Jump to content

Çok eş yasal olsun.

Recommended Posts

• İleti 266
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Es secmedeki kriterlerin yanlisligindan kaynaklaniyor bu. Cocuklarimin anasi namuslu, temiz olsun diye bunlara gore bir es seciyorlar,lakin bu kadinlar sevismeyi bilmiyor, iki tarafta korkunc bir cinsel tatminsizlik icerisinde buluyor kendini. Ancak kadinlar cocuk dogurduktan sonra bu tatminsizliklerini annelik icgudulerine siginarak bastirabiliyor ama erkekler bunu yapamiyir, o yuzden gozu disarda oluyor

Bence yanılıyorsun. kadınlar seks konusunda erkeklerden daha liberaldir. Türbanlısı, dindarı farketmez..

Sorun erkeklerde.

Kadın azıcık özgür davrandı mı "nerden öğrendin ulan bunu? O.. musun sen?" replikleriyle karşılaşır.

Öyle modern, öyle eğitimli insanlar gördüm ki, oral seksin adı dahi geçmez evliliklerinde. Erkek bu işin metreslerle veya fahişelerle yapılacağına inanır, öyle kabul eder ve karısına ne yapar ne de yaptırır.

Kadınlar akın akın aldatıyor kocasını..

En çok da dindarlar...

Hiçbir şey yapamayanı internette aldatıyor.

Bu iş böyle. Suç erkeğin. Kadınlar sekste daha özgürdür, en tutucusu bile kolaylıkla açılıp uyum sağlar. Kadını böyle "namuslu, hanım hanımcık" olmaya zorlayan erkeğin ta kendisidir..

Dolayısıyla da aldatılan erkeğe ben sadece "oh olsun sana, hakediyorsun" diyorum bir an, sonra da çaresizce üzülüyorum.. Aldatmak da hoş değil çünkü. Nereye kadar...

Seks yapmak öğrenilen bir şeydir. Kadınlar ise bu konuda erkeklere daima fark atmıştır.

Erkek tecrübeli kadından korkar, evlenmek istemez.

Gerçek ateist erkekler hariç.:)

Sitelerde Paylaş

Bence yanılıyorsun. kadınlar seks konusunda erkeklerden daha liberaldir. Türbanlısı, dindarı farketmez..

Sorun erkeklerde.

Kadın azıcık özgür davrandı mı "nerden öğrendin ulan bunu? O.. musun sen?" replikleriyle karşılaşır.

Öyle modern, öyle eğitimli insanlar gördüm ki, oral seksin adı dahi geçmez evliliklerinde. Erkek bu işin metreslerle veya fahişelerle yapılacağına inanır, öyle kabul eder ve karısına ne yapar ne de yaptırır.

En çok da dindarlar...

Bu iş böyle. Suç erkeğin. Kadınlar sekste daha özgürdür, en tutucusu bile kolaylıkla açılıp uyum sağlar. Kadını böyle "namuslu, hanım hanımcık" olmaya zorlayan erkeğin ta kendisidir..

Dolayısıyla da aldatılan erkeğe ben sadece "oh olsun sana, hakediyorsun" diyorum bir an, sonra da çaresizce üzülüyorum.. Aldatmak da hoş değil çünkü. Nereye kadar...

Seks yapmak öğrenilen bir şeydir. Kadınlar ise bu konuda erkeklere daima fark atmıştır.

seksin liberalliği de mi oluyormuş :D :D ayrıca neden erkekler suçlu oluyormuş.hormonlarına hakim olsun aldatmasın arkadaşım..türk müslüman ateisti mi hristiyan ateisti mi her neyse umrumda değil o.size katılmadık mı müslüman ateist mi oluyoruz sanki..

tarihinde AteistKemalistBirey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Agnostiklerin durumu ne olacak. :lol:

tarihinde Titus Andronicus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

isteyen ensest te yapsın kendini de s*ks*n bana ne :D alan razı satan razı ise ahlakçılığın lüzumu yok diye düşünüyorum.

Ben de karşı değilim bu söylediklerime elalemin yatak odasından banane. Ama işte bir gerizekalı çıkıp erkekler dört kadın alabilmeli bu yasal olabilmeli diyebilirken biri de çıksın bunları söylesin bakalım nasıl yer yerinden oynuyor. Bunları kabullenemeyen dallamalar çok eşliliği dinimin emri başımın tacıdır diyerek alıyor. Eş cinsel falan değilim ama ben de bunları istiyorum. :lol:

Sitelerde Paylaş

Ben de karşı değilim bu söylediklerime elalemin yatak odasından banane. Ama işte bir gerizekalı çıkıp erkekler dört kadın alabilmeli bu yasal olabilmeli diyebilirken biri de çıksın bunları söylesin bakalım nasıl yer yerinden oynuyor. Bunları kabullenemeyen dallamalar çok eşliliği dinimin emri başımın tacıdır diyerek alıyor. Eş cinsel falan değilim ama ben de bunları istiyorum. :lol:

evet haklısın :D

Sitelerde Paylaş

Çok eşlilikte bir sorun yok, bence. Dileyen dilediği gibi dilediği kadar eş bulabilir kendine. Sorun bu bir tarafı kutsal hakkı görülürken, diğer tarafın hangi hakla yasağa tabi olacak olmasıdır.

