Jump to content

Dua Edip Cihat Yapan Ateistler

Recommended Posts

Jadı Sen hala ülkenin 90 yıldır kemalizmle mi yönetildiğini sanıyorsun.

Eğer öyle sanıyorsan diyecek laf yok.

Kemalizmin her hamlesi İslam'a mevzi kaybettirmiştir.

Ama senin bunu anlayamaman doğal; Çünkü kafanda Müslümanların Şeytanı gibi olmayan bir Kemalizm yaratıp ona saldırıyorsun.

Kastettigin sey sayet seriatsa evet oyle. Ama kemalizmin zaten islami dusman gibi gorme durumu yoktur, oyle olsa muslumanlara da gayrimuslimlere davrandigi gibi davranirdi

İslam'a hayali diyen birine diyecek laf yok artık.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 109
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Laikligi, dini giysi ve rituelleri yasaklamak sanan ve musluman olmayanlari dusman olarak goren kemalist ateistlerin bu baslikta sergiledikleri hezeyanlari cok normal. Ama ne yazik ki bu tavir ile ateizmin Tukiye'de genis halk kitleleri tarafaindan benimsenmesi imkansiz

Alintida olan yazilari yazan cahil cühelalari eleyerek tartismaya devam edecegim.Artik bu konuda baldiri ciplak bilgisizlere hosgörü dolayisi ile zaman kaybi yok.Simdiye kadar bunlarin yüzünden dolap beygiri gibi dolanip durduk.

Buyrun önce bagimsiz yarginin esit hukuk sosyal adaletin ve sokakta ki esitligin nasil olmasi gerektigini aciklayin.Bilmiyorsunuz laiklik hakkinda öksürmeyin.!!!

Sitelerde Paylaş

Ne oldu?

Dua edip cihat yapan kisiliksiz cakma ateistlerden hic ses soluk cikmiyor...

Hadi bre cakma kizanciklar, su laikligin, evrensel hukukun, sokaktaki esitligin ne oldugunu bi harmanlayalim.

Bos yere google sayfalarinda aramayin bulamazsiniz.

Keh keh keh.

Ne oldugunu bilmediginiz icin ancak islamin putuna dua eder cihat edersiniz...Müslüman inancli insanlarda kat kat fazla islami yüceltir gercek demokratik olma yolunda ilerlemeye calisan bir ülkeyi engellersiniz.

Yerim sizin liboslugunuzu neoliboslugunuzu...

Deniz bitti kara göründü cakma ateist kizanciklar...Hepinizin altina bez baglayamayi düsünüyorum cünkü ortaliga yaydiginiz pis kokulardan nefes alinmaz oldu.

Ama bezlerinizi zimpara kagidindan XXL hazirladim.

Keh keh keh.

Not: su son "keh" i uzatmayi cok isiyorum ama patenti var yassah.Fiyatini sorup onuda alacagim...

Keh keh keh.

Sitelerde Paylaş

Kemalizm gercektende cok kalitesiz bireyler uretiyor, cigi bu kalitesizligin en tipik orneklerinden biri olsada forumda cok daha kotu durumda olan katilimcilar da var

tarihinde jadi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kemalizm gercektende cok kalitesiz bireyler uretiyor, cigi bu kalitesizligin en tipik orneklerinden biri olsada forumda cok daha kotu durumda olan katilimcilar da var

Yavrucugum yerim senin dogmatik saplantili düsüncelerini bilgisiz birikimsiz sallayip zirvalamalarini...

Sen benim sana sordugum sorulara yanit ver.!!!Ne oldu iki gün gecti aradan hala google'da bulamadin mi sordugum soruyu?

Bu baslikta ego tatmini yok.!Asla izin vermeyecegim buna ve cahil cühalenin ego tatmini yapmalarina.Ayrica onlari yerden yere vuracagim...

Evet "düsüncenin ifade özgürlügü" kisvesi altinda iki yüzlülük yapip islamin putuna yalakalanan onu göklere cikartip dua edip cihat yapan cakma ateistleri bekliyorum karsimda.

Hani nerdeler libos neolibos cakma ateist laf ebeleri?

Jadi sen bu konuda daha fazla kendini yorup yazmana gerek yok...Hic bir halttan anlamiyorsun...Bu baslik hayat tecrübesi olmayan ellerinde biberonlarla dolasan bebelerin yanindan dahi gecemiyecegi bir baslik...

...cissss, cissss sakin dokunma bir yerlerin yanar bebegim.

