Jump to content

Hopa'daki çatışmalar ve baskınlar

Recommended Posts

Davanı ispat edemeyince çirkinleşiyorsun. Yapma böyle çok ayıp..

Surda yazdiklarini bir oku istersen, senden cirkin bir mahlukat dusunemiyorum. Resim yok dedin koyduk iste daha neyi ispat edicez. Sac rengi farkliymis. Allah sizin gonul gozunuzu acmis ama gercek gozlerinizi kor etmis. Gonlunuz ne isterse onu goruyorsunuz. Kadinin ismi, hangi hastenede oldugu belli. Inanmiyorsan gidip ziyaret edersen. Gidersen avatar resmindeki gibi bir cicek goturmeye unutma insanlik namina, tabi islam icinizdeki insanligi tamamen oldurmediyse.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 104
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Protesto elbette haktır ama protestocuların taşlı sopalı müdahele hakkı yoktur.Demokrasi=anarşizm değildir.

Hes'ler protesto edilebilir ama AKP'lilerin miting gününü provoke etmek amaçlı olmamalı.

HES'ler için İNTERNET yasaklarına benzer protestolara benzer protestolar yapılır ve kaos olmaz.

Miting günleri valilikler her gösteriye anarşik vakaya taşlı sopalı mukavemete izin vermemekte yetkindirler.

Neyse yanlış şeyler olmuş.Demokrasi ile anarşizmi karıştırmamakta yarar var.

Sitelerde Paylaş

eyvahcübbelinin ne kadar adi bir şahıs olduğunu böylelikle görmüş oldunuz. Ben boşuna buna laf etmedim diğer başlıklarda... :) Bu şahsiyeti umarım modlar banlamaz. İncelenmesi gereken sağlam andon müslümanlardan. "Pimp" bir peygambere(!) inanarak ne tür bir insan olduğunu gözler önüne sermekte kendisi... :) Bu tür şahsiyetler muhammed dirilip gelse, annelerini bile sunarlar efendi çektikleri o adama! Binbir türlü saç rengi farklı gibi embesilce, adice yorumlar yaparak hangi noktada olduklarını göstermekteler zaten.

Dipnot: o bayanın panzere çıkması hayatının hatası olmuş, yapmaması lazımdı gerçekten de ama olmuş artık...

Sitelerde Paylaş

Taşlı saldırı polisin cop ve gaz bombalarına tepki olarak yapılmış.Protestoyu engellemek için göstericilere fiziksel şiddet uygulayan polis gücü var.Protesto özgür bir vatandaşın en doğal hakkıdır,fiziksel şiddete karşılık vermek de keza.

Polisin orantısız güç kullanımı olayları tetiklemişse bölge emniyet müdürü ve valisi birinci derecede olaylardan sorumlu olur.

AKP'ye miting amaçlı tahsis edilmiş bir bölgenin farklı gösteri ve protestolar için kullanılabileceğini düşünmek bence komik.Ve bir devlet ciddiyetine yakışmıyor.Dünya'da hiçbir yerde izinsiz provokasyona mahal verecek protestolara izin verilmez.Gelişmiş ileri demokrasilerde de.

Demokrasi polise mukavemet edebilmekte değildir.Alırsın izini bölge yöneticilerinden yaparsın gösterini.İnternet yasakları protestosunda olduğu gibi.Türkiye'nin meydanları sokakları dingonun ahırı değil önüne gelen protesto yapamaz.

tarihinde Galileo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Polisin orantısız güç kullanımı olayları tetiklemişse bölge emniyet müdürü ve valisi birinci derecede olaylardan sorumlu olur.

AKP'ye miting amaçlı tahsis edilmiş bir bölgenin farklı gösteri ve protestolar için kullanılabileceğini düşünmek bence komik.Ve bir devlet ciddiyetine yakışmıyor.Dünya'da hiçbir yerde izinsiz provokasyona mahal verecek protestolara izin verilmez.Gelişmiş ileri demokrasilerde de.

