Jump to content

Savaş Kapıda mı?

Recommended Posts

sende eziyetlere suskun kalmak istiyorsun dimi,umrun değil çünkü,nasıl insansınız ya hu!!

savaşı kimse istemez,o eziyetlere,insanlık dışı duruma göz yummak yerine kocamda,çocuğumda,bende feda olayım!

korkaksınız!!

Eziyetlere ben suskun kalmıyorum senin Allahın suskun kalıyor.

Ben senin Allahından dahamı merhametliyimki bana nasıl insansınız diyorsunuz?

Lafa gelince Allah öyle diledi demesini iyi biliyorsunuz.

Şimdi senin koskoca Allahın varken benim ne haddime aptal ve geri kalmış kullarını kurtarayım, göndersin 5000 melek kurtarsın işte.

Siz oyunun kurallarını henüz anlamadınız Elif hanım. Bu bir oyun, yaşam ve ölüm arasında oynanır. İlk kural güçlü ve akıllı olacaksın, ikinci kural ise hata yapmayacaksın bu kadar...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 111
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Seninde çocuk başkasına baba demeye başlar bu kafayla gidersen.

Sizene elin etlisinden sütlüsünden sen kendine bak, evine ekmek götürebiliyormusun mesele budur.

Güçlü ol ki sana da dalmasınlar.

Etin ne budun ne ki savaşı savunuyorsun.

Kendine bile hayrı olmayan insanların başka eziklere sahip çıkmasıda, aslında ne kadar komik durumda olduğunuzu gösteriyor.

İlkeller elenmeye devam, uyumlu olanlar hayatta kalmaya devam edecek...

Kimmiş o kendine hayrı olmayanlar?

Bugün ona yarın sana.Sen burnunun dibindeki katliama sesini çıkarmazsan,yarın seni doğradıklarında da kimseden yardım bekleyemezsin.

Sitelerde Paylaş

insanlık ayıbıdır filistindeki eziyetler,içi cızlamayan insan,merhametsiz kalpleri taşlaşmıştır! sizler çok korkunçsunuz çok ..!

Ulan gören de dünyada sadece Filistinliler eziyet çekiyor sanacak. Japonya'daki Haiti'deki felaketlere bir dönüp baktınız sevgi kelebeği müslümanlar? Ya da Rusya Güney Osetya'ya girdiğinde ya da Çin'deki Türklere yapılan onca baskılarda. Hepsini geç Afrika'da binlerce insanlar açlıktan her gün ölürken.

Bunların hiçbiri insan değil mi? Neden Filistin? Çünkü onlar Arap. Araptan çok arapları savunuyorsunuz ya iğreniyorum sizden. Sizin ikiyüzlü merhametinizin ta içine tüküreyim.

Sitelerde Paylaş

Mavi Marmara Türk gemisi değil.Komor'mudur nedir öyle bir ülkenin bandırasını taşıyor.Ayrıca Ulusarası Sulara çıkmak için gerekli olan belgeyi Türkiye'den değilde Komor'dan almış.İşin içinde bunca sahtekarlık varken yardım edenleri öldürüyorlar salaklığını anca müslümanlar yapar.

İsrail belki biraz ağır bir müdahale yaptı ama müdahelesinde haklıdır.

Sitelerde Paylaş

Kimmiş o kendine hayrı olmayanlar?

Bugün ona yarın sana.Sen burnunun dibindeki katliama sesini çıkarmazsan,yarın seni doğradıklarında da kimseden yardım bekleyemezsin.

Zaten etmezler bu dünya bir oyun sahası, oyundan atılıyorsun hepsi bu. Ne yardımı :)

tarihinde BOSS tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

mavi marmara 2 için 10 bin başvuru oldu,kardeşlerini düşünen Rahman'ın kulları var elh.bizi de katsın inşallah..

Rahman ellerinize düşürmesin,merhametsizler!

korkaklığınızla kalın,yerdekilere merhamet etmeyene gökteki de merhamet etmez! islah eylesin sizleri,katılaşmış yüreklerinizi çatlatsın..

Sitelerde Paylaş

Ulan gören de dünyada sadece Filistinliler eziyet çekiyor sanacak. Japonya'daki Haiti'deki felaketlere bir dönüp baktınız sevgi kelebeği müslümanlar? Ya da Rusya Güney Osetya'ya girdiğinde ya da Çin'deki Türklere yapılan onca baskılarda. Hepsini geç Afrika'da binlerce insanlar açlıktan her gün ölürken.

Bunların hiçbiri insan değil mi? Neden Filistin? Çünkü onlar Arap. Araptan çok arapları savunuyorsunuz ya iğreniyorum sizden. Sizin ikiyüzlü merhametinizin ta içine tüküreyim.

sen hiç yardım kuruluşlarını bilmiyorsun heralde,afrikaya giden milyonlarca yardımdanda bi habersin,yapılan hastenelerden açılan su kuyularından,araştır azıcık oku bak gör ! sonra gel konuş hakka girmeden !

Sitelerde Paylaş

mavi marmara 2 için 10 bin başvuru oldu,kardeşlerini düşünen Rahman'ın kulları var elh.bizi de katsın inşallah..

korkaklığınızla kalın,yerdekilere merhamet etmeyene gökteki de merhamet etmez! islah eylesin sizleri,katılaşmış yüreklerinizi çatlatsın..

Sevgili Rahman'ın yavrusu.O geminin o limana yanaşma yetkisi yok hukuken.Hukuksuzluk yapıp nereye gidiyorsunuz?

Yani Gazze'ye yardım İsrail'i kışkırtıp mı yapılmalı?

Kendilerine füze atılan bir yere neden gemiyi yanaştırmalarını bekliyorsunuz insani yardım maskesi altında?