Sitelerde Paylaş

Vallaha dünyada ateist sayısı arttıkça her türlüsünün bulunma olasılığıda artacaktır haliyle . Şaşırmamak lazım .

Yok öyle humuni laklak, gumini yatak, pufini kandil ateistligi...

Önce sartlar ve yasanti esit olacak ondan sonra renk cümbüsü.

Renk körü olanlar önce tedavi olacaklar...

Sitelerde Paylaş

Yok öyle humuni laklak, gumini yatak, pufini kandil ateistligi...

Önce sartlar ve yasanti esit olacak ondan sonra renk cümbüsü.

Renk körü olanlar önce tedavi olacaklar...

Sende haklısın ama biliyorsun bu sonradan olma ateistler "ateist" kavramı içinde ağırlıklı olarak bulundukları için teistlikten sonra hayata bir nebze 1.5 dan başlamış gibi oluyorlar . Buda onlara aykırılık ve farklılık kazandırıyor ve ortaya renk cümbüşü çıkıveriyor . Bu belki önlenemez bir gerçeklik ama ilerde eğer ateizmin el kitabı gibi birşey çıkar ve ateislerin çoğunluğu bu kitaba uyarsa bu gerçekliğin önüne geçilmiş olur bir nebze .

Sitelerde Paylaş

Sende haklısın ama biliyorsun bu sonradan olma ateistler "ateist" kavramı içinde ağırlıklı olarak bulundukları için teistlikten sonra hayata bir nebze 1.5 dan başlamış gibi oluyorlar . Buda onlara aykırılık ve farklılık kazandırıyor ve ortaya renk cümbüşü çıkıveriyor . Bu belki önlenemez bir gerçeklik ama ilerde eğer ateizmin el kitabı gibi birşey çıkar ve ateislerin çoğunluğu bu kitaba uyarsa bu gerçekliğin önüne geçilmiş olur bir nebze .

Everest kardesim,

Ben ateist olup islamin putunu rencide etmemeye gayret eden ve ona saygi duyup el üstünde tutanlari bu baslikta desifre etmeye calisiyorum...

Elbette degisip gelisecek ve evrelerden gececegiz.Bu cok normal fakat ayri bir konu diye düsúnüyorum.Ögrenmek degisip gelismek ólene kadar bitmez ve bir ateist bunun bilincinde olmasi gerekir.

Benden 30 yas gencecik bir ateistten mutlaka ögrenebilecegim bir seyler olabilir üstelik genclerin piril piril zekalarina ve düsüncelerine cok önem verir onlarla tartismayi kendime bir kazanc bilirim.Fakat baslik konusunda altini cizdiklerim cok farkli seyler.

Birincisi bilerek yalan söylemek ve orantisiz güce yalakalanmak...Üstelik o güc ateistleri tu kaka yapip bütün pislikleri ateist olan insanlara yakistirip iftira atmaktaysa boynumuzu egip kabullenemeyiz.Ben kabullenmiyorum ve hic kabullenmedim...Her firsatta islamin kokusmus pislik yumagi oldugunu vurgulamaktayim.Varsa kendine güvenen bu konuda da benimle tartisir.!Bes dakika sürmeden kurani allahi islami foseptik cukuruna yollarim bir daha ordan cikartamazlar.

Laiklik, evrensel insan haklari ve hukuk, soyal esit adalet, sokakta ki esitlik temin edilmemis bir ülkede kendisine ateist diyen birisi islamin putuna ve dogmalara yalakalanip saygi duyamaz.!

Igrendigin zerre kadar hoslanmadigin bir pisligin nesine saygi duyacaksin?

Nedir bu?

Serefsizlik, sahsiyetsizlik, karaktersizlik degil midir?

O zaman ateistim deme be kaygana düsünceli yalama.!!!Dogmamis cocuklarin geleceklerine ihanet edip karartmaktasin serefsiz sahsiyetsiz insanligin erdemini ögrenememis pislik...

....Demek benim yerden göge kadar hakkimdir.

Hadi ciksin bir tane bu yalama kaypak düsünceli ateistlerden karsima da, aninda foseptik cukuruna keyifle yollayayim...

Ateist olmak dinler dogmalarla evcilik oynamak degildir.!

Islamin putu ile asla.!

Sartlar herkes icin esit degilse hic olmaz.!

tarihinde cigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Everest kardesim,

Ben ateist olup islamin putunu rencide etmemeye gayret eden ve ona saygi duyup el üstünde tutanlari bu baslikta desifre etmeye calisiyorum...