Bu kadının lafları boş, yenilir yutulur laflar değil. Kendisi tam bir ahmak. Ettiği laflar o kadar saçma ki:

>>> ‘Boş ol’ dendiği zaman kadın ortada kalıyor. Bu nedenle çokeşlilik yasalaşmalı. Yasanın çıkması demek, erkeğin malvarlığına ortak gelmesi demek. Çokeşlilik dinimizde var.

dinine göre çok eşliliği savunan bu zerzevatın, gene dinine göre boş ol denince mehrinden başka hiç bir hakkı olmadığı gerçeğini neresine soktuğu belirsiz. Sen "dinime göre çok eşlilik olabilir" diyorsan, dinine göre boş ol diyen kadının kıçındaki tekme izindne başka bir şey almadan defolup gitmesini de kabul etmek zorundasın. İşine gelen şeyi alıp, işine gelmeyene böyle zırlamak hangi kitapta yazıyor? Erkeğe güya çok eşli olma hakkını kutsal bir hak olarak görürken, aynı onun kadar kutsal bir hak olan karıyı özgürce defedebilme özgürlüğünü hangi hakla kısıtlarsın? Ne demiş allah, allah ve peygamberi budur dedimi, olay biter, kimse değiştiremez. Allahın helal kılıp hak olarak verdiği karının kıçına tekmeyi vurma hakkını bu münafık hangi hakla kaldırmaya teşebbüs edebilir?

Sitelerde Paylaş

seksin liberalliği de mi oluyormuş :D :D ayrıca neden erkekler suçlu oluyormuş.hormonlarına hakim olsun aldatmasın arkadaşım..türk müslüman ateisti mi hristiyan ateisti mi her neyse umrumda değil o.size katılmadık mı müslüman ateist mi oluyoruz sanki..

Olur tabii. İslam usulü oluyor da liberali niye olmasın?

Ne demek istediğimi kısaca açıkladım zaten.

Konu aldatma değil aslen ama jadı çok eşliliğe meyyal olmayı seks bilmeyen kadına bağlamış, ona cevaben yazdım.

Erkekler öyle olmasını istediği, anneler kızları öyle olmaya zorladığı, bu iyi ve doğru bir şeymiş gibi empoze edildiği için o kadınlar bastırıyor kendilerini, başka türlüsünü isteseler de -ki bence kesinlikle isterler- yapamıyorlar vs. vs..

Erkek adam olacak. Erkek kadından korkmayacak, baskılamayacak.

Onun arzuları, fantezileri var da kadının yok mu?

Bak işte, öyle bir yere gelir ki bu, sapık dinin sapık erkeği ve kadını bir olur, grup fantezileri kurup legalize etmeye kalkar.

Çoklu evlilikler yapalım.. Üç dört tane kadın bir olalım, tek bir erkek için birbirimizi yiyelim, aramızda güç savaşı başlatıp hayatımızı "kim daha iyi mal olur" yarışına çevirelim. Tek yaşam gayemiz bu olsun..

Ve bunu, dinsizlerin, daha ziyade erkeklerin üstüne atalım.

Dinsizler ve liht dindarlar zaten birbirini aldatıyor. Zaten hepsinin metresleri var..

Halbuki çoğu erkek one nigh stand biçiminde aldatır.

Demek ki yakında muta nikahı da bir şekilde legalize edilecek.

Bu din hakikaten özgürlük getiriyor galiba.

Yeter ki bir Allah'ın olsun.:)

Sitelerde Paylaş

Es secme kriterlerinde bir problem yok diyorsun yani, peki

Problem var tabi zaten evlilik işi başlı başına bir problemli iş ama problem olarak gördüğün şeylerin çoğu şu anda feodal düşünceden kaynaklanıyor.

tarihinde Protagoras tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Konu aldatma değil aslen ama jadı çok eşliliğe meyyal olmayı seks bilmeyen kadına bağlamış, ona cevaben yazdım.

Erkekler öyle olmasını istediği, anneler kızları öyle olmaya zorladığı, bu iyi ve doğru bir şeymiş gibi empoze edildiği için o kadınlar bastırıyor kendilerini, başka türlüsünü isteseler de -ki bence kesinlikle isterler- yapamıyorlar vs. vs..

