Jump to content

Seçim Sonuçları 2011

Recommended Posts

Bence bundan sonra artık bu seçimlerin filan bir anlamı kalmamıştır.

Eğer bu şekilde sonuçlanırsa bunun anlamı şu: AKP sonsuza dek iktidar olmalı ve onun karşısında laf olsun diye bir muhalefet olmalıdır. (Düşünülen ve arzu edilen.)

Bu durumda bundan sonra seçime de gerek yok.

Kılıçdaroğlu vb. istifa etmeli. CHP seçim vb. işleri bırakmalı.

tarihinde Asimov tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 193
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Valla bu oy oranından sonra,hiçbir şey yapmak zorunda değiller.

Ben bu devlet baskısından,yasaklardan,polis teröründen sonra halktan bir tepki bekliyordum.

Aksine akp oy oranını artırdı.Bu saatten sonra varacağımız tek nokta diktatörlük...

Ahmet Altan, Tayyip erdoğanı eleştirdiği için yargılanıyor.var gerisini sen düşün...

Chp disinda bir muhalefet cikmamasi Akp'nin sucu degil.

Turkiye diktatorluk yada seriat ulkesi olamaz. Bizim sirtimizi yaslayacagimiz petrol yada dogal gaz gibi gelirlerimiz yok. Yabanci yatirimciyi kaciramazlar, AB ile iliskileri bozamazlar, turizmi baltalayamazlar.

Sitelerde Paylaş

Hastir lan ordan kıro.

Ilkokul da en büyük Türk Atatürk,üniversite bitiyor,ne mutlu Türküm diyene.Vatan,millet,sakarya,sehit,gazi,allah allah nidalari,bayrak,vatan hikayeleri.Sen hala o masallardasin kurt köpegi B)

Sitelerde Paylaş

Valla bu oy oranından sonra,hiçbir şey yapmak zorunda değiller.

Ben bu devlet baskısından,yasaklardan,polis teröründen sonra halktan bir tepki bekliyordum.

Aksine akp oy oranını artırdı.Bu saatten sonra varacağımız tek nokta diktatörlük...

Ahmet Altan, Tayyip erdoğanı eleştirdiği için yargılanıyor.var gerisini sen düşün...

Jadi biraz salak ona laf anlatamazsın.İnanmaz sana.Kendisi İngiltere'de yaşadığı için ülkeyi güllük gülistanlık sanıyor. Kendi memleketinin dergisi The Economist'i okusa onlar bile yazdılar memleketin nereye gittiğini.Bu adamlar iyice şımardı. Alkol yasakları, internet yasakları, kitap yasakları, ücretsiz eğitim isteyen gençlerin tutuklanması, insanların hukuk dışı yollarla dinlenmesi, heykel yıkılması, yumurta atana joplarla saldırılması, polislerin memleketi kendi malları sanıp önüne geleni dövmesi vs vs.. Bu dönem daha sık karşılaşacağımız manzalar..

Sitelerde Paylaş

Ilkokul da en büyük Türk Atatürk,üniversite bitiyor,ne mutlu Türküm diyene.Vatan,millet,sakarya,sehit,gazi,allah allah nidalari,bayrak,vatan hikayeleri.Sen hala o masallardasin kurt köpegi B)

Dün devletsizdiniz, bugünde devletsizsiniz yarında böyle kalacak, Zevk almaya bakın. Son kıroyu feodaliteden kurtarana kadar durmayacaz.

Sitelerde Paylaş

Bügün RTE 'nin başarısının altında yatan tek gerçek Brütüs Kemaldir. Pkk'lı tipleri aday yaparsan CHP seçmeni oy atmaz.

Oyları erimesi beklenen AKP'yi hegelistik olarak yine bir numara yaptı. Tabi yurdum Türkiyesi ne bilsin hegelistik politkayı.

Hain = Kılıçdaroğlu.

Sitelerde Paylaş

Pante nerde yahu , çok sağlam tüyoları vardı :)

Eveet, propaganda dönemi bitti sayılır.

Artık yazdıklarımızın bir etkisi olmaz.

Dolayısıyla samimi olarak görüşümüzü yazabiliriz.

Ben tiyoyu aldım. Tam rakamlarla seçim sonucu şu olacak:

AKP: %39, 6

CHP: %31,3

MHP: %13,8

Bağımsızlar: %8,4

tarihinde Flavius Aethius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Jadi biraz salak ona laf anlatamazsın.İnanmaz sana.Kendisi İngiltere'de yaşadığı için ülkeyi güllük gülistanlık sanıyor. Kendi memleketinin dergisi The Economist'i okusa onlar bile yazdılar memleketin nereye gittiğini.Bu adamlar iyice şımardı. Alkol yasakları, internet yasakları, kitap yasakları, ücretsiz eğitim isteyen gençlerin tutuklanması, insanların hukuk dışı yollarla dinlenmesi, heykel yıkılması, yumurta atana joplarla saldırılması, polislerin memleketi kendi malları sanıp önüne geleni dövmesi vs vs.. Bu dönem daha sık karşılaşacağımız manzalar..

Bu ulke hep boyleydi, ilk defa olan seyler degil ki bunlar

Ben universitedeyken, bir arkadasim Cumartesi anneleri* ni desteklemeye gitti diye dava actilar ve okuldan atmaya kalktilar. Ust mahkemelere gitmek ve AIHM ile gozdagi vermek suretiyle atilmaktan kurtuldu ama bence yasadigi sikintidan dolayi manevi tazminat davasi acmaliydi. Neden o zamanlar devletin fasizan uygulamalarina tepki gostermiyordunuz?

*Cocuklari gozaltinda kaybolmus annelerin Galatasaray'da cumartesi sabahlari yaptigi oturma eylemi

tarihinde jadi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

burası çok komikmiş,

KK yi kaç aydır tanıyoruz, nasıl bir alaka bu,

seçim esprisi olsa gerek,

mizah anlayışınızı kutluyorum.

Sen daha çok kutlayacaksın beni. Nerde pkk'lı var aday yapmış daha nesini tanısın bu millet. Bu insanlar vatanlarını korumak için kanlarını döküyor, üç beş çapulcuya ödün vereceğinimi düşündün.Vermeyeceğini bugün sandıkta gösterdi Yüce Türk milleti.

Bu ulke hep boyleydi, ilk defa olan seyler degil ki bunlar

Ben universitedeyken, bir arkadasim Cumartesi anneleri* ni desteklemeye gitti diye dava actilar ve okuldan atmaya kalktilar.

Pazartesi annelerinin avrupa uzantılı pkk destekçisi olduğunu bu ülkedeki en salak adam bile biliyor, senin arkadasın kaç yaşındaydı o zaman. :)

Yoksa siz hep böylemisiniz.:)

tarihinde Flavius Aethius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...