Jump to content

Çok eş yasal olsun.

Recommended Posts

Bir de ne demiş:

‘Kadın itaat eder’

“Dayak ve aldatma bana göre boşanma sebebi değil. Türkiye’deki kadınların yüzde 80’i dilinden dayak yiyor. Yatak odasında mutlu olmayan kadın, her durumda problemlidir. Muhafazakâr kesimde kadın evde daha süslü, daha şık. Ailede mutluluğun sağlanmasının bazı şartları var. Kadın kocasına itaat etmeli. Erkek de karısına Allah’ın emaneti olarak davranmalı.”

Yani kadınlar, kesin sesinizi oturun oturduğunuz yerde. Kesmezseniz dilinizi kocanız keser kafanızı.

Biz bunları Müslüman kadınlara söylediğimizde ateistler yalan söylüyorlar yok öyle bir şey diyorlardı.

tarihinde kaşif tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 266
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Erkek aldatmasın diye çok eş legal olabilir mantığıyla kadın aldatmasın diye çok koca da makul görülebilir.Kadını 1 erkeğe sahip çıkamaz ihtiyaçlarını gideremez göstererek resmen küçümsüyor.

Zengin erkekleri kadinlar rahat birakmaz, birakin evlensinler bari demis aslinda. Birde ilk es olarak secilen kadinlar fingirdemeyi beceremiyorlar da demis. Ilk es evde hizmetcilik yaparken erkek cilveli diger eslerle keyif surecek gibi bir anlam cikardim ben

Sitelerde Paylaş

Erkeklerin %85'i aldatıyormuş.Doğru ise eğer garip bir durum.Aldatacağını bile bile mi evleniyor milyonlar?Madem öyle bir derdin var niye evleniyorsun.Fuckbuddy misali takıl.

Es secmedeki kriterlerin yanlisligindan kaynaklaniyor bu. Cocuklarimin anasi namuslu, temiz olsun diye bunlara gore bir es seciyorlar,lakin bu kadinlar sevismeyi bilmiyor, iki tarafta korkunc bir cinsel tatminsizlik icerisinde buluyor kendini. Ancak kadinlar cocuk dogurduktan sonra bu tatminsizliklerini annelik icgudulerine siginarak bastirabiliyor ama erkekler bunu yapamiyir, o yuzden gozu disarda oluyor

Sitelerde Paylaş

Es secmedeki kriterlerin yanlisligindan kaynaklaniyor bu. Cocuklarimin anasi namuslu, temiz olsun diye bunlara gore bir es seciyorlar,lakin bu kadinlar sevismeyi bilmiyor, iki tarafta korkunc bir cinsel tatminsizlik icerisinde buluyor kendini. Ancak kadinlar cocuk dogurduktan sonra bu tatminsizliklerini annelik icgudulerine siginarak bastirabiliyor ama erkekler bunu yapamiyir, o yuzden gozu disarda oluyor

pısırık mı kalmışlar diye ?

millet anasının karnında öğrenmiyor bu işi herhalde.

ya da yetenek midir bu nedir ? :D

Sitelerde Paylaş

O değil müslümanların söylemleri tam okunamıyor bu kafaların demek istediği laikçi kesim milliyetçi kesim birbirini aldatır onlarda gelsin bizim islamı yaşasınlar. Ama madem devlet çatısı altındayız devlette benim islama uygun yaşayışımı finanse etsin dir.

Yoksa temelde zaten kendilerinin aldatıldığını düşünmüyorlar laik ve seculer kesimin günah işlediğini cehenmende yanacağını düşünüyorlar.

Birde fazla yaşanmayan cinsellik illa patlayacak kötüdür diye bir şey yok yani bir müslümansa nası diyeyim daha mazbutsa bu onun kendi tercihide olabilir sebep illa islamın baskısı olmayabilir.

