Jump to content

Tuvalet temizligi

Recommended Posts

Yillar once sahit oldugum bir uygulamadan bahsetmek istiyorum.

Takva manyagi muslumanlar vardir ya, onlarin akillara durgunluk verecek bir uygulasindan.

Biliyorsunuz ki, taharet cok onemli bir konu. Ilmihallerde bu oldukca detayli bir sekilde verilmis.

Mesela, poponun gacir gacir diye ses gelinceye kadar sol elle temizlenmesi.

Ben erkek organindan bahsetmek istiyorum. "Ne kadar sallarsan salla, dona duser son damla" sirrinca donu temiz tutmak hemen hemen imkansiz.

Tabii bu takva manyaklari, avuc icinden daha kucuk lekenin namaza engel olmayacagini bildikleri halde olaya su kaciracaklar ya..

Bu vatandaslar ceplerinde bir parca pamuk ve kibrit copu tasirlar. Cislerini yaptiktan sonra delikten iceri bu pamugu tikarlar. 40 adim attiktan sonra tuvalete tekrar girip pamugu cikartirlar. Super temiz donlarini boylece bir hafta daha degistirmelerine gerek kalmaz..

Bir kisminin ise, sadece tuvalette kullandiklari pantalonlari vardir. Yoksa, kabir azabi var isin ucunda.

Sitelerde Paylaş

esas yabancılar bu konududa gerideler su kullanmazlar kagıt havlu kullanırlar

sadece kağıtla temizlik ,suyla temizliğin yaptığı işi karşılamaz tabiki

ancak erkeklik organının deliğine kibrit çöpü ile pamuk sokmak iğrenç bir fikir

yapanlar varsa da çok azdır

tarihinde Spenser tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

vesveseli adamların işi bu...

obsesif kompulsif bozukluk belirtisi...

takva kötülükten sakınmak demektir...

kimseye bir kötülüğüm dokunmasın deye titzlik göstermektir...

o zor geliyor tabi...

böyle abukluklarla meşguliyeti takva sanıyorlar...

Sitelerde Paylaş

zamanında o kadar zahmete girmeyeyim diye çişimi tutardım. sonra bir baktım ki çişimi tutamaz hale gelmişim ve yaşadığım o korkunç andan sonra bıraktım ve çokta rahatım. annem hala kıvrana kıvrana şu ikindiyide aradan çıkartayım havasında.

birde ayakta yapınca bir süre sonra prostat oluyorsun mevzusu konusunda bilgi eksikliğim var. ayakta yapınca prostat olma olasılığımız fazla mı?

Sitelerde Paylaş

birde ayakta yapınca bir süre sonra prostat oluyorsun mevzusu konusunda bilgi eksikliğim var. ayakta yapınca prostat olma olasılığımız fazla mı?

Bu meseleyi açıklayayım sana :)

Hipospadias adı verilen bir penis anomalisi vardır.

Hipospadias yeni doğan erkek çocuklarda görülebilen doğumsal bir bozukluktur. Normal bir peniste idrar kanalı (üretra) penis başının (glans) ucunda sonlanır ve çocuklar penisin ucundan idrarını yaparlar.

Bundan dolayı idrarlarını ayakta yapamazlar çünkü ayaklarına işerler.

Bundan dolayı çişlerini oturarak yapmak muecburiyetindeler. :)

İşte muhammedin sünnnetli olma meselesi ve oturarak çiş yapma olayı.

Oturarak çiş yapmakta prostatı artırmaz.

Bunlar müslüman uydurmaları. Klasik bir yasagı mantıklı gibi gösterme çabası.

Sitelerde Paylaş

Bu meseleyi açıklayayım sana :)

Hipospadias adı verilen bir penis anomalisi vardır.

Hipospadias yeni doğan erkek çocuklarda görülebilen doğumsal bir bozukluktur. Normal bir peniste idrar kanalı (üretra) penis başının (glans) ucunda sonlanır ve çocuklar penisin ucundan idrarını yaparlar.

Bundan dolayı idrarlarını ayakta yapamazlar çünkü ayaklarına işerler.

Bundan dolayı çişlerini oturarak yapmak muecburiyetindeler. :)

İşte muhammedin sünnnetli olma meselesi ve oturarak çiş yapma olayı.

Oturarak çiş yapmakta prostatı artırmaz.

Bunlar müslüman uydurmaları. Klasik bir yasagı mantıklı gibi gösterme çabası.

Merak ettim simdi. Bu durum cocuk sahibi olmayi zorlastirir mi?

Muhammedin bir ton evliliginden nispeten az sayida cocugu olmasi bu sebepten olabilir mi?

(Tabii Muhammedin yasadigini kabul edersek.)

Sitelerde Paylaş

Günde beş vakit sadece suyla ayaklarını yoğuran adamın ayaklarında kir falan kalmaz hepsi eline geçer. :lol:

Örnek olarak ayaklar iyi kurulanmazsa mantar bile yapabilir.

Üremeye müsait bir ortam oluşur, ve dediğin gibi ele de bulaşabilir.

Ve günde 5 vakit namaz kılan bir insanın ömrü boyunca her zaman kurulayacak imkanı olmayabilir.

Sitelerde Paylaş

Günde 5 vakit abdest alan adamda kir kalmaz.

mantık terk... ayaklar ve bilekler lavaboda yıkanır bir güzel. Lavabonun içine de mantar bulaştırma riski ve ortamı iyice pisletme durumu ortaya çıkabilir. İşte bu kadar şekilcisiniz sizler abdest konusunda direkt görünüyor bu. Geçenlerde cuma namazı takkiyecilik yapıp arkadaşla iş arası camiye gittim(takkiyem de iyidir). Camide ayağını lavaboya sokup yıkamak isteyen 65 yaşlarında bir adamın ayağı kaydı kafayı lavaboya bir çaktı alın anında yarık. :) Anında da bayıldı adam. Ölecek diye umdum çünkü baya sağlam kan aktı ama sonradan haber verdiler de kafasına 8 tane dikiş atılmış. Allahın hikmeti işte! :) öldüren rabbi öldürmüyor! :)

Sitelerde Paylaş

Yorumsuz...

neye yorumsuz çekiyorsun sen... işten kaytarmak için takkiye yapıyorum seni ilgilendirir mi! Arada gidip saçmalıklara bakıp böyle bir dünyada nasıl yaşıyorum diye ara sıra depresyona girmek istiyorum açıkçası. Bir de, fetvaları dinlemek için gidiyorum , miktir çeke çeke fetvaları dinliyorum içimden. Bazen ama nasıl kafalar yaşıyorsa cami imamı güzel şeyler de aktarabiliyor. Tabi bazı zamanlar caminin kapısına gidip geri dönüyorum usulca, ansızın... geziyorum saat 14:00'e kadar... :)

Sitelerde Paylaş

Yorumsuz..

zoruna mı gitti müslümalcık! ... Kapitalist düzen sömürürse ben de bu şekilde davranırım. Sen yapsan, allah günah yazar diye yapmazsın ama işine gelse benden 5 kat daha fazla kaytarma yoluna gidersin. Benim olduğum yer islamik bir yer olduğu için ben de kaytarma yapıyorum işte. Zoruna gitmesin! :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...