Jump to content

'Alkol alırlar fuhuş yaparlar'

Recommended Posts

• İleti 70
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Zaten dolu.

En büyük sebebide islam.

Bakın hep erkeklerin arkadaşları hep erkek.

Kızların arkadaşları hep kız.

İslam insanların içini böyle doldurdu.

Utandırdı karşı cins ile münasebete girilmesini (bilhassa kızlar).

Müslümanların çogu gizli eşcinseldir.

Bundanda utanırlar o yüzden böyle karı kız meraklısıdırlar.

Tabii bunların farkında degiller o ayrı.

Nurcularda "vakif" denilen abiler vardir. Bu vatandaslar evlenmez, bir dershanenin basinda bulunurlar.

Surekli "parlak" genclerle ilgilenirler. Bazen bu ilgilenme biraz ileri seviyelere gidebilir.

Ilgilenilen cocukta bu abiye karsi duygusal (seksuel olmak zorunda degil, yanlis anlasilmasin) baglar gelisebilir.

O zamanlar bu "vakif abi"lerin baska turlu egilimlerinin olup olamayacagini hic dusunmemistim.

Bu abiler hic masturbasyon da mi yapmazdi acaba? Hayatlarini sirf hizmet adina mi adiyorlardi, yoksa ucretleri bu parlak genclere yakinlik miydi?

Herkesin durumu muhakkak farklidir, ancak sahit oldugum bir olay vardi. Bu "vakif abilerden" birisinin bu "parlak" cocuklardan birini cok dovdugunu, ama cok sevdigini hatta dudagindan optugunu, sarildigini gordum. Daha sonra, babasi olayin farkina varmis ki, cocugunu bir daha gondermedi bu adamin yanina. Insanoglu cig sut emmis, nurcusu, nursuzu farketmiyor iste.

Sitelerde Paylaş

Müslüman kişi, alkolü de seksi de ahirete saklıyor.

Cennette deleceği hurilerin hayaliyle yaşıyor.

Bir hayal, bir masal uğruna, tek gerçek şey olan yaşamdan vazgeçmiş görünüyor.

Görünüş böyle olsa da her türlü çirkefe, yolsuzluğa, tecavüze de bulaştığını biliyoruz.

Müslümanın kafası karışık bir meczup olduğunu biliyoruz.

Ne var ki, zart diye düzeltemiyoruz işte.

Düzelmiyor insanlar.

İnsanlar yamuk yaratıklar.

Şerle yoğrulmuş mayaları...

Sitelerde Paylaş
Cennette deleceği hurilerin hayaliyle yaşıyor.

Beni yanlış anlama ama bu "deleceği" kelimesi kadınlara karşı bir aşağılama içeriyor. Çakmak, delmek vs. gibi aklımıza gelebilecek her tür kelime zaten ataerkil toplum içeriği tanımlalamar bana kalırsa. Bu laflar karşı cinse karşı saygısızlık göstergesi. Üstüne alınmamanı düşünerek diyorum. Bunu ben de kullanıyorum. İşte bu da dini-ataerkil durumdan kurtulamamanın bir yanı bence bilinçaltından da olsa...

Sitelerde Paylaş

Beni yanlış anlama ama bu "deleceği" kelimesi kadınlara karşı bir aşağılama içeriyor. Çakmak, delmek vs. gibi aklımıza gelebilecek her tür kelime zaten ataerkil toplum içeriği tanımlalamar bana kalırsa. Bu laflar karşı cinse karşı saygısızlık göstergesi. Üstüne alınmamanı düşünerek diyorum. Bunu ben de kullanıyorum. İşte bu da dini-ataerkil durumdan kurtulamamanın bir yanı bence bilinçaltından da olsa...

Dirilis kendini savunabilir, ama bu kelimeleri kullanip muslumanlarin gozune sokup, dalga gecmek iyi bir metod. Sacmalilarini ortaya sermek acisindan.

Sitelerde Paylaş

Ben sadece İslam'ın gerçeklerini ortaya koyuyorum.

