Jump to content

Seçim Sonuçları 2011

Recommended Posts

Seçim sonuçlarını aşağı yukarı beklediğim gibi gelmeye başladı. :lol:

Gerçekten buna benzer şeyler bekliyordum, çok şaşırmadım yani. Tersi olsa şaşardım ama.

Zaten Türk milletinin üstün zekası konusunda bir kuşkum yoktu.

Türk milleti bu üstün zekasını bu seçimde de gösterecek.

Üstün zekalı Türk milletini kutluyorum. :lol:

tarihinde Asimov tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 193
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yapme bea. Muhtiralar veren, Akp'ye kapatma davalari acan, turban yasagini bir turlu kaldirtmayan kim o zaman?

Ohhoooo işimiz var senle, bunları yorumlayabilmen veya benim senle tartışabilmem için çok detaylı Tc tarihi bilmen lazım.

Mesela TSK'nın 1938 kadar ki Subay alım yönergesini biliyormusun desem veya Atatürkün yazdırdığı kitapları kim ysaklattı desem hemen Demokrat zihniyet diyeceksiin ama Sabetaycı CHP zihniyeti. :)

Sitelerde Paylaş

kardeş ben bunları defalarca yazdım ama şimdi bunları öne çıkarmanın alemi yok.%55 ne demek ya.bu millet mazoşist artık ne yapalım bitti bu iş.

Yok canim, Hmen Aziz Nesin'in sozunden alintilar yapin, karnini kasiyan adam deyin falan. Oyle tatmin olmaya calisin ama artik iktidara elveda deme zamani, onemli olan bu

Sitelerde Paylaş

Gerçi hile olduğu kesin ama hilesiz olsa bile %45'i buluyor adamlar.

Halkımızın takdiri, halkımızın karakteri budur.

Kıbleye domalmaya hazır olun müslüman ateistler.

Yarı ateist yarı müslümandınız, artık tam müslüman olacaksınız.

Sitelerde Paylaş

Ohhoooo işimiz var senle, bunları yorumlayabilmen veya benim senle tartışabilmem için çok detaylı Tc tarihi bilmen lazım.

Mesela TSK'nın 1938 kadar ki Subay alım yönergesini biliyormusun desem veya Atatürkün yazdırdığı kitapları kim ysaklattı desem hemen Demokrat zihniyet diyeceksiin ama Sabetaycı CHP zihniyeti. :)

Sen cok antirasyonel birisin. Zaten sabetayci lafini bu kadar sik kullanan biriyle ne konusulabilir

Sitelerde Paylaş

kardeş ben bunları defalarca yazdım ama şimdi bunları öne çıkarmanın alemi yok.%55 ne demek ya.bu millet mazoşist artık ne yapalım bitti bu iş.

Her son bir başlangıçtır.

İyi oldu aslında.

Bundan sonra susuz kayacak AKP bunlara.

Böyle başa böyle tarak!

Sitelerde Paylaş

Sen cok antirasyonel birisin. Zaten sabetayci lafini bu kadar sik kullanan biriyle ne konusulabilir

Varsa anti-tezin koyarsın bakarız, ama sende tez yok sadece kemalist dedikodu var.

Yoksa sen ermenimisin :)

Brezezinskiye bir toplantıda sorarlar , tarih komplonunmu yoksa kaosun ürünümü diye.

ne cevap verdi acaba. :)

tarihinde Flavius Aethius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Eğer seçimler bu şekilde sonuçlanırsa bundan sonra sandığa da gitmesek olur.

Otomatik olarak AKP'yi sonsuza dek iktidar yapalım.

Anayasa bu şekilde olursa daha iyi olur.

Boşuna boşuna oy için zaman harcamaya gerek yok. :lol:

Türk milleti zekidir. Güveniyorum ona.

Sitelerde Paylaş

Eğer seçimler bu şekilde sonuçlanırsa bundan sonra sandığa da gitmesek olur.

Otomatik olarak AKP'yi sonsuza dek iktidar yapalım.

Anayasa bu şekilde olursa daha iyi olur.

Boşuna boşuna oy için zaman harcamaya gerek yok. :lol:

Türk milleti zekidir. Güveniyorum ona.

Artik CHP ve Mhp cizgisi disinda bir muahlefet cikma zorunlulugu gorulecektir. Gorulmez ise boyle gider bu ama

Sitelerde Paylaş

Hangi parti gelirse gelsin hepsi ayni düzen,düzülende ayni düzülen :ph34r:

Sen Akp'nin duzeni nasil degistirdigini goremiyorsan bisey diyemem. Dindarlardan ve cemaatlerden rahatsiz isen, bunlarin hicbiri Akp'nin sucu degildi.

Sitelerde Paylaş

Sen Akp'nin duzeni nasil degistirdigini goremiyorsan bisey diyemem. Dindarlardan ve cemaatlerden rahatsiz isen, bunlarin hicbiri Akp'nin sucu degildi.

Onlar zaten kemalizmin eseri,simdi de sikayette bulunuyorlar.AKP de islamci kemalistler,yok birbirlerinden farklari...

Sitelerde Paylaş

akp geldi sevinin di mi liboşlar sizi kına yakın.sonunda bitirdiniz her şeyi.amacınıza ulaştınız.atatürkü de bitirdiniz türkü de her şeyi.bu %53 onun eseri zaten

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...