Veya hiç bir doğmaya kapılmayan eşi ile açıkça fazlasıyla cinsellik yaşayan bir kadın veya erkeğin ne bileyim ailesi varsa çocukları varsa onun gözünün gene dışarıda olmayacağı anlamına gelmez hatta çoğunun gözü dışarıdadır diyebiliriz bastırılmayan açılan yaşanan hareketler dahada açılmaya kontrolden çıkmaya meyilldir. Zira insanda bir maddedir çeşitli hatta çeşitli maddeler birleşip insanı oluşturur dolayısıyla insanda bir madde gibi hareket eder.

tarihinde Protagoras tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O değil müslümanların söylemleri tam okunamıyor bu kafaların demek istediği laikçi kesim milliyetçi kesim birbirini aldatır onlarda gelsin bizim islamı yaşasınlar. Ama madem devlet çatısı altındayız devlette benim islama uygun yaşayışımı finanse etsin dir.

Yoksa temelde zaten kendilerinin aldatıldığını düşünmüyorlar laik ve seculer kesimin günah işlediğini cehenmende yanacağını düşünüyorlar.

Birde fazla yaşanmayan cinsellik illa patlayacak kötüdür diye bir şey yok yani bir müslümansa nası diyeyim daha mazbutsa bu onun kendi tercihide olabilir sebep illa islamın baskısı olmayabilir.

Veya hiç bir doğmaya kapılmayan eşi ile açıkça fazlasıyla cinsellik yaşayan bir kadın veya erkeğin ne bileyim ailesi varsa çocukları varsa onun gözünün gene dışarıda olmayacağı anlamına gelmez hatta çoğunun gözü dışarıdadır diyebiliriz bastırılmayan açılan yaşanan hareketler dahada açılmaya kontrolden çıkmaya meyilldir. Zira insanda bir maddedir çeşitli hatta çeşitli maddeler birleşip insanı oluşturur dolayısıyla insanda bir madde gibi hareket eder.

Es secme kriterlerinde bir problem yok diyorsun yani, peki

Sitelerde Paylaş

...Çıkmış bir poşet kafa bik bik ötüyor. Erkek aklına vurmuş zavallının. Ne sapık fantezisi var. Dört kadın bir kocaya girişecekler. Ama bu rezil fantazisinin yasal olmasını istiyor. Kuduruk. :lol:

Bence dört kadindan biri olmak istemiyor. Önce erkeklere bu hakkin verilmesine razi gözüküyor, sonra neden bayanlara ayni hak verilmiyor diyebilmek icin trik yapiyor. Bence kendisi sosis olmak istiyor.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Bence dört kadindan biri olmak istemiyor. Önce erkeklere bu hakkin verilmesine razi gözüküyor, sonra neden bayanlara ayni hak verilmiyor diyebilmek icin trik yapiyor. Bence kendisi sosis olmak istiyor.

SAYGILAR

Yok, kadının böyle bir hakkı olmadığını söylüyor kendisi. Ayrıca bu hakkı erkeklere veren kendisi değilmiş dinde olan bir şeymiş. Bu sayede erkekler elini kolunu sallayarak karılarını aldatamayacakmış. Gayri meşru ilişkiler meşru olacakmış. Hatta kendisi evlenmeden önce eşine ikinci bir eş alma hakkını vermiş. Diyorum ya kadının grup fanzatisi var. Mallık kanına işlemiş.

Kocasına bu fantazisini açık açık söyleyememiş. Başka bir kadın daha al demiş ama adam almayınca isteğini bu şekilde basın yoluyla iletmeye çalışmış herhalde. :lol:

tarihinde quantum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

isteyen ensest te yapsın kendini de s*ks*n bana ne :D alan razı satan razı ise ahlakçılığın lüzumu yok diye düşünüyorum.

tarihinde AteistKemalistBirey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben de çıkıp eşcinsel evlilikler yasal olsun diye haykıracağım. Bu isteğimi elde edince de ensest ilişkinin yasal güvenceye alınmasını isteyeceğim. Tutmayın beni. :lol:

O da yasal olmalı, tüm evlilikler, çok eş tek eş, hem kadın hem erkek, kişiler kendi karar vermeli.

Ensest ilişki için üzülme o zaten garanti altında. :lol: :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...