Jump to content

Dua Edip Cihat Yapan Ateistler

Recommended Posts

• İleti 109
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben negatifim diye dinlere saygı gösteriyor değilim. Ayrıca islama karşı da kin besliyorum evet. Arabın dostu düşmanımdır! Kuteybe ibn-e müslim gibi adamları hatırlamanızı öneriyorum sizlere de islamı sorgularken! Türkler de büyük sevinçle kabul etti değil mi zaten islamı!? :) Güldürmeyin adamı eyvahcubbeli gibi şahıslara soruyorum. Açıklasınlar bu vahşeti hemen. Tabi gene kıvırırlar kendilerince!

Sitelerde Paylaş

sizinde böyle sorunlarınız oluyormuş demek ki,aynı şeylerden muzdarip oluyoruz bakın..

Ayni degil mechule cok farkli.Bu sahtekarlar Türkiye Cumhuriyeti'nin altina dinamit yerlestirmekteler.

Bizim savundugumuz düsünceler gerceklesirse Türkiye'de en büyük gürültü koparan insanlarin kafalarini mesgul eden "Kürt sorunu" dahi kendiliginden cözülür.

Sitelerde Paylaş

Ayni degil mechule cok farkli.Bu sahtekarlar Türkiye Cumhuriyeti'nin altina dinamit yerlestirmekteler.

Bizim savundugumuz düsünceler gerceklesirse Türkiye'de en büyük gürültü koparan insanlarin kafalarini mesgul eden "Kürt sorunu" dahi kendiliginden cözülür.

onlar sadece bence arada kalmış tutunamayanlar..

Sitelerde Paylaş

Tamam ya birbirinize tolerans gösterin. Böyle şeyler internet ortamında olur. Kimi insan ateist olsa da bazen objektif düşününce karşı taraf yanlış anlayabiliyor veya tam tersi. Ateist ateisttir işte. Takkiyeci ateist mi olur Allah(!!!!) aşkına ya!? :)

Ben dinlere saldırırım aga, her yerde yapılmaz tabi. Müslocuklar hemen yemedi değil mi derler. Çok ta önemli değil! Ancak o yemedi değil mi diyen müslümancıklarla teke tek karşılaşsam hayati tehlike de yaşarlar öyle uzaktan grup halinde konuşmakla da olmuyor. Bir camiye kuranı şekerimi güzel bir şekilde tahrif edip üstüne güzel(!) özlü sözler şeklinde not alıp caminin önüne bıraktığımda caminin rezil imamının yaptığı konuşmayı hiç unutmam. :) Zındıklardan bahsetmişti de gururlanmıştım o zaman. Elhamdüllillah ateist hıristiyan müslümanız! :)

Sitelerde Paylaş

Laikligi, dini giysi ve rituelleri yasaklamak sanan ve musluman olmayanlari dusman olarak goren kemalist ateistlerin bu baslikta sergiledikleri hezeyanlari cok normal. Ama ne yazik ki bu tavir ile ateizmin Tukiye'de genis halk kitleleri tarafaindan benimsenmesi imkansiz

tarihinde jadi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Laikligi, dini giysi ve rituelleri yasaklamak sanan ve musluman olmayanlari dusman olarak goren kemalist ateistlerin bu baslikta sergiledikleri hezeyanlari cok normal. Ama ne yazik ki bu tavir ile ateizmin Tukiye'de genis halk kitleleri tarafaindan benimsenmesi imkansiz

Devlete çalışanlar bu giysileri giyemezler.

Laik olan devlettir. Halk laik değildir.

Özel teşebbüsün de zorunlu kıldığı kıyafetler olabilir.

Sitelerde Paylaş

Devlete çalışanlar bu giysileri giyemezler.

Laik olan devlettir. Halk laik değildir.

Özel teşebbüsün de zorunlu kıldığı kıyafetler olabilir.

Aslinda giyebilirler ya, hadi Turkiye'de giyemiyor olsunlar, universite ogrencileri devlet calisani degildir. En guzel cevabi Aziz Nesin veriyor

http://www.youtube.com/watch?v=hRuPQ1oGcjs

Sitelerde Paylaş

Asabi,

Bak, bu o sözünü ettiklerimden biri işte...

İfade etmek istediğini bile doğru dürüst yazamıyor.

Sitelerde Paylaş

Sen bu zırvalar için epeyce geç kaldın hayatım. Modası geçti bunların. Birkaç ay önce iş yapıyordu, artık piyasası yok.

Tayyip bile bu zırvaları kullanamıyor artık. Kimseler yemiyor çünkü.

Çok geç kaldın..

Sen hep böyle geriden mi gelirsin?

Olay şu idi, ellerinde kaldı yalnızca:

"Sivrilmeden, mevcudiyetinizi hissettirmeden çok ilerlere gitmeliyiz. Erken vuruş yapılırsa, dünya Cezayir'deki gibi başlarını ezer. Zaiyata meydan verilmemeli. Amacımınz için sabretmeliyiz. İşte bizler bugün, böyle bir olma veya olmamadurumuyla karşı karşıya bulunuyoruz. Ya bütün bu buhranlardan sonra bir idrak ve izanla, kurulmasını tasarladığımız dünyayı kuracak ve huzura ereceğiz veya bir kısım küçük hesap ve çıkarlar uğruna, çekilen binlerce ızdırabı semeresiz ve boş kılacak bir anlayış ve davranışla gerisin geriye gideceğiz. Düşmanlarımızı meşgul etme, düşündürme ve göz açtırmama gibi, kisayet ve dirayet isteyen hususları beceremesek bile, hiç değilse onların oyunlarına gelmeme ve elimizde kendi tükenişimizi hazırlamama anlayışını göstermeliyiz. Aslında buna mecburuz da"

FETHULLAH GÜLEN

Sitelerde Paylaş

Sen bu zırvalar için epeyce geç kaldın hayatım. Modası geçti bunların. Birkaç ay önce iş yapıyordu, artık piyasası yok.

