Jump to content

Seçim Sonuçları 2011

Recommended Posts

• İleti 193
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Umarim artik Chp cizgisi disinda yeni bir muhalefet olusumunun gerekliligi anlasilir. Bu partinin kemalistler tarafindan iktidari yeniden ele gecirmek icin kullanilmamasi cok onemli. Lakin, bu durumda yine irticaci suclamalarindan kurtulamayacak ve laiklik hassaiyeti tasiyan kesim gidip Chp'ye atacak :) . Kisir bir dongu sanki

Sitelerde Paylaş

Yahu bu gibi bağımsız aydın internet dine muhafazakarlığa karşı internet ortamlarında millet birbirinden etkileniyor ben bile çevremdeki AKP kızanlarla falan tartıştığımda hep geçen seçimde aldıkları oyu alacakları söylerken buraya tahminlerimden 2 - 3 puan düşük yazdım.

Detayları sonra konuşacağız ama bana göre

Makuldur AKP alacağından 3 puan fazla almıştır

CHP 2.5 - 3 puan az almıştır.

MHP 1.5 puan falan fazla almıştır

BDP 1.5 puan az almıştır

Diğer bağımsızlar biraz daha az gibi

Tabi MV sayıları başka bir konu

Sitelerde Paylaş

Umarim artik Chp cizgisi disinda yeni bir muhalefet olusumunun gerekliligi anlasilir. Bu partinin kemalistler tarafindan iktidari yeniden ele gecirmek icin kullanilmamasi cok onemli. Lakin, bu durumda yine irticaci suclamalarindan kurtulamayacak ve laiklik hassaiyeti tasiyan kesim gidip Chp'ye atacak :) . Kisir bir dongu sanki

Yahu konuşuyorsunda tamam CHP yi unut. CHP çizgisi dışında bir örnek versene bir taban bir sınıf göstersene merak ediyorum nedir tavsiyen.

Sitelerde Paylaş

Sen kafanı kemalizmle bozmuşsun arkadaş.

Tek sorunun bu değil mi ?

Yurtdışından kafana göre yorumlamalar getiriyorsun, rezil ola ola da bi yere kadar.

Omurgasızlık almış başını gidiyor.

Bir zamanlar avatarında Atatürk olan biriyken şimdi Atatürk'e düşman bile oldun.

Sitelerde Paylaş

Akp 330'u yakalayamadı.Bağımsızlardan da Akp'ye kayan olmazsa yeni anayasa için seve seve diğer partilerle iş birliği yapacak.330'u yakalayamamak Tayyip'in canını oldukça sıkmıştır.

Mhp giremeseydi Rte işi bitirmişti ama plan bozuldu. CHp zaten önümüzdeki günlere bölünecek. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...