Jump to content

Seçim Sonuçları 2011

Recommended Posts

Son 1 gün.Konuyu yarın açacaktım ama erken açayım dedim.Herkes yarın vatandaşlık görevi olan oy kullanmayı yerine getirsin lütfen :) Seçim sonuçları,yasak kalkar kalmaz belli olacak zaten.İyi forumlar herkese..

tarihinde AteistKemalistBirey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 193
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

cehape zihniyetine (Türk düşmanı teörist) basıcaz tokadı yarın.

doğru düzgün kelimelerini seçerek konuş, sana basılmasın da! Burada o partiyi savunan kişiler de var. Bana da cevap hakkı doğdu. Mahapa dediğin adi ümmetçi kafatasçı yapıya vermekten iyidir! :) Kendi kendini avut terörist diyerek sen! komik C c C 'ci seni! :)

Sitelerde Paylaş

Nazi romantikleri HEPAR'lıların yakaladığı trendi de es geçmemek gerek. Önümüzdeki bir kaç seçimde belki meclise bile girebilirler. CHP'ye oy vermeyenler de Akepe destekçisidir, istemeseler bile.

Neden nazi diyorsunuz ?

Asker diye öyle değil mi ?

Biraz vatansever biri çıkınca hemen saldırırlar ya da yafta yapıştırırlar.

Hırçın ve insan sevmeyen, kibri tavan yapmış başbakana ne demeli ?

Sitelerde Paylaş

Nazi romantikleri HEPAR'lıların yakaladığı trendi de es geçmemek gerek. Önümüzdeki bir kaç seçimde belki meclise bile girebilirler. CHP'ye oy vermeyenler de Akepe destekçisidir, istemeseler bile.

Hain olacaklarına,nazi olsunlar daha iyi.Sanki onları takan var da :D

tarihinde AteistKemalistBirey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

seçim akp nin

+1

Şunu anlamadınız galiba. Bu ülke yıllar önce başkaları tarafından parası ve vergileri ödenip satın alıdı. Artık sizin seçtiğiniz partinin hiçbir önemi yok. Göstermelik onlar. Ha başımızdaki adam daha iyi olsun yinede diyorsanız, söylenebilecek tek şey halk nasılsa başbakan da odur. Chp seçilirse çok şaşırırım bunu belirtiyim. Ama olacakların değişeceğini sanmayın. Sadece yapılacakların gösterim şekli değişecektir. Kısacası oy verme vaktinizi daha iyi bir şeyle değerlendirebilirdiniz.

tarihinde MrAtheistPhilosopher tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

+1

Şunu anlamadınız galiba. Bu ülke yıllar önce başkaları tarafından parası ve vergileri ödenip satın alıdı. Artık sizin seçtiğiniz partinin hiçbir önemi yok. Göstermelik onlar. Ha başımızdaki adam daha iyi olsun yinede diyorsanız, söylenebilecek tek şey halk nasılsa başbakan da odur. Chp seçilirse çok şaşırırım bunu belirtiyim. Ama olacakların değişeceğini sanmayın. Sadece yapılacakların gösterim şekli değişecektir. Kısacası oy verme vaktinizi daha iyi bir şeyle değerlendirebilirdiniz.

buraya artı 1

Sitelerde Paylaş

Ulkuculerde ki +1 olayina hastayim. Bazen cosup +1451 olabiliyor bu

Ben ülkücü değilim :). Açıkça ülkücülüğe karşıyım. Kris_ez'in yazdığına katılıyorum demek yerine +1 dedim. Bir daha yapmam.

tarihinde MrAtheistPhilosopher tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...