Jump to content

'Alkol alırlar fuhuş yaparlar'

Recommended Posts

midemi bulandırıyorsunuz!

adam gibi edepli akıllı bir ateist gösterin bana bi tane çok değil!

dipnot:cevap verilmeyecektir bu iğrenç konuya daha fazla!

Mevlam koru onların evlatlarını,kardeşlerini kendilerinden!

Mechuş acaba sen nasıl dünyaya geldiğini sanıyorsun? Leylekler getirmedi seni yahu o iğrenç dediğin şey sonucunda sen oldun.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 70
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Mechule niye ibne gibi davranıyorsun sen ?

Bak şimdi bir erkeğe ibne dediğinde onun feminen davranışları oldugunu söylüyorsun.Oda bunu bi hakaret olarak algılıyor. Yani sen kadın gibisin demek istiyorsun.

Hakaret olarak algıylıyor çünkü onun gözünde kadın gibi olmak mutlaka bir erkeğin koruma ve gözetimine ihtiyaç duymak, edilgin, bağımlı, korkak ve aciz, olmaktır.

Kadına erkek gibisin dedigin de vay be diyor , ne iltifat etti.Bana güçlüsün , gururlusun demek istedi...

Yani adam ibne diyerek seni tarif ediyor aslında.

Sen niye ibne gibi davranıyorsun o çok merak konusu birşey benim için.

Ayrıca kardeşlerinden koru lafınıda anlamadım.

Ben ailesel bağları yok sayıp kardeşine sapıklık yapacak bi zihniyet degilim.Bu zihniyete sahip olan islam.O yüzden kardeşlerin aynı odada yatması yasak.

İslama göre sen ibnenin maddenin tekisin.

Ona göre gel burada kendini guruluymuş , şerefliymiş , namusluymuş gibi göster.

Sitelerde Paylaş

Şimdi mideni bulandıran kısmı tam olarak açıklarsan,sana yardımcı olabilirim.

Sevişmek kısmı mideni bulandırıyorsa,bunun ateistlerle alakası yok.İnsanlar sevişerek ürer.Çocuğu olan herkes garanti sevişmiştir.İnsanlar iğrenç,naparsın.

Evlat dedin de aklıma geldi.Ateistlerin evlatları ve kardeşleri değil,muhafazakarların evlatları ve kardeşleri ciddi tehlike içerisindedir.Doğuda kızkardeşe tecavüz etme olayı çok sık oluyor.Daha sonra bu kız evlendiğinde bakire olmadığı için öldürülüyor.

Son hatırladığım bir haberde ise,bir baba kızının bakire olup olmadığını öğrenmek için(!) kızına tecavüz ediyor.Sonra kızını hamile bırakıyor.Çocuk doğunca da çocuğu öldürüyor.Ancak çocuğun cesedi bulununca durum anlaşılıyor.

Bu olayların failleri son derece müslüman ve muhafazakar.Hayatlarında ağızlarına içki koymamışlar.Demek ki senin düşüncen hatalı.

Sitelerde Paylaş

Yazıyorum ama sana değil senin nezninde islamın bakış açısına.

Bende konuyu farklı yönden ele alıyorum evet cinsellik pisliktir milletin birbirinin peşinde koşması, sex dilenmesi, gerginlik, hırs, sinir, aşağılama, kendinden nefret etme, herkezin birbirin peşinde koşması kişilerin birbirine güvenmesi sonra birbirini aldatması bazı insanların karnını çocuğunu doyurmak için kendini satması rezil durumlara düşmesi, ensest, sex için kadın ve çocuk ticareti yapılması, kadınların hatta küçük kız çocuklarının adet töre kabile akrabalık başlık parası vs için satılması, cinsel taciz, çouklara kadınlara erkeklere hayvanlara sex için saldırılması tecavüz vs

Söyle bakalım mechule tanrı neden böyle bir pisliği yaratıyor ve ona neden göz yumuyor

tarihinde Protagoras tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşin aslı şu İslam'a göre evlilik dışı cinsellik zina diye yorumlanıyor.Ve birbiriyle evlenmeyen insanlar cinsel ilişkiye giremezler.

Yani illaki bilmem nere belediyesine birlikteliğinizi onaylatmanız gerekiyor.Ya da alacan bir imam iki şahit öyle.

Böyle yapmayınca fahişe, zina yapan ahlaksız pisliksin İslam'a göre.

Dayatıyorlar bu düşünceyi yüzyıllardır ve bu coğrafyanın toplumları aklını şeyle bozmuş ve ilişkileri evlilikleri şeye odaklamış oluyorlar.

Yani sevişmen için illaki evlenmen lazım.İslam'da cinselliğe ruhsat bu şekilde.

tarihinde Galileo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu konudaki sapkın fikirleri gördükçe acıyorum sizlere!

cinsellik değildir mide bulandıran,gidilen yol,yöntem,haram dairesi! konuyu algılayamıyorsunuz bile,neye karşı geldiğimi.17-18 yaşında gençlerin balo kisvesi altındaki içki zinayı kabul eden anlayış görüş nasıl olur,aklım almıyor,tüylerim diken diken oluyor!

bana kalkıpta ensest ilişkiden bhsetmeyin konu o değil,hiç değil! gençlerin bunları yapmasını doğal karşılamak,insanlığa sığarmı dini hiç karıştırmıyorum bile,gencecik ruhları zehirlemek,görülen onca cinayete rağmen,atılan onca bebeklere,ceninlere rağmen nasıl oluyorda bunu normal görüp benim şaşkınlığımla alay ediyorsunuz,insanlıktan zerremi nasip almadınız!

nutkum tutuldu,pes..