Olur ömu öyle şey, yanlış biliyorsun, İslam'da erkeğe huri kızı yok diyemeyenler işte böyle lafı sündürüp buralara kadar getiriyorlar.

Erkeğe huri kızları veren İslam, kadına Nuri playboy vermiyor.

Gerçek bu.

Haydi çıkın da yalan diyin bakalım görelim adamlığınızı.

Adam olun az.

Sitelerde Paylaş

İnsanların, daha doğrusu etrafımızda gördüğümüz kadarıyla müslüman insanların ne kadar kara cahil, gerizekalı, kafalarını kullanamayan, kafalarıyla algılayamadıkları her şeye ayıp diyen insanlar olduğunu artık anladık zaten. O yüzden bu tarz şeyler gördüğümde hiç şaşırmıyorum. Ama şöyle bir şey var ki bu insanların mantık, zeka pırıltısı olan insanlarıda zedelemelerinden bıktım artık. Bir ahlaktır, toplumdur bulmuşlar 2 kelime ağızlarından düşmüyor. Zaten dinini koruyan bir müslümana bu iki kelime yeter. İnsanlar hala idrak edemediler hayatın toplumsal olmadığını. Herkes kendi istediği gibi yaşar hayatını. Toplumsal kurallar diye bir şey yoktur! Toplumsal kurallar denilen şeyler kafası çalışmayan, çalışmadığı için hayatta kavrayamadığı her şeyi ahlaksızlık olarak gören insanlar tarafından uydurulmuştur. Bu hayatta hiç kimse başkasının kuralına uymak zorunda değildir. Hiç kimse başkasının inancınada saygı göstermek zorunda da değildir. Ateizm inanç değil, insanın olması gereken, yani saf halidir, hiç kimse buna bir inanç diyemez. Müslüman ülkelerde insanların yaşamları başkalarının salaklıkları yüzünden baltalanıyor sürekli. İnsanlar sefil bir hayat sürüyorlar; ama bu insanlarında bütünü toplumsal kurallara uymaları gerektiklerini düşünüyorlar. O kadar yüceltiyorlar hayatlarını, yok allahtı, kurandı, kafalarından bir şeyler uyduruyorlar sürekli; ama kendi hayatlarının değerini göremiyorlar. Başkalarının salaklıklarına göre yaşamamalı hiç kimse. Kimsenin hayatı bu kadar değersiz değil. Hayatın bir anı bile başkasının cahilliğine harcanmamalı. Bu tarz insanlara dur diyecek birileri yok artık; çünkü ne kadar çoğu kişi onları doğru bulmasada, onlarda ağızlarından düşmeyen toplumun bir parçası olmuşlar artık. Bu andan sonra bu ülkeden hiçbir şey olmaz. Boşuna hayal kurmasın hiç kimse. Atatürk şimdi olsa, anadoluda insanlara gerçekleri anlatmaya çalışsa adamı taşlayarak öldürürler. Kimsenin hayal bile edemeyeceği kadar battı bu ülke, bazıları görmek istemesede gerçek bu.