Çok geç kaldın..

Mors oldum

Sitelerde Paylaş

Çok geç kaldın..

Olay şu idi, ellerinde kaldı yalnızca:

"Sivrilmeden, mevcudiyetinizi hissettirmeden çok ilerlere gitmeliyiz. Erken vuruş yapılırsa, dünya Cezayir'deki gibi başlarını ezer. Zaiyata meydan verilmemeli. Amacımınz için sabretmeliyiz. İşte bizler bugün, böyle bir olma veya olmamadurumuyla karşı karşıya bulunuyoruz. Ya bütün bu buhranlardan sonra bir idrak ve izanla, kurulmasını tasarladığımız dünyayı kuracak ve huzura ereceğiz veya bir kısım küçük hesap ve çıkarlar uğruna, çekilen binlerce ızdırabı semeresiz ve boş kılacak bir anlayış ve davranışla gerisin geriye gideceğiz. Düşmanlarımızı meşgul etme, düşündürme ve göz açtırmama gibi, kisayet ve dirayet isteyen hususları beceremesek bile, hiç değilse onların oyunlarına gelmeme ve elimizde kendi tükenişimizi hazırlamama anlayışını göstermeliyiz. Aslında buna mecburuz da"

FETHULLAH GÜLEN

kimseler yemeseydi,tayyip o koltukta oturamazdı

tarihinde AteistKemalistBirey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Mors oldum

Ben sadece daha fazla rezil olmanı önlemeye çalışıyorum.

Mors olmak umurunda olsaydı, yani sende o kadarcık akıl filan kalmış olsaydı bu acayip şeyleri yazamazdın zaten.

Yani diyorum ki, sus da, nasıl susarsan sus. Çok kötü bir durum çünkü seninki.

Ya da istersen devam et tabii. Biz sıkıldık bu dinci ağzıyla yazılmış Kemalizm zırvalarından ama, belki tartışmak isteyen arkadaşlar vardır hala..

Sitelerde Paylaş

kimseler yemeseydi,tayyip o koltukta oturamazdı

"Artık" diyorum AKB. Yemeselerdi o adam orada olamazdı elbette.

Bu seçimde neden buz zırvalar okunmuyor? Neden artık kimse bu saçmalıkları dinlemiyor?

Neden bu ahlaksızlar artık mazluma yatacak bir şey bulamıyor?

E var demek ki bir nedeni...

Sitelerde Paylaş

"Artık" diyorum AKB. Yemeselerdi o adam orada olamazdı elbette.

Bu seçimde neden buz ırvalar okunmuyor? Neden artık kimse bu saçmalıkları dinlemiyor?

Neden bu ahlaksızlar artık mazluma yatacak bir şey bulamıyor?

E var demek ki bir nedeni...

3 gün sonra göreceğiz yemişlermi yememişlermi

Sitelerde Paylaş

3 gün sonra göreceğiz yemişlermi yememişlermi

Ben burada başka bir şeyden bahsediyorum. Ayrıca bu adamların iktidarı kaybedeceklerini filan da iddia etmiyorum.

Kemalizm zırvalarını artık kimsenin yemediğini, umursamadığını, absürdlüğün farkına vardığını söylemeye çalışıyorum.

Oy alabilmelerinin başka pekçok nedeni var ama konumuz seçimler vs. değil.

Neyse. Dışarı çıkmalıyız şimdi, devam edemeyeceğim.

Daha sonra ederiz.

Sitelerde Paylaş

Ben sadece daha fazla rezil olmanı önlemeye çalışıyorum.

Mors olmak umurunda olsaydı, yani sende o kadarcık akıl filan kalmış olsaydı bu acayip şeyleri yazamazdın zaten.

Yani diyorum ki, sus da, nasıl susarsan sus. Çok kötü bir durum çünkü seninki.

Ya da istersen devam et tabii. Biz sıkıldık bu dinci ağzıyla yazılmış Kemalizm zırvalarından ama, belki tartışmak isteyen arkadaşlar vardır hala..

Yazdiklarimin hepsi gercek, yakin gecmisimizde yasanmis seylerdir. Gercek disi hayali dusmanlar yaratip "biz olmazsak onlar gelir" diye korkutmuslar yillarca, bizde maalesef yemisiz bunu. Cok fena cok

Sitelerde Paylaş

Yazdiklarimin hepsi gercek, yakin gecmisimizde yasanmis seylerdir. Gercek disi hayali dusmanlar yaratip "biz olmazsak onlar gelir" diye korkutmuslar yillarca, bizde maalesef yemisiz bunu. Cok fena cok

İslam gerçek dışı ve hayali bir düşman mı?

Sitelerde Paylaş

İslam gerçek dışı ve hayali bir düşman mı?

Kastettigin sey sayet seriatsa evet oyle. Ama kemalizmin zaten islami dusman gibi gorme durumu yoktur, oyle olsa muslumanlara da gayrimuslimlere davrandigi gibi davranirdi

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...