Rabbim..izin verme..o masumları bu çirkinliklerden koru .

Sitelerde Paylaş

cinsellik değildir mide bulandıran,gidilen yol,yöntem,haram dairesi!

Sana bi soru soracam mesela imam nikahı yapınca iki şahit getirince dahamı makul oluyor?

Bakın biz sevişmek istiyoruz haberiniz olsun birazdan sevişeceyiz diyince , birilerine durumu bildirince , kötü olan birşey bir anda iyimi oluyor?

Olayımız bumudur yani?

Gizli gizli sevişmek?

Birşey kötüyse , kötü birşey yapacagını bildirmek bunu dogru yapmaz.

Her insan doğar büyür sevişir ölür.

İsteyen alkolle sevişir , isteyen prezarvatifle , isteyen asker-polis kıyafetiyle sana ne oluyor ?

Bence seninde acilen sevişmen gerek.

Çok kasılmış , çok stresli gördüm seni.

Sitelerde Paylaş

cinsellik değildir mide bulandıran,gidilen yol,yöntem,haram dairesi! konuyu algılayamıyorsunuz bile,neye karşı geldiğimi.17-18 yaşında gençlerin balo kisvesi altındaki içki zinayı kabul eden anlayış görüş nasıl olur,aklım almıyor,tüylerim diken diken oluyor!

bana kalkıpta ensest ilişkiden bhsetmeyin konu o değil,hiç değil! gençlerin bunları yapmasını doğal karşılamak,insanlığa sığarmı dini hiç karıştırmıyorum bile,gencecik ruhları zehirlemek,görülen onca cinayete rağmen,atılan onca bebeklere,ceninlere rağmen nasıl oluyorda bunu normal görüp benim şaşkınlığımla alay ediyorsunuz,insanlıktan zerremi nasip almadınız!

nutkum tutuldu,pes..

Ne oldu 17-18'i niye beğenmediniz. Çok mu geç kalmışlar, 9 yaşında mı başlasalardı? Ayrıca prezervatif diye birşey keşfedildi, sanırım duymadınız ? Onca cinayet, kürtajlar, atılan bebekler cinselliği yasakla bastırabileceğinizi sandığınız için, prezervatiften falan haberleri olmadıkları için veya isteklerini bastırıp bastırıp kafayı yedirttiğiniz gençlerin o işi yapacak fırsatı bulduklarında çoktan gözü dönmüş olduğu için falan oluyor. Kendini müslüman zanneden cahillerin yediği haltlar o yazdıklarınız.

tarihinde MaviPanter tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

nutkum tutuldu,pes..

Konuyu değiştirme sen asıl soruya cevap ver (tabi başka müslüman veya deistlerde verebilir) böyle bir sistem yaratmak sence mantıklımı aklı başında bir tanrı böyle bir şey yapabilir mi.

Diğerleri lafı güzaf

tarihinde Protagoras tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

nutkum tutuldu,pes..

Sevişmek ne zamandır ruhları zehirlemek oldu? Korunma yöntemleri var bir sürü duymadın herhalde hiç onlar işe yarıyor bayağı merak etme sen.

Sitelerde Paylaş

nutkum tutuldu,pes..

Nikahsız ilişkiler mideni bulandırıyor ama haremler,cariyeler son derece ahlaklı öyle mi?

Ahlaksız bir şey bir imzayla ahlaklı hale gelmez,bu çelişkiden bir an önce kurtulun.

Sitelerde Paylaş

Nikahsız ilişkiler mideni bulandırıyor ama haremler,cariyeler son derece ahlaklı öyle mi?

Ahlaksız bir şey bir imzayla ahlaklı hale gelmez,bu çelişkiden bir an önce kurtulun.

nefislerine ram olmuş insandır midemi bulandıran! bu çirkinliği sakın dine yaftalamayın sakın!nikahla alakası olmayan şeyler söylüyorum,evlilikle,dinle,bi yangından bahsediyorum,kıymayın bu gençlere,yoksa zinanın her türlüsü yaşı başı kaç olursa olsun kişinin ahlaksızlıktır,ama üzüldüğüm nokta bu değil gençlerin böyle kişiliklerini yitirdikleri tuzaklara düşmesi,ve koca insanların buna göz yumması hatta ve hatta onay vermesi,insanlık dışı!sınıfından bir öğrenciden hamile kalan lise öğrencisi kız bebeğini doğurduğu gibi camdan fırlattı!kanaması durmayan genç anneyi doktora götüren ailesi,doğum yaptığını o esnada öğrendi!!!!!!! kışın olan bi olay,bumudur özgürlük!

tarihinde mechule_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...