Sitelerde Paylaş

İnsanların, daha doğrusu etrafımızda gördüğümüz kadarıyla müslüman insanların ne kadar kara cahil, gerizekalı, kafalarını kullanamayan, kafalarıyla algılayamadıkları her şeye ayıp diyen insanlar olduğunu artık anladık zaten. O yüzden bu tarz şeyler gördüğümde hiç şaşırmıyorum. Ama şöyle bir şey var ki bu insanların mantık, zeka pırıltısı olan insanlarıda zedelemelerinden bıktım artık. Bir ahlaktır, toplumdur bulmuşlar 2 kelime ağızlarından düşmüyor. Zaten dinini koruyan bir müslümana bu iki kelime yeter. İnsanlar hala idrak edemediler hayatın toplumsal olmadığını. Herkes kendi istediği gibi yaşar hayatını. Toplumsal kurallar diye bir şey yoktur! Toplumsal kurallar denilen şeyler kafası çalışmayan, çalışmadığı için hayatta kavrayamadığı her şeyi ahlaksızlık olarak gören insanlar tarafından uydurulmuştur. Bu hayatta hiç kimse başkasının kuralına uymak zorunda değildir. Hiç kimse başkasının inancınada saygı göstermek zorunda da değildir. Ateizm inanç değil, insanın olması gereken, yani saf halidir, hiç kimse buna bir inanç diyemez. Müslüman ülkelerde insanların yaşamları başkalarının salaklıkları yüzünden baltalanıyor sürekli. İnsanlar sefil bir hayat sürüyorlar; ama bu insanlarında bütünü toplumsal kurallara uymaları gerektiklerini düşünüyorlar. O kadar yüceltiyorlar hayatlarını, yok allahtı, kurandı, kafalarından bir şeyler uyduruyorlar sürekli; ama kendi hayatlarının değerini göremiyorlar. Başkalarının salaklıklarına göre yaşamamalı hiç kimse. Kimsenin hayatı bu kadar değersiz değil. Hayatın bir anı bile başkasının cahilliğine harcanmamalı. Bu tarz insanlara dur diyecek birileri yok artık; çünkü ne kadar çoğu kişi onları doğru bulmasada, onlarda ağızlarından düşmeyen toplumun bir parçası olmuşlar artık. Bu andan sonra bu ülkeden hiçbir şey olmaz. Boşuna hayal kurmasın hiç kimse. Atatürk şimdi olsa, anadoluda insanlara gerçekleri anlatmaya çalışsa adamı taşlayarak öldürürler. Kimsenin hayal bile edemeyeceği kadar battı bu ülke, bazıları görmek istemesede gerçek bu.

Toplumsal kurallar diye bir şey nasıl yoktur arkadaşım. Kuralsız mı olalım yani? Param yoksa giderim birinden zorla alırım, gasp edelim de bu mantığa tekabül ediyor. Eğer sadece ahlak konusunda bu durumu savunacaksan şayet, o zaman tartışabiliriz tabi ki. Sen de ateistsin ben de ama bu konuda tartışabiliriz kesinlikle. Ahlak konusunda da, şöyle bir durum var. Ben dışarıda birini gördüm onunla cinsel ilişkiye girmek istedim, zorla onunla cinsel ilişkiye girdim mesela. Bunlar da toplumsal birtakım gerçekler, bunu da unutma. Şunu dersen en ufak bir şey demem. İçki içmek günahtır. Kısıtlama filan... bunlar olamaz. Sevgilisiyle yan yana dolaşan birine evlenmden ayıp filan denmesi bunlar evet çok ileri derecede din saçmalıkları! Şayet bunları kastediyorsan tamamdır ama önceki söylediklerim tamamen kurallar bütünüdür.

Sitelerde Paylaş

Bunlar için zaten kadınla erkeğin yan yana durması, birbirlerine bakması bile haram. Mezuniyet balosu için de anında iğrenç, sapkın düşüncelerini açığa çıkarıyorlar. Bir de utanmadan ailelere mesaj yollamış. Tabii son dönemlerde mevcut hükümetin verdiği güven hissiyle daha bir korkmadan fikirlerini dile getirebiliyorlar.

Sitelerde Paylaş

amerika'da da bang ve nail kelimeleri sıkça kullanılır, bu kelimeleri kullanmak ataerkilliğin göstergesi değil bence.

Sitelerde Paylaş

Toplumsal kurallar diye bir şey nasıl yoktur arkadaşım. Kuralsız mı olalım yani? Param yoksa giderim birinden zorla alırım, gasp edelim de bu mantığa tekabül ediyor. Eğer sadece ahlak konusunda bu durumu savunacaksan şayet, o zaman tartışabiliriz tabi ki. Sen de ateistsin ben de ama bu konuda tartışabiliriz kesinlikle. Ahlak konusunda da, şöyle bir durum var. Ben dışarıda birini gördüm onunla cinsel ilişkiye girmek istedim, zorla onunla cinsel ilişkiye girdim mesela. Bunlar da toplumsal birtakım gerçekler, bunu da unutma. Şunu dersen en ufak bir şey demem. İçki içmek günahtır. Kısıtlama filan... bunlar olamaz. Sevgilisiyle yan yana dolaşan birine evlenmden ayıp filan denmesi bunlar evet çok ileri derecede din saçmalıkları! Şayet bunları kastediyorsan tamamdır ama önceki söylediklerim tamamen kurallar bütünüdür.