Elbette degisip gelisecek ve evrelerden gececegiz.Bu cok normal fakat ayri bir konu diye düsúnüyorum.Ögrenmek degisip gelismek ólene kadar bitmez ve bir ateist bunun bilincinde olmasi gerekir.

Benden 30 yas gencecik bir ateistten mutlaka ögrenebilecegim bir seyler olabilir üstelik genclerin piril piril zekalarina ve düsüncelerine cok önem verir onlarla tartismayi kendime bir kazanc bilirim.Fakat baslik konusunda altini cizdiklerim cok farkli seyler.

Birincisi bilerek yalan söylemek ve orantisiz güce yalakalanmak...Üstelik o güc ateistleri tu kaka yapip bütün pislikleri ateist olan insanlara yakistirip iftira atmaktaysa boynumuzu egip kabullenemeyiz.Ben kabullenmiyorum ve hic kabullenmedim...Her firsatta islamin kokusmus pislik yumagi oldugunu vurgulamaktayim.Varsa kendine güvenen bu konuda da benimle tartisir.!Bes dakika sürmeden kurani allahi islami foseptik cukuruna yollarim bir daha ordan cikartamazlar.

Laiklik, evrensel insan haklari ve hukuk, soyal esit adalet, sokakta ki esitlik temin edilmemis bir ülkede kendisine ateist diyen birisi islamin putuna ve dogmalara yalakalanip saygi duyamaz.!

Igrendigin zerre kadar hoslanmadigin bir pisligin nesine saygi duyacaksin?

Nedir bu?

Serefsizlik, sahsiyetsizlik, karaktersizlik degil midir?

O zaman ateistim deme be kaygana düsünceli yalama.!!!Dogmamis cocuklarin geleceklerine ihanet edip karartmaktasin serefsiz sahsiyetsiz insanligin erdemini ögrenememis pislik...

....Demek benim yerden göge kadar hakkimdir.

Hadi ciksin bir tane bu yalama kaypak düsünceli ateistlerden karsima da, aninda foseptik cukuruna keyifle yollayayim...

Ateist olmak dinler dogmalarla evcilik oynamak degildir.!

Islamin putu ile asla.!

Sartlar herkes icin esit degilse hic olmaz.!

Aslında ben biraz da farklı bir açıdan bakmaya bağlıyorum olayı . Hani ben hiç arabın putunu savunan bir ateistle karşılaşmadım ama arabın putunu savunan müslümanı arabın putunu kendisine göre o yada bu nedenle savunduğunu bir açıyla değerlendirip savunmasında kendini haklı bulmasını belki anlamaya çalışmak gerekir diye düşünüyorum .

Tamam arabın putu zararlıdır . Ama kişiyi bu puta inanmaya iten sebepleride saptayıp değerlendirmek , olabildiğince ayrıntıya inip konuyu detaylandırmak ve hatta bu kadar detayın yalnızca kişiye özgü bir tanıma sahip olmasını görmek çokta zor olmamalı .

Mesela söz konusu kişi ateisttir . Ateiste göre kayıtsızşartsız tüm dogmalar yanlıştır . Ama bunların zararları görecelidir . Mesela bir dogmanın simgesi olarak baş örtüsü örn sana göre zararlıdır ve bana göre de zararlıdır ama ben bu zararı tamamen kişiye bağlamayabilirm . Bunun için haklı sebeplerde sunabilirim . Yani bunun gibi şeyleri kastediyorum ama dediğin gibi arabın putunu cihad yaparak savunan bir ateist varsa ben onun ateistliği üzerinden bir kelime etmeyi bile gerekli bulmam .

Sitelerde Paylaş

Mesela söz konusu kişi ateisttir . Ateiste göre kayıtsızşartsız tüm dogmalar yanlıştır . Ama bunların zararları görecelidir . Mesela bir dogmanın simgesi olarak baş örtüsü örn sana göre zararlıdır ve bana göre de zararlıdır ama ben bu zararı tamamen kişiye bağlamayabilirm . Bunun için haklı sebeplerde sunabilirim . Yani bunun gibi şeyleri kastediyorum ama dediğin gibi arabın putunu cihad yaparak savunan bir ateist varsa ben onun ateistliği üzerinden bir kelime etmeyi bile gerekli bulmam .

Everest kardesim,

Sen ve senin gibi olaya bakanlarin düsüncelerinin gecerliligi gercek laik hukuk sisteminde gecerlidir.Bunu bir türlü anlamamaktasiniz.!

Türkiye Cumhuriyeti laik degil, hukukun üstünlügü, esit sosyal adalet ve sokakta esitlik hic yok.!

