Jump to content

bir kaset te bdp den!

Recommended Posts

BDP'li Başkanın ŞOK TACİZ GÖRÜNTÜLERİ

Bir kaset skandalı daha. Ağrı Diyadin Bdp'li Belediye Başkanı Celal Tanriverdi'nin 12 Yaşındaki kız çocuğuna taciz görüntüleri‏...

Kaset skandallarına bir yenisi daha eklendi. Ama bu diğerlerinden çok daha farklı. Ahlaksızlık, iğrençlik dizboyu...

Skandalın başrolünde BDP'li bir belediye başkanı var. Ağrı Diyadin Belediye Başkanı Celal Tanrıverdi.

İğrenç olay Ağrı Emniyeti'ne gelen şok bir ihbarla ortaya çıktı.

İhbar, hem çocuk istismarı açısından suç duyurusu niteliğinde hem de Ağrı Diyadin Belediye Başkanı Celal Tanrıverdi'ye ait olduğu ileri sürülen yüz kızartıcı görüntüler içeriyordu.

12 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUNA CİNSEL TACİZ KASETİ

İşte ismini vermekten çekinen Ağrılı bir babaya ait olduğu anlaşılan o ihbar:

“Çok sayın başsavcım

Ben ağrının Diyadin ilçesinde yaşayan çok çocuklu bir ailenin aile reyisiyim. Çocuklarımdan birisi de 12 yaşındaki kız evladımdır. Bu kızım ortaokul öğrencisidir. Geçen sosyal öğretmeni yaşadığı yerle ilgili ödev vermiş. Çocukta bu ödevi hazırlamak için internete girmiş bazı kişilere meil filan atmış.

Bu meil attıklarından biriside buranın belediye başkanı olacak celal tanrıverdi dürzüsüdür. Kzızım yazdığı meilde demişki, başkan amca belediye hizmetleri hakkında bize bilgi gönderirmisin. Daha sonra celal dürzüsü çocuğuma meil yollamış ve msnde görüşmek için adresesini vermiş. Çocukta bilgisayarda bu adreseye bağlanmış.

Bu şerefsiz bilgisayarda çocuğuma orasını burasını göstermiş. Birde evine filan çağırmış. Çocuk çok korkmuş abisine demiş. Abisi olacak salak da ona kaç defa dedim oğlum internet almayalım diye. Abiside bunu duyunca celal tanrıverdinin görüntüsünü bilgisayara kaydetmiş. Gelip bana haber verdiler. Önce çocukları dövdüm. Ne yapayım şaşırdım.

Sayın savcım. Bu adamlar örgütçüdür biz bunlarla baş edemeyiz. Çoluğa çocuğa zarar verirler. Ama siz devletsiniz siz büyüksünüz. Bu şerefsizlerin hakkından gelirsiniz. Ben şahsen gelsem şikayetçi olsam aileme zarar verirler nereye gideyim. Bu adamın görüntüsünü de ben size yolluyorum. 4 sabinin babası olarak bu namussuz ırz düşmanlarından şikayetçiyim.

Önce Allaha sonra sizlere güveniyoruz. Bizi bunlara bırakmayın. Ya da sahip çıkamayacaksanız bırakın buralarda bayrak artık dalgalanmasın. Başımıza kim geçecekse geçsin. Kime güvenecez bilelim.”

O İĞRENÇ GÖRÜNTÜLERİ İZLEMEK İSTEYENLER İÇİN VİDEONUN LİNKİ

Taciz skandalı ile gündeme gelen BDP'li Celal Tanrıverdi'nin arkadaşlık sitesi http://badoo.com/0156528692/ da üyeliği bulunduğu ortaya çıktı.

Kendisine ait bir fotoğrafın bulunduğu siteye ne amaçla girdiğini de yazmış BDP'li Celal Tanrıverdi.

İşte arkadaşlık sitesindeki o ifade: 35 yaşından büyük bir kızla seks hakkında konuşmak istiyor

http://www.aktifhaber.com/bdpli-baskanin-sok-taciz-goruntuleri-452996h.htm

tarihinde hafız tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir tezgah daha!

Zerre kadar inandırıcı bir yanını göremedim.

Verilen linkler fasarya.

Ne video, ne resim, hiçbirşey yok ortada.

Çamur at izi kalsın, AKP oy kapsın.

Diğer yandan belki de masum bir insan çevresine-yakınlarına kepaze edilsin.

Ardında AKP'liler mi var bilmiyorum ama çok alçakça bir yöntem bu.

Reziller!

Sitelerde Paylaş

ya gerçekse?

niye bu ihtimal üzerinde durmayıp durumun vahimliğini konuşmuyorsunuz?

Senin peygamberin daha profesyonel bu konuda.

Öteki tarafa bir mail at, yorumlasın.

Haberin ne olduğu belli,

Ne için yapıldığı belli,

Okuyunca, akıllı bir adamın mantığına uymayacağı belli,

Daha neyin peşindesin...

Sitelerde Paylaş

Bir tezgah daha!

Verilen linkler fasarya.

Reziller!

olay bence gerçek.. bu kaset vakalarından hangisinde yalan-uydurma vs. dendiyse bir müddet sonra öyle diyenler tükürdüğünü yalamak zorunda kaldı. istisnasız..

bu tip haberlerde videolar kısa süre içinde kaldırılıyor. ben silinmeden izledim. tıpkı baykalın videosunda olduğu gibi hardcore bir görüntü yok ama bu kadarını koyanlar devamını da koyabilir. karşı tarafın refleksini bekliyorlar muhtemelen. nasıl olsa tam düşmedi deyipte sivri birşeyler söyler veya yalanlarsa işte o zaman asıl zokayı yutar. efendi gibi rezillik büyümeden çekilmesi lazım. demokrasinin gereği bu..

Sitelerde Paylaş

Bir tezgah daha!

Verilen linkler fasarya.

Reziller!

mesele akp, chp, mhp filan olmamalı bu gibi durumlarda, bu adamlara oy vereceğiz ve sözde bizi temsil edecekler seni, beni ve onu, herkesin gizlisi saklısı, karışık kasetleri illaki vardır, olabilir, kim ne diyebilir, kim hesap sorabilir, ama bir temsilliğe soyunuyor iseler herşeye, her iddiaya da tezgah diyerek kurtulup aklanamayacaklarını bilmeliler,

video youtube'de var,

çeşitli video sitelerinde de aynen var, takdir izleyen gözlerin, çamurdur, izidir, belki tezgahtır, ama oyuncular hep gerçek kişilikler, tezgaha dalmaktan da çekiniyor görünmüyorlar,

artık eskisi gibi çantaya sokuşturulmuş gizli kamera yöntemleri, teyp kayıtları da tarih oldu, çok teknolojikiz cümleten, ne var ne yok cam gibi ortada, kamera çözünürlükleri berkemal, -gözüm bir yerden ısırıyor, evet sanki biraz andırıyor, olabilir bilemedim şimdi- diyemiyor bile insan,

milleti temsilliğe layık olmayan defolup gitse daha güzeldir,

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...