oranı değişiyor. Önceden hindu olanlar için nerdeyse fark yok gibi birşey. Diğer taraftan en kötü durumdakiler yehova şahitleri, durumları felaket. Önceden yehova şahidi olanların büyük çoğunluğu ateist olduktan sonraki cinsel hayatlarında meydana gelen değişikliği "fazlasıyla gelişti/ilerledi" olarak tarif etmişler. İslam ortalarda yer alıyor.

Sevişmekten sevişmeye fark yok mu? Performans ile neyin kastedildiğinden emin değilim ama hadi tabuları falan bir kenara bıraktık, müslümanlarda yüksek oranda görülen kendi cinselliğinden, cinsel organlardan utanma tiksinme gibi durumları da görmedik diyelim yine de Muhammed'in "öyle hayvan gibi saldırmayın, önce accık öpüp okşayın" mealindeki sözü bile çok şey anlatıyor, müslümanların böyle bir tavsiyeye ihtiyaçları var demek ki, değil mi :)

tarihinde MaviPanter tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne oldu tehabb ne zoruna gidiyor yahu? sen kendinden memnunsan neden alınıyorsunki :lol:

Sizin kitap bize saydırırken iyi güzel biz bir araştırmadan bahsederken kötümü olduk şimdi yapma yahu B)

Benim annem solcu bir insan olmasına rağmen gayet ağzıma sıçmıştı benim nasıl inanmıyorsun diyerekten

Bende güzel güzel anlatmıştım.

Öyle bir anlayış falan yok yani çoğunuzda olmadığı gibi...

Hiç yüceltmeyin kendinizi eksiksiniz hepiniz.

Çevrenizden birisi biz ateistiz dediği zamanda ona kızmıyorsunuz aslında...

Söylediğinin doğru olma ihtimaline kızıyorsunuz.

Çünkü araştırmamışsınız

Çünkü dogmatiksiniz

Çünkü cahilsiniz

Çünkü ezbercisiniz

Çünkü bilmiyorsunuz

Bilseydiniz acırdınız kendinize harcadığınız, gözünüzü kapattığınız yıllara iç geçirirdiniz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...