Başkasına tecavüz etmek en son toplumsal kurallara göre değilde, kanuni kurallara göre yasaktı sanki. Yoksa kanunlar kalktıda bütün ülke toplumla mı yönetiliyor? Daha önceki yazımda da söylediğim gibi toplumsal kurallar diye bir şey yoktur. Bunun en temel sebebide toplum diye bir şey yoktur. Toplumun içinde ki insanlar birbirlerine ihtiyaç duydukları için kendi sefil hayatlarını dahada sefilleştirirler. Toplumda herkes birbirine karışmaya hakkı varmış gibi davranır; çünkü herkes bunu benimsemiştir artık. Sadece mutsuz insanlar toplumda yer edinmeye çalışırlar; çünkü kendi hayatlarında bir türlü daha mutluluğu bulamazlar ve başkaları sayesinde bulabileceklerini sanarlar. Toplum kavramı islam kavramına benzer. Çoğu kişinin bunun içinde olması onun gerçek bir şey olduğu anlamına gelmez.

tarihinde Reasonable tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

amerika'da da bang ve nail kelimeleri sıkça kullanılır, bu kelimeleri kullanmak ataerkilliğin göstergesi değil bence.

Erkek için cinsel ilişkide övüne, kendini üstün görme hatta ve hatta aşağılama gibi unsurlara gayet açık biçimde bu kavramlar yönlendirilebilir. ABD'de de bu tür kelimelerin olması neyi ifade ediyor ki?! Abd çok mu iyi sanki toplum olarak her konuda mesela... bu laflar cinsel ayrımcılığa girer ve aşağalama içerir. Bunu birisi eşine veya kız arkadaşına dese tepkiyle karşılanır.

Sitelerde Paylaş

Fotografini aradim ama bulamadim,eminim hayati boyunca beraber olmak istedigi tum kizlar tarafindan red edilmis ve su anda domuz gibi piknik tupu kilikli bir kadinla evlidir.Eee vakti zamaninda yapamadigininda acisini cikariyor pis yobaz.Birakin gencler icki icsin sevissin.

sen şaka yapıyosun dimi?? yok yok şaka !

Sitelerde Paylaş

Hayatınızı bir mağarada geçiriyorsunuz,sonra ateistforuma falan giriyorsunuz.Size birkaç beden büyük gelir buralar.

Senin gibi insanların dünyayla tanışıncaki halini şöyle hayal ediyorum.

İçki mi?1400 yıl önce yasaklanmamış mıydı içki?Hala içen insanlar mı var?

Sevişmek?Seks?Leylekler getirmiyor muydu bizi ya?

Sitelerde Paylaş

Bacak aranda hazine var sanıyorsun heralde?

Öyle sanıyorsan bence bozdur bozdur harca.

Çünkü mezara götürürsen o hazineyi sende kalmasının hiçbir manası yok.

Not:Sana göre terbiyesizim bana göre gerçekçiyim.

Sitelerde Paylaş

Cıkcıkcık ne kadar ayıp yaaa!! Hayret bir şey! Nasıl sevişirler, nasıl içerler!!??

Mechuleciğim neyin kafasını yaşıyorsun sen yavrum? Seni bu kadar hayrete düşüren nedir sevişme konusunda? İçki içmek de sevişmek de gayet doğal bir durum. Her birey istediğiyle içki de içer sevişir de. Cevap yazdığın kişi de bu özgürlüğü savunmuş, sen de hayretler içinde kalmışsın. İnsanların kiminle sevişip sevişmediği birilerini mi ilgilendirmeli nasıl bir ahlak anlayışınız var cidden merak ediyorum. Sana ne yahu. Sevişen sevişir, içen içer. Absürdizm'in dediği gibi hazineni koru sen ilerde lazım olur :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...