Dolayisi ile böyle bir ülkede ateistlik gercekten cok zordur fakat en azindan insan sahsiyetli, onurlu ve karaketerli olmaya özen gösterir...

"Ben ateistim" diyerek islamin putuna saygi yalamaligi ve yagciligi yapmaz.!

Demezler mi o zaman o sahsiyetsize, "önce cascavlak acik ve ortada olan kicini örtmeye calis dangalak" diye...

Buradan da geliyoruz "ayran ve tahteravalli" hikayesine.

Yanlis mi?

Bakin sunu iyi bilin ve ögrenin...

Ezilen, hakkinin yenilmesine göz yuman, dogmalara saygi duyup yalaklanan ateist olmaz.!

Yalniz kalacaksiniz, herkesler tarafindan dislanacaksiniz ama hic kimse sizin karsinizda konusup tartismaya cesaret dahi edemiyecek, cevrenizde ki herkes icinden dua edip yalvarip yakaracak ki "aman su ateist agzini acmasin benim inancim hakkimda konusmasin" diye...

Neden?

Bilecekler ki o ateistin yaninda dogmalari putlari yüceltmek, ateistleri asagilayip tu kaka yapilamiyacak.!

Yaparlarsa kendi inanclarinin foseptik cukuruna bes dakikada atilacaklarini bilecekler.!Haa o zaman efendi efendi dogru düzgün insan olmayi ögrenip bilecekler.

Isterlerse bilmesinler.!

Sitelerde Paylaş

Buda senin bakış açındır cigi birşey diyemem . Daha öncede belirttiğim gibi arabın putunu değil arabın , puta inanma etkenlerini irdeleyip bu irdelemeleri üzerinden müslümanları savunan ateist bir bakış açısını , değişik bir bakış açısı olarak değerlendiririm . Bu bana uymayan bir ateist modelidir diye kestirip atmam . Ve şu ana kadar da arabın putunu savunan bir ateistle karşılaşmamdığımı da bir kere daha belirteyim . Zaten ateist demek dogmaları reddeden değil midir ? O zaman o kişi arabın putunu savunan bir teist oluverir ve sorunlarda bitmiş olur ...

Sitelerde Paylaş

Zaten ateist demek dogmaları reddeden değil midir ?

Degil iste Everest...

Ateist olmayi o kadar kolay bir seymi saniyorsunuz?

Sunu bir türlü beyinleriniz almamakta...

...ateist özgürlügünden asla ödün vermez.!

Ateist diger farkliklarla esit hak ve özgürlüklere sahip olmadan kendi icinde "ben dogmalara karsiyim ve ateistim" diyerek sokaklarda ucuz giysili palyaco gibi gülücük dagitip dolasamaz.!

Bu ateistlik filan degil kardesim lütfen artik biraz aklinizi mantiginizi calistirin...uyanin artik su derin uykularinizdan...

Yahu nüfusun % 65 ateist ve gercek laik olan bir ülkede bu kadar rahatlik yok.

Baslikta altini cizdigim ateistler yüzünden yobaz zihniyet 10 senede Türkiye'yi 50 sene geriye götürdü...

Sonra ne oldu? Semiren güclenen yobaz simdi kimseyi ayirt etmeden herkese postayi koyup tehdit edip racon kesmekte...

Yaaaa...

Köse baslarini tutmus "Dua edip cihat yapan sahtekar ateistler" sayesinde.

Sizler hala uyumaya devam edin elbet bir gün birileri tarafindan uyandirilirsiniz.

Esit hak ve özgürlükler mücadelesini kazanmis ateistler tarafaindan olmasi icin dua edin.

Vah vaaaaaaah vah ki vahhhh.

tarihinde cigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Öncelikle ilk mesajımla size merhaba diyeyim.

Konuda yazılanların hepsini değil ancak çoğunu okudum... Tabi bu konuda "yok korkmam asarım keserim ben, ateistim" diye ahkam kesenlerin yurt dışında yaşadıklarını (zaten tanıyor) biliyorum. Siz hiç mahalle baskısı nedir biliyor musunuz? Etrafımızdaki müslümanların bizim gibi kişilere ne şekilde davrandığından haberiniz falan var mı? Yoksa şarabı mı fazla kaçırdınız? T.C'de öyle kafanıza göre konuşamazsınız arkadaşlar(!) Özellikle küçük şehir ve yerleşim bölgelerinde...