Bak işte, öyle bir yere gelir ki bu, sapık dinin sapık erkeği ve kadını bir olur, grup fantezileri kurup legalize etmeye kalkar.

Çoklu evlilikler yapalım.. Üç dört tane kadın bir olalım, tek bir erkek için birbirimizi yiyelim, aramızda güç savaşı başlatıp hayatımızı "kim daha iyi mal olur" yarışına çevirelim. Tek yaşam gayemiz bu olsun..

Dinsizler ve liht dindarlar zaten birbirini aldatıyor. Zaten hepsinin metresleri var..

biz daha güçlüyüz :D.kahrolsun feminizm.yaşasın erkekler.her şey bizim tekelimizde :D şu eş seks muhabbetleri de bayıyor artık aldatmak ta bir özgürlüktür.erkek için de kadın için de.iki taraf için de problem yoksa sorun yok demektir.

Sitelerde Paylaş

biz daha güçlüyüz.kahrolsun feminizm.yaşasın erkekler.her şey bizim tekelimizde :D şu eş seks muhabbetleri de bayıyor artık aldatmak ta bir özgürlüktür.erkek için de kadın için de.iki taraf için de problem yoksa sorun yok demektir.

kaşınma bence :)

buradaki bayanlar müslüman-ateist değil.

sana eyvallah öyledir diyecek değiller. :D

Sitelerde Paylaş

Sorun erkeklerde.

En çok da dindarlar...

Katilmiyorum, sen surekli eslerini aldatan dindar kadin tiplemesinden bahsediyorsun. Bunu neye dayanarak idda ettigini bilemiyorum ama maalesef ben etrafimda sadece "yivrim da yivrim" diye kendini cocuklarina ve evine adayan kadin modelleri gordum. Bu yuzden kadinlarin cinsel tatminsizligini bu yontemle bastirdiklarina inaniyorum. Bilimsel bir durum bu zaten, kadin vajinal yoldan enerji alamazsa libidosunu rahmine yonlendirir ve bu tip bir kadinin kocasi elbette aldatmaya cok musait olacaktir. Kadini bu duruma surukleyen kocasi midir bilinmez ama kucuk yaslardan itibaren cinselligi ayip bir tabu olarak gormus bir kadinin duvarlarini yikmak icin supermen gucunde olmak gerek,

Sitelerde Paylaş

İyide vur abalıya olmuş bir erkek eşine fantezi ile yaklaşsa kadın hemen aldatıldığı hissine kapılıp ona karşı pozizyon alır hemen koşa koşa kadın arkadaşlarına gider fikir sorar ayrıca bizim toplumlarda hem erkek hem kız çocuklarını kadınlar anne yetiştirir dinde ülkemizde kadınların çabaları ve ikna kabiliyetleri ile bu kadar yaygınlaşmıştır bütün bunların sonunda kadınlar çok aydınlık da erkekler günah keçisi gibi düşünülmesi yanlış.

Giderek müslüman_ateistkemalistbirey olmaya yaklaşıyorsun demedi deme :)

Sitelerde Paylaş

İyide vur abalıya olmuş bir erkek eşine fantezi ile yaklaşsa kadın hemen aldatıldığı hissine kapılıp ona karşı pozizyon alır hemen koşa koşa kadın arkadaşlarına gider fikir sorar ayrıca bizim toplumlarda hem erkek hem kız çocuklarını kadınlar anne yetiştirir dinde ülkemizde kadınların çabaları ve ikna kabiliyetleri ile bu kadar yaygınlaşmıştır bütün bunların sonunda kadınlar çok aydınlık da erkekler günah keçisi gibi düşünülmesi yanlış.

Giderek müslüman_ateistkemalistbirey olmaya yaklaşıyorsun demedi deme :)

öyledir kanka :D şaka bir kenara dışarıdan müslüman gibi mi görünüyorum hakkaten ?

Sitelerde Paylaş

Gerçek müslümanlık budur.

Siz müslümanlığı ne sanıyorsunuz ?

Öyle şeffaf adaletli, devletle birlikte yüreyecek birşey mi?

İslama göre kadının hiçbir hakkı yoktur.

Erkek gider çalışır. Karısı ona köle gibi hizmet eder.

Kadın bir eşyadır islama göre.

Böyle tam şey yapmalık bir eşya.

E adamlar buna inanıyorsa nasıl değiştiriceksin?

Buna inanan kendisinin eşya olduğuna inanıyordur zaten.

Eşya olmanın karşılıgınıda cennette alacağını düşünüyordur.

İslamda devlet üstü bir güç olmak ister her zaman.

İslam tanrı buyruklarını doğru kabul eder , devletse yasaları.

Adamların mücadeleside bu , kuranı yasa yapmak.

Bundan daha doğal birşey yok.

Kızılcak şeyler değil bunlar.

Şaşırılacak şeyler hiç değil.