Demokrasi polise mukavemet edebilmekte değildir.Alırsın izini bölge yöneticilerinden yaparsın gösterini.İnternet yasakları protestosunda olduğu gibi.Türkiye'nin meydanları sokakları dingonun ahırı değil önüne gelen protesto yapamaz.

Ya çok biliyorsun sen de ha1 Sanki isteseler verecek akp devleti izin... hopanın sola yönelik olduğunu onlar bilmiyor sanki. Gelmiş burada ahkam kesiyor. Oturduğun yerden öyle boş boş konuşmayacaksın. Gösteri izni isteseler 1 ay önceden sanki verecek miydi devlet(!) ?! Verecekti gibi komik bir laf etme sakın çünkü sen de biliyorsun ki vermeyeceklerdi!

Sitelerde Paylaş

Yaşananlar açıkça terördür. Başbakan Erdoğan otobüslerle dışarıdan getirdiği insanlarla miting yaparken, Hopa halkı mitinge katılmamış, protesto eylemi yaparak taleplerini dile getirmek istemiştir.

Talepler sandıkta dile getirilir. İzinsiz gösteri yapmak demokratik bir eylem değildir. Asıl terör budur. Bunu masumane bir havaya sokup AK partiyi suçlamayın.

Protesto yapmak ne zamandan beri terör oldu?

Polisi sivilleri biber gazıyla öldürür. Askeri darbelerle milletini hapisanelerde işkenceyel öldürür.

Sen psikopat mısın?

Aynı polis neden İstanbul'da PKK taraftarı gösterilere müdahele etmiyor.

tarihinde inevitable tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yo benim burda anlamadığım. Adamlar protestosunu istedikleri gibi yaparlar.

Ne yapmış bu adamlar, AKP'nin mitingini silahlarla mı basmışlar?

Gidelim vuralım mı demişler?

Neden polis gidip bunları dövüyor?

Sitelerde Paylaş

Yo benim burda anlamadığım. Adamlar protestosunu istedikleri gibi yaparlar.

Ne yapmış bu adamlar, AKP'nin mitingini silahlarla mı basmışlar?

Gidelim vuralım mı demişler?

Neden polis gidip bunları dövüyor?

Sitelerde Paylaş

Devleti protesto etmek için devletten izin almak de ne ola ki?

Yahudi katliamlarını protesto etmek isteyen halk hitlerden izin mi istemeliydi mesela?

Çevreye zarar verilmediği sürece polisin göstericilere müdahale etmesi polis terörüdür.

İnsanlar "çevreye zarar vermemek koşuluyla" sokakta istediği şeyi protesto edebilir.Sokak halka ait bir alandır.

Molotof kokteyli atılan,cam çerçeve indirilen provokatif gösterileri bundan ayrı tutuyorum.

Sitelerde Paylaş

Biji serok apo diye taksimde yürüyen, atatürkün heykelinin suratına apo bayrağı asan adamlara polis hiçbir şey yapmadı, bizzat taksimde gözlerimle gördüm. Sonra bu cüppeli gibi çöl bedevisinin torunları kılıf bulurlar!

Ya ben de bu olaya çok sinir oluyorum.

Bu gerçek değil mi?

İstanbulda PKK gösterilerine iç ve dış siyaset zora görer diye müdahale etmiyor, o.rspu çocukları.

Ama parasız eğitim isteyen öğrencilerin belini kırıyorlar.

Ya bu resmen şerefsizliktir.

Vatan ihanettir ya.

Sitelerde Paylaş

Devleti protesto etmek için devletten izin almak de ne ola ki?

Yahudi katliamlarını protesto etmek isteyen halk hitlerden izin mi istemeliydi mesela?

Çevreye zarar verilmediği sürece polisin göstericilere müdahale etmesi polis terörüdür.

İnsanlar "çevreye zarar vermemek koşuluyla" sokakta istediği şeyi protesto edebilir.Sokak halka ait bir alandır.

Molotof kokteyli atılan,cam çerçeve indirilen provokatif gösterileri bundan ayrı tutuyorum.