Çoğu ateistin hoşgördüğü falan yok hoş görmek zorunda... Şu internet olmasa diğer ate'lerle bile nasıl iletişim kurarız bir düşünün! Müslümanlar cahil ve yobazdır ki bu nedenle de kafana göre düşündüklerini söylemeyezsiniz gurbetçi baylar bayanlar... Sınır dışından ahkam kesmek kolay...

Ben namaz kılmak zorunda olan ateistleri bile tanıdım. Düşünün bu ülkede neler çektiğimizi. Ayrıca bunu "içeri sızma" olarak da düşünebiliriz.

Saygılar.

Sitelerde Paylaş

Tabi bu konuda "yok korkmam asarım keserim ben, ateistim" diye ahkam kesenlerin yurt dışında yaşadıklarını (zaten tanıyor) biliyorum. Siz hiç mahalle baskısı nedir biliyor musunuz? Etrafımızdaki müslümanların bizim gibi kişilere ne şekilde davrandığından haberiniz falan var mı? Yoksa şarabı mı fazla kaçırdınız? T.C'de öyle kafanıza göre konuşamazsınız arkadaşlar(!) Özellikle küçük şehir ve yerleşim bölgelerinde...

Hadi ordan ego tatmini yapip kendini kandrimaya calisan cakkudu cukkudu ulemasi...

Yurt disinda yasayan ateistlerin ve yasamlarinin nasil oldugunu biliyor musun?Yurt disina ciktiin mi?

Önce kendini tanit ne oldugunu söyle ondan sonra sallayip zirvalarsin ama önce kendini tanitacaksin.Kendini tanitmadan düsüncelerini aciklamadan "ateizm ve ataeistlik" hakkinda iskembeden sallatamazsin.!

Secimler bitti ve AKP tekrar yönetimde...Kimin sayesinde?

Dua edip cihat yapan sahsiyetsiz kisiliksiz karektersiz ateistlerin sayesinde...

Ateistligi evcilik oynayip dini siyasete alet eden dinazora yalakalik yapmak mi saniyorsunuz?

Bundan sonra kimse sizi kurtaramaz...

Sahtekar kaypak düsünceli dindar ateistlerin dualari kabul oldu.

Sitelerde Paylaş

Sınır dışından ahkam kesmek kolay...

Ben namaz kılmak zorunda olan ateistleri bile tanıdım. Düşünün bu ülkede neler çektiğimizi. Ayrıca bunu "içeri sızma" olarak da düşünebiliriz.

He yaaa sinir disindan bol bol ahkam keseriz...Kac metre olsun?

Sanki Türkiye'ye gidip gelmiyoruz ve hic bilmiyoruz...Sinir disinda Türkiye'de hic bir fark yok.Yalniz Türkiye insaninin geneli tembel, sahtekar, ückagitci, akli iste gözü oynasta, devamli avanta pesinde ve hazira konmaya bayilirlar.

"Amaaan memleketi ben mi kurtaracagim, bal tutan parmagini yalar" der sülük yasantiya devam edip kahraman beklerler.O kahraman onlar icin mayin esegi ya...hele önce esek mayinli tarladan bi gecsin derler ama mayin esegini bulamazlarsa ömür boyu oradan gecmezler kafalarini dahi yormazlar...

Zeytinyagin sizmasi olur ama ateistin sizmasini da ilk defa duyuyorum...Yahu bunlar resmen dua edip cihat eden ateist bozuntulari.Kamuflaj da hemen bulunmus...SIZMA.

Nereye siziyorsa.

Ooooffff.

Sitelerde Paylaş

Kendini tanıt önce demişsiniz eğer kastettiğiniz inanç bazındaysa 10 yıla yakın süredir ateistim. Korkak mıyım? Hayır. 3 satırlık yazıyla nasıl olurda korkak tanımlanır 30'a merdiven dayamış bir kişi. Ateizmi sanallığın dışına çıkarıp gerçek hayatta yaşadığınızda problem yaşarsınız. Küçük yerleşim birimlerinde sizi bilen adam bırak iş vermeyi falan ev bile kiralatmaz. Dünya'ya dönün biraz. Tecrübe ettiklerimiz olmasa... Hadi kendini geçtin eşin, sevgilin, kardeşin kısaca sevdiklerin ne olacak.

Keskin sirke küpüne zarardır efendiler.

Sızma konusuda şöyle; gidip en azılı tarikatlara mı sızın yazdık arkadaş(!)Tüm samimiyetimle söylüyorum ki : O kadar uzaksınız ki ülkeye... Sadece kilometre olarak değil(!)

Saygılar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...