Jump to content

Seçim Sonuçları 2011

Recommended Posts

• İleti 193
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Toplumu tanımadığın için.

Siyaset bilimini bilmediğin için,

Yapılan icraatları göremediğin için.

Statukonun allahı olduğun için..

Ne boş kafalı adamlarsınız anlamak mümkün değil, hem müslümancılık oynuyorsunuz hem hristiyanlar tarafından güdülüyorsunuz, salak adamlar.

Siyaset felsefesiyle ilgili okuduğun tek kitap ismi ver

Yağılan icraatları yaz

Statüko nedir bize açıkla

Seni gidi işkembeci.

tarihinde Flavius Aethius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Türk toplumunda her iki kişidien biri gerizekalıdır, eğitimsizdir veya eğitimli olsa bile aptallığı baki kalmıştır, varoştur, Flash TV/TGRT/Samanyolu/Kanal 7'cidir, zihniyeti-sütü bozuktur, sadakaya alışmış dilencidir.

Yakın zamanda terk ediyorum ülkeyi. Hala umut olduğunu zannedenler hüsrana uğrayacaklar. Şakirt devrimi yapılacak.

Sitelerde Paylaş

Toplumu tanımadığın için.

Siyaset bilimini bilmediğin için,

Yapılan icraatları göremediğin için.

Statukonun allahı olduğun için..

İçine ettin, Selahattin.

Konu CHP'nin neden başarısız olduğu ya da AKP'nin neden başarılı olduğu değil.

Konu nerede ve neden yanıldığımız.

Bunun da siyaset bilimiyle, icraatlarla, statükoyla ilgisi yok.

O konulara gelirsek eğer AKP'nin iktidar olmasında ilk ele geçirdiği YSK'dan tutta, medyaya, dağıtılan rüşvetlere, savrulan tehditlere, topluma korku pompalanmasına, devlet imkanlarının en yoğun şekilde kullanılmasına, cemaatin ordusunun AKP için seferber olmasına varana kadar bir çok faktör vardır.

Bunları AKP'den alıp CHP'ye verirsen arada puan farkı kalmaz.

Ayrıca seçmenin önemli bir kısmının bidon kafalı olduğu da en büyük etkenlerden biri.

Ve din söylemi son yıllarda bu denli yüksek düzeyde yapılmamıştı. Allah-Muhammed-Kur'an dediğinde en az %20 cebinde.

Sitelerde Paylaş

Yazıları okuyorum nasıl hosuma gıdıyor bılemezsınız.. Ne oldu chpnin %35 alır dıyen kısmı? Utanmayıp ar damarı catlamış ve gercekle ideayı ayırt edemezcesıne %40 dıyenler dahi çıkmıştı..

Cık...Cık..Cık...

Neymis Mhp oy alsın barajı gecsın dıye CHpliler oy vermıs MHP ye. yoksa alırlardı %35 Cidden ALİRLARDİ.

Geçmiş olsun... Seneye sahillerde kalmayacak sinyalleri verildi. O zaman ne yapacaksınız merak edıyorum.

Yazmıyım dedım o kadar fakat 3-5 kisi cok sallıyorduu bu ezemasyonu yapmak istedim.

Benım bile endileşenecegım bir ooy oranı aldı Akp bence bu kadarı fazla:)

Saygılar...

Sitelerde Paylaş

Ne boş kafalı adamlarsınız anlamak mümkün değil, hem müslümancılık oynuyorsunuz hem hristiyanlar tarafından güdülüyorsunuz, salak adamlar.

Siyaset felsefesiyle ilgili okuduğun tek kitap ismi ver

Yağılan icraatları yaz

Statüko nedir bize açıkla

Seni gidi işkembeci.

Onu bunu açıkla dediğine göre sen bilgi fukarası akhenaton olmalısın..

Kusura bakma senin gibilerini dikkate almıyorum..

Sitelerde Paylaş

İçine ettin, Selahattin.

Konu CHP'nin neden başarısız olduğu ya da AKP'nin neden başarılı olduğu değil.

Konu nerede ve neden yanıldığımız.

Bunun da siyaset bilimiyle, icraatlarla, statükoyla ilgisi yok.

O konulara gelirsek eğer AKP'nin iktidar olmasında ilk ele geçirdiği YSK'dan tutta, medyaya, dağıtılan rüşvetlere, savrulan tehditlere, topluma korku pompalanmasına, devlet imkanlarının en yoğun şekilde kullanılmasına, cemaatin ordusunun AKP için seferber olmasına varana kadar bir çok faktör vardır.

Bunları AKP'den alıp CHP'ye verirsen arada puan farkı kalmaz.

Ayrıca seçmenin önemli bir kısmının bidon kafalı olduğu da en büyük etkenlerden biri.

Ve din söylemi son yıllarda bu denli yüksek düzeyde yapılmamıştı. Allah-Muhammed-Kur'an dediğinde en az %20 cebinde.

CHP de Allah muhammed desin.. AKP kullanıyorsa dini; CHP de Kemalizmin yanında dini de kullanıma eklesin.

Ayrıca cemaatin polisleri gazetecileri vesairesi Tayyip için bir götürüdür, getiri değildir. Fetullahçılar bir çok kurumda millete ettiğini bırakmadığı için millet onlardan illahllah etmiş. Zaten günün birinde Tayyip iktidardan olsa bu, cemaatin millette uyandırdığı tepkiyle olur..

Liderler arasında büyük oranda kalite farkı var. Kılıçdaroğlu "kaynak diyorsun, o paralar merkez bankasında ne duruyor, iştesana kaynak onları dağıtıp aile başına 600 tl verecem" dediğinde millet de ona "o paraları orda tayyip biriktirdi başkasının mikiye gerdeğe girilmez" der..

tarihinde Selahattin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Onu bunu açıkla dediğine göre sen bilgi fukarası akhenaton olmalısın..

Kusura bakma senin gibilerini dikkate almıyorum..

Benim cahille tartışmaya giirdiğim ner de görülmüş. Sana sorduklarıma cevap yazamazsın , üç gazete köşe yazarı okuyup dünyayı ve Türkiyeyi analiz edemeyen salaklarla ne tartışabilirim.

Başlıkları provake edip atılacağın şimdiden belli, hiç uğraşma.

tarihinde Flavius Aethius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim cahille tartışmaya giirdiğim ner de görülmüş. Sana sorduklarıma cevap yazamazsın , üç gazete köşe yazarı okuyup dünyayı ve Türkiyeyi analiz edemeyen salaklarla ne tartışabilirim.

Boş teneke gibi ses çıkarmaktan başka bi işe yaramıyorsun..

Sen kim analiz yapmak kim..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...