AKP mitingi varken sen protestoya kalkışıyorsan bunun amacı protesto olmaz,tahrik olur. Tahriğin sonu da bellidir, güçlü olan kazanır. Gereksiz yere bi insan öldü,başka bişey olmadı.

Sitelerde Paylaş

Ya ben de bu olaya çok sinir oluyorum.

Bu gerçek değil mi?

İstanbulda PKK gösterilerine iç ve dış siyaset zora görer diye müdahale etmiyor, o.rspu çocukları.

Ama parasız eğitim isteyen öğrencilerin belini kırıyorlar.

Ya bu resmen şerefsizliktir.

Vatan ihanettir ya.

Arkadaşım mış muş miş'li birşey demiyorum dikkat edersen. Bizzat 1 Mayıs'ta oradaydım ve gözlerimle gördüm. :) Bayrak ç.keriz diyen bdplilere polis en ufak bir şey demedi, bunu da kulaklarımla duydum. Ha şayet bu dünya yanılsamadır, duyduklarına inanma diyorsanız o ayrı konu! :) :) :)

Sitelerde Paylaş

AKP mitingi varken sen protestoya kalkışıyorsan bunun amacı protesto olmaz,tahrik olur. Tahriğin sonu da bellidir, güçlü olan kazanır. Gereksiz yere bi insan öldü,başka bişey olmadı.

Ya arkadaş, bunlar 1 Mayıs'ı da panzerle basmıyorlar mıydı?

En sonkin de ne oldu?

Mis gibi geldi geçti.

AKP mitingini orada yapsın.

Diğerleri de diğer yanda protestolarını yapsınlar. Ne olacak?

Siz bu emekli öğretmen neden öldürüldü diyeceğinize,

Gidip acayip acayip yorumlar yapıyorsunuz.

Ben solcu falan değilim.

Sizde insanlık diye bir şey yok mu ya?

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım mış muş miş'li birşey demiyorum dikkat edersen. Bizzat 1 Mayıs'ta oradaydım ve gözlerimle gördüm. :) Bayrak ç.keriz diyen bdplilere polis en ufak bir şey demedi, bunu da kulaklarımla duydum. Ha şayet bu dünya yanılsamadır, duyduklarına inanma diyorsanız o ayrı konu! :) :) :)

PKK gösterilerine müdahale etmeme gerekçeleri nedir acaba?

Sitelerde Paylaş

O alan üzerinde akp'nin hiçbir hakkı yoktur.Meydanlar halka aittir.O alanda miting yapmak ne kadar hukuka aykırıysa,protesto yapmak da o kadar hukuka aykırıdır.Ben senin tezine karşılık akp orada miting yaparak halkı tahrik etti de diyebilirim.Devleti halkın üstünde bir güç olarak görmek yıkanmış beynin bir sanrısıdır.

Sitelerde Paylaş

Ya arkadaş, bunlar 1 Mayıs'ı da panzerle basmıyorlar mıydı?

En sonkin de ne oldu?

Mis gibi geldi geçti.

AKP mitingini orada yapsın.

Diğerleri de diğer yanda protestolarını yapsınlar. Ne olacak?

Siz bu emekli öğretmen neden öldürüldü diyeceğinize,

Gidip acayip acayip yorumlar yapıyorsunuz.

Ben solcu falan değilim.

Sizde insanlık diye bir şey yok mu ya?

Hadi bizde insanlık yok,sizde beyin var mı beyin?

Tamam hiçbirmiz AKP'yi sevmiyoruz ama eleştirecekken düzgün eleştirelim.

Ben miting yapıcam, benim dibimde de birileri protesto yapacak, tabi ki sinirlenirim. Yarın öbür gün CHP iktidarında CHP mitinginin dibinde şakirt bi grup da protesto yapsa aynı manzarayı izler dururuz.

Ama bi farkla.

Dedin ya insanlık yok mu sizde diye..

Ben o ölen emekli hocaya da üzüldüm, yarın öbür gün CHP mitinginde ölen şakirte de üzülürüm. İnsanlık bunu gerektirir. Ama ben eminim bir çok kişi o şakirt için üzülmez.

Soru şu: Sen üzülürmüsün?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...