Adamlar size yardım yapmayın demiyor ayrıca.Şu limana gelin güvenliğiniz bizden sağlanır diyor.

Sitelerde Paylaş
Deniz ticaret hukukçusu Prof. Hikmet Sami Türk'e göre;

İYV'nin gemiye Komor bayrağı çekmesinin arka planında, bu zorunlu standartlardan kaçmanın da olduğu anlaşılıyor ve alınması gerekli sertifikalar var. İnsani Yardım Vakfı'nın bu sertifikaları da Türkiye'den değil, Komor'dan aldığı belirtiliyor. Prof. Türk, bu tür adaların, işlemler konusunda liberal olduğunu, baştan yüksekçe bir ücreti ödedikten sonra kuralları denetlemediğini söylüyor.

Yani İYV, sertifikaları Türkiye'den alacak olsa, belki de gemiye o kadar insan binemeyecek. Çünkü Türk makamları, gemiye yüklenecek kişi sayısını öğrenince -haklı olarak- bu sertifikayı vermekten kaçınmış.

Komor bayrağı taşıdığı için geminin bir Türk gemisi sayılamayacağı ve yaptırım isteyemeyeceğimiz bir kenarda dursun...

Sitelerde Paylaş

Tamam savaş çıkarsınlar da gönderirsin herifi savaşa.

En fazla 2 yıl sonra komşular koca adayı aramaya başlarlar sana. ehh gencim güzelim benimde bir gocam olsun, anne bizde niye yok, bize niye almıyon diye bağırır durursun.

Sitelerde Paylaş

sen hiç yardım kuruluşlarını bilmiyorsun heralde,afrikaya giden milyonlarca yardımdanda bi habersin,yapılan hastenelerden açılan su kuyularından,araştır azıcık oku bak gör ! sonra gel konuş hakka girmeden !

Bak moron arkadaşım. Yardım edilmedi mi dedim ben? Edilmiştir elbet ama Dünya'nın öte kıyısında kıyamet de kopsa siz kıçınızı Filistin için yırttığınız kadar hiçbir ülke insanı için yırtmazsınız. Ayrıca tüm diğer felakete uğrayanlara da Filistin'e olduğu kadar duyarlı olsaydınız dünya güllük gülistanlık olurdu. Bana gelip burda "ama oralara da yardım gitti yeaa" diye anlatma boşuna. Müslümanların kime ne kadar duyarlı, merhametli olduğu biraz objektik bakınca anlaşılıyor.

Sitelerde Paylaş

Sevgili Rahman'ın yavrusu.O geminin o limana yanaşma yetkisi yok hukuken.Hukuksuzluk yapıp nereye gidiyorsunuz?

Yani Gazze'ye yardım İsrail'i kışkırtıp mı yapılmalı?

Kendilerine füze atılan bir yere neden gemiyi yanaştırmalarını bekliyorsunuz insani yardım maskesi altında?

Adamlar size yardım yapmayın demiyor ayrıca.Şu limana gelin güvenliğiniz bizden sağlanır diyor.

israil ve hukuk aynı cümlede bile kullanılamaz! hakkı olan yerleri alan insanlıklarını alan bi milleti koruma sakın bana!bu eziyetin hiç bi haklı tutarı yoktur,istanbulun çeyreği olan ülkeden korkmakta neyin nesi??

Sitelerde Paylaş

Bak moron arkadaşım. Yardım edilmedi mi dedim ben? Edilmiştir elbet ama Dünya'nın öte kıyısında kıyamet de kopsa siz kıçınızı Filistin için yırttığınız kadar hiçbir ülke insanı için yırtmazsınız. Ayrıca tüm diğer felakete uğrayanlara da Filistin'e olduğu kadar duyarlı olsaydınız dünya güllük gülistanlık olurdu. Bana gelip burda "ama oralara da yardım gitti yeaa" diye anlatma boşuna. Müslümanların kime ne kadar duyarlı, merhametli olduğu biraz objektik bakınca anlaşılıyor.

filistin kadar hangi ülke eziyette? müslüman onlar,kardeşimiz ! canım yanıyor hemde çok!

Sitelerde Paylaş

Araplar da çok bilir ha bunlar bize yardım etti biz de edelim zamanı gelince diye. Bir sorun olsa ilk onlar sırttan vurur adamı. Yüzyıllardır olduğu gibi.

Bu zihniyet iyi bir zihniyet değil.Bu zihniyet nazi zihniyeti.

Bir gün toplama kamplarında kürtleri yaksalar,onlar zaten bizi hep sırtımızdan vurdu diyeceksin.

Katliama ses çıkarmamak,katliama ortak olmaktır.

Dünyanın herhangi bir yerinde katliam yapıldığında siz bu katliama tepki vermiyorsanız,bu suça ortaksınız.

tarihinde taopaipai tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aslında götürdükleri yardım da yardım olsa, iki kilo şeker, bir kilo çay, muhtemelen 3 - 5 paket sigara, sanki kapalı cezaevini ziyarete gidiyorlar.

3-5 kıçı kırık yüzünden savaş çıkartacaklar haberleri yok, sanki başka türlü yardım edemiyorlar.

Bunların hepsi uydurmasyon, amaçları belli. Kendilerini haklıyken haksız duruma düşürmek diye buna derim.

Sitelerde Paylaş

filistin kadar hangi ülke eziyette? müslüman onlar,kardeşimiz ! canım yanıyor hemde çok!

Evet tam olarak bahsettiğim bu. Müslüman gardaşlarınız için canın yanıyor hem de çok. Canının yanması insanlığınla alakalı değil yani. Merhametsiz, taş kalpli diye insanları yaftalamadan önce kendi ikiyüzlü merhametine dön bak.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...