Bu düşünce yapısında birinin bunları söylemeside çok doğal.

Ama bu tip insanları hasta kabul edip tedavi altına almak gerekiyor.

Deneysel bir ortamda çalıştığınızı düşünün.

Birisini köleligi överek büyütüyorsunuz.

Öyle bir bilinç oluşturuyorsunuz.

Bir gün geliyor köleniz yapıyorsunuzda.

Devlet buna müdahale etmeye çalıştığında adam çıkıp diyorki benim köle olma özgürlüğüm var.

Ama yok öyle bir özgürlük.

Hasta insanlar normal bireyler gibi toplumda dolaşamaz.

Alırsın adamı tedavi edersin.

Bunlarda aynı.

Kendilerini eşya gibi görüyorlar. Doğaldır.

Kendilerini aptal gibi görüyorlar. Doğaldır.

Mesela bi kadın örtünmek özgürlügüm dediğinde istedigi gerçekten özgürlük mü? Hayır.

Öyle olsa tanrıya isyan ederdi , istediğimi giyinme özgürlügüm var diye.

Ama bu adamlar tanrının kölesi olmak istiyor.

"‘Boş ol’ dendiği zaman kadın ortada kalıyor. Bu nedenle çokeşlilik yasalaşmalı. Yasanın çıkması demek, erkeğin malvarlığına ortak gelmesi demek."

Bunlar ile neyi ifade ediyor kadın biliyormusunuz?

Tanrı buyruklarını devlet güvencesine alın diyor.

Ama bu işler böyle yürümemeli.

Ateist.bakisin salatalık dini konuısunu hatırlatırım.Yarın öbürgün birisi benim dinim kıçıma salatalık sokup ortada dolaşmamı emrediyor dese , devletin bu adama güvence sağlaması gerekir.

Bunlara güvence verirse.

Devlet karşı çıkmalı , otoritesini koymalı , bilinçli bir şekilde hasta yapılan çocukları , köle yapılan çocukları , bu zihniyeti değiştirmeli.Bu hastalığı tedavi etmeli.

Telkinle tedaviyse telkinle tedavi.

İlaçla tedaviyse ilaçla tedavi.

Atatürk bunu yapmaya çalıştı.

Birileri daha bunu yapmalı.

Hacı hocayı asmak gerekiyorsa asmalı.

Zira bu zihniyet değişmicekse , birisi iyileşmeyecekse yok edilmeli.

Hani vardır ya sallandırıcaksın bakalım ne oluyor diye bir söz.

Alıcaksın bunları yakarak öldürüceksin.

...

Bununla mücadelenin yolu budur.

Çocuklar 4-5 yaşında ailesinden alınacak.

Eğitim kurumlarında , mini şehirlerde büyüyecek.

Sağlıklı psikiyatrisler onaylarsa aileler çocukları ile görüşebilecek.

Dışarıda kalan yetişkin bireyleride tedavi ediceksin o sırada.

Bir hastalığı tedavi etmenin en iyi yolu budur.

Hastalar ile sağlıklıları ayırırsın.

Sonra hastaları iyileştirirsin.

İyileşme imkanı olmayan sana fiziksel saldırı yapıyorsa öldürürsün.(Yakarsın)

En fazla 1 nesil.

Sonra düzelir.

Ama gel gelelim ki karar organnlarıda hasta , dünyanın geri kalanıda hasta.

Bunlar hasta dayanışması yapacaklardır.

Ama şunuda hatırlatırım size.

Muhammed bu hastalıgı nasıl yaydı?

Asarak keserek boğarak.

Kanlar , kesil kollar , felçli insanlar bıraktı geride.

Bir hastalık böylesine kanlı yayılıyorsa böyle kanlı temizlenir anca.

Muhammedin anladığı birşey varsa oda acı vermenin güç olduğudur.

Şuanda bunları okuyup tepki gösterecek teistler bir düşünsün.

Peygamberlerini düşünsün.

Tanrısını düşünsün.

Zira tanrı insanları asıp kesip kazıga oturtucagını iddia ediyor.

Eğerki bana karşı çıkacak teistler varsa , işkence masasında olsalar , elimdeki kızgın yağı dökmemem için yalvarırlardı.

Acı ama gerçek bu.

Hastalık bu.

Tedavisi bu.

İster sevin , ister karşı çıkın.

Bu hastalık yazıyla söz ile çözülmez.

Zira ne sizi konuştururlar nede konuştugunuzu dinlerler nede anlarlar.

Dikkat edin bir teiste dininin yanlış olduğunu 10/10 kanıtlıyorsun.

Ve bakıyorsun adam 10/1 bile almamış.

Çünkü hastalar.

Ve sizin iyi niyetinizden anlamazlar.

Bilgilerinizden yararlanmazlar.